سرجیو:نیمه دوم استقلال بهتر از ما بود / فصل آینده اگر نابود نشویم تیم بهتری ارائه می دهیم

هوادار گزارش می دهد - سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت:در نیمه دوم خوب از درواه تیممان محافظت کردیم و باید بپذیریم استقلال در نیمه دوم بهتر از نفت بازی کرد.

سرجیو:نیمه دوم استقلال بهتر از ما بود / فصل آینده اگر نابود نشویم تیم بهتری ارائه می دهیم

به گزارش هوادار،  پائولو سرجیو در نشست خبری بعد از بازی نفت آبادان و استقلال اظهار داشت:بازی خوب و پایاپایی بود، ما در نیمه اول بازی خوبی کردیم و توانستیم موقعیت‌های خوبی خلق کنیم. در نیمه دوم خوب از درواه تیممان محافظت کردیم و باید بپذیریم استقلال در نیمه دوم بهتر از نفت بازی کرد.

وی افزود: نیمه اول را بسیار خوب به پایان رساندیم. در نیمه دوم هم خیلی خوب از دروازه حفاظت کردیم. در نیمه اول بهتر بودیم اما در نیمه دوم استقلال خطرناک‌تر ظاهر شد. باید بپذیریم که تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود.

وی در خصوص تساوی‌های زیاد صنعت نفت در این فصل لیگ برتر گفت: همه در جریان هستند که امسال تیم را کاملاً از نو ساختیم. بسیاری از بازیکنان سال گذشته از ما جدا شدند. مشکل دلاری در خصوص جذب بازیکنان جدید داشتیم.کرار، اکبر ایمانی و برزای را در نیم فصل‌ از دست دادیم. روی بازیکنان جوان سرمایه‌گذاری کردیم. آنها در ابتدای فصل آماده نبودند، اما در بازی‌های آخر نتیجه آن را دیدیم.گاهی اشتباهاتی می‌کنید و بازی با نتیجه تساوی تمام می‌شود.

سرجیو در ادامه افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: در تمام ۱۵ مسابقه‌ای که مساوی شد خوب جنگیدیم و برای یک امتیاز به میدان نرفتیم. زمانی که مساوی‌ها زیاد شد، خیلی از هواداران ناراحت شدند، اما باید تشکر کنم از مدیرعاملمان که صبر کردند و از ما حمایت کردند. آنچه که باید اعلام کنم این است که اگر تیم کنونی ما نابود نشود، فصل آینده فصل خوبی برای صنعت نفت خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان بعد از پاسخگویی به دوربین‌های تلویزیونی در نشست خبری گفت:در نیمه اول خیلی خوب کار کردیم و بهتر از استقلال بودیم، در نیمه دوم استقلال بهتر از تیم ما بازی کرد ولی در کل بازی را کنترل کردیم. می‌دانستیم استقلال تیم بسیار خوبی است، من به بازیکنانم تبریک می‌گویم که بازی قابل قبولی انجام دادند.

خبرنگاری گفت: طاهری مدعی شده بازی در کل در اختیار استقلال بود که سرجیو پاسخ داد: من به نظر او احترام می‌گذارم ولی در نیمه اول بازی در اختیار ما بود. ما در نیمه دوم سعی کردیم بازیکنان تازه نفش را به زمین بفرستیم، باید قبول کنیم نتیجه بازی عادلانه بود. سعی ما این بود که با بازیکنان تازه نفس نتیجه را عوض کنیم ولی شانس بزرگی را ایجاد نکردیم.

وی در خصوص اینکه طاهری گل استقلال را صحیح می‌دانست گفت: من هنوز صحنه را ندیدیم، نمی‌توانم در مورد آن صحنه نظر بدهم ولی از آن فاصله که من داشتم ممکن است اظهار نظر من صادقانه نباشد. قطعا تلویزیون می‌تواند نشان بدهد که این گل درست بود یا خیر.

سرجیو در خصوص اینکه با خروج طالب ریکانی ورق به سود استقلال برگشت گفت: با شما موافق هستم، تا زمانی که ریکانی در زمین بود اختیار بازی را در اختیار داشتیم ولی من دیدم که او خسته است و به همین دلیل او را از زمین بیرون کشیدم.

وی در خصوص آینده خودش گفت: هیچکس از آینده خودش خبر ندارد، در واقع آینده یک مربی همین الان است که با شما حرف می‌زنم.یک بازی دیگر باقی مانده و تمام تمرکز من روی دیدار آینده است و من می‌خواهم روی آن بازی تمرکز کنم. در کل فصل بسیار سختی را گذراندیم، من همیشه به مدیرعامل باشگاه گفته ام هر وقت که او بخواهد از اینجا می‌روم، خیلی خوشحالم که او به من وقت زیادی داد و در مقابل نظرات و دیدگاه های زیاد از من حمایت کرد، خوشحالم که در نهایت نتایج مورد نظرمان را کسب کردیم.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

نوازی: نه تنها استقلال، بلکه هیچ تیمی در ایران ستاره ندارد/ برای استقلال بهتر از غلامی وجود نداشت؟!

۱۳۹۸/۰۵/۰۲ ۰۹:۵۷

هوادار گزارش می دهد، محمد نوازی، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال تهران معتقد است که هیچ‌کدام از تیم‌های ایرانی بازیکن بزرگ و ستاره ندارند.

برتری خارج از خانه دیناموزاگرب در غیاب محرمی

۱۳۹۸/۰۵/۰۲ ۰۹:۵۲

هوادار گزارش می دهد، تیم فوتبال دیناموزاگرب گام بلندی برای حضور در فصل آینده رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا برداشت.

تساوی السیلیه قطر برابر حریف الجزایری با گلزنی کریم انصاری‌فرد

۱۳۹۸/۰۵/۰۲ ۰۹:۵۰

هوادار گزارش می دهد، تیم السیلیه قطر در دیدار تدارکاتی خود برابر حریف الجزایری به تساوی بسنده کرد.

۳ شرط مهم فدراسیون فوتبال برای جذب بازیکنان خارجی توسط باشگاه‌ها اعلام شد

۱۳۹۸/۰۵/۰۲ ۰۹:۳۹

هوادار گزارش می دهد، در نشست روز گذشته کارگروه ویژه بازیکنان خارجی باشگاه‌ها باید ۳ شرط مهم را برای جذب بازیکنان خارجی رعایت کنند.

دو مسابقه ذوب آهن قبل از بازی با الاتحاد عربستان

۱۳۹۸/۰۵/۰۲ ۰۹:۳۶

هوادار گزارش می دهد، تیم فوتبال ذوب آهن قبل از بازی با الاتحاد عربستان دو مسابقه دیگر برگزار می کند.

انصراف فولاد خوزستان از جام شهدا

۱۳۹۸/۰۵/۰۲ ۰۹:۳۴

هوادار گزارش می دهد، شاگردان نکونام از حضور در رقابت فوتبال ۴ جانبه جام شهدا انصراف دادند.

شرط مصلح برای فسخ با پرسپولیس؛‌ نصف مبلغ قرارداد به صورت نقد!

۱۳۹۸/۰۵/۰۱ ۱۵:۲۹

هوادار گزارش می دهد، بازیکن مازاد تیم پرسپولیس نیمی از مبلغ قراردادش را برای فسخ با این باشگاه درخواست کرده است.

پرهیزکار مدیر اجرایی باشگاه نساجی شد

۱۳۹۸/۰۵/۰۱ ۱۵:۲۷

هوادار گزارش می دهد، مدیر اجرایی باشگاه نساجی مازندران انتخاب و معرفی شد.

ایران ۶ کرسی دیگر در AFC گرفت/ ریاست یکی از کمیته‌ها در اختیار تاج

۱۳۹۸/۰۵/۰۱ ۱۵:۱۸

هوادار گزارش می دهد، کنفدراسیون فوتبال آسیا عضویت ۶ ایرانی دیگر در کمیته‌های این کنفدراسیون را تأیید کرد.

اتفاق عجیب برای بازیکن جدید استقلال

۱۳۹۸/۰۵/۰۱ ۱۵:۱۵

هوادار گزارش می دهد، در تمرین امروز تیم استقلال اتفاق عجیبی برای بازیکن جدید این تیم رخ داد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد