دوومیدانی نوجوانان قهرمانی کشور؛ رکوردشکنی دختر دونده

مسابقات دوومیدانی قهرمانی نوجوانان کشور با قهرمانی تیم خراسان رضوی و رکوردشکنی خوش‌نیت به پایان رسید.

 دوومیدانی نوجوانان قهرمانی کشور؛ رکوردشکنی دختر دونده

به گزارش هوادار، مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر کشور با شرکت ورزشکارانی از سراسر ایران به میزبانی سنندج انجام شد و با قهرمانی تیم خراسان رضوی خاتمه یافت.

تیم های تهران، زنجان، آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری و کردستان الف نیز به عنوان های دوم تا ششم دست یافتند.

در این دوره از مسابقات، مریم خوش نیت از استان همدان با ثبت زمان ۷:۵۱.۲۳ دقیقه، رکورد جدیدی در ماده ۲۰۰۰ متر بامانع نوجوانان دختر کشور به ثبت رساند. این رکورد پس از بررسی نهایی و تایید کمیته پزشکی و ضد دوپینگ فدراسیون به عنوان رکورد ملی این ماده به ثبت خواهد رسید.

این دوره از مسابقات با هدف معرفی قهرمانان و تیم های برتر و همچنین ارزیابی عملکرد ورزشکاران برای انتخاب ترکیب تیم ملی دو و میدانی ایران جهت اعزام به رقابت های انتخابی المپیک برگزار شد.

نتایج مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر به شرح زیر است:

مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر کشور

نتیجه ۵ کیلومتر پیاده روی:

حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان :۲۷:۰۰.۰۰ دقیقه

۱- ثمین آهنی جان - آذربایجان شرقی - ۳۴:۱۴.۵۷
۲- اوین فرامرزی - کردستان الف - ۳۶:۲۷.۱۰
۳- گلاره فتح الهی - ایلام - ۳۷:۴۹.۵۷
۴- سارینا حسینی - کردستان ب - ۳۸:۵۶.۵۱

نتیجه پرتاب وزنه:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : ۱۳.۵۰ متر

۱- لیلا قندانی - اصفهان - ۱۱.۶۹
۲- الهام سادات هاشمی عباسی - مازندران - ۱۱.۵۹
۳- نرگس شب خیز - زنجان - ۱۱.۴۵
۴- مبینا معرفت - ایلام - ۱۱.۳۵
۵- فاطمه عباسی - چهارمحال و بختیاری - ۱۰.۲۳
۶- فاطمه هیبتیان - چهارمحال و بختیاری - ۱۰.۰۹

نتیجه ۱۵۰۰ متر:
 حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان :  ۴:۵۷.۰۰ دقیقه

۱- لیلا جوانمرد - خراسان رضوی - ۵:۴۳.۰۹
۲- شقایق خطیبی - زنجان - ۵:۴۴.۷۱
۳- مریم موسیوند - همدان - ۵:۴۷.۹۰
۴- عادله زرغام نژاد - سمنان - ۶:۴۹.۵۲
۵- سنا مام عزیزی - آذربایجان غربی _ ۷:۰۷.۹۱

نتیجه ۱۰۰ متر بامانع:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : ۱۴.۷۰ ثانیه

۱- گلابتون زارعی - کردستان الف - ۱۵.۳۶ (رکورد جدید ملی)
۲- صدف آقاجانی - کردستان الف - ۱۶.۶۵
۳- مینا رضایی - فارس - ۱۶.۷۷
۴- طیبه کیوکی اتابایی - گلستان - ۱۷.۳۶
۵- نگار سیری - تهران ١٧.۵٣
۶- الهام سرکار - یزد - ١٧.٨٣


 نتیجه ۴۰۰ متر:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : ۵۶.۹۰ ثانیه

۱- تکتم دستاربندان - خراسان رضوی - ۵۹.۵۴
۲- محدثه ابراهیم پور - آذربایجان شرقی - ۱:۰۰.۴۲
۳- نسرین بهرامی - زنجان - ۱:۰۱.۹۸
۴- آتنا نظیف - فارس - ۱:۰۲.۸۷
۵- نرگس رستگار - خراسان رضوی - ۱:۰۳.۲۴
۶- سمیرا فاتحی - آذربایجگان غربی - ۱:۰۴.۹۳  


نتیجه پرش سه گام:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : ۱۱.۸۰ متر

۱- رقیه پرویزی - زنجان - ۱۱.۱۷
۲- فهیمه چوگان - گلستان - ۱۰.۵۱
۳- سمیرا کردعلی - یزد - ۱۰.۴۷
۴- الهام سرکار - یزد - ۱۰.۴۳
۵- آیلین آورند - گلستان - ۱۰.۲۶
۶- نیلوفر فشخورانی - تهران - ۹.۹۶

 نتیجه پرش ارتفاع:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : ۱.۶۷ متر

۱- مهیا نعیمی - تهران - ۱.۵۸
۲- زهرا فرخ فال - تهران - ۱.۵۵
۳- لیلا یاری - البرز - ۱.۵۲
۴- صنم آذری - آذربایجان شرقی - ۱.۴۳
۵- آیلین آورند - گلستان - ۱.۴۰
۶- مطهره احمدی - همدان - ۱.۳۵
۶- سما فرج پور - آذربایجان غربی - ۱.۳۵

نتیجه ١٠٠ منر
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : ١٢.٣٠ ثانیه

۱- راویس شهابی - کیش - ١٢.٨٧
۲- مائده بهرامی - البرز - ١٣.١١
۳- مهدیه حسن لو - زنجان - ١٣.٧٠
۴- آتنا عبدالله پور - خراسان رضوی - ١٣.٧٧
۵- شیلا حسن آبادی - البرز ١٣.٨١
۶- مارال سلطانی - کهگیلویه
و بویراحمد - ١٣.٨٨
۶- زهرا حسنی مهاجر - خراسان رضوی - ١٣.٨٨


نتیجه پرتاب دیسک:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : ۴۳.۰۰ متر

۱- محلا محروقی - خراسان رضوی - ۳۷.۹۱
۲- صبا عظیمی - چهار محال و بختیاری - ۲۸.۲۰
۳- مبینا معرفت - ایلام - ۲۵.۱۶
۴- زهرا کنعانی شلمزاری - چهارمحال و بختیاری - ۲۵.۱۰
۵- مونا سمائی نعمت آباد - آذربایجان شرقی - ۲۳.۵۰
۶- سید مریم امیر خلیلی - سمنان - ۲۳.۲۸

نتیجه ۳۰۰۰ متر:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : ۱۰:۴۰.۰۰ دقیقه

۱- پریچهر شاهی - تهران - ۱۱:۳۹.۲۷
۲- فاطمه چناری - همدان - ۱۱:۵۹.۶۲
۳- کیمیا افیونی - چهارمحال و بختیاری - ۱۲:۲۰.۴۷
۴- مهلا رضایی - یزد - ۱۳:۵۸.۲۴
۵- ژاله اصلانی - گیلان _ ۱۵:۴۲.۱۱


نتیجه پرتاب چکش:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : ۵۵.۰۰ متر

۱- هانیه قرنجیک - گلستان - ۵۰.۹۳
۲- سوما اسماعیل سرخ - آذربایجان غربی - ۴۷.۷۵
۳- مهدیه حکمت سرا - تهران - ۴۳.۵۰
۴- فاطمه عباسی - چهارمحال و بختیاری - ۲۳.۵۹
۵- فاطمه هیبتیان - چهارمحال و بختیاری - ۲۱.۹۷

نتیجه پرش طول:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : ۵۸.۰۰ متر

۱- رقیه پرویزی - زنجان - ۵.۵۰
۲- فاطمه عباسی - خراسان رضوی - ۵.۲۹
۳- بتینا بختیاری - همدان - ۴.۷۸
۴- نگین معصومی - گلستان - ۴.۷۵
۵- محیا نعیمی - تهران - ۴.۶۳
۶-حدیث پیری - خراسان رضوی - ۴.۶۱


نتیجه ۸۰۰ متر:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : ۲:۱۵.۰۰

۱- تکتم دستاربندان - خراسان رضوی - ۲:۱۸.۹۷
۲- زهرا میرزایی - چهارمحال و بختیاری - ۲:۲۹.۳۷
۳- شیرین نادربیگی - همدان - ۲:۳۹.۰۸
۴- شکیلا مسیحی - ایلام - ۲:۵۳.۲۳
۵- دریا بنفشی - کردستان الف - ۳:۱۸.۲۸

نتیجه ۲۰۰۰ متر بامانع:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : ۷:۳۰.۰۰  دقیقه

۱- مریم خوش نیت - همدان -  ۷:۵۱.۲۳  (رکورد جدید ملی)
۲- هستی ثمری - کردستان الف - ۸:۰۲.۰۵
۳- سودا سواری - آذربایجان شرقی - ۱۱:۳۵.۶۴

نتیجه پرتاب نیزه:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : ۴۳.۰۰ متر

۱- صبا عظیمی - چهارمحال و بختیاری - ۳۱.۹۶
۲- شریفه صنوبری راز - گلستان - ۳۱.۳۹
۳- مهلا محروقی - خراسان رضوی - ۳۰.۶۲
۴- ساینا سیاه پشت - البرز - ۲۷.۵۰
۵- نگین بیگمی - تهران - ۲۶.۴۲
۶- هدیه ساعدی - کردستان الف - ۲۴.۲۱


 نتیجه ۲۰۰ متر:
 حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : ۲۵.۰۰ ثانیه

۱- نسرین بهرامی - زنجان - ۲۶.۶۸
۲- محدثه ابراهیم پور - آذربایجان شرقی - ۲۶.۹۱
۳- راویس شهابی - کیش - ۲۶.۹۱
۴- آیسان خوش رفتار - آذربایجان شرقی - ۲۷.۵۱
۵- آذر جوانمرد - تهران - ۲۷.۶۹
۶- زهرا حسنی - خراسان رضوی - ۲۸.۱۶

نتیجه ۴۰۰ متر بامانع:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : ۱:۰۵.۰۰ دقیقه

۱- نرگس رستگار - خراسان رضوی - ۱:۰۷.۶۶
۲- آتنا نظیف - فارس - ۱:۰۷.۸۱
۳- زهرا رضایی - قم - ۱:۱۰.۴۳
۴- لیلا جوانمرد - خراسان رضوی - ۲:۱۰.۷۶
۵- لیلا خدری - قم - ۱:۱۴.۵۶
۶- نگار سیری - تهران - ۱:۱۵.۳۵


 نتیجه  هفتگانه:

۱- نیلوفر قاسمعلی پور - تهران - ۳۴۹۸ امتیاز
۲- نگین بیگمی - تهران - ۳۳۸۳ امتیاز
۳- هدیه ساعدی - کردستان الف - ۲۸۴۰ امتیاز
۴- صنم آذری - آذربایجان شرقی - ۲۶۹۹ امتیاز
۵- مهنا حربی - آذربایجان شرقی - ۲۵۰۹ امتیاز
۶- ریحانه رحیمی - البرز - ۲۰۴۳ امتیاز

نتیجه تیمی :
۱- خراسان رضوی - ۶۱.۵ امتیاز
۲- تهران - ۵۳ امتیاز
۳- زنجان - ۴۳ امتیاز
۴- آذربایجان شرقی - ۳۸ امتیاز
۵- چهارمحال و بختیاری - ۳۲ امتیاز
۶- کردستان الف - ۲۹ امتیاز

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

احکام کمیته انضباطی والیبال؛ شهرداری گنبد محروم شد

۱۳۹۷/۱۱/۰۱ ۲۱:۳۴

احکام کمیته انضباطی فدراسیون والیبال اعلام شد

موافقت با استعفای شهنازی- سرمربی جدید شهرداری ارومیه آمد

۱۳۹۷/۱۱/۰۱ ۱۰:۴۰

پس از بررسی های هیات مدیره باشگاه شهرداری ارومیه، با استعفای سرمربی این تیم موافقت شد.

سرمربی شهرداری ارومیه استعفا داد

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۰۱:۰۷

ناصر شهنازی سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه از سمتش استعفا کرد.

لیگ برتر والیبال؛ پیروزی پیکان مقابل خاتم ، باخت شهرداری ارومیه در مشهد

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۸:۱۹

 هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال با پیروزی تیم پیکان مقابل خاتم اردکان شروع شد.

قوچان‌نژاد: در ورامین هر بلایی سرمان آوردند اما آب از آب تکان نخورد

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۱۰:۵۱

سرمربی تیم والیبال پیام خراسان گفت: در ورامین همه بلایی سرمان آوردند، اما هیچکس واکنشی نشان نداد.

آرای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال اعلام شد

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۲۳:۳۵

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال روز دوشنبه با تشکیل جلسات متوالی جهت پیگیری شکایات و اعتراضات با صدور آرای لازم به کار خود پایان داد.

لیگ برتر والیبال؛ کار بزرگ دورنا مقابل گنبدی ها ، باخت پیام خراسان و برد پیکان

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۲۱:۲۶

تیم ملی دورنای ارومیه امروز بعد از هفته ها شهرداری گنبد را شکست داد و به اولین بردش در لیگ برتر والیبال رسید.

کولاکوویچ: سال سختی داریم- دوست ندارم جایی کار کنم که من را نمی خواهند

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۱:۰۲

سرمربی تیم ملی والیبال در نشست خبری امروز در باره قراردادش، تیم ملی ، نخواستن ضیایی  و المپیک صحبت کرد.

حکم دیدار پیام و خاتم صادر نشده- تماشاگران شهروند اراک تا اطلاع ثانوی محروم شدند

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۶:۵۵

با اعلام سازمان لیگ دیدار دو تیم شهروند اراک و پیام خراسان بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.
 

عطایی: کولاکوویچ بهترین گزینه بود- با کاله برای پلی‌آف لیگ می‌جنگیم

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۱:۱۲

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با بیان اینکه هدف این تیم حضور در مرحله پلی آف لیگ برتر است، گفت: از نظر من بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی ایگور کولاکوویچ بود که انتخاب شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد