دعوت از وزنه برداران زن و مرد به اردو، شروع تمرینات از جمعه

دبیر فدراسیون وزنه برداری گفت: اردوی تیمهای ملی جوانان و بزرگسالان در بخش آقایان و تمرین نوجوانان در بخش بانوان از روز ۱۶ آذرماه به میزبانی تهران آغاز می شود.

دعوت از وزنه برداران زن و مرد به اردو، شروع تمرینات از جمعه

به گزارش هوادار، محسن بیرانوند دبیر فدراسیون در خصوص دعوت از ملی پوشان بانوان نوجوان و آقایان در رده سنی جوانان و بزرگسالان به اردوی تیمهای ملی، اظهار داشت: اردوی تیم ملی بانوان برای شرکت در مسابقات بین المللی سال آینده از بین نفرات برتر، مسابقات قهرمانی کشور در مشهد و المپیاد استعدادهای برتر کشور در سنندج انتخاب شدند. این اردوی دو هفته زیر نظر سرکار خانم مریم امراله مربی این تیم با حضور ۱۱ وزنه بردار ۱۶ آذرماه آغاز می شود.

اسامی نفرات دعوت شده به این مرحله؛ ۱-سیده غزاله حسینی (خراسان رضوی) ۲-سیده غزل حسینی (خراسان رضوی) ۳-الیکا محمدخانی (گلستان) ۴-شینا امانی (کردستان) ۵-الناز باجلانی (کردستان) ۶-هانیه کرمی (کرمانشاه) ۷-پارمیدا محمودیان (گلستان) ۸-فروغ یونسی (بوشهر) ۹-پریا حاج علی اکبری (همدان) ۱۰-نوشین مرادی( فارس) ۱۱-نازنین معتمدی (لرستان) هستند.

وی ادامه داد: نفرات برتر جوانان و بزرگسالان در اردوی قبلی محک خوردند و در ادامه به این اردو اضافه می شوند. برنامه فدراسیون برای بانوان اردوهای بلندمدت و تمرینات مداوم خواهد بود. عملکرد افراد بیرون از اردو هم رصد می شود تا به محض رسیدن به مرز آمادگی و انجام رکوردگیری به اردو تیم ملی فرا خوانده شوند.

دبیر فدراسیون وزنه برداری در خصوص تمرینات تیم ملی جوانان، تصریح کرد: اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان در دو مقطع زمانی ۱۰ روزه (۱۶ تا ۲۷ آذرماه و ۲۷ آذرماه تا ۷ دی ماه) برای شرکت در مسابقات جوانان جهان آماده خواهند شد. رقابتهای جهانی سال ۲۰۱۹ جوانان، خردادماه در کشور فیجی برگزار خواهد شد.

اسامی گروه اول متشکل از: ۱-پیمان دهقانی (هرمزگان) ۲-مهدی دویرانی ۳-حسین نجفی (زنجان) ۴-علی نارویی (سیستان و بلوچستان) ۵-حسین پاکار (آذربایجان شرقی) ۶-امیرمحمد محمدی (کرمانشاه) ۷-بهرام حریرچی ۸-ابوالفضل موسوی (فارس) ۹-روح اله بیرالوند ۱۰-علی بیرانوند (لرستان) ۱۱-علیرضا کاردانیان (کردستان) ۱۲-مهدی نریمانی (البرز) ۱۳-سیدداود موسوی (خوزستان) هستند و از ۱۶ تا ۲۷ آذرماه در اردوی تیم ملی خواهند بود.

همچنین؛ ۱-تقی آقازاده ۲-آرمین عباسی ۳-ابراهیم غریبی ۴-علی قاسمی ۵-سینا بشیری (اردبیل) ۶-محمد مویدی ۷-علیرضا جباری ۸-رضا حسن زاده (مازندران) ۹-افشین طاهری (خوزستان) ۱۰-یاشار میرزایی (فارس) ۱۱-محمد فتحی (کرمانشاه) ۱۲-امیر عزیزی (زنجان) ۱۳-حسن ترکاشوند (تهران) ۱۴-علیرضا لطفی (ایلام) ۱۵-علیرضا زندی (همدان) نفرات گروه دوم هستند که از ۲۷ آذرماه وارد اردو شده و ۷ دی ماه از اردو خارج می شوند.

وی در خصوص مربیان ادواری که دراردوی تیمهای ملی نوجوانان و جوانان حضور یافتند، تاکید کرد: کمیته آموزش و مربیان فدراسیون وزنه برداری ارزیابی را در خصوص برترین مربیان کشور داشت و در راستای بالا بردن انگیزه مربیان شهرستانها علی ملاشفیعی (استان فارس)، علی قربان نژاد (استان مازندران) و کیومرث مقدسی (استان لرستان) به عنوان مربیان ادواری در تیم ملی نوجوانان حضور داشتند. برهمین اساس، شاهو جوانمردی از استان کردستان و محسن سلطانی از استان زنجان نیز به عنوان مربیان ادواری به تیم ملی جوانان دعوت شده اند و هدایت تیم ملی را در این مرحله از اردو برعهده دارند. همچنین از بین این مربیان برتر، نفراتی به مسابقات بین المللی اعزام می شوند.

بیرانوند در خصوص آغاز اردوی تیم ملی بزرگسالان هم خاطرنشان کرد: تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان بعد از مسابقات جهانی عشق آباد اولین اردوی خود را از ۱۶ آذرماه برای شرکت در رقابتهای قطرکاپ آغاز می کنند. از این رو کادر فنی تیم ملی بزرگسالان نفرات برتر مسابقات لیگ و اعضای تیم ملی را به اردو فراخواندند و در نهایت از بین ۱۳ وزنه بردار، ۴ نفر به مسابقات قطرکاپ اعزام می شوند.

۱-نیما آقایی ۲-علیرضا سلیمانی ۳-محمد نیری (گیلان) ۴-کیهان میموند ۵-رضا بیرالوند (لرستان) ۶-امیر حقوقی (آذربایجان شرقی) ۷-محمدزارعی (فارس) ۸-یاسین باقری (خوزستان) ۹-علی داودی ۱۰-میرمصطفی جوادی (تهران) ۱۱-رسول معتمدی ۱۲-عارف خاکی (اصفهان) ۱۳-همایون تیموری (البرز) خواهد بود.

وی ادامه داد: چند وزنه بردار با هماهنگی فدراسیون و سرمربی تیم ملی، کارهای درمانی و تمرینی خود را خارج از اردو انجام می دهند. اردوهای آماده سازی جهت شرکت در مسابقات قهرمانی سال ۲۰۱۹ آسیا و جهان بعد از پیکارهای قطرکاپ و قهرمانی کشور در امیدیه با تمامی قهرمانان و ملی پوشان شاخص برگزار می شود.

 

 

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

رقابت دونده سرعت ایران در تور جهانی آلمان

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۸:۲۲

دونده سرعتی کشورمان در تور جهانی داخل سالن آلمان در ۶۰ متر مسابقه می دهد.

جایگزین اشرفی مشخص شد- پریچهره گزینه دبیرکلی کمیته ملی پارالمپیک

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۲:۲۵

نصرالله پریچهره به عنوان گزینه دبیرکلی کمیته ملی پارالمپیک مطرح شده است.

وزنه‌برداری جام فجر با ۲۰ تیم خارجی - رقابت برای رسیدن به المپیک توکیو

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۲:۱۱

چهارمین دوره رقابت های وزنه برداری جام بین المللی فجر با حضور بیست کشور خارجی از ۱۰ اسفندماه در تهران برگزار می شود.

اردوی تیم ملی پاراتیروکمان برای مسابقات جهانی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۱:۴۳

اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان جانبازان و معلولین برای رسیدن به آمادگی برای حضور در رقابت های جهانی ۲۰۱۹ هلند از اول اسفند آغاز می شود.

اصرار فدراسیون دوومیدانی برای میزبانی یک تورنمنت بین‌المللی!

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۱:۰۳

فدراسیون دوومیدانی به دنبال آن است که پیش از پایان سال ۹۷ بتواند میزبانی یک تورنمنت بین المللی را بر عهده بگیرد.

مسابقات آزاد اسنوکر؛ وفایی به فینال نرسید

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۰۲:۳۷

اسنوکر باز ایرانی با شکست در مرحله نیمه نهایی مسابقات اسنوکر آزاد ولز به فینال نرسید.

مسمومیت گروه کوهنوردی در بهشهر

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ ۱۷:۵۰

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از مسمومیت گروه ۱۳ نفره کوهنوردی ناشی از نشت گاز در شهر رستم کلا خبر داد.

اولین کاندیدای ریاست وزنه برداری ثبت نام کرد

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ ۱۷:۳۰

اولین کاندیدا برای حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه برداری ثبت نام کرد.

سجادی سرپرست کاروان ایران در المپیک توکیو شد

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ ۱۱:۲۷

اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در نشست امروز نصرالله سجادی را به عنوان سرپرست کاروان ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو معرفی کردند.

تیراندازان برای گرفتن سهمیه المپیک به مسابقات جهانی می روند

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ ۱۰:۱۶

نخستین گروه تیم ملی تیراندازی کشورمان برای حضور در رقابت های جهانی و کسب سهمیه المپیک امروز راهی هند می شود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد