رکورددار وزنه‌برداری جهان: می‌خواهم نامم را در بین مدال‌آوران تاریخ المپیک ایران ثبت کنم

هوادار گزارش می دهد، قهرمان وزنه‌برداری جوانان جهان گفت: با اینکه رکوردهای خوبی در لیگ به ثبت رساندم ولی نباید به این مقدار راضی شوم و تلاشم را بیشتر خواهم کرد.

رکورددار وزنه‌برداری جهان: می‌خواهم نامم را در بین مدال‌آوران تاریخ المپیک ایران ثبت کنم

علی داودی در گفت‌وگو با فارس در خصوص برگزاری لیگ وزنه‌برداری باشگاه‌های کشور۹۹، اظهار داشت: ابتدا باید از فدراسیون وزنه‌برداری قدردانی ‌کنم که در این شرایط کرونایی کمک کردند تا رقابت‌های لیگ به نحو احسن و عالی برگزار شود. مسابقات لیگ انگیزه‌ای برای وزنه‌برداران است که شایستگی خود را در این پیکارها نشان دهند. همچنین در لیگ از لحاظ مالی به وزنه‌برداران کمک مناسبی می‌شود.

وی افزود: ضمناً از مسئولان تیم فولاد خوزستان و سعید آذری مدیر عامل این باشگاه هم تشکر می‌کنم که امسال در مسابقات لیگ تیمداری کردند. با حضور تیم‌های خوبی همچون فولاد، بالطبع تنور لیگ داغ‌تر می‌شود. البته امیدوارم در سالهای آینده باز هم این تیم‌ها در مسابقات لیگ حضور داشته باشند.

قهرمان ۲۰۱۶ نوجوانان جهان در پاسخ به این سوال که حضور ملی‌پوشان وزنه‌برداری ایران در پیکارهای لیگ چه تاثیری مثبتی برای وزنه‌برداری کشور خواهد داشت، عنوان کرد: قطعا شرکت کردن ملی‌پوشان در رقابت‌‌ها لیگ، مسابقات را جذاب‌ و دیدنی‌تر می‌کند. مسابقات به گونه‌ای می‌شود که تمامی وزنه‌برداران قدرتمندتر در مسابقات شرکت خواهند کرد. در فینال مسابقات لیگ وزنه‌برداری امسال هم تمامی ملی‌پوشان در این تورنمنت شرکت کرده بودند و رکوردهای خیلی خوبی را به ثبت رساندند.

دارنده مدال طلای قهرمانی ۲۰۱۸ جوانان جهان با اشاره به اینکه این بار سفر به استان خوزستان راضی‌کننده بود، عنوان کرد: حضورم در مسابقات لیگ امسال در خوزستان بسیار موفقیت آمیز بود و باعث پیشرفتم شد. خدا را شکر وزنه‌های خوبی را ثبت کردم. از شش حرکتم در یک‌ضرب و دوضرب، پنج وزنه را مهار کردم و فقط در آخرین حرکت یک‌ضرب وزنه ۲۰۶ کیلوگرم، از بالای سرم افتاد. 

قهرمان ۲۰۱۹ بزرگسالان آسیا در مورد برگزاری اردوی تیم ملی بزرگسالان به میزبانی اهواز، یادآور شد: اردوی تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان در اهواز ۴۰ روز بود و شرایط خیلی خوب و مناسب داشت. این چند سالی که در اردوهای تیم‌های ملی حضور دارم، اردوی با کیفیتی را در این حد و اندازه ندیده بودم. بر همین اساس از مسئولان فدراسیون وزنه‌برداری و کادر فنی تیم ملی بزرگسالان تشکر و قدردانی می‌کنم.

رکورددار وزنه‌برداری نوجوانان و جوانان جهان درباره آماده‌سازی برای شرکت در مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا در ازبکستان نیز گفت: تمریناتم را برای رقابت های پیش رو استارت زده‌ام تا با آمادگی خوبی عازم این پیکارها شوم. به طور حتم باید افزایش رکورد داشته باشم. با اینکه رکوردهای خوبی در لیگ به ثبت رساندم ولی نباید به این مقدار راضی شوم و تلاشم را بیشتر خواهم کرد. روند رو به رشد خود را ادامه می‌دهم و به جلو حرکت می‌کنم.

داودی در مورد بازی‌های المپیک توکیو خاطرنشان کرد: الان برای صحبت کردن در مورد المپیک زود است. اگر عازم این بازی‌ها شوم، امیدوارم اتفاقات خوبی در این رقابت ها برایم بیفتد و بتوانم نامم را در بین مدال‌آوران تاریخ المپیک ایران ثبت کنم.

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

مخالفت ۵۸ درصدی شهروندان ژاپنی با برگزاری المپیک و حضور تماشاگران

۱۳۹۹/۱۲/۱۶ ۰۸:۳۹

هوادار گزارش می دهد، نظرسنجی‌های صورت گرفته نشان می‌دهد بیش از نیمی از شهروندان ژاپنی تمایلی به برگزاری المپیک ندارند.

ادامه بحران برای روس‌ها/ورود وادا به رنگ استفاده شده در اتومبیل هاس

۱۳۹۹/۱۲/۱۶ ۰۸:۳۶

هوادار گزارش می دهد، بعد از رونمایی از اتومبیل هاس و استفاده از رنگ‌های پرچم روسیه، آژانس مبارزه با دوپینگ به دنبال بررسی شرایط است.

مسابقات تنیس روی میز قطر| رقابت مجدد برادران عالمیان در دوحه

۱۳۹۹/۱۲/۱۶ ۰۸:۳۲

هوادار گزارش می دهد، سری دوم مسابقات بین المللی تنیس روی میز قطر قرعه کشی شد و نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند.

ملی پوش تنیس قهرمان جایزه بزرگ هرمزگان شد

۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ۰۷:۵۳

هوادار گزارش می دهد، از بین تنیسورهای حاضر در رقابت های تنیس جایزه بزرگ آقایان در هرمزگان، امیر حسین بادی عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کرد.

ضرر ۸۷۷ میلیون دلاری کرونا به فرمول یک

۱۳۹۹/۱۲/۰۹ ۱۰:۱۸

هوادار گزارش می دهد، درآمد فرمول یک به دلیل ویروس کرونا در سال گذشته کاهش یافت.

پرونده کمک مالی به فدراسیون‌ها از سوی کمیته بسته شد

۱۳۹۹/۱۲/۰۹ ۰۹:۴۳

هوادار گزارش می دهد، کمیته ملی المپیک با اختصاص ۲۰ میلیارد تومان به فدراسیون‌‌های ورزشی پرونده کمک‌های مالی خود را در سال ۹۹ بست.

ابراز امیدواری فرمول یک به بازگشت تماشاگران

۱۳۹۹/۱۲/۰۹ ۰۹:۳۶

هوادار گزارش می دهد، فرمول یک امیدوار است مسابقات امسال با حضور تماشاگران برگزار شود.

نیروی زمینی در جایگاه نخست رقابت‌های چوگان قهرمانی کشور ایستاد

۱۳۹۹/۱۲/۰۹ ۰۹:۳۰

هوادار گزارش می دهد، تیم چوگان نیروی زمینی ارتش قهرمان مسابقات چوگان قهرمانی کشور، جام شهید سلیمانی شد.

تلاش انگلیس برای حضور تماشاگران در یورو ۲۰۲۲ و ویمبلدون

۱۳۹۹/۱۲/۰۵ ۱۴:۴۰

هوادار گزارش می دهد، دولت انگلیس در تلاش است با کاهش ویروس کرونا شرایط حضور تماشاگران در ورزشگاه را فراهم کند.

قائم مقام ایرانی فدراسیون جهانی: سپک‌تاکرا می تواند المپیکی شود

۱۳۹۹/۱۲/۰۵ ۱۲:۰۱

هوادار گزارش می دهد، رییس انجمن سپک تاکرا گفت: در سال ۹۹، سپک تاکرا ایران در بخش بین‌الملل روزهای خوب و موفقی را سپری کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد