دلیل احضار مدیرعامل پرسپولیس به کمیته انضباطی مشخص شد

هوادار گزارش می دهد، دلیل احضار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مشخص شد.

دلیل احضار مدیرعامل پرسپولیس به کمیته انضباطی مشخص شد

به گزارش فارس، هفته گذشته اعلام شد که محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس باید در تاریخ شنبه ۹ آذرماه (دیروز) در کمیته انضباطی حاضر شود که این مسئله باعث به راه افتادن گمانه زنی های زیادی شد. برخی‌ دلیل احضار انصاری‌فرد را مصاحبه‌های اخیر او عنوان می‌کردند و برخی دیگر معتقد بودند انصاری‌فرد چون مدیرعامل یک باشگاه چند رشته ای است نباید به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دعوت شود.

با این همه روز گذشته مهدی خواجه وند معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس به نمایندگی از این باشگاه در فدراسیون فوتبال حاضر شد تا به این جلسه برود اما در این جلسه متوجه شد که دلیل احضار انصاری‌فرد مصاحبه‌های او نبوده است بلکه پای یک نامه در میان است. در این جلسه به خواجه وند اعلام شد که چرا در نامه باشگاه پرسپولیس برای تجدیدنظرخواهی محرومیت گابریل کالدرون از عنوان «ناحق» برای محرومیت سرمربی پرسپولیس استفاده شده است.

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با تأیید این مسئله اظهار داشت: در خبری که سایت فدراسیون اعلام کرد عنوان شد مدیر عامل  باید برای برخی توضیحات شنبه در کمیته انضباطی حضور یابد اما در نامه ارسالی به باشگاه عنوان شده بود مدیرعامل یا وکیل او باید در کمیته انضباطی شرکت کند. دیروز هم پرسپولیس بازی داشت و آقای خواجه‌وند مدیر بخش حقوقی باشگاه به کمیته انضباطی رفت و مشخص شد که دلیل دعوت این بوده که چرا مدیریت باشگاه در نامه خود برای تجدید نظر خواهی محرومیت آقای کالدرون نوشته سرمربی تیم  به ناحق محروم شده. این موضوع را آقای خواجه‌وند دیروز به مدیریت باشگاه منعکس کرد و کل ماجرا همین بوده است.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس افزود: متأسفانه برخی عوامل تیم‌های دیگر حرف از مهندسی نتایج یا اتهام حمایت از پرسپولیس را مکرر مطرح می‌کنند و حتی می‌بینیم بدترین حرف‌ها و حتی فحاشی‌ها را به منتقدان و هواداران فوتبال می‌گویند اما احضار نمی‌شوند. با این همه در فصلی که مدیریت باشگاه پرسپولیس نسبت به صدور نیمی از ده جلسه محرومیت پرسپولیس در این فصل اعتراض داشته همین که مدیرعامل پرسپولیس از کلمه «ناحق» آن هم در یک نامه و نه در مصاحبه استفاده کرده او را به کمیته انضباطی احضار می‌کنند! 

قدوسی تصریح کرد : مدیر حقوقی باشگاه هم در پاسخ گفته طبیعی است وقتی به رأی محرومیت آقای کالدرون اعتراض داریم و درخواست تجدید نظر خواهی کرده‌ایم یعنی اینکه محرومیت سرمربی تیم خودمان را ناحق می‌دانیم و اگر محرومیت را به حق می‌دانستیم که به آن اعتراض نمی‌کردیم.

وی ادامه داد: هر چه هست این رویکردی است که نسبت به پرسپولیس وجود دارد و شاهد آن هستیم. برخی‌ هر صحبتی که می‌خواهند مطرح می‌کنند اما اتفاقی رخ نمی‌دهد اما مدیرعامل باشگاه ما بابت یک مطلب کاملا عادی  آن هم به صورت مکتوب احضار می‌شود و از طرفی در طول فصل برخی احکام محرومیت هم صادر شده که جای سوال و ابهام و تعجب برای باشگاه و بازیکن و هوادار داشته اما برای برخی تیم‌ها نیز در موارد مشابه یا بدتر از محرومیت های صادره برای پرسپولیس حکمی صادر نشده و همه اینها قابل بحث است.

قدوسی تاکید کرد: مدیریت باشگاه و بخش حقوقی حرف های زیادی برای گفتن در ارتباط با این اتفاقات دارند اما فعلا بنده  همین مسایل را مطرح می کنم. فقط همین را بگوییم که این موضوع را در جلسه دیگری که پرسپولیس شاکی بوده مطرح کرده اند که نیز خود به گفته مدیر حقوقی باشگاه جای سوال دارد. 

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

خبرنگار عربستانی ادعای فدراسیون ایران برای میزبانی جام ملت‌های آسیا را رد کرد

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۶:۳۵

هوادار گزارش می دهد، یک خبرنگار عربستانی نام ۴ کشور که رسما برای میزبانی از جام ملت های آسیا ۲۰۲۷ کاندیدا شده اند را اعلام کرد.

سایپایی ها برای دومین بار تست کرونا دادند

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۴:۱۲

هوادار گزارش می دهد، تیم فوتبال سایپا دومین تست کرونا خود را با حضور تمامی نفرات انجام داد.

شروع رسمی تمرینات گیتی پسند پشت درهای بسته

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۴:۰۰

هوادار گزارش می دهد، پس از اعلام منفی تست های پزشکی اعضاء تیم فوتسال گیتی پسند تمرینات این تیم از امروز پشت درهای بسته آغاز می شود.

علی نژاد: اظهارنظر درباره پرونده ویلموتس زود است/ از شائبه قرارداد گل محمدی اطلاعی ندارم

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۳:۳۶

هوادار گزارش می دهد، معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: اظهارنظر درباره پرونده ویلموتس زود است و وکلای دو طرف در حال صحبت هستند.

دبیر شورای سیاستگذاری به پست‌های باشگاه استقلال اضافه شد

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۳:۳۴

هوادار گزارش می دهد، با حکم احمد سعادتمند، دبیر شورای سیاست گذاری باشگاه استقلال مشخص شد.

استارت دوباره گل‌گهر با نفرات کامل

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۳:۰۹

هوادار گزارش می دهد، تمرینات تیم گل‌گهر از امروز با نفرات کامل پیگیری خواهد شد.

روزنامه‌نگار با سابقه مطبوعات ورزشی درگذشت

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۱:۵۲

هوادار گزارش می دهد، روزنامه‌نگار با سابقه مطبوعات ورزشی درگذشت.

جلسه مدیرعامل باشگاه فولاد با استاندار خوزستان

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۱:۳۰

هوادار گزارش می دهد، سعید آذری در جلسه‌ای با حضور استاندار خوزستان شرکت می‌کند.

دلیل ناراحتی کربکندی از باشگاه ذوب‌آهن مشخص شد

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۱:۲۷

هوادار گزارش می دهد، رئیس سازمان فوتبال باشگاه ذوب آهن مدتی است که به دلیل ناراحتی از مدیران این باشگاه در محل کار خود حاضر نمی شود.

تمجید رسانه برزیلی از مهاجم ایرانی؛ طارمی دلیل عملکرد خوب ریوآوه است

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۱:۱۸

هوادار گزارش می دهد، یک رسانه برزیلی به تمجید از عملکرد مهاجم ایرانی ریوآوه در لیگ برتر پرتغال پرداخت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد