سرمربی سایپا: در لحظات سخت مقاومت کردیم و برنده شدیم-در دفاع عملکرد بسیار خوبی داشتیم

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: تیم ما در لحظات سختی که داشت بهتر از حریف کار کرد و مقاومت کرد و توانست برنده این مسابقه باشد.

سرمربی سایپا: در لحظات سخت مقاومت کردیم و برنده شدیم-در دفاع عملکرد بسیار خوبی داشتیم

به گزارش هوادار، پیمان اکبری، درباره کسب پیروزی ۳ بر یک مقابل تیم شهرداری تبریز در هفته یازدهم لیگ برتر والیبال، گفت: به هر دو تیم خسته نباشید می گویم. تیم ما در لحظات سختی که داشت بهتر از حریف کار کرد و مقاومت کرد و توانست برنده این مسابقه باشد.

وی با اشاره به نمایش خوب تیم شهرداری تبریز مقابل تیمش ، گفت: انصافا تیم تبریز عالی کرد و باید به بازیکنان و کادر فنی این تیم برای این نمایش خوب تبریک گفت. اما در مجموع باید بگویم که از نظر فنی تیم ما به خوبی از موقعیت ها و شرایطش استفاده نکرد و شاید اگر بهتر کار می کردیم می توانستیم راحت تر برنده شویم به ویژه در ست چهارم که بازی بسیار حساس شده بود و ما با وجود سه امتیاز برتری در دقایق پایانی به شدت با مشکل مواجه شدیم.

سرمربی تیم والیبال سایپا در ادامه افزود: از نظر فنی تیم ما در دفاع عملکرد بسیار خوبی داشت. در حمله و دریافت نیز نسبت به شهرداری تبریز بهتر بودیم. موضوع دیگری که باید به آن اشاره کنم این است که در مشهد هفته سختی را پشت سر گذاشته بودیم و جدا از حواشی بازی سنگینی بود و کمی خسته بودیم.

اکبری به غیبت حمزه زرینی بازیکن دریافت کننده تیمش در این مسابقه اشاره کرد و گفت: عدم حضور زرینی در این مسابقه به هر حال تاثیرگذار بود. زرینی بسیار مهره تاثیرگذاری است و در غیابش کارمان سخت بود.

سرمربی سایپا درباره اعتراضاتی که کادر فنی و بازیکنان تیم سایپا نسبت به داوری داشتند، گفت: من در جایگاهی نیستم که در این باره صحبت کنم. این مسابقه دو ناظر داشت که هر دو با تجربه هستند و هر دو نیز داور هستند و درباره این موضوع بهتر می توانند صحبت کنم.

اکبری ادامه داد: تیم ما نیز البته اعتراضاتی داشت که برخی وارد بود و برخی وارد نبود. اما در این امتیازات پایانی فکر می کنم اعتراض وارد نبود.

سرمربی سایپا درباره این که هفته های قبل بعد از شکست حاضر به مصاحبه نشده بود و بازیکنانش نیز در جمع اصحاب رسانه حضور پیدا نکردند، گفت: این موضوع برای سه هفته قبل بود. هم در مشهد بعد از شکست مصاحبه کردیم و پیش از آن نیز مصاحبه کرده بودیم. اگر هم گاهی سکوت کردیم و مصاحبه نکردیم برای این بود که تیم وارد حاشیه نشود و صحبتی نکنیم که مشکل ساز شود. به هر حال مشکلاتی وجود دارد که ناخواسته به تیم ضربه می زند و اگر در حالت عصبانی درباره آن موضوعات صحبت کنیم با جریمه و کمیته انضباطی رو به رو می شویم.

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

ترکاشوند: می‌دانستیم اشتباه مقابل سایپا برابر با مرگ است

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۲۰:۱۶

محمد ترکاشوند سرمربی پیکان از دلایل پیروزی تیمش مقابل سایپا در بازی او پلی آف لیگ برتر والیبال گفت.

اکبری: بازیکنانم با استرس با پیکان بازی کردند

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۱۹:۲۷

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: در دیدار مقابل پیکان اشتباهات فردی زیادی داشتیم

پلی آف لیگ برتر والیبال؛ برد پیکان، شهرداری ورامین، پیام؛ باخت اردکان به کاله

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۱۸:۴۰

رقابت هشت تیم برتر لیگ برتر والیبال امروز در مرحله پلی آف شروع شد تیم های برنده و بازنده بازی اول معرفی شدند.

کولاکوویچ: می خواهیم نشان دهیم بهترین تیم آسیا هستیم

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۱۵:۵۱

سرمربی تیم ملی والیبال بعداز برگشتن به تهران از برنامه هایش، جلسه با سرپرست تیم ملی گفت و تاکید کرد می خواهیم نشان دهیم بهترین در آسیا هستیم. 

پافشاری ایران برای میزبانی والیبال انتخابی المپیک- لغو مسابقات امیدهای آسیا و جام باشگاه های جهان

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۲۲:۲۵

عضو کمیته مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا گفت:کمیته مسابقات با تغییر میزبانی از تهران به تبریز مخالفت کرده و مسابقات قهرمانی آسیا در تهران برگزار می شود.

افشاردوست: برنامه‌های خود را به کمیته مربیان AVC ارائه خواهیم کرد

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۲۲:۱۹

دبیرسابق فدراسیون والیبال گفت: در کمیته مربیان موضوعات مختلف را بررسی کردیم و نحوه کمک به تیم های درجه دو آسیا بررسی شد. کنفدراسیون والیبال آسیا تصمیم دارد کمک فنی تکنیکی به کشورهای درجه دو...

میزبانی تبریز برای مسابقات والیبال جام ملت‌های آسیا قطعی نیست

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۵:۰۲

میزبانی تبریز برای مسابقات والیبال جام ملت های آسیا هنوز قطعی نشده است و باید منتظر نظر AVC ماند.

مسابقات والیبال جام باشگاه های آسیا قرعه کشی شد

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۳:۰۹

با برگزاری مراسم قرعه کشی، تیم های باشگاهی زنان و مردان ایران حریفان شان را در  جام باشگاه های والیبال آسیا شناختند.

جلسه کولاکوویچ با خوش خبر در باره تیم ملی والیبال

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۳:۰۹

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال پس از حضور در ایران در جلسه ای با امیر خوش خبر حاضر شد.

سرمربی والیبال خاتم: با فولاد سیرجان تبانی نکردیم- بهتر بود پلی‌آف رفت و برگشت باشد

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان با بیان اینکه مقابل تیم کاله مازندران تبانی نکرده اند، گفت: در مرحله پلی آف هستیم ولی بهتر بود فینال این مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار شود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد