سروی: هدف‌گذاری ما در تکواندو دختران گرفتن در مسابقات جهانی است

نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو گفت: برای ما خیلی مهم است که بچه‌ها حاصل زحمات خودشان و کادرفنی را در مسابقات جهانی به نمایش بگذارند و هدفگذاری ما کسب مدال در مسابقات جهانی است.

سروی: هدف‌گذاری ما در تکواندو دختران گرفتن در مسابقات جهانی است

به گزارش هوادار، زهرا سروی در خصوص اردوی تیم ملی تکواندو بانوان در صربستان اظهار داشت: تکواندو صربستان در بخش بانوان حرف هایی برای گفتن دارد و اینکه دختران ما توانستند در کنار قهرمانان المپیک و جهان این کشور تمرین کنند، یک فرصت خیلی خوب بود. علاوه بر این کشورهای یونان و بلغارستان نیز در این کمپ تمرینی حضور داشتند.

وی تاکید کرد: محبت تکواندو صربستان به فدراسیون تکواندو ایران برای بخش بانوان فرصت ارزشمندی بود تا بچه ها با حضور در این کشور تمرینات تاثیرگذاری را پشت سر بگذارند. همچنین در روز آخر این اردوی مشترک، مسابقاتی در سطح کشور صربستان با حضور تیم های میهمان  و سیستم هوگوهای Dedo برگزار شد و دختران ما با حریفان مدال آور جهانی پا زدند. عملکرد بچه ها نیز در مجموع خیلی خوب بود و این اردو  باعث تقویت روحیه بچه ها و آمادگی بیشتر آنها برای مسابقات جهانی شد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو در پاسخ به این سوال که عدم اعزام تیم بانوان به صورت کامل به مسابقات جهانی به خاطر شرایط اقتصادی بوده است یا عدم حضور بازیکن در ۲ وزن دیگر منجر به تصمیم به اعزام  نماینده شد، گفت: رئیس فدراسیون تکواندو به لحاظ شرایط مالی هیچ محدودیتی را برای اعزام تیم با ترکیب کامل نگذاشتند و از ابتدا نیز این موضوع به کادرفنی اعلام شد. در نهایت جمع بندی کادر فنی به لحاظ عملکرد فنی و نظم و انضباط تیمی منجر به تصمیم برای اعزام ۶ نماینده شد.

سروی خاطر نشان کرد: هیچ محدودیتی به لحاظ مالی برای اعزام تیم وجود نداشت و در شرایطی که خیلی از فدراسیون ها برای تشکیل اردوی کوتاه مدت دچار مشکل هستند،  تیم ما چند ماه است که با بهترین امکانات در اردو حضور دارد.

وی در خصوص ارزیابی پتانسیل تیم اعزامی به مسابقات جهانی برای کسب مدال عنوان کرد: با توجه به اینکه بخشی از تیم اعزامی از رده سنی نوجوانان به تیم اضافه شدند، به خوبی نسبت به توانایی های آنها شناخت دارم و اگر در میدان بزرگ جهانی خودشان باشند به شایستگی آنها ایمان دارم و مطمئن هستم حتی در مقابل حریفان قدرتمند و مدعی جهانی کم نخواهند آورد. برای ما خیلی مهم است که بچه ها حاصل زحمات خودشان و کادر فنی را به نمایش بگذارند و هدف گذاری ما کسب مدال در مسابقات جهانی است، اما رقابت های جهانی میدانی بزرگ است و باید منتظر بود نتایج به چه شکل رقم خواهد خورد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو در پاسخ به این سوال که برنامه فدراسیون برای کسب سهمیه المپیک در بخش بانوان از طریق مسابقات گرندپری خواهد بود یا مانند دوره گذشته روی حضور در مسابقات قاره ای نظر خواهد داشت، گفت: در حال حاضر سه بازیکن ما شرایط حضور در مسابقات گرندپری را خواهند داشت، اما جمع بندی و هدف ما برای کسب سهمیه روی مسابقات قار ه ای خواهد بود. البته اگر شرایطی فراهم باشد تا بچه ها در مسابقات گرندپری با رقبای بزرگ مبارزه کنند و با آمادگی در مسابقات  قاره ای حضور داشته باشند از آن غافل نخواهیم شد.

افزودن نظر

اخبار بانوان

تکواندو قهرمانی جهان؛ مهلا دومین فینالیست تاریخ دختران، هادی‌پور فردا مبارزه می کند

۵۷۴۶/۰۹/۱۷ ۲۳:۰۵

در پایان رقابت‌های روز نخست مسابقات تکواندو قهرمانی جهان مهلا مومن‌زاده موفق شد به عنوان دومین دختر ایرانی به فینال این رقابت‌ها برسد. فردا فینال مهلا و همچنین رقابت‌های آرمین هادی‌پور پیگیری می...

لیگ سری آ ترکیه؛ حمیده عباسعلی و خاکسار دختران طلایی ایران

۳۲۶۱/۱۱/۰۱ ۱۸:۳۷

حمیده عباسعلی و طرات خاکسار در فینال مسابقات کاراته لیگ سری آ ترکیه دو مدال طلا برای ایران گرفتند.

سرمربی تیم ملی والیبال: برایمان مهم است که در شیکاگو باشیم- همه می خواهند ما را شکست دهند

۲۶۴۰/۰۹/۰۷ ۲۱:۲۶

ایگور کولاکوویچ بعد از شکست دادن روسیه از حضور تماشاگران، جنگندگی بازیکنانش و دلایل پیروزی تیم و اهمیت حضور در مرحله نهایی لیگ ملت های والیبال به خبرنگاران گفت.

لیگ برتر فوتبال دختران؛ پیروزی پرگل تیم های اصفهانی ، ملوان نیامد

۲۶۴۰/۰۸/۲۲ ۲۳:۴۱

 لیگ برتر فوتبال دختران و در هفته هیجدهم با پیروزی مدعیان همراه شد.

جام جهانی بسکتبال؛ تیم سه نفره دختران به هلند می‌رود

۲۰۱۹/۰۶/۱۶ ۱۵:۱۳

تیم ملی بسکتبال سه نفره دختران برای حضور در جام جهانی هلند ۲۰۱۹ راهی این کشور می‌شود.
 

نازنین شهرکی، کاپیتان تیم ملی گلف شد

۲۰۱۹/۰۶/۱۶ ۱۴:۵۵

کاپیتان تیم ملی گلف دختران بالای ۱۸ سال انتخاب شد.

مسابقات فدکاپ؛ دومین شکست تیم ملی تنیس دختران

۲۰۱۹/۰۶/۱۳ ۱۵:۴۰

تیم ملی تنیس بانوان دومین بازی خود را در مسابقات فدکاپ واگذار کرد.

واکنش ناظمی به درگیری دوباره در فوتبال دختران: برخورد می کنیم

۲۰۱۹/۰۵/۲۶ ۱۰:۳۸

مسئول برگزاری مسابقات فوتبال بانوان گفت: گزارش مسابقه خلیج فارس شیراز و پالایش گاز ایلام را به کمیته انضباطی ارسال کردیم.

سانحه رانندگی برای فاطمه چالاکی- برادر ملی‌پوش کاراته: احتمال بازگشت بینایی کامل کم است

۲۰۱۹/۰۵/۲۵ ۰۹:۵۲

برادر ملی پوش کاراته بانوان ایران آخرین وضعیت فاطمه چالاکی پس از سانحه رانندگی را تشریح کرد.

تور دوچرخه سواری چین؛ مریم جلالیه بهترین در بین ایرانی ها

۲۰۱۹/۰۵/۲۴ ۱۶:۳۳

دختر ایرانی در تور دو مرحله‌ای چین دوازدهم شد و بهترین نتیجه را میان نمایندگان ایران گرفت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد