رئیس و نایب رئیس جدید وادا معرفی شدند

هوادار گزارش می دهد، برای یک دوره سه ساله، رئیس و نایب رئیس جدید وادا معرفی شدند.

رئیس و نایب رئیس جدید وادا معرفی شدند

به گزارش هوادار و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، پنجمین کنفرانس جهانی آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ در شرایطی همزمان با بیستمین سالگرد تاسیس این نهاد بین المللی در لهستان به پایان رسید که از جمله مهمترین تصمیمات این کنفرانس رسمیت بخشیدن به انتخاب رئیس و نایب رئیس جدید آن بود؛ ویتولد بانکا از لهستان رئیس شد و خانم یانگ یانگ از چین، نایب رئیس.

این دو نفر  که پیشتر توسط هیات مدیره وادا انتخاب شده بودند در این کنفرانس رسما به عنوان سکاندار آتی آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ معرفی شدند و از ابتدای سال ۲۰۲۰ به مدت سه سال این سمت را عهده دار خواهند بود.

ویتولد بانکا، وزیر ورزش لهستان، در این باره  گفت: برای من افتخار بزرگی است که رئیس وادا شدم. می دانم آژانس برای آینده ورزش چقدر اهمیت دارد و من تلاش خواهم کرد تا از ادامه برنامه جهانی مبارزه با دوپینگ که ارزش های ورزش پاک را در همه زمان ها حفظ می کند، اطمینان حاصل کنم. تعهد خود را بر این قرار می دهم که اولویت های ورزشکاران را در اولویت قرار دهم تا بتوانند اطمینان داشته باشند که آژانس همیشه از آنها برای رقابت پاک حمایت می کند.

وی افزود: می دانم که در سال های آینده با چالش های بسیاری روبرو خواهیم شد. گاهی مجبور خواهیم شد تصمیمات دشواری بگیریم با این حال، من اطمینان دارم که ما قادر خواهیم بود آنها را بسازیم. با هم، ما خستگی ناپذیر کار خواهیم کرد تا جهان ورزش پاک و ایمن تر داشته باشد چیزی که همچنان باعث الهام بخشیدن به میلیون ها انسان در سراسر جهان شود.

همچنین خانم یانگ یانگ گفت: افتخار می کنم که به این سمت مهم انتخاب شدم. به عنوان یک ورزشکار سابق، اشتیاق زیادی به ورزش دارم و واقعاً به مبارزه با دوپینگ و لزوم حمایت از حقوق ورزشکاران پاک اعتقاد دارم. من به همراه رئیس بانکا اطمینان دارم که می توانیم تغییر واقعی ایجاد کنیم و من مشتاقانه منتظر شروع این کار هستم تا آینده ای روشن برای ورزش ایجاد شود.

ریچارد پوند کسی که به عنوان نخستین رئیس، وادا را طی سالهای ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷ هدایت کرد، گفت: کریگ  ریدای (رئیس کنونی) کسی است که سالهاست وقت و تجربه خود داوطلبانه  در اختیار این جامعه قرار داده است. وی به مدت شش سال وادا را رهبری کرده و در پایان دوره ریاست کریگ، وادا موقعیت سازمانی بهتری نسبت به قبل دارد. ما یک چارچوب نظارتی قوی تر، یک عملیات اطلاعاتی و تحقیقاتی در سطح جهانی داریم، ما بودجه تحقیق و توسعه علمی را تأمین می کنیم و بودجه به طور قابل توجهی افزایش یافته به همین دلیل از او تشکر می کنیم.

پنجمین کنفرانس جهانی ضد دوپینگ ۵ تا ۷ نوامبر در کاتوویس لهستان برگزار شد.

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

واترپلو قهرمانی جوانان جهان| ایران به ایتالیا هم باخت

۱۳۹۸/۰۹/۲۳ ۱۲:۰۱

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی واترپلو جوانان ایران در سومین دیدار خود از مسابقات جهانی کویت مقابل ایتالیا شکست خورد.

۶ تیرانداز به اردوی تیم ملی تپانچه دعوت شدند

۱۳۹۸/۰۹/۲۳ ۱۱:۱۰

هوادار گزارش می دهد، ۶ ملی‌پوش تپانچه ایران تمرینات خود را از امروز آغاز می‌کنند.

واترپلوی قهرمانی جوانان جهان| تیم ملی ایران راهی کویت شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۱۳:۵۵

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی واترپلو جوانان ایران برای حضور در مسابقات واترپلو قهرمانی جهان رده سنی زیر ۲۰ سال امروز(سه‌شنبه) تهران را به مقصد کویت ترک کرد.

پنام‌تاش: می‌خواهیم نتایجی بهتر از گذشته کسب کنیم/ باید حداقل ۲ سال در اردو باشیم

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۱۲:۲۰

هوادار گزارش می دهد، مربی تیم ملی واترپلوی جوانان گفت: در رقابت‌های جهانی تلاش خواهیم کرد تا نتایجی بهتر از اردوار گذشته کسب کنیم.

وادا نام ۶۶ دوومیدانی کار روسیه را به فدراسیون جهانی اعلام کرد

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۱۲:۰۴

هوادار گزارش می دهد، آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ نام ۶۶ دوومیدانی کار روس را به فدراسیون جهانی اعلام کرد تا آنها بررسی کنند.

پوتین: محرومیت روسیه یک تصمیم سیاسی است/ مجازات باید انفرادی باشد نه جمعی

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۰۹:۳۳

هوادار گزارش می دهد، رئیس‌جمهوری روسیه درباره محرومیت ۴ ساله این کشور از حضور در المپیک و جام جهانی، گفت: مجازات باید انفرادی باشد نه جمعی. افرادی که کار غیرقانونی انجام نداده‌اند نباید درگیر...

روسیه از حضور در المپیک ۲۰۲۰ و جام جهانی فوتبال محروم شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۴:۵۱

هوادار گزارش می دهد، آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ اعلام کرد که روسیه به مدت ۴ سال از حضور در تمام تورنمنت های بین المللی ورزش محروم است.

وزنه‌برداری برزیل در اندیشه کسب اولین مدال تاریخ خود در المپیک

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۱:۲۶

هوادار گزارش می دهد، وزنه‌بردار برزیلی در حالی موفق به کسب سهمیه حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو شد که شانس خوبی برای رسیدن به مدال خواهد داشت.

درخواست کمیته ورزشکاران وادا برای محرومیت روسیه از المپیک

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۵:۴۸

هوادار گزارش می دهد، اعضای کمیته ورزشکاران آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ خواستار محرومیت روسیه از بازی‌های المپیک توکیو شدند.

اردوی تیم ملی هندبال آغاز شد/ نشست رئیس فدراسیون با ملی‌پوشان

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۵:۱۲

هوادار گزارش می دهد، اردوی تیم ملی هندبال ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا از امروز آغاز شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد