سرمربی شهرداری تبریز: قوانین والیبال ساحلی وارد والیبال سالنی شده و ما از آن بی‌خبریم!؟

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: برخی قوانین والیبال ساحلی وارد والیبال سالنی شده و ما از آن بی اطلاع هستیم. من شاهد بودم که برخی سوت ها کاملا بر خلاف آن قواعدی بود که من و شاگردانم از آن مطلع بودیم.

سرمربی شهرداری تبریز: قوانین والیبال ساحلی وارد والیبال سالنی شده و ما از آن بی‌خبریم!؟

به گزارش هوادار،عادل بناکار درباره دیدار تیم شهرداری تبریز مقابل سایپا در هفته یازدهم لیگ برتر والیبال ایران گفت: امروز شاهد یکی از جذاب ترین بازی های لیگ بودیم و باید از بازیکنانم برای اینکه تا دقایق پایانی جنگیدند تشکر کنم.

وی ادامه داد: من در برخی از صحنه های بازی به شدت ناراحت بودم و صدایم بالا رفت. برخی قوانین در داوری عوض می شود که ما از آن بی خبر هستیم. اگر به ما هم اطلاع بدهند، کنار زمین به اصطلاح جوش نمی آوریم.

بناکار درباره اشتباهات داوری این دیدار گفت: در ستی که تیم تبریز برنده شد داور بازی ۶ خطا داشت، حالا ببینید در ست هایی که ما بازنده بودیم چند سوت اشتباه زده شد. تیم ما زحمت می کشد و تا پوئن ۳۲ مقاومت می کند اما داوری اینطور به تیم ما ظلم می کند. اگر قوانین عوض شده لطفا به ما هم بگویید که اطلاع داشته باشیم و اعتراض نکنیم!

سرمربی تیم شهرداری تبریز افزود: من فکر می کنم برخی قوانین والیبال ساحلی وارد والیبال سالنی شده و ما از آن بی اطلاع هستیم. من شاهد بودم که برخی سوت ها کاملا بر خلاف آن قواعدی بود که من و شاگردانم از آن مطلع بودیم.

بناکار با اشاره به اینکه داوری چه تاثیری روی شکست تیمش داشت، خاطرنشان کرد: من نمی توانم درصدی برای تاثیر داوری در نتیجه این مسابقه محاسبه کنم. اما این که هر دو تیم تلاش کنند و در نهایت داوری روی نتیجه بازی تاثیر بگذارد اصلا خوب نیست. تیم شهرداری تبریز در سه بازی مانند مشهد، تبریز و حالا در تهران از داوری ضربه خورد و من نمی دانم این ماجرا چرا اینگونه پیش می رود.

وی با اشاره به اینکه تیمش جوان است و در روزهای پایانی مانده به آغاز لیگ بسته شده است، گفت: با این روند بعید است تا آخر مسابقات بتوانیم برنده باشیم. واقعا نمی دانم چه باید بکنیم. تیم ما خوب والیبال بازی می کند اما نتیجه نمی گیرد. ما تمرینات را دیرتر از تیم های دیگر آغاز کرده بودیم.

بناکار درباره اینکه وضعیت مالی تیم تبریز بهبود پیدا می کند یا خیر گفت: قرار است که پولی به تیم تزریق شود. بازیکنان پول چندانی نگرفته اند و باید در نظر گرفت که بازیکنان والیبال گذران زندگی شان از این راه است و هر تیمی نیاز به حمایت مالی دارد. شهرداری تبریز همیشه از نظر مالی در شرایط خوبی قرار داشته و این بار اولین بار است که شرایط اینگونه است که امیدوارم هر چه زودتر اوضاع بهبود پیدا کند.

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

ترکاشوند: می‌دانستیم اشتباه مقابل سایپا برابر با مرگ است

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۲۰:۱۶

محمد ترکاشوند سرمربی پیکان از دلایل پیروزی تیمش مقابل سایپا در بازی او پلی آف لیگ برتر والیبال گفت.

اکبری: بازیکنانم با استرس با پیکان بازی کردند

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۱۹:۲۷

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: در دیدار مقابل پیکان اشتباهات فردی زیادی داشتیم

پلی آف لیگ برتر والیبال؛ برد پیکان، شهرداری ورامین، پیام؛ باخت اردکان به کاله

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۱۸:۴۰

رقابت هشت تیم برتر لیگ برتر والیبال امروز در مرحله پلی آف شروع شد تیم های برنده و بازنده بازی اول معرفی شدند.

کولاکوویچ: می خواهیم نشان دهیم بهترین تیم آسیا هستیم

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۱۵:۵۱

سرمربی تیم ملی والیبال بعداز برگشتن به تهران از برنامه هایش، جلسه با سرپرست تیم ملی گفت و تاکید کرد می خواهیم نشان دهیم بهترین در آسیا هستیم. 

پافشاری ایران برای میزبانی والیبال انتخابی المپیک- لغو مسابقات امیدهای آسیا و جام باشگاه های جهان

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۲۲:۲۵

عضو کمیته مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا گفت:کمیته مسابقات با تغییر میزبانی از تهران به تبریز مخالفت کرده و مسابقات قهرمانی آسیا در تهران برگزار می شود.

افشاردوست: برنامه‌های خود را به کمیته مربیان AVC ارائه خواهیم کرد

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۲۲:۱۹

دبیرسابق فدراسیون والیبال گفت: در کمیته مربیان موضوعات مختلف را بررسی کردیم و نحوه کمک به تیم های درجه دو آسیا بررسی شد. کنفدراسیون والیبال آسیا تصمیم دارد کمک فنی تکنیکی به کشورهای درجه دو...

میزبانی تبریز برای مسابقات والیبال جام ملت‌های آسیا قطعی نیست

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۵:۰۲

میزبانی تبریز برای مسابقات والیبال جام ملت های آسیا هنوز قطعی نشده است و باید منتظر نظر AVC ماند.

مسابقات والیبال جام باشگاه های آسیا قرعه کشی شد

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۳:۰۹

با برگزاری مراسم قرعه کشی، تیم های باشگاهی زنان و مردان ایران حریفان شان را در  جام باشگاه های والیبال آسیا شناختند.

جلسه کولاکوویچ با خوش خبر در باره تیم ملی والیبال

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۳:۰۹

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال پس از حضور در ایران در جلسه ای با امیر خوش خبر حاضر شد.

سرمربی والیبال خاتم: با فولاد سیرجان تبانی نکردیم- بهتر بود پلی‌آف رفت و برگشت باشد

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان با بیان اینکه مقابل تیم کاله مازندران تبانی نکرده اند، گفت: در مرحله پلی آف هستیم ولی بهتر بود فینال این مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار شود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد