رنگرز: با برگشتن محمد بنا به حضورم در شورای فنی نیازی نیست- نسل جدیدی از سرداران کشتی فرنگی در راه هستند

دارنده دو مدال طلا و برنز کشتی فرنگی جهان گفت: با آمدن محمد بنا، حالا دیگر آن احساس ضرورت حضورم در شورای فنی از بین می‌رود چون او کادر خوبی در کنارش دارد و دیگر نیازی به مشاوره نیست.

رنگرز: با برگشتن محمد بنا به حضورم در شورای فنی نیازی نیست- نسل جدیدی از سرداران کشتی فرنگی در راه هستند

به گزارش هوادار، حسن رنگرز با تاکید بر اینکه قصد ورود به انتخابات فدراسیون کشتی را ندارد، اظهار داشت: با توجه به اینکه سرمایه های مدیریتی کشتی برای حضور در انتخابات اعلام آمادگی کرده اند، تکلیف از من خارج شده و امیدوار هستم که کشتی مدیری از جنس خودش را که واجد برنامه ای استراتژیک و منطبق با مقتضیات موجود ورزش کشور و با نگاه ویژه به تامین اعتبار و بودجه لازم از سوی حامیان مالی است، را در رأس خود ببیند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قصد حمایت از کاندیدایی خاص را در انتخابات پیش رو دارد، گفت: خواهشم از اعضای مجمع این است که روی اسم این عزیزانی که در خصوص حضور در انتخابات مطرح شده تامل بیشتری داشته باشند، ضمن اینکه تا مهلت نام نویسی تمام نشود، به قطعیت نمی شود در مورد حضور آنها در انتخابات صحبت کرد. فعلا بخش عمده ای از این مباحث در فضای مجازی مطرح می شود و بعد از نام نویسی می شود تحلیل بهتری روی موضوع داشت. خوشبختانه اعضای مجمع کشتی را هیئت های کشتی استان ها که کاملا با کشتی کشور در ارتباط هستند، تشکیل می دهند.

رنگرز ادامه داد: از همه آنها استدعا دارم که کشتی را به اهلش بسپرند و این کار براساس مطالعه روی عقبه و سابقه این افراد، خارج از حب و بغض و خط کشی های رایج در کشتی باشد. خوب است که کشتی ما رئیس آینده اش را بعد از طی فرآیند انتخابات بشناسد و این خیلی اهمیت دارد که اعضای مجمع دقت نظر را روی این موضوع داشته باشند تا خروجی این تصمیمات منشا اتفاقات خوب برای کشتی باشد.

وی که پیش از این عضو شورای فنی کشتی فرنگی بود، با اعلام عدم ادامه همکاری اش با این شورا تاکید کرد: همان روزی که رسول خادم از من برای حضور در شورای فنی دعوت به همکاری کرد با محمد بنا تماس گرفتم.

اعتقادم این بود که درآن مقطع حضورم در این بخش فایده دارد چراکه کادرفنی موجود نیاز به مشورت با اهل فن داشت و دلیل دوم هم زمینه سازی برای بازگشت دوباره محمد بنا بود که طبیعتا با آمدن محمد بنا، حالا دیگر آن احساس ضرورت حضور در شورای فنی از بین می رود چون او کادر خوبی در کنارش دارد و دیگر نیازی به مشاوره نیست.

بنابراین وقتی حمید بنی تمیم در این خصوص با من صحبت کرد به او گفتم که جدی ترین کار باید بازگرداندن محمد بنا باشد که همین اتفاق هم افتاد.سرمربی اسبق تیم ملی فرنگی جوانان تاکید کرد: البته کار سختی پیش روی تیم ملی قرار دارد. ۱۸ ماه قبل از المپیک است و کار دشوار به نظر می رسد اما غیرممکن نیست چون ظرفیت خوبی داریم. یک سری باتجربه ها با کنار گذاشتن فرآیند پر از ایراد انتخابی که کشتی گیر و انتخاب را دچار مشکل می کرد به درستی از سوی کادرفنی آسیب شناسی شد و در کنار آن باتجربه ها جوانانی داریم مثل ناصرپور، نجاتی، محسنی، کاویانی نژاد و... که می توانند نتیجه بگیرند. اینها می توانند نسل جدیدی از سرداران کشتی فرنگی ما باشند. با اعتماد به نفسی که کادرفنی تیم ملی به کشتی گیران می دهد می توان سرعت پیشرفت آنها را تسریع کرد و من فکر می کنم کشتی فرنگی باز هم مسیر خود را پیدا خواهد کرد.

 

افزودن نظر

اخبار کشتی

تیم ملی کشتی آزاد امید پس فردا در راه قهرمانی آسیا

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۱:۲۶

تیم ملی کشتی آزاد زیر ۲۳ (امید) برای حضور در رقابت های کشتی قهرمانی آسیا بامداد روز چهارشنبه ۲۹ اسفندماه راهی کشور مغولستان می شود.

مجید خدایی هم برای ریاست کشتی ثبت نام کرد- جمع بزرگان جمع شد

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۱:۱۱

بعد از ثبت نام دبیر و علیرضا حیدری که دیروز انجام شد، مجید خدایی هم  برای ریاست فدراسیون کشتی کاندیدا شد. 

علی رضا رضایی: از نایب قهرمانی در جام جهانی راضی ام

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۶:۳۴

سرمربی تیم کشتی آزاد امید گفت: در مجموع از عملکرد تیم ایران در جام جهانی روسیه و کسب مقام نایب قهرمانی رضایت دارم.
 

ثبت نام دبیر و علیرضا حیدری برای انتخابات کشتی

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۵:۲۳

علیرضا حیدری و علیرضا دبیر برای انتخابات ریاست فدراسیون کشتی ثبت نام کردند.

جام جهانی کشتی آزاد؛ ایران نایب قهرمان شد، روسیه قهرمان، آمریکا سوم

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۳:۰۵

مسابقه فینال جام جهانی کشتی آزاد را تیم روسیه از تیم ملی کشتی آزاد کشورمان برد و قهرمان شد. 
 

نوربخش و جمشیدی بهترین مربیان فرنگی و آزاد سال ۹۷

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۰:۱۹

فدراسیون کشتی برترین مربیان سال فنی ۹۷-۹۶ را معرفی کرد.

شاگردان محمد بنا از پنجم نوروز به اردو می روند

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۰۹:۳۷

پنجمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان روزهای ۵ تا ۱۸ فروردین ماه سال ۹۸ در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.
 

جام جهانی کشتی آزاد؛ نتایج مسابقات گروهی مشخص شد؛ ایران و روسیه در فینال، آمریکا و ژاپن در رده بندی

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۰۹:۳۴

نتایج مسابقات گروهی، رقابت های جام جهانی کشتی آزاد مشخص شد.
 

جام جهانی کشتی آزاد؛ تیم ملی ایران گرجستان را برد و فینالیست شد

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۰۹:۲۳

تیم ایران با شکست تیم گرجستان به دیدار فینال رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در روسیه راه یافت.

جام جهانی کشتی آزاد؛ پیروزی تیم ملی در مبارزه با آمریکایی ها

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۵:۰۷

تیم ملی کشتی آزاد در دومین مسابقه اش در جام جهانی کشتی آزاد تیم آمریکا را شکست داد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد