روزبهانی: برای گرفتن مدال در المپیک باید پول خرج کرد/ بوکس دنیا دست مافیا است

هوادار گزارش می دهد، ملی‌پوش تیم ملی بوکس کشورمان گفت: بوکس در دنیا و کسب مدال در رقابتهای مهم و بازی‌های المپیک کاملا در دستان مافیاست.

روزبهانی: برای گرفتن مدال در المپیک باید پول خرج کرد/ بوکس دنیا دست مافیا است

به گزارش هوادار، احسان روزبهانی در خصوص برگزاری دور جدید اردوی تیم ملی بوکس، اظهار داشت: مرحله ششم اردوی آماده‌سازی تیم ملی بوکس از چهارشنبه (سوم دی ماه) آغاز شده است. از کادر فنی اجازه گرفتم تا از امروز (شنبه ششم دی ماه) در تمرینات شرکت کنم. تمرینات در دو نوبت صبح و بعداز ظهر برگزار می‌شود که صبح تمرین بدنسازی خواهیم شد و بعد از ظهر هم تمرین فنی را انجام می‌دهیم.

وی در مورد سالن تمرین تیم ملی بوکس در مجموعه ورزشی انقلاب تهران، عنوان کرد: سالن شماره ۹ را به دو قسمت تقسیم کرده‌اند تا تیم‌های ملی بوکس و کاراته در این سالن، تمرینات خود را برگزار کنند. به خاطر عملیات عمرانی که در این سالن انجام شده است، مقداری از کف‌پوش کنده شده و نیاز به تعمیرات دارد.  

ملی‌پوش بوکس کشورمان با اشاره به اینکه مسابقات تدارکاتی به آمادگی بیشتر بوکسورها کمک می‌کند، تاکید کرد: بازیکنان تیم ملی نیاز به اردوهای مشترک و برگزاری رقابتهای تدارکاتی با بوکسورهای دیگر کشورها دارند. رقابت با بازیکنان برتر برخی از کشورهای دنیا این امیدواری را بیشتر می‌کند تا به بهترین شکل ملی‌پوشان بوکس ایران خود را آماده پیکارها بزرگ در سطح جهان کنند. تا چه زمانی باید بوکسورهای کشورمان با خودشان بازی کنند؟ 

روزبهانی درباره حمایت مسئولان ورزش ایران از تیم ملی بوکس هم گفت: هزینه‌های زیادی صرف ورزش‌های دیگر می‌شود و مقدار کمی بودجه به بوکس تزریق شده است. با اینکه حمایت از بوکس وجود داشته ولی چیزی تغییر نکرده است. مسئولان ورزش کشورمان در تمرینات تیم ملی بوکس حضور یافتند و هم اکنون نیز توجه بیشتر به این رشته می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بوکس ایران می‌تواند در بازی‌های المپیک توکیو به نخستین مدال دست پیدا کند، یادآور شد: بوکس در دنیا و کسب مدال در رقابت های مهم و بازی‌های المپیک کاملا در دستان مافیا است. برای گرفتن مدال باید پول خرج کرد و تا کشوری هزینه نکند هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.

بوکسور تیم ملی در خصوص برگزاری انتخابات فدراسیون جهانی بوکس هم گفت: امیدوارم بوکس دنیا با حضور رئیس جدیدش در آینده تغییراتی را داشته باشد.

روزبهانی با اشاره به اینکه رئیس فدراسیون بوکس ایران زحمات زیادی برای رشد و توسعه این رشته در کشور انجام داده است، تصریح کرد: حسین ثوری واقعا با تمام توان خود زحمت می‌کشد تا بوکس ایران نتیجه خوبی بگیرد. تمامی مسئولان فدراسیون و علیرضا استکی سرمربی تیم ملی هم به بهترین نحو برای موفقیت بوکس در مسابقات پیش‌رو و بازی‌های المپیک تلاش می‌کنند.  

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

فیوری فاش کرد؛ درخواست مبارزه از سوی جاشوا

۱۴۰۰/۰۱/۲۱ ۱۲:۴۷

هوادار گزارش می دهد، بوکسور سنگین وزن جهان از پیشنهاد جاشوا برای مبارزه خبر داد.

نمی‌گذاریم سودجویان از قانونی شدن فعالیت MMA در ایران سوءاستفاده کنند

۱۴۰۰/۰۱/۱۸ ۱۱:۵۳

هوادار گزارش می دهد، بازرس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری...

برپایی اردوی مشترک تیم ملی تکواندو ایران با اردن

۱۴۰۰/۰۱/۱۴ ۱۳:۱۵

هوادار گزارش می دهد، تیم‌های ملی تکواندو مردان و بانوان اردن با ملی‌پوشان کشورمان اردوی مشترک برگزار خواهند کرد.

میزبانی مسابقات جهانی بوکس در سال ۲۰۲۳ به تاشکند رسید

۱۴۰۰/۰۱/۱۴ ۱۱:۰۱

هوادار گزارش می دهد، تاشکند میزبانی مسابقات جهانی بوکس در سال ۲۰۲۳ را برعهده گرفت.

مدیر روابط عمومی فدراسیون جودو انتخاب شد

۱۳۹۹/۱۲/۲۷ ۱۵:۰۱

هوادار گزارش می دهد، با حکم آرش میراسماعیلی سیدحسن صفوی مدیر روابط عمومی فدراسیون جودو منصوب شد.

رای دادگاه حکمیت ورزش یک هفته دیگر تمدید شد

۱۳۹۹/۱۲/۰۹ ۰۷:۰۸

هوادار گزارش می دهد، رای دادگاه حکمیت ورزش در رابطه با تعلیق جودوی ایران باز هم تمدید شد.

رعد پدافند ارتش قهرمان لیگ جودو نیروهای مسلح شد

۱۳۹۹/۱۲/۰۶ ۱۲:۳۱

هوادار گزارش می دهد، در پایان نخستین دوره لیگ جودو نیروهای مسلح (یادبود شهید فخری زاده) در رده کارکنان وظیفه، تیم رعد پدافند ارتش به مقام قهرمانی رسید.

عاشورزاده: عناوین بهتری را در تکواندو کسب خواهم کرد

۱۳۹۹/۱۲/۰۵ ۰۸:۱۰

هوادار گزارش می دهد، ملی‌پوش تکواندو کشورمان گفت: زمانی تکواندو را کنار خواهم گذاشت که قطعا عناوین بهتری به افتخاراتم اضافه خواهد شد.

حضور هادی ساعی محروم در سالن تکواندو

۱۳۹۹/۱۲/۰۲ ۱۲:۰۴

هوادار گزارش می دهد، در حالی که هادی ساعی به خاطر محرومیت یک ساله از حضور در مسابقات تکواندو محروم بود، در سالن حضور دارد.

قرعه کشی لیگ تکواندو انجام شد

۱۳۹۹/۱۱/۲۵ ۱۱:۱۳

هوادار گزارش می دهد، دیدارهای هفته اول تا پنجم رقابت های لیگ دسته یک تکواندو "جام نقش جهان" طی روزهای پنجشنبه و جمعه (۳۰ بهمن و یکم اسفند) در فدراسیون تکواندو برگزار می شود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد