رنگرز: در فدراسیون کسی کرونا ندارد/ بنا به دلیل مشکل شخصی در جلسه حضور نیافت

هوادار گزارش می دهد، سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: مصدومیت یزدانی برطرف شده است و بزودی برروی تشک حاضر می‌شود.

رنگرز: در فدراسیون کسی کرونا ندارد/ بنا به دلیل مشکل شخصی در جلسه حضور نیافت

حسن رنگرز در گفت‌وگو با فارس، در خصوص وضعیت مصدومیت حسن یزدانی قهرمان کشتی المپیک و جهان اظهار داشت: حسن یزدانی شرایط خوبی دارد، مصدومیتش تا حدود خیلی زیادی درمان شده است. یزدانی روزهای سختی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پشت سر گذاشت و با حضور در آکادمی ملی المپیک خیلی با انگیزه و اراده پیگیر روند درمانی خود شد. دکتر نوروزی یکی از بهترین فیزیوتراپ‌های کشور مسؤولیت درمانی او را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برعهده دارد.

وی افزود: یزدانی تمرینات خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آغاز کرده و با انگیزه و فعل خواستنی که در خود دارد، به زودی بر روی تشک حاضر می‌شود. من روز گذشته در تماسی که با او داشتم در مورد شرایط بیماری پدرش پرس‌وجو کردم و مشکل خاصی از این بابت وجود ندارد و ظرف روزهای آتی این بیماری برطرف می‌شود و این بیماری کرونا نیست.

سخنگوی فدراسیون کشتی در خصوص وضعیت بیماری آقانیا و زارع دو کشتی‌گیر ملی‌پوش کشورمان گفت: بعد از اطلاع از وضعیت بیماری محمدرضا آقانیا تمهیدات مرتبط برای پیگیری شرایط او انجام گرفت. علی نژاد معاون توسعه ورزشی قهرمانی حرفه‌ای پیگیر وضعیت درمانی این قهرمان کشور شدند. خلیلیان رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی نیز با اعزام همکارانشان به بیمارستان کسری پیگیر روند درمانی آقانیا بود. آقانیا مدال برنز المپیک را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در کارنامه خود دارد و کمیته ملی المپیک پیگیر سلامت این قهرمان ارزنده کشور هست و امیدواریم این تلاش‌ها و دغدغه‌های ارزشمند مجموعه ورزش کشور به سلامت وی بینجامد.

رنگرز افزود: فدراسیون کشتی پیگیر تمدید دوره‌های درمانی میثم زارع قهرمان ارزنده کشور نیز هست. مقرر شده هزینه‌های درمانی او توسط فدراسیون کشتی پرداخت شود. کمیته ملی المپیک نیز پیگیر روند درمانی او بوده است.

 

وی در خصوص آغاز اردوهای تیم ملی کشتی و هماهنگی‌های صورت‌گرفته با وزارت ورزش تصریح کرد: روز گذشته جلسه‌ای را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در محل وزارت ورزش با حضور دبیر، غلامرضا محمدی و محسن کاوه برگزار شد. مقرر شد تا اعلام زمان و مکان دقیق برگزاری مسابقات انتخابی المپیک در قاره آسیا ما بررسی‌هایی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام دهیم تا شرایط را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای برگزاری اردوهای تیم ملی فراهم کنیم. در حال حاضر برای فدراسیون کشتی، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حفظ سلامت قهرمانان در اولویت است و امیدواریم شرایط مهیا شود تا اردوها برگزار شود.

سخنگوی فدراسیون کشتی در خصوص حضور نداشتن محمد بنا در این جلسه تأکید کرد: برای او یک موضوع شخصی پیش آمد و نتوانستند در این جلسه شرکت کند. تا قبل از این هیچ مشکلی پیش نیامده بود.

رنگرز در خصوص برگزاری انتخابی المپیک عنوان کرد: رقابت‌های کسب سهمیه المپیک در قاره آسیا و جهانی مقرر بود در فروردین و اردیبهشت برگزار شود، اما به نظر می‌رسد در شرایط فعلی در خرداد یا تیرماه برگزار شود. در حال حاضر هیچ پیش‌بینی حتی برای برگزاری المپیک هم نمی‌توان داشت. هر زمانی که به ما اعلام شود که وضعیت برای برگزاری مسابقات مناسب است، شرایط اردوها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در یک فضای قرنطینه و ایمن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مهیا می‌کنیم.

وی در خصوص بیماری چند تن از مسؤولان فدراسیون کشتی اظهار داشت: هیچ کسی در این فدراسیون مبتلا به ویروس کرونا نشده است و مسؤول دفتر رئیس فدراسیون هم سرماخوردگی ساده‌ای داشتند که برطرف شد.

افزودن نظر

اخبار کشتی

احکام ۳ کشتی گیر دوپینگی اعلام شد

۱۳۹۹/۰۴/۱۸ ۱۵:۳۷

هوادار گزارش می دهد، ستاد ملی مبارزه با دوپینگ، احکام ۳ کشتی گیر را اعلام کرد.

نامه صالحی‌امیری به اتحادیه جهانی کشتی برای تغییر رنگ مدال کمیل قاسمی

۱۳۹۹/۰۴/۱۸ ۱۲:۴۶

هوادار گزارش می دهد، رئیس کمیته ملی المپیک با ارسال نامه‌ای به رئیس اتحادیه جهانی کشتی خواستار تائیدیه تغییر رنگ مدال کمیل قاسمی شد.

قهرمان کشتی فرنگی به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شد

۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۰۸:۱۷

هوادار گزارش می دهد، قهرمان گرانقدر کشتی فرنگی کشورمان که درگیر بیماری کرونا شده، به بیمارستان مسیح دانشوری که ویژه بیماران کرونایی است، منتقل شد.

یزدانی به بازار بزرگ ایران پیوست

۱۳۹۹/۰۴/۱۰ ۱۴:۲۳

هوادار گزارش می دهد، قهرمان کشتی آزاد جهان و المپیک برای فصل جدید لیگ برتر به تیم بازار بزرگ ایران پیوست.

بازار بزرگ ایران ۱۲ کشتی گیر را جذب کرد

۱۳۹۹/۰۴/۰۹ ۱۵:۲۳

هوادار گزارش می دهد، مسئولان تیم بازار بزرگ ایران قرارداد ۱۲ کشتی گیر را برای شرکت در لیگ برتر کشتی آزاد ثبت کردند.

با درخواست محمدی؛ حضور مربیان تیم ملی کشتی آزاد در لیگ ممنوع شد

۱۳۹۹/۰۴/۰۹ ۱۳:۰۸

هوادار گزارش می دهد، مربیان تیم ملی کشتی آزاد در لیگ برتر این رشته حضور نخواهند داشت.

سرپرست هیأت کشتی استان هرمزگان مشخص شد

۱۳۹۹/۰۴/۰۷ ۱۳:۳۷

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون کشتی در حکمی مجتبی عامری را بعنوان سرپرست هیأت کشتی استان هرمزگان منصوب کرد.

ادامه فعالیت کشتی گیران برای کمک به مردم مناطق محروم

۱۳۹۹/۰۴/۰۴ ۱۴:۵۵

هوادار گزارش می دهد، فعالیت کشتی گیران در قالب موسسه خادمین علی ابن ابیطالب(ع) برای کمک به مردم مناطق محروم همچنان ادامه دارد.

رئیس هیأت کشتی مازندران مشخص شد

۱۳۹۹/۰۴/۰۴ ۱۳:۳۷

هوادار گزارش می دهد، با رأی اعضای مجمع عسکری محمدیان بعنوان رئیس جدید هیأت کشتی استان مازندران انتخاب شد.

سرپرست هیأت کشتی خوزستان منصوب شد

۱۳۹۹/۰۴/۰۳ ۱۳:۱۷

هوادار گزارش می دهد، با حکم رئیس فدراسیون کشتی، اردوان صاحب بعنوان سرپرست هیأت استان خوزستان منصوب شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد