رضازاده: وزنه‌برداری هنوز در خطر حذف قرار دارد/ امیدوارم در توکیو به مدال برسیم

هوادار گزارش می دهد، رئیس اسبق فدراسیون وزنه‌برداری، گفت: امیدوارم ۲ سهمیه را برای المپیک توکیو بگیریم و هر دو سهمیه به مدال ختم شود.

رضازاده: وزنه‌برداری هنوز در خطر حذف قرار دارد/ امیدوارم در توکیو به مدال برسیم

به گزارش هوادار، حسین رضازاده درباره وضعیت وزنه‌برداری و کسب سهمیه المپیک، اظهار داشت: باید ۲ سهمیه بگیریم، شنیدم مسابقات کلمبیا هم حذف شده و فقط ازبکستان باقی مانده است. وزنه‌برداران در حال حاضر در اردوی اهواز هستند. شرایط سخت است، وزنه‌برداری جزو رشته‌های مدال‌آور است. امیدوارم ۲ سهمیه را برای المپیک توکیو بگیریم و هر دو سهمیه به مدال ختم شود.

رئیس اسبق فدراسیون وزنه‌برداری در خصوص وضعیت فدراسیون جهانی و نابسامانی‌های ایجاد شده، گفت: کمیته بین‌المللی المپیک برنامه‌های فدراسیون جهانی و دوپینگ را رصد می‌کند. امیدوارم با انتخابات و هیات اجرایی خوب، شرایط بهتر شود.

وی در پاسخ به این سوال که بارها IOC وزنه‌برداری را له حذف از المپیک تهدید کرده، گفت: وزنه‌برداری قبلا هم به خاطر دوپینگ تهدید می‌شد و هنوز این خطر هست اما امیدواریم با انتخابات فروردین ماه ریاست جهانی و مدیریت خوب این خطر برداشته شود.

رضازاده در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی براینکه فکر می‌کنید ایران شانس کسب کرسی داشته باشد، خاطرنشان کرد: شرایط سخت است. البته همه از دوستان ما هستند اما باید ارتباطات زیادی گرفت چون در جهان همه برای کسب کرسی رقابت دارند. رقابت سخت است اما امیدوارم ما هم صاحب کرسی شویم.

رضازاده درباره تمایل دوباره‌اش در کنفدراسیون آسیا، یادآور شد: من هنوز عضو هیات اجرایی کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا هستم، این دوره تمام شود باید فدراسیون نماینده را معرفی کند. علاقه دارم که دوباره کرسی را بگیرم چون از جنس وزنه‌برداری هستم و دوست دارم در این رشته خدمت کنم.

وی درباره اردوهای پاراوزنه‌برداری، گفت: بعد از این بیماری ۳ هفته اردو در تهران برگزار کردیم، مرحله سوم اردو هم در کیش در حال برگزاری است. از فدراسیون جانبازان باید تشکر کرد به خاطر این اردوها که برگزار شد. امیدواریم ۳-۴ مدال در پارالمپیک بگیریم البته رنگ مدال را نمی‌توان پیش‌بینی کرد. سیامند ورزشکار خوبی بود و میرزایی جایگزین او شده است. کادر فنی از او راضی است امیدواریم نتایج خوبی هم کسب شود.

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

تلاش انگلیس برای حضور تماشاگران در یورو ۲۰۲۲ و ویمبلدون

۱۳۹۹/۱۲/۰۵ ۱۴:۴۰

هوادار گزارش می دهد، دولت انگلیس در تلاش است با کاهش ویروس کرونا شرایط حضور تماشاگران در ورزشگاه را فراهم کند.

قائم مقام ایرانی فدراسیون جهانی: سپک‌تاکرا می تواند المپیکی شود

۱۳۹۹/۱۲/۰۵ ۱۲:۰۱

هوادار گزارش می دهد، رییس انجمن سپک تاکرا گفت: در سال ۹۹، سپک تاکرا ایران در بخش بین‌الملل روزهای خوب و موفقی را سپری کرد.

رکورددار وزنه‌برداری جهان: می‌خواهم نامم را در بین مدال‌آوران تاریخ المپیک ایران ثبت کنم

۱۳۹۹/۱۲/۰۵ ۰۸:۱۶

هوادار گزارش می دهد، قهرمان وزنه‌برداری جوانان جهان گفت: با اینکه رکوردهای خوبی در لیگ به ثبت رساندم ولی نباید به این مقدار راضی شوم و تلاشم را بیشتر خواهم کرد.

فخری: مسابقات مجارستان مهم است/ برای حضور در المپیک دنبال ارتقاءرنکینگ نیستیم

۱۳۹۹/۱۲/۰۵ ۰۸:۱۳

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی سابر شمشیربازی گفت:به خاطر مسائل تاکتیکی دنبال ارتقاءرنکینگ برای حضور در المپیک نیستیم.

جوکوویچ: احساس پیری یا خستگی ندارم/از هر موفقیت بیشتر از قبل لذت می‌برم

۱۳۹۹/۱۲/۰۴ ۱۱:۲۴

هوادار گزارش می دهد، مرد شماره یک تنیس جهان گفت: احساس پیری یا خستگی ندارم اما شرایط من با ۱۰ سال پیش متفاوت است.

چیریچ با استقبال ملی پوشان واترپلو وارد ایران شد

۱۳۹۹/۱۲/۰۳ ۱۳:۴۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی واترپلو ایران با استقبال گرم نماینده فدراسیون، اعضای کادر فنی و ملی پوشان وارد تهران شد.

تنیس آزاد استرالیا| کسب چهارمین قهرمانی اوساکا در گرنداسلم

۱۳۹۹/۱۲/۰۲ ۱۴:۳۹

هوادار گزارش می دهد، اوساکا تنیسور مطرح ژاپنی عنوان قهرمانی نخستین گرنداسلم سال را به دست آورد.

جدال جوکوویچ با مدودوف در فینال استرالیا/ هشدار به تنیسور یک جهان

۱۳۹۹/۱۲/۰۲ ۰۸:۱۹

هوادار گزارش می دهد، نواک جوکوویچ و دنیل مدودوف روز یکشنبه در فینال گرنداسلم استرالیا به مصاف هم می‌روند.

صالحی‌امیری: منتظر رای جودو هستیم/کسی مدال تختی را به یاد ندارد اما مرام پهلوانی او ماندگار است

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۱۲:۲۸

هوادار گزارش می دهد، رئیس کمیته ملی المپیک گفت: کسی تعداد مدال‌های تختی را به یاد ندارد اما مرام پهلوانی او ماندگار است.

حضور داوران ایرانی در مسابقات تنیس آزاد استرالیا

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۱۲:۱۳

هوادار گزارش می دهد، سید عادل برقعی و علی چیتگر داوران بین المللی تنیس ایران در مسابقات آزاد ملبورن استرالیا حضور دارند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد