روحانی: در ورزش ایران مافیا وجود دارد/ فقط مدال المپیک در ویترین مدال‌هایم خالی است

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کاراته روسیه گفت: در روسیه نیز تلاش می‌کنم همچون دورانی که ورزشکار بودم، نتایج خوبی بدست بیاورم و کارنامه قابل قبولی از خود به جای بگذارم.

روحانی: در ورزش ایران مافیا وجود دارد/ فقط مدال المپیک در ویترین مدال‌هایم خالی است

حسین روحانی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص رفتن به روسیه، اظهار داشت: در این روزها و ماههای کرونایی چند بار سعی داشتم به روسیه بروم ولی مشکلاتی رخ داد یا پروازها کنسل می‌شد. این بار هم فدراسیون روسیه بلیط تهیه کرده که در نهایت بر سر تمرینات تیم ملی کاراته روسیه حضور داشته باشم.

وی در خصوص احتمال زیاد برگزاری المپیک توکیو، عنوان کرد: با کشف واکسن کرونا، به احتمال زیاد بازیها برگزار خواهد شد. در دورانی که ورزشکار بودم، در مهمترین رقابتهای ورزشی دنیا حضور پیدا نکردم و یکی از حسرت های زندگی‌ام است. البته، به عنوان مربی در المپیک شرکت خواهم کرد. مدال‌های زیادی را در مسابقات جهانی و آسیایی به دست آوردم و فقط مدال المپیک در ویترین مدال‌هایم خالی است.

سرمربی تیم ملی روسیه درباره اینکه چند کاراته‌کا روس در المپیک توکیو شرکت خواهند کرد؟ یادآور شد: رقابتهای گزینشی ابتدای سال آتی میلادی برگزار خواهد شد. روی کاغذ، مردان روسیه شانس زیادی برای شرکت در بازیها ندارند. بیشترین شانس کسب سهمیه را در بخش بانوان خواهیم داشت.

دارنده طلای بازیهای آسیایی ۲۰۰۶ دوحه در مورد کار مربیگری نیز تاکید کرد: مربیگری کار بسیار سختی است و هر قهرمان یا ورزشکاری نمی‌تواند مربی خوبی هم باشد. هر مربی دغدغه و استرس این را دارد که چگونه بازیکنان را آماده کند و فشار روانی زیادی روی مربی می‌آید. کار مربی فقط کوچینگ بازیکن نیست، باید شایستگی‌های زیادی از قبیل مدیریت، یک فرد کاریزماتیک و شیوه صحیح تمرین دادن را بلد باشد.

روحانی درباره اینکه هنوز به حقم در عرصه مربیگری دست نیافتم، خاطرنشان ساخت: صورتم با سیلی سرخ نگه داشتم و اتفاقاتی که در این ۷ سال بر من گذشت را باید کتاب کرد. هر کسی با این شرایط کار می کرد، در نهایت خسته می‌شد و می رفت. دوام آوردم و ایستادم چون در مسابقاتی که مبارزه کردم، یاد گرفتم بایستم و بجنگم. در روسیه نیز تلاش می‌کنم همچون دورانی که ورزشکار بودم نتایج خوبی بدست بیاورم و کارنامه قابل قبولی از خود به جای بگذارم.

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

لیست اولیه تیم بوکس جوانان اعلام شد

۱۳۹۹/۰۶/۱۵ ۱۳:۳۰

هوادار گزارش می دهد، مهدی‌پور سرمربی تیم بوکس جوانان نام ۲۰ بوکسور را در لیست اولیه خود قرار داد.

روحانی: در ورزش ایران مافیا وجود دارد/ فقط مدال المپیک در ویترین مدال‌هایم خالی است

۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۰۷:۵۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کاراته روسیه گفت: در روسیه نیز تلاش می‌کنم همچون دورانی که ورزشکار بودم، نتایج خوبی بدست بیاورم و کارنامه قابل قبولی از خود به جای بگذارم.

رونمایی از تالار افتخارات فدراسیون جهانی تکواندو در سال ۲۰۲۱

۱۳۹۹/۰۶/۱۰ ۱۴:۲۸

هوادار گزارش می دهد، تالار افتخارات فدراسیون جهانی تکواندو در سال ۲۰۲۱ و همزمان با رقابت‌های قهرمانی جهان ووشی رونمایی می‌شود.

مسابقات بوکس قهرمانی آسیا به تعویق افتاد

۱۳۹۹/۰۵/۲۹ ۰۹:۲۰

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون بوکس هند از تعویق مسابقات قهرمانی آسیا تا سال ۲۰۲۱ خبرداد.

صدیقی: سهیلا منصوریان در کمیته انضباطی اعلام پشیمانی کرد/ رفتار آنها پسندیده‌ نبود

۱۳۹۹/۰۵/۲۶ ۱۲:۵۹

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون ووشو گفت: سهیلا منصوریان خطاهای خودش را پذیرفت و اعلام ندامت و پشیمانی کرد و هیچ توضیحی در مورد این رفتارش نداشت.

مبارزه مایک تایسون و روی جونز به تعویق افتاد

۱۳۹۹/۰۵/۲۰ ۱۰:۵۶

هوادار گزارش می دهد، مبارزه مایک تایسون و روی جونز به زمان دیگری موکول شد.

تایسون فیوری بهترین بوکسور سنگین‌وزن جهان شد

۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ۱۶:۳۲

هوادار گزارش می دهد، براساس رنکینگ مجله رینگ، تایسون فیوری در صدر بهترین بوکسورهای سنگین‌وزن جهان قرار گرفت.

رده‌بندی جهانی تکواندوکاران اعلام شد

۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ۱۰:۰۴

هوادار گزارش می دهد، رنکینگ المپیکی مرداد ماه تکواندوکاران از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد و هوگوپوشان کشورمان جایگاه خود را در رنکینگ حفظ کردند.

فدراسیون جهانی تکواندو، در مورد رقابتهای نوجوانان جهان تصمیم‌گیری خواهد کرد

۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ۰۹:۴۲

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون جهانی تکواندو در مورد وضعیت مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان به میزبانی صوفیه تصمیم گیری خواهد کرد.

یک دقیقه سکوت، راه‌حل معترضان در المپیک توکیو

۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ۰۹:۴۰

هوادار گزارش می دهد، یکی از راه‌ حل‌های معترضان سیاسی در بازی‌های المپیک می‌تواند یک دقیقه سکوت باشد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد