رئیس جدید: کارهای زیادی در هندبال داریم- از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک کمک می‌خواهیم

رئیس فدراسیون هندبال گفت: ما کارهای زیادی در هندبال داریم و تلاش می‌کنیم با برنامه‌ریزی به اهدافمان برسیم.

رئیس جدید: کارهای زیادی در هندبال داریم- از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک کمک می‌خواهیم

به گزارش هوادار، مجمع انتخاباتی فدراسیون هندبال امروز (دوشنبه )در سالن هگمتانه هتل المپیک برگزار شد و در پایان علیرضا پاکدل با کسب ۲۳ رأی برای ۴ سال آینده به عنوان رئیس فدراسیون هندبال انتخاب شد.

در پایان این مجمع انتخابی، علیرضا پاکدل رئیس جدید فدراسیون هندبال گفت: ما کارهای زیادی داریم و تلاش می کنیم با برنامه ریزی به اهدافمان برسیم.

وی در واکنش به این سوال که یکی از اعضای پیشنهاد مالی می داد و با کارت هدیه به دنبال اهدافش بود، آیا این موضوع شما را اذیت نکرد؟ گفت: این مسائل، مسائل زیبنده ورزش نیست. خانواده هندبال فهیم هستند و دیدیم با بررسی و عملکرد آگاه آمدند و در انتخابات شرکت کردند. این چنین چیزی روی خانواده هندبال اثر نمی گذارد، من در جزئیات کار قرار ندارم اما این قضیه را خوب نمی دانم، انشاالله دیگر شاهد چنین موضوعاتی در ورزش نباشیم.

پاکدل در واکنش به این سوال که شائبه گم شدن ۴۴ هزار دلار در فدراسیون گفت: من در جریان این قضیه نیستم و این موضوع نیاز به بررسی دارد. اجازه دهید در فدراسیون حاضر شوم و مسائل مالی را بررسی کنم. قطعاً هزینه ها که صرف شده مدارک وجود خواهد داشت در غیر این صورت مراجع ذی صلاح ورود خواهند کرد. من باید در فدراسیون حضور پیدا کنم تا در مورد این موضوع بررسی کنم. ما قطعاً مشکلات مالی در فدراسیون خواهیم داشت به خاطر شرایط اقتصادی در فدراسیون هندبال مشکلات مالی وجود خواهد داشت. قطعاً به کمک مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نیاز داریم ضمن اینکه ما هم برای مهیا کردن شرایط مالی تمام تلاشمان را می کنیم.

وی در پایان صحبت های خود خاطرنشان کرد: چون دوربین های تلویزیونی به هندبال ورود نکردند و ما پخش زنده نداشتیم مظلوم واقع شدیم و مشکلات مالی داریم.

وی درمورد حاشیه های موجود در لیگ هندبال گفت: در لیگ برتر والیبال و فوتسال هم حاشیه هایی رخ می دهد، اما ما باید روی بحث کانون هواداران کار کنیم. اهرم های تنبیهی و تشویقی خوبی نداشتیم. وقتی کمیته انضباطی تصمیم های خوبی نگیرد بازهم شاهد حواشی خواهیم بود. باید کمیته انضباطی مقتدر داشته باشیم و با گذشت زمان به جایگاه واقعی خود برسیم.

پاکدل درخصوص مسابقات انتخابی المپیک عنوان کرد: باید واقع بین باشیم و روی پایه کار کنیم. نسلی داشتیم که در میادین مختلف موفق بود. با توجه به اینکه آسیا یک و نیم سهمیه در المپیک دارد باید بگویم که ما شانس زیادی نداریم، چون امکان دارد از نظر مالی هم دچار مشکلاتی شویم. امکان دارد اصلا به این مسابقات ورود نکنیم. لژیونرهای خیلی خوبی داریم و با حضور آنها باید شرایط تیم را بررسی کنیم و سپس تصمیم گیری کنیم. امروز حریف ما فقط قطر نیست، بلکه کره و ژاپن و بحرین هم مدعی هستند.

رییس جدید فدراسیون هندبال درمورد پراکندگی آرا خاطرنشان کرد: بحث نفاق نیست. استان ها ارتباط خوبی با هم دارند، اما هر نقطه جغرافیایی یک نامزد داشت و به همین دلیل رای ها پراکنده شد. فکر می کنم نگاه قومیتی شده بود و در دور دوم نشان دادند که نفتقی وجود ندارد. ۱۳ نفری که رای ندادند هم از دوستان خوب بنده هستند.

پاکدل درخصوص عدم استفاده از کوبل های جوان داوری گفت: کوبل های خوب و جوانی داریم و باید کمک کنیم تا آنها هم پیشرفت کنند و نباید مانعی برای آنها باشیم. با شیطنت ها برخورد می کنم و فضا برای کار کردن باز است و همه باید ورود کنند تا شایسته سالاری حاکم شود.

وی درخصوص استفاده از پیشکسوتان اظهار داشت: مهدوی و رحیمی سند و هویت هندبال ایران هستند. با افتخار از رحیمی دعوت می کنم تا در فدراسیون باشد. او نایب رییس کنفدراسیون آسیا است و تلاش می کنیم تا بزرگان هندبال همچون مهدوی، رحیمی، کوزه گری و تمام نفراتی که حق پدری برای هندبال دارند به خانه خود بازگردند.

 

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

هشدار فدراسیون کوهنوردی نسبت به خطر صعود در شرایط ناپایدار

۱۳۹۸/۰۱/۰۵ ۱۸:۲۴

فدراسیون کوهنوردی نسبت به خطر صعود در شرایط هوای ناپایدار در مورد ریزش بهمن و احتمال بروز سیل در مناطق کوهستانی هشدار داد. 

قهرمانی تفتیان در دوی ۱۰۰ متر مسابقات انتخابی تیم‌ملی

۱۳۹۸/۰۱/۰۵ ۱۵:۴۳

حسن تفتیان در مسابقات انتخابی تیم ملی دوومیدانی در دوی ۱۰۰ متر اول شد.

رقابت ۲۰۲ کماندار از ۲۳ کشور در مسابقات کاپ آسیایی

۱۳۹۸/۰۱/۰۵ ۱۲:۱۸

در مسابقات مرحله اول کاپ آسیایی ۲۰۲ کمانداری از ۲۳کشور رقابت خواهند کرد.

اعلام آمادگی فدراسیون قایقرانی برای تجهیز کمک رسانی به سیل گلستان

۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۱۶:۴۱

فدراسیون قایقرانی برای تجهیز کمک رسانی به سیل گلستان اعلام آمادگی کرد.

تساوى ارزشمند عسگرى زاده مقابل سوپر استاد بزرگ چینى

۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۱۴:۳۸

تساوى عسگرى زاده مقابل سوپر استاد بزرگ چینى مهمترین اتفاق دور دوم رقابت هاى شطرنج مسترز شارجه بود.

مدال برنز عابدینی در جام جهانی مجارستان

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۲۱:۲۴

مجتبی عابدینی در جام جهانی شمشیربازی مجارستان مدال برنز گرفت.

عابدینی با شکست قهرمان جهان به یک چهارم نهایی رسید

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۹:۰۴

شمشیرباز کشورمان با پیروزی مقابل قهرمان جهان به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام جهانی شمشیربازی مجارستان رسید.

تنیس روی میز چلنج پلاس عمان / نوشاد عالمیان راهی یک چهارم نهایی شد

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۵:۵۲

نماینده تنیس روی میز ایران در مسابقات چلنج پلاس عمان مقابل والتر ریکاردو آلمانی به پیروزی رسید.

سهراب مرادی راهی آلمان شد

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۳:۴۴

قهرمان وزنه برداری ایران برای پیگیری روند درمانی خود با پیگیری مستقیم رئیس کمیته ملی المپیک راهی آلمان شد.

اردوی تیم ملی وزنه‌برداری از فردا آغاز می‌شود

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۳:۳۶

اردوی تیم ملی وزنه برداری برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا از فردا آغاز خواهد شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد