رحیمی: حق‌رشد دلفی را در حق ترانسفر گنجاندند!/ به خودش بیشتر نیاز داشتیم

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان، گفت: اینطور که من شنیدم مثل اینکه حق رشد یونس دلفی را هم در همان ۱۰۰ هزار دلار حق ترانسفر گنجاندند.

رحیمی: حق‌رشد دلفی را در حق ترانسفر گنجاندند!/ به خودش بیشتر نیاز داشتیم

به گزارش هوادار، علیرضا رحیمی در مورد وضعیت استقلال خوزستان، گفت: تیم تمرینات خود را برگزار می کند و آماده دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان می شود. این هفته بازی مهمی در پیش داریم و خیلی روی این بازی حساب کردیم.

وی افزود: وضعیت ما بسیار حساس است. با توجه به پیروزی هفته قبل سپیدرود کار بسیار سخت است. نفت مسجد سلیمان با تغییر مربی به دنبال کسب نتیجه بهتری است. با این پیروزی می توانیم امیدهایمان را بیشتر کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان در مورد تغییر محل برگزاری بازی، عنوان کرد: ما مخالف این موضوع بودیم اما  سازمان لیگ اصرار به برگزاری این بازی داشت و دو پیشنهاد در مورد بازی در مسجدسلیمان و ورزشگاه شهدای فولاد را دادند. وضعیت زمین چمن مسجدسلیمان خیلی مناسب نیست و بازی در آنجا بسیار سخت است. در آخرین لحظه مجبور به انتخاب ورزشگاه فولاد شدیم.

وی در مورد درگیری هایی که در بازی با فولاد به وجود آمد، اظهار داشت: درگیری را نمی پسندیم. این درگیری ها در شرایط بازی به سود فولاد خوزستان تمام شد. ما به بازی مسلط بودیم و یک گل زده بودیم و زمان برای تساوی وجود داشت اما این درگیری همه چیز را تغییر داد و اتفاقی افتاد که به سود فولاد بود. نمی دانم چه اتفاقی باعث درگیری شد اما این مسئله شرایط را به سود فولاد کرد و گل سوم را هم دریافت کردیم. در نیمه دوم خیلی بهتر از فولاد بودیم. کارشناسان داوری گل ما را مردود اعلام کردند اما تصاویر چندان قابل تشخیص نبود. داوری هم در چند صحنه می توانست به سود ما باشد.

رحیمی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است کمیته انضباطی باشگاه در مورد ایوب کلانتری که در این بازی دچار درگیری شد تصمیم گیری کند، گفت: اگر بچه های ما مقصر باشند حتما برخورد می کنیم. به آنها گوشزد کردیم کارت های بی مورد که به ضرر تیم باشد را بررسی می کنیم. کلانتری بازیکن با تعصبی است اما اگر ثابت شود ما مقصر بودیم باشگاه برخورد می کند. برای ما اخلاق در اولویت قرار دارد.

وی در مورد طلب ساکونی، اظهار داشت: قبلا هم گفتم جلسه خوبی با مدیرعامل گروه ملی داشتیم و او از حل این مشکل استقبال کرد. این موضع  به هیأت مدیره و شخص من سپرده شد و از روز شنبه پیگیری لازم را کردم. تقریبا تا ۹۰ درصد مشکل را حل کردیم. در آخرین مذاکراتم شب گذشته با ساکونی توافقات لازم انجام شد. یک نامه برای بیات مدیرعامل باشگاه شارلروا بلژیک ارسال کردیم تا انشاءالله آن ۷۰ هزار دلاری که با مدیر برنامه ساکونی توافق کردیم. ظرف چند روز آینده به حساب این بازیکن واریز شود.

رحیمی در پاسخ به این سوال که آیا هنوز پول ترانسفر دلفی را دریافت نکرده اند، گفت: خیر هنوز این پول را نگرفتیم. در حال تلاش برای حل این مشکل هستیم. اگر این پول به صورت کامل به ایران می آمد کار انتقال برای طلب بازیکن برزیلی برایمان سخت بود اما اگر از همان جا مستقیم پول بدهیم شرایط بهتر است.

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان در مورد اینکه دلفی حدود ۴ و نیم سال عضو استقلال خوزستان بود و باید حدود ۲۴۰ هزار دلار جدا از پول ترانسفر بابت حق رشد به این باشگاه تعلق می گرفت، عنوان کرد: چون آن زمان مدیرعامل نبودم و در جریان تفاهم نامه با شارلروا و مدیربرنامه او نبودم نمی توانم در این مرود اظهار نظر کنم. اینطور که من فکر می کنم توافق روی همان ۱۰۰ هزار دلار بوده که به این مسئله من ایراد وارد می کنم چرا که جدای از این مسئله حق رشد دلفی بیش از این حرف ها بوده است.

وی در مورد اینکه اگر برای هر سال ۶۰ هزار دلار حق رشد در نظر گرفته شود بدین ترتیب آیا استقلال خوزستان از رقمی بیش از ۲۵۰ هزار دلار گذشته است، گفت:  این مسئله ای است که از سعادتی مدیر برنامه یونس دلفی شنیدم که حق رشد هم در همان ۱۰۰ هزار دلار حق ترانسفر در نظر گرفته شده است. وقتی این موضوع را شنیدم بسیار ناراحت شدم. متاسفانه منافع استقلال خوزستان دیده نشده و می توانستیم خیلی بهره بیشتری از این موضوع ببریم و شرایط را به سود تیم مان کنیم.

رحیمی در مورد اینکه اگر این اتفاق رخ داده باشد در حق باشگاه اجحاف شده، گفت: این مسئله را در جلسه قبلی هیأت مدیره اعلام کردیم و این مسئله را پیگیری می کنیم. این قرارداد در دوران من بسته نشده و در جریان آن نبودم.

وی در مورد اینکه او در زمان عقد این قرارداد عضو هیأت مدیره بوده است، عنوان کرد: در هیأت مدیره بودم اما در جریان این انتقال قرار نداشتم. بعدها که بحث انتقال این پول بود و با سعادتی صحبت می کردیم اولین سوالم حق رشد بود اما او می گفت حق رشد در همان ۱۰۰ هزار دلار قرار گرفته است.

رحیمی در مورد اینکه سعادتی مدیربرنامه است و باشگاه باید خودش پیگیر این مسئله باشد، گفت: من می گویم این بحث را از او شنیدم چرا که خودم در جریان قرار داد نبودم.

وی در مورد اینکه جمع بندی هیأت مدیره در این مورد چه بوده است، گفت: ما کاری نمی توانیم انجام دهیم چرا که قرارداد بسته شده است. باید الان مشکلات پیش رویمان را حل کنیم. باید مشکل ساکونی حل شود تا مباحث بعدی به وجود نیاید. یکی از مشکلات مهمی که ممکن است گریبانگیر باشگاه شود همین موضوع است و در ادامه می توانیم با خیال راحت کارمان را انجام دهیم. مدیربرنامه او خیلی با ما همکاری کرد. او می گفت می توانم یک نامه بدهم که توافق ما قبل از کسر ۶ امتیاز بوده است. در حقیقت ما از همان موقع توافق کرده بودیم تا اگر بتوانیم  کاری در موضوع کسر ۶ امتیاز انجام دهیم که البته بعید است بتوانیم کاری انجام دهیم. دیروز مدیربرنامه او اعلام کرد می توانند این توافق نامه ۶ ماه قبل را به فیفا ارسال کنند.

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان در مورد اینکه آیا موضوع دلفی را پیگیری می کند تا متوجه شود این لطمه از کجا وارد شده است، عنوان کرد:  من قبلا هم گفتم به پول دلفی باشگاه نیاز داشته اما بیش از پول به خود دلفی نیاز داشتیم و او می توانست یکی از بازیکنان خوب ما باشد. او می توانست دست تیم را در شرایط سخت بگیرد. او بازیکن کوچکی نیست یک بازیکن خوب در رده ملی و امید است. او یکی از پدیده ها بود و حضورش می توانست به حفظ تیم در لیگ برتر کمک کند.

وی در پایان گفت: متاسفانه سیل اخیر خسارات زیادی به خوزستان وارد کرد. انتظار دارم چهره های ورزشی بیشتر وقت بگذارند و کمک کنند. حضور فیزیکی افراد مطرح می تواند برای مردم دلگرمی باشد و وقت بگذارند تا با یک کار دسته جمعی بخش کوچکی از این مشکلات را حل کنیم.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

یک اتفاق تکراری در استقلال؛ منتظری در فرودگاه به مشکل خورد و جداگانه به امارات رفت!

۱۳۹۸/۰۲/۰۱ ۱۲:۰۵

در شرایطی که تیم فوتبال استقلال روز گذشته تهران را به مقصد ابوظبی ترک کرد پژمان منتظری نتوانست آبی پوشان را همراهی کند اگر چه وی به صورت جداگانه به امارات سفر کرد و در اردو حاضر شد.

اشتباه عجیب رسانه مطرح عربستانی: گادوین منشا ستاره پرسپولیس است!

۱۳۹۸/۰۲/۰۱ ۱۲:۰۳

روزنامه مطرح عربستانی در اشتباهی فاحش کادوین منشا مهاجم استقلال را ستاره پرسپولیس دانست!

آزمون: نخستین بار بود که چنین دروازه‌بانی را می‌دیدم/ سافونوف توپ‌های سختی را بیرون کشید

۱۳۹۸/۰۲/۰۱ ۱۱:۵۴

سردار آزمون به پیروزی ۳ بر ۲ زنیت سن پترزبورگ برابر کراسنودار واکنش نشان داد.

بیات: زنوزی به جای این حرف‌ها با کادرفنی تیمش جلسه بگذارد/آیا اخباری را هم من خریده بودم؟!

۱۳۹۸/۰۲/۰۱ ۱۱:۴۹

مالک باشگاه سپیدرود گفت: این ها سوءمدیریت است که یک فرد آنقدر توانایی مالی داشته باشد که مالکیت دو تیم لیگ برتری را بر عهده بگیرد اما نمی تواند هوادارانش را کنترل کند.

تمرین پرسپولیس در حضور علی کریمی و تماشاگران ایرانی در دبی

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۲۱:۰۷

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز شنبه را در حضور علی کریمی و تماشاگران ایرانی در دبی برگزار کرد.

محرومیت فرشید باقری به حالت تعلیق درآمد

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۱۹:۵۲

سرپرست تیم فوتبال استقلال از به تعلیق درآمدن محرومیت بازیکن این تیم خبر داد.

کاروان استقلال به دبی رسید

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۱۹:۰۰

اعضای تیم فوتبال استقلال برای برگزاری دیدار با الهلال وارد امارات شدند.

مدیرعامل پرسپولیس به امارات می‌رود

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۱۸:۰۳

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امشب (شنبه) به کاروان این تیم در امارات ملحق می شود.

واکنش باشگاه سایپا به اظهارات مالک تراکتورسازی: آقای زنوزی، چه کاره این فوتبال هستید؟

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۱۷:۵۵

باشگاه سایپا نسبت به اظهارات مالک باشگاه تراکتورسازی واکنش نشان داد.

جریمه نقدی برای تیم های پرسپولیس، سپید رود رشت و فولاد خوزستان

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۱۶:۴۸

کمیته انضباطی رای خود را در خصوص دیدار تیم های سپید رود رشت با پرسپولیس تهران  و تیم فولاد خوزستان با تیم سپاهان اصفهان صادر کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد