دلیل احضار مدیرعامل پرسپولیس به کمیته انضباطی مشخص شد

هوادار گزارش می دهد، دلیل احضار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مشخص شد.

دلیل احضار مدیرعامل پرسپولیس به کمیته انضباطی مشخص شد

به گزارش فارس، هفته گذشته اعلام شد که محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس باید در تاریخ شنبه ۹ آذرماه (دیروز) در کمیته انضباطی حاضر شود که این مسئله باعث به راه افتادن گمانه زنی های زیادی شد. برخی‌ دلیل احضار انصاری‌فرد را مصاحبه‌های اخیر او عنوان می‌کردند و برخی دیگر معتقد بودند انصاری‌فرد چون مدیرعامل یک باشگاه چند رشته ای است نباید به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دعوت شود.

با این همه روز گذشته مهدی خواجه وند معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس به نمایندگی از این باشگاه در فدراسیون فوتبال حاضر شد تا به این جلسه برود اما در این جلسه متوجه شد که دلیل احضار انصاری‌فرد مصاحبه‌های او نبوده است بلکه پای یک نامه در میان است. در این جلسه به خواجه وند اعلام شد که چرا در نامه باشگاه پرسپولیس برای تجدیدنظرخواهی محرومیت گابریل کالدرون از عنوان «ناحق» برای محرومیت سرمربی پرسپولیس استفاده شده است.

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با تأیید این مسئله اظهار داشت: در خبری که سایت فدراسیون اعلام کرد عنوان شد مدیر عامل  باید برای برخی توضیحات شنبه در کمیته انضباطی حضور یابد اما در نامه ارسالی به باشگاه عنوان شده بود مدیرعامل یا وکیل او باید در کمیته انضباطی شرکت کند. دیروز هم پرسپولیس بازی داشت و آقای خواجه‌وند مدیر بخش حقوقی باشگاه به کمیته انضباطی رفت و مشخص شد که دلیل دعوت این بوده که چرا مدیریت باشگاه در نامه خود برای تجدید نظر خواهی محرومیت آقای کالدرون نوشته سرمربی تیم  به ناحق محروم شده. این موضوع را آقای خواجه‌وند دیروز به مدیریت باشگاه منعکس کرد و کل ماجرا همین بوده است.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس افزود: متأسفانه برخی عوامل تیم‌های دیگر حرف از مهندسی نتایج یا اتهام حمایت از پرسپولیس را مکرر مطرح می‌کنند و حتی می‌بینیم بدترین حرف‌ها و حتی فحاشی‌ها را به منتقدان و هواداران فوتبال می‌گویند اما احضار نمی‌شوند. با این همه در فصلی که مدیریت باشگاه پرسپولیس نسبت به صدور نیمی از ده جلسه محرومیت پرسپولیس در این فصل اعتراض داشته همین که مدیرعامل پرسپولیس از کلمه «ناحق» آن هم در یک نامه و نه در مصاحبه استفاده کرده او را به کمیته انضباطی احضار می‌کنند! 

قدوسی تصریح کرد : مدیر حقوقی باشگاه هم در پاسخ گفته طبیعی است وقتی به رأی محرومیت آقای کالدرون اعتراض داریم و درخواست تجدید نظر خواهی کرده‌ایم یعنی اینکه محرومیت سرمربی تیم خودمان را ناحق می‌دانیم و اگر محرومیت را به حق می‌دانستیم که به آن اعتراض نمی‌کردیم.

وی ادامه داد: هر چه هست این رویکردی است که نسبت به پرسپولیس وجود دارد و شاهد آن هستیم. برخی‌ هر صحبتی که می‌خواهند مطرح می‌کنند اما اتفاقی رخ نمی‌دهد اما مدیرعامل باشگاه ما بابت یک مطلب کاملا عادی  آن هم به صورت مکتوب احضار می‌شود و از طرفی در طول فصل برخی احکام محرومیت هم صادر شده که جای سوال و ابهام و تعجب برای باشگاه و بازیکن و هوادار داشته اما برای برخی تیم‌ها نیز در موارد مشابه یا بدتر از محرومیت های صادره برای پرسپولیس حکمی صادر نشده و همه اینها قابل بحث است.

قدوسی تاکید کرد: مدیریت باشگاه و بخش حقوقی حرف های زیادی برای گفتن در ارتباط با این اتفاقات دارند اما فعلا بنده  همین مسایل را مطرح می کنم. فقط همین را بگوییم که این موضوع را در جلسه دیگری که پرسپولیس شاکی بوده مطرح کرده اند که نیز خود به گفته مدیر حقوقی باشگاه جای سوال دارد. 

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

ترکیب استقلال برای بازی با پیکان اعلام شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۶:۲۹

هوادار گزارش می دهد، ترکیب تیم فوتبال استقلال برای بازی با پیکان مشخص شد.

عراقچی: در تلاشیم استراماچونی به ایران برگردد، او عجله کرد/مطالبات این مربی به زودی پرداخت می‌شود

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۵:۳۹

هوادار گزارش می دهد، معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: برداشت من این است استراماچونی نگران پرداخت‌های خود بود، امیدواریم او به زودی به ایران برگردد.

کالدرون: مشکل من هم مثل استراماچونی است اما تا ۲۶ دسامبر تمرکزم روی پرسپولیس است/تبریکم به بحرین صرفا ورزشی بود

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۵:۳۶

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من تا ۲۶ دسامبر(۵ دی) تمام تمرکزم روی تیم خودم خواهد بود و اگر اتفاقی بیفتد بعد از آن تاریخ رخ می‌دهد.

سفیر AFC در مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ مشخص شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۵:۲۴

هوادار گزارش می دهد، اسطوره فوتبال عربستان و الهلال سفیر AFC در مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ شد.

کالدرون نام دو بازیکن تیمش را برای بازی با گل‌گهر خط زد

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۴:۵۳

هوادار گزارش می دهد، نام دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس از لیست دیدار برابر گل‌گهر سیرجان خارج شد.

بازتاب اعتراض هواداران استقلال در ۲ رسانه ایتالیایی

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۴:۴۹

هوادار گزارش می دهد، رسانه‌های ایتالیایی اعتراض هواداران باشگاه استقلال را به خاطر رفتن آندره آ استراماچونی بازتاب دادند.

مذاکره وزیر ورزش با سفیر ایتالیا برای بازگشت استراماچونی به ایران

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۴:۴۶

هوادار گزارش می دهد، سخنگوی وزارت ورزش و جوانان گفت: با کمک وزارت خارجه و سفیر ایتالیا در تهران پیگیر بازگشت و ادامه فعالیت استراماچونی هستیم

هیأت مدیره باشگاه پیکان تغییر کرد

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۴:۳۹

هوادار گزارش می دهد، هیأت مدیره باشگاه پیکان پیش از بازی با استقلال تغییر کرد.

باقری به عنوان مدیر و سرپرست پرسپولیس مقابل گل گهر انتخاب شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۴:۱۹

هوادار گزارش می دهد، به جای مدیر پرسپولیس فردا کریم باقری جای افشین پیروانی را پر می کند.

برخلاف اعلام باشگاه استقلال/ ساعت بازی پیکان و استقلال تغییر نکرده است

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۴:۱۷

هوادار گزارش می دهد، زمان دیدار امروز تیم های فوتبال پیکان و استقلال تغییر نکرده است.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد