تاملی در صحبت های آقای سرمربی؛

دشمنان تیم ملی چه کسانی هستند؟

هوادار گزارش می دهد - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از افرادی در داخل کشور یاد کرد که مانع خوشحالی بازیکنانش هستند.

دشمنان تیم ملی چه کسانی هستند؟

به گزارش هوادار، چیزی به آغاز بازی های جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ باقی نمانده و تیم ملی ایران تلاش می کند تا پس از سال های ۱۹۶۸، ۱۹۷۲ و ۱۹۷۶ برای چهارمین بار به مقام قهرمانی آسیا برسد. از آخرین قهرمانی تیم ملی، چهار دهه (۴۳ سال) می گذرد و این یک اتفاق نه چندان خوشایند برای یکی از کشورهای مدعی در فوتبال آسیا تلقی می شود. نمایش قابل قبول تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ و کسب ۴ امتیاز در گروهی که تیم های قدرتمند پرتغال، اسپانیا و مراکش در آنها حضور داشتند، این امیدواری را در اهالی فوتبال ایجاد کرده که می توان در این دوره به شکستن طلسم چهار دهه ای یاد شده امیدوار بود. در چنین شرایطی اما تیم ملی در داخل کشور مشکلاتی دارد. این مشکلات که کی روش از آنها به عنوان عاملی یاد می کند که مانع خوشحالی بازیکنانش هستند، باعث شده اند تا فضای تیم ملی به فضای تیمی که در آستانه اعزام به یک تورنمنت حساس است، نباشد.

در چند وقت اخیر حواشی بسیاری پیرامون تیم ملی کشورمان رخ داد و شاهد برخی اقدامات نسنجیده نیز از سوی دستیاران کی روش بودیم. سرمربی تیم ملی اما در واکنش به این حواشی، واکنش چندانی نشان نداد. این در حالی بود که اهالی فوتبال انتظارشان چیز دیگری بود. کی روش شب گذشته صحبت هایی را انجام داد که نشان می داد اوضاع در داخل کشور بر وفق مراد و او شاگردانش نیست. او در این رابطه اظهار داشت:

"ما مسائل داخلی داریم که باید حل شود؛ باید فضای پیرامون تیم ملی مناسب و خوب باشد؛ فضایی که باید برای تیم ملی وجود داشته باشد، الان وجود ندارد؛ بازیکنان الان می جنگند، اما از فضایی که در ایران هست، خوشحال نیستند؛ برخی بازیکنان تلقی می کنند که این تیم ملی ایران نیست؛ حمایت محبت آمیز و فضایی که باید شکل گرفته باشد از آنها وجود ندارد. هر چقدر مردم در خیابان ها بیشتر پایکوبی کنند، اینطور به نظر می رسد که برخی افراد علیه ما می شوند؛ ما سه هفته وقت داریم که این مسائل را حل کنیم؛ اگر حل نکنیم رقابت در جام ملت ها دشوار خواهد شد. بار دیگر از رئیس فدراسیون فوتبال ایران و جناب وزیر محترم ورزش تقاضا می کنم که این مسؤولیت را بپذیرند و مشکلات اطراف تیم ملی را حل کنند؛ امیدوار هستم صحبت هایم پیامی از صلح و درک متقابل و روحیه ای متحد و یگانه داشته باشد؛ همانطور که رئیس جمهور ایران قبل از جام جهانی فرموند، ۸۵ میلیون ایرانی یک تیم و یک ضربان قلب برای ایران؛  فکر می کنم که برخی افراد روی این که گفتند ضربان قلب درک درستی نداشتند؛ الان زمان مناسبی نیست برای اینکه خواب باشیم."

با مطرح شدن این صحبت ها یک سوال بزرگ در اذهان اهالی فوتبال کشورمان به وجود می آید که به نظر می رسد پاسخگوی آن کسی نیز جز خود کارلوس کی روش! او از دشمنانی صحبت می کند که هر چقدر مردم در خیابان ها بیشتر پایکوبی کنند بیشتر علیه تیم ملی کار می کنند. این دشمنان چه کسانی هستند و چه کارهایی انجام می دهند؟ این سوالی است که سرمربی تیم ملی می تواند با پاسخ دادن به آن در آستانه جام ملت های آسیا خود و تیمش را از شر حواشی که به اعتقاد او باعث از بین رفتن خوشحالی شاگردانش شده، خلاص کند.

ذکر این نکته در انتهای مطلب خالی از لطف نیست که در آخرین اردوی تیم ملی که در تهران برگزار شد، شاهد کمترین تعامل ممکن از سوی اعضای تیم ملی با رسانه ها بودیم. این موضوع زمانی بیشتر به چشم آمد که سرمربی تیم ملی حتی در نشست خبری پیش از بازی با ترینیداد و توباگو نیز حضور پیدا نکرد.

 

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

سلیمانی: فینال لیگ برتر فوتسال آقایان در سالن نقش جهان برگزار می شود

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۲۰:۲۰

دبیر کمیته فوتسال گفت: با توجه به حساسیت ها و استقبال هواداران از مسئولین ورزشی اصفهان درخواست کردیم که بازی مرحله پایانی لیگ برتر فوتسال بجای سالن پیروزی در سالن نقش جهان اصفهان برگزار شود.

مرزبان: ۳ امتیاز بازی با پرسپولیس از نان شب واجب‌تر است

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۹:۲۷

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: فردا تقابل تیمی است که می خواهد قهرمان شود با تیمی که نمی خواهد سقوط کند اما ما باید این سه امتیاز را که از نان شب هم واجب تر است را بگیریم .

واکنش کریمی به خبر استعفایش از سرمربیگری سپیدرود

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۸:۵۶

علی کریمی، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت به بحث استعفایش از سرمربیگری این تیم واکنش نشان داد.

عدم حضور مربیان سپیدرود در نشست خبری پس از شکست برابر پدیده

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۸:۱۵

هیچ کدام از اعضای کادر فنی سپیدرود رشت در نشست خبری پس از دیدار برابر پدیده خراسان شرکت نکردند.

مهاجری: بدترین جای ممکن فرصت را از دست دادیم/ بازیکنان ما بازی را سهل گرفتند

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۷:۵۹

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: بدترین جای ممکن فرصت را از دست دادیم و فرصت سوزی بزرگی کردیم.

گل‌محمدی: از مسئولان می خواهم که مدیریت بهتری برای رفع گرانی انجام دهند

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۷:۵۷

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: از مسئولان می خواهم که مدیریت بهتری برای رفع گرانی و فشارهای اقتصادی انجام دهند.

جلالی: ما کار بزرگی کردیم / فولاد از زمان قطبی عالی کار کرده است

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۷:۵۵

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: ما کار بزرگی کردیم و می دانید که فولاد از زمان حضور قطبی عالی کار کرد.

فرکی: هنوز خیلی کار داریم/ باید شرایط موجود را تغییر دهیم

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۷:۵۰

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: در زمین حریف ۳ امتیاز گرفتیم و کار مهمی انجام دادیم.

قطبی: خیلی‌ها منتظر اولین باخت فولاد بودند/ رقبا دوست ندارند زیاد به آنها نزدیک شویم

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۷:۴۹

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: خیلی ها منتظر اولین باخت تیم ما بودند و متاسفانه این اتفاق افتاد.

مهاجم پرسپولیس خانه منشا را نخواست!

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۷:۴۵

دلیل تاخیری که برای تهیه منزل برای مهاجم پرسپولیس مشخص شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد