دبیر فدراسیون والیبال: پیگیر دریافت طلب مان هستیم- ناهماهنگی‌ها دلیل مشکلات است

دبیر فدراسیون والیبال می‌گوید: ناهماهنگی‌ها باعث به وجود آمدن مشکلات است و ما پیگیر هستیم تا طلب خود را از شرکت‌ مربوطه دریافت کنیم.

دبیر فدراسیون والیبال: پیگیر دریافت طلب مان هستیم- ناهماهنگی‌ها دلیل مشکلات است

به گزارش هوادار، علی فتاحی درباره حواشی به وجود آمده در مورد عدم دریافت طلب فدراسیون والیبال از اسپانسرهای خود، توضیح داد: در حال حاضر همه اقدامات لازم را انجام می دهیم تا این مبلغی که طلب فدراسیون است به حساب ما واریز شود اما، فعلاً به دلیل ناهماهنگی هایی که وجود دارد این اتفاق رخ نداده است. امیدواریم وزارت ورزش در این زمینه کنار فدراسیون والیبال باشد تا این مشکل برطرف شود.

سرپرست دبیری فدراسیون والیبال در پاسخ به این سوال که آیا امیدی برای دریافت این مبلغ وجود دارد؟ اظهار کرد: به هر حال ما دور یک میز می نشینیم و صحبت می کنیم تا این مشکل را برطرف کنیم. اگر مفاد قرار داد ارجاع شده باشد فدراسیون می تواند درخواست های خود را داشته باشد. سعی می کنیم با استفاده از شرکت هایی که می توانند در این مورد ما را همراهی کنند مشکل را حل کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا پرداخت نشدن این بدهی به تبصره ها و مفاد مطرح شده در قرار داد بستگی دارد یا صرفاً بد قولی شرکت مربوطه است؟ اظهار کرد: بنده در جریان ریز قرارداد نیستم چون قبل از حضور من بسته شده است اما، قطعاً تبصره هایی وجود دارد که دو طرف را ملزم به اجرای قرارداد می کند. با پیگیری های فدراسیون از طریق ارگان های مربوطه سعی در دریافت این مبلغ داریم چون به هر حال پول کمی نیست و می تواند در صورت دریافت صرف زیرساخت ها و پیگیری برنامه های والیبال کشور شود.

فتاحی در مورد حواشی به وجود آمده برای تیم ملی جوانان و بزرگسالان مبنی بر اینکه کولاکوویچ حاضر نیست بازیکنان جوان را در اختیار بهروز عطایی قرار دهد نیز گفت: آقایان وکیلی، عطایی و کولاکوویچ سرمربیان تیم های ملی ما هستند که در سه رده نوجوانان و جوانان و بزرگسالان هدایت ملی پوشان را بر عهده دارند. قطعاً این عزیزان جلساتی را با یکدیگر داشته و خواهند داشت تا شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

کواچ با صربستان استارت زد/ ۱۹ بازیکن در فهرست بوبان

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۱۱:۴۰

هوادار گزارش می دهد، سرمربی جدید تیم ملی والیبال صربستان کارش را با این تیم آغاز کرد.

والیبال قهرمانی زنان آسیا/ تایلند حریف ایران در مرحله دوم شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۹ ۲۰:۰۵

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی والیبال بانوان ایران در نخستین بازی خود در مرحله یک چهارم قهرمانی آسیا مقابل تایلند قرار می گیرد.

والیبال نوجوانان جهان| وکیلی: در بازی‌های دوستانه به دنبال نقاط ضعف و قوت هستیم

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۱۱:۵۶

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران گفت: در بازی‌های دوستانه به فکر پیدا کردن نقاط ضعف و قوت خود بودیم.

شکست نوجوانان والیبالیست ایران مقابل ایتالیا

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۱۰:۰۱

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دیداری دوستانه نتیجه را به ایتالیا واگذار کرد.

والیبال زنان قهرمانی آسیا/ اعلام نتایج روز نخست و برنامه روز دوم

۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۵:۳۰

هوادار گزارش می دهد، نخستین روز از مسابقات والیبال زنان آسیا با برگزاری ۵ دیدار پیگیری شد.

برتری والیبالیست‌های نوجوان مقابل مصر

۱۳۹۸/۰۵/۲۴ ۱۰:۵۲

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان در بازی دوستانه مقابل مصر به برتری دست یافت.

محرومیت ۴ ساله برای بازیکن تیم ملی والیبال چین

۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۱۱:۴۷

هوادار گزارش می دهد، آژانس مبارزه با دوپینگ چین از محرومیت بازیکن تیم ملی والیبال بانوان این کشور خبر داد.

داورزنی: اگر برای انتخابات والیبال بیایم، استعفا خواهم داد/ درباره دوتابعیتی‌ها بزودی تصمیم می گیریم

۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۱۱:۴۵

هوادار گزارش می دهد، معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: فعلا تصمیم ندارم که برای والیبال بیایم و اگر بیایم، استعفا خواهم داد.

پورحسن: تنها سه باشگاه با فدراسیون والیبال تسویه حساب کرده‌اند

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۴:۰۹

هوادار گزارش می دهد، رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: در حال حاضر تنها سه تیم برای حضور در لیگ برتر با فدراسیون تسویه حساب کرده‌اند.

اسامی نهایی تیم ملی نوجوانان برای حضور در مسابقات جهانی اعلام شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۱ ۱۷:۴۷

هوادار گزارش می دهد، فهرست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم والیبال نوجوانان ایران برای حضور در مسابقات جهانی تونس مشخص شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد