رنگرز: با برگشتن محمد بنا به حضورم در شورای فنی نیازی نیست- نسل جدیدی از سرداران کشتی فرنگی در راه هستند

دارنده دو مدال طلا و برنز کشتی فرنگی جهان گفت: با آمدن محمد بنا، حالا دیگر آن احساس ضرورت حضورم در شورای فنی از بین می‌رود چون او کادر خوبی در کنارش دارد و دیگر نیازی به مشاوره نیست.

رنگرز: با برگشتن محمد بنا به حضورم در شورای فنی نیازی نیست- نسل جدیدی از سرداران کشتی فرنگی در راه هستند

به گزارش هوادار، حسن رنگرز با تاکید بر اینکه قصد ورود به انتخابات فدراسیون کشتی را ندارد، اظهار داشت: با توجه به اینکه سرمایه های مدیریتی کشتی برای حضور در انتخابات اعلام آمادگی کرده اند، تکلیف از من خارج شده و امیدوار هستم که کشتی مدیری از جنس خودش را که واجد برنامه ای استراتژیک و منطبق با مقتضیات موجود ورزش کشور و با نگاه ویژه به تامین اعتبار و بودجه لازم از سوی حامیان مالی است، را در رأس خود ببیند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قصد حمایت از کاندیدایی خاص را در انتخابات پیش رو دارد، گفت: خواهشم از اعضای مجمع این است که روی اسم این عزیزانی که در خصوص حضور در انتخابات مطرح شده تامل بیشتری داشته باشند، ضمن اینکه تا مهلت نام نویسی تمام نشود، به قطعیت نمی شود در مورد حضور آنها در انتخابات صحبت کرد. فعلا بخش عمده ای از این مباحث در فضای مجازی مطرح می شود و بعد از نام نویسی می شود تحلیل بهتری روی موضوع داشت. خوشبختانه اعضای مجمع کشتی را هیئت های کشتی استان ها که کاملا با کشتی کشور در ارتباط هستند، تشکیل می دهند.

رنگرز ادامه داد: از همه آنها استدعا دارم که کشتی را به اهلش بسپرند و این کار براساس مطالعه روی عقبه و سابقه این افراد، خارج از حب و بغض و خط کشی های رایج در کشتی باشد. خوب است که کشتی ما رئیس آینده اش را بعد از طی فرآیند انتخابات بشناسد و این خیلی اهمیت دارد که اعضای مجمع دقت نظر را روی این موضوع داشته باشند تا خروجی این تصمیمات منشا اتفاقات خوب برای کشتی باشد.

وی که پیش از این عضو شورای فنی کشتی فرنگی بود، با اعلام عدم ادامه همکاری اش با این شورا تاکید کرد: همان روزی که رسول خادم از من برای حضور در شورای فنی دعوت به همکاری کرد با محمد بنا تماس گرفتم.

اعتقادم این بود که درآن مقطع حضورم در این بخش فایده دارد چراکه کادرفنی موجود نیاز به مشورت با اهل فن داشت و دلیل دوم هم زمینه سازی برای بازگشت دوباره محمد بنا بود که طبیعتا با آمدن محمد بنا، حالا دیگر آن احساس ضرورت حضور در شورای فنی از بین می رود چون او کادر خوبی در کنارش دارد و دیگر نیازی به مشاوره نیست.

بنابراین وقتی حمید بنی تمیم در این خصوص با من صحبت کرد به او گفتم که جدی ترین کار باید بازگرداندن محمد بنا باشد که همین اتفاق هم افتاد.سرمربی اسبق تیم ملی فرنگی جوانان تاکید کرد: البته کار سختی پیش روی تیم ملی قرار دارد. ۱۸ ماه قبل از المپیک است و کار دشوار به نظر می رسد اما غیرممکن نیست چون ظرفیت خوبی داریم. یک سری باتجربه ها با کنار گذاشتن فرآیند پر از ایراد انتخابی که کشتی گیر و انتخاب را دچار مشکل می کرد به درستی از سوی کادرفنی آسیب شناسی شد و در کنار آن باتجربه ها جوانانی داریم مثل ناصرپور، نجاتی، محسنی، کاویانی نژاد و... که می توانند نتیجه بگیرند. اینها می توانند نسل جدیدی از سرداران کشتی فرنگی ما باشند. با اعتماد به نفسی که کادرفنی تیم ملی به کشتی گیران می دهد می توان سرعت پیشرفت آنها را تسریع کرد و من فکر می کنم کشتی فرنگی باز هم مسیر خود را پیدا خواهد کرد.

 

افزودن نظر

اخبار کشتی

علیرضا حیدری از انتخابات فدراسیون کشتی کنار کشید

۳۲۶۱/۱۰/۳۰ ۱۹:۲۷

علیرضا حیدری نفر سوم کشتی آزاد المپیک از کاندیداتوری در انتخابات فدراسیون کشتی انصراف داد.

مراسم تشییع پیکر استاد کهندل برگزار شد - مراسم ترحیم روز سه شنبه و در مسجد جامع شهرک غرب

۲۶۴۰/۰۸/۱۰ ۱۰:۳۰

صبح امروز و از محل فدراسیون کشتی مراسم تشییع پیکر استاد حشمت اله کهندل برگزار شد.

جردن باروز: می خواهم شانسم را در MMA امتحان کنم

۲۶۴۰/۰۸/۰۳ ۰۹:۱۴

جردن باروز کشتی گیر آمریکایی و قهرمان المپیک و جهان گفت قصد دارد که یک بار شانس خود را در هنرهای رزمی MMA امتحان کند.
 

جام تورلیخانوف قزاقستان؛ لیست فرنگی کاران اعزامی اعلام شد

۲۶۴۰/۰۷/۳۰ ۰۹:۲۴

تیم منتخب کشتی فرنگی کشورمان در راستای برنامه های آماده سازی خود برای شرکت در رقابت های جهانی قزاقستان و گزینشی المپیک، روزهای ۴ و ۵ خردادماه در رقابت های بین المللی جام تورلیخانوف قزاقستان شرکت...

المپیک ۲۰۲۰ توکیو؛ مسابقات گزینشی برای کسب سهمیه اعلام شد

۲۰۱۹/۰۵/۱۲ ۱۱:۳۷

کشتی گیران دنیا در اولین گام در شهر نورسلطان قزاقستان سهمیه حضور در رقابت های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب می کنند.
 

توکلیان: به مسابقات قهرمانی آسیا به چشم تورنمنت تدارکاتی نگاه می‌کنیم

۱۳۹۸/۰۲/۲۹ ۱۱:۵۷

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان گفت: اولویت اصلی ما رقابت‌های جهانی است و به نوعی مسابقات قهرمانی آسیا را به چشم تورنمنت خواهیم دید.
 

داورزنی: منتظر تاییدصلاحیت نامزدهای فدراسیون کشتی هستیم

۱۳۹۸/۰۲/۲۸ ۲۰:۰۶

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: منتظر تایید صلاحیت های نامزدهای فدراسیون کشتی هستیم

مراسم تشییع پیکر استاد حشمت اله کهندل فردا از محل فدراسیون کشتی

۱۳۹۸/۰۲/۲۸ ۱۴:۴۸

مراسم تشییع پیکر استاد حشمت الله کهندل سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی، از مربیان سازنده کشتی تهران و عضو اسبق تیم ملی صبح فردا از محل فدراسیون کشتی برگزار می شود.
 

نعمتی: نامه‌ای از لالوویچ ندیدم- انتخابات بعد از ماه رمضان برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۲/۲۸ ۱۴:۱۶

سرپرست فدراسیون کشتی گفت: انتخابات فدراسیون بعد از ماه رمضان برگزار می‌شود، من اصلا دنبال ماندن در فدراسیون نبودم و نخواهم بود.
 

بازی های اروپایی ۲۰۱۹؛ سعداله یف در مینسک هم کشتی می گیرد

۱۳۹۸/۰۲/۲۸ ۱۱:۴۲

عبدالرشید سعداله یف پس از شرکت در رقابت های قهرمانی اروپا در بازی های اروپایی در مینسک بلاروس هم به میدان می رود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد