سروی: هدف‌گذاری ما در تکواندو دختران گرفتن در مسابقات جهانی است

نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو گفت: برای ما خیلی مهم است که بچه‌ها حاصل زحمات خودشان و کادرفنی را در مسابقات جهانی به نمایش بگذارند و هدفگذاری ما کسب مدال در مسابقات جهانی است.

سروی: هدف‌گذاری ما در تکواندو دختران گرفتن در مسابقات جهانی است

به گزارش هوادار، زهرا سروی در خصوص اردوی تیم ملی تکواندو بانوان در صربستان اظهار داشت: تکواندو صربستان در بخش بانوان حرف هایی برای گفتن دارد و اینکه دختران ما توانستند در کنار قهرمانان المپیک و جهان این کشور تمرین کنند، یک فرصت خیلی خوب بود. علاوه بر این کشورهای یونان و بلغارستان نیز در این کمپ تمرینی حضور داشتند.

وی تاکید کرد: محبت تکواندو صربستان به فدراسیون تکواندو ایران برای بخش بانوان فرصت ارزشمندی بود تا بچه ها با حضور در این کشور تمرینات تاثیرگذاری را پشت سر بگذارند. همچنین در روز آخر این اردوی مشترک، مسابقاتی در سطح کشور صربستان با حضور تیم های میهمان  و سیستم هوگوهای Dedo برگزار شد و دختران ما با حریفان مدال آور جهانی پا زدند. عملکرد بچه ها نیز در مجموع خیلی خوب بود و این اردو  باعث تقویت روحیه بچه ها و آمادگی بیشتر آنها برای مسابقات جهانی شد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو در پاسخ به این سوال که عدم اعزام تیم بانوان به صورت کامل به مسابقات جهانی به خاطر شرایط اقتصادی بوده است یا عدم حضور بازیکن در ۲ وزن دیگر منجر به تصمیم به اعزام  نماینده شد، گفت: رئیس فدراسیون تکواندو به لحاظ شرایط مالی هیچ محدودیتی را برای اعزام تیم با ترکیب کامل نگذاشتند و از ابتدا نیز این موضوع به کادرفنی اعلام شد. در نهایت جمع بندی کادر فنی به لحاظ عملکرد فنی و نظم و انضباط تیمی منجر به تصمیم برای اعزام ۶ نماینده شد.

سروی خاطر نشان کرد: هیچ محدودیتی به لحاظ مالی برای اعزام تیم وجود نداشت و در شرایطی که خیلی از فدراسیون ها برای تشکیل اردوی کوتاه مدت دچار مشکل هستند،  تیم ما چند ماه است که با بهترین امکانات در اردو حضور دارد.

وی در خصوص ارزیابی پتانسیل تیم اعزامی به مسابقات جهانی برای کسب مدال عنوان کرد: با توجه به اینکه بخشی از تیم اعزامی از رده سنی نوجوانان به تیم اضافه شدند، به خوبی نسبت به توانایی های آنها شناخت دارم و اگر در میدان بزرگ جهانی خودشان باشند به شایستگی آنها ایمان دارم و مطمئن هستم حتی در مقابل حریفان قدرتمند و مدعی جهانی کم نخواهند آورد. برای ما خیلی مهم است که بچه ها حاصل زحمات خودشان و کادر فنی را به نمایش بگذارند و هدف گذاری ما کسب مدال در مسابقات جهانی است، اما رقابت های جهانی میدانی بزرگ است و باید منتظر بود نتایج به چه شکل رقم خواهد خورد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو در پاسخ به این سوال که برنامه فدراسیون برای کسب سهمیه المپیک در بخش بانوان از طریق مسابقات گرندپری خواهد بود یا مانند دوره گذشته روی حضور در مسابقات قاره ای نظر خواهد داشت، گفت: در حال حاضر سه بازیکن ما شرایط حضور در مسابقات گرندپری را خواهند داشت، اما جمع بندی و هدف ما برای کسب سهمیه روی مسابقات قار ه ای خواهد بود. البته اگر شرایطی فراهم باشد تا بچه ها در مسابقات گرندپری با رقبای بزرگ مبارزه کنند و با آمادگی در مسابقات  قاره ای حضور داشته باشند از آن غافل نخواهیم شد.

افزودن نظر

اخبار بانوان

زهرا نعمتی هم به شانگهای می‌رود- کمانداران معلول برای جهانی مشخص شدند

۱۳۹۸/۰۱/۳۰ ۲۰:۲۹

رییس انجمن تیروکمان معلولان از اعزام ۱۰ کماندار معلول به مسابقات جهانی هلند خبر داد .

دور جدید تمرینات دختران والیبالیست از یکشنبه

۱۳۹۸/۰۱/۳۰ ۱۴:۳۸

تیم ملی والیبال بانوان ایران که خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا آماده می کند، از یکشنبه به اردو می رود.

بالاترین نشان داوری جهان پینگ پنگ به زن ایرانی

۱۳۹۸/۰۱/۳۰ ۱۳:۳۶

با حمایت فدراسیون پینگ پنگ ایران هروی بالاترین نشان داوری جهان را به دست آورد.

شجاعی: نخستین مدال رسمی بسکتبال را گرفتیم- مسابقات غرب آسیا محک خوبی برای دختران است

۱۳۹۸/۰۱/۳۰ ۱۳:۱۷

نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال گفت: گروه بهمن با نایب قهرمانی در مسابقات غرب آسیا نخستین مدال رسمی این رشته را گرفت.

مدال تاریخی برای دختران بسکتبالیست

۱۳۹۸/۰۱/۲۹ ۱۷:۳۹

تیم گروه بهمن با قطعی کردن عنوان دومی خود در مسابقات باشگاه های غرب آسیا برای اولین بار ایران را در این رقابت ها صاحب مدال کرد.

الناز کمپانی: قهرمانی آسیا در حد بازی‌های آسیایی است- بهترین نتیجه را می‌خواهم

۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۱۳:۳۳

نماینده ایران در ماده ۱۰۰ متر با مانع قهرمانی آسیا می گوید که شرایط بدنی خوبی دارد و برای کسب بهترین نتیجه به مسابقات می رود.

بسکتبال غرب دختران آسیا ؛ حریف تیم گروه بهمن نیامد

۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۰۰:۰۳

حریف اردنی دختران بسکتبالیست گروه بهمن در غرب آسیا امروز برای بازی با ایرانی ها حاضر نشد.

۲۴ بازیکن به تیم ملی والیبال دختران دعوت شدند

۱۳۹۸/۰۱/۲۷ ۲۳:۴۲

با اعلام سپیده سادات هاشمی سرپرست تیم ملی والیبال دختران، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی مشخص شد.

مربی تیم ملی فوتسال دختران: فقط اسم لیگ مان حرفه‌ای است

۱۳۹۸/۰۱/۲۷ ۲۰:۵۴

مربی تیم ملی فوتسال دختران گفت: فقط اسم لیگ مان حرفه ای است اما وضعیت قراردادها و سایر موارد خوب نیست.

برای قهرمانی آسیا ، دختران والیبالیست در ژاپن یا کره اردو می زنند

۱۳۹۸/۰۱/۲۷ ۱۰:۲۸

فدراسیون والیبال ایران برای برگزاری اردوی تدارکاتی بانوان با کشورهای ژاپن و کره جنوبی وارد مذاکره شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد