روزبهانی: برای گرفتن مدال در المپیک باید پول خرج کرد/ بوکس دنیا دست مافیا است

هوادار گزارش می دهد، ملی‌پوش تیم ملی بوکس کشورمان گفت: بوکس در دنیا و کسب مدال در رقابتهای مهم و بازی‌های المپیک کاملا در دستان مافیاست.

روزبهانی: برای گرفتن مدال در المپیک باید پول خرج کرد/ بوکس دنیا دست مافیا است

به گزارش هوادار، احسان روزبهانی در خصوص برگزاری دور جدید اردوی تیم ملی بوکس، اظهار داشت: مرحله ششم اردوی آماده‌سازی تیم ملی بوکس از چهارشنبه (سوم دی ماه) آغاز شده است. از کادر فنی اجازه گرفتم تا از امروز (شنبه ششم دی ماه) در تمرینات شرکت کنم. تمرینات در دو نوبت صبح و بعداز ظهر برگزار می‌شود که صبح تمرین بدنسازی خواهیم شد و بعد از ظهر هم تمرین فنی را انجام می‌دهیم.

وی در مورد سالن تمرین تیم ملی بوکس در مجموعه ورزشی انقلاب تهران، عنوان کرد: سالن شماره ۹ را به دو قسمت تقسیم کرده‌اند تا تیم‌های ملی بوکس و کاراته در این سالن، تمرینات خود را برگزار کنند. به خاطر عملیات عمرانی که در این سالن انجام شده است، مقداری از کف‌پوش کنده شده و نیاز به تعمیرات دارد.  

ملی‌پوش بوکس کشورمان با اشاره به اینکه مسابقات تدارکاتی به آمادگی بیشتر بوکسورها کمک می‌کند، تاکید کرد: بازیکنان تیم ملی نیاز به اردوهای مشترک و برگزاری رقابتهای تدارکاتی با بوکسورهای دیگر کشورها دارند. رقابت با بازیکنان برتر برخی از کشورهای دنیا این امیدواری را بیشتر می‌کند تا به بهترین شکل ملی‌پوشان بوکس ایران خود را آماده پیکارها بزرگ در سطح جهان کنند. تا چه زمانی باید بوکسورهای کشورمان با خودشان بازی کنند؟ 

روزبهانی درباره حمایت مسئولان ورزش ایران از تیم ملی بوکس هم گفت: هزینه‌های زیادی صرف ورزش‌های دیگر می‌شود و مقدار کمی بودجه به بوکس تزریق شده است. با اینکه حمایت از بوکس وجود داشته ولی چیزی تغییر نکرده است. مسئولان ورزش کشورمان در تمرینات تیم ملی بوکس حضور یافتند و هم اکنون نیز توجه بیشتر به این رشته می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بوکس ایران می‌تواند در بازی‌های المپیک توکیو به نخستین مدال دست پیدا کند، یادآور شد: بوکس در دنیا و کسب مدال در رقابت های مهم و بازی‌های المپیک کاملا در دستان مافیا است. برای گرفتن مدال باید پول خرج کرد و تا کشوری هزینه نکند هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.

بوکسور تیم ملی در خصوص برگزاری انتخابات فدراسیون جهانی بوکس هم گفت: امیدوارم بوکس دنیا با حضور رئیس جدیدش در آینده تغییراتی را داشته باشد.

روزبهانی با اشاره به اینکه رئیس فدراسیون بوکس ایران زحمات زیادی برای رشد و توسعه این رشته در کشور انجام داده است، تصریح کرد: حسین ثوری واقعا با تمام توان خود زحمت می‌کشد تا بوکس ایران نتیجه خوبی بگیرد. تمامی مسئولان فدراسیون و علیرضا استکی سرمربی تیم ملی هم به بهترین نحو برای موفقیت بوکس در مسابقات پیش‌رو و بازی‌های المپیک تلاش می‌کنند.  

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

محرومیت یک ساله و جریمه نقدی ۱۰ میلیونی برای هادی ساعی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷ ۰۸:۱۴

هوادار گزارش می دهد، هادی ساعی به دلیل رفتار مغایر با اخلاق حسنه و اظهارات خلاف واقع، با محرومیت یک ساله از فعالیت و حضور در لیگ تکواندو و جزای نقدی مواجه شد.

روزبهانی: برای گرفتن مدال در المپیک باید پول خرج کرد/ بوکس دنیا دست مافیا است

۱۳۹۹/۱۰/۰۶ ۰۸:۵۵

هوادار گزارش می دهد، ملی‌پوش تیم ملی بوکس کشورمان گفت: بوکس در دنیا و کسب مدال در رقابتهای مهم و بازی‌های المپیک کاملا در دستان مافیاست.

موفقیت پولادگر در کسب بالاترین درجه فنی فدراسیون جهانی تکواندو

۱۳۹۹/۰۹/۱۵ ۱۰:۳۶

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون تکواندو به عنوان نماینده فنی (TD) سطح ۳ فدراسیون جهانی تکواندو انتخاب شد .

تاریخ مراسم قرعه‌کشی لیگ‌های تکواندو مشخص شد

۱۳۹۹/۰۹/۱۲ ۱۴:۴۴

هوادار گزارش می دهد، تاریخ جلسه سرپرستان و مراسم قرعه‌کشی مسابقات لیگ‌های تکواندو مشخص شد.

واکنش دو اسطوره بوکس جهان از تساوی در یک مسابقه نمایشی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹ ۱۱:۴۰

هوادار گزارش می دهد، دو بوکسور سنگین وزن جهان در یک مسابقه نمایشی به تساوی رسیدند.

صالحی امیری از تمرین ملی‌پوشان بوکس بازدید کرد

۱۳۹۹/۰۹/۰۱ ۱۵:۰۰

هوادار گزارش می دهد، رئیس کمیته ملی المپیک به صورت سرزده از اردوی تیم ملی بوکس بازدید کرد.

مهلت ابلاغ رای دادگاه CAS در مورد پرونده جودو ایران تا ٢٩ ژانویه تمدید شد

۱۳۹۹/۰۹/۰۱ ۱۱:۲۸

هوادار گزارش می دهد، دادگاه حکمیت ورزش با ارسال ایمیلی به فدراسیون جودو کشورمان اعلام کرد که اعلام رای دادگاه در خصوص این پرونده تا ۲۹ ژانویه تمدید خواهد شد.

همیلتون: برای رانندگان جوان درک اینکه شوماخر چه کارهایی کرده سخت است

۱۳۹۹/۰۸/۳۰ ۱۷:۱۸

هوادار گزارش می دهد، لوئیس همیلتون گفت که او نقش شوماخر را در موفقیت‌های خود و مرسدس درک می‌کند.
 

اردوی تیم ملی کاراته از فردا تعطیل می‌شود

۱۳۹۹/۰۸/۲۸ ۱۳:۲۴

هوادار گزارش می دهد، به دلیل قرنطینه شهرهای با وضعیت قرمز از عصر پنجشنبه ۲۹ آبان ماه به مدت دو هفته تعطیل خواهد شد.

اردوی تیم ملی بوکس هم تعطیل می شود

۱۳۹۹/۰۸/۲۷ ۰۹:۱۹

هوادار گزارش می دهد، اردوی تیم ملی بوکس به دلیل وضعیت قرمز کرونا در تهران از پنجشنبه ۲۹ آبان تعطیل می‌شود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد