سعادتمند: کسانی که منافعشان قطع شده مزاحم ما هستند/به تمام امور استقلال مسلط هستم

هوادار گزارش می دهد، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: من در جریان همه موارد باشگاه هستم و اطلاعات و تسلط کامل روی امور استقلال دارم.

سعادتمند: کسانی که منافعشان قطع شده مزاحم ما هستند/به تمام امور استقلال مسلط هستم

به گزارش هوادار، احمد سعادتمند در خصوص اینکه عنوان کرده یکسری ها اجازه نمی دهند ما درآمدزایی کنیم اظهار داشت: ما در ۵۰ روز اخیر تلاش کردیم که تا حدی کار را پیش ببریم اگر چه اصلا از وضعیت به صورت کامل راضی نیستم.

وی افزود: امروز در صحبت هایم اعتقادتم را گفتم و بر اساس ۳۰ سال تجربه و لازمه باشگاهدای که کسب کردم این حرف ها را زدم. باشگاه استقلال با معیارهای اصلی خودش و اینکه برند آن بیش از هزار میلیارد تومان می ارزد باید به درآمدزایی برسد و به خاطر همین موضوع از منافع باشگاه استقلال دفاع خواهم کرد.

مدیرعامل استقلال در خصوص اینکه منظورش از صحبت های روز گذشته چه کسی است گفت: شرکت آریا برتر با استقلال قراردادی در سال گذشته امضا کرد که در زمان مدیریت فتحی بود، او هم می خواست منبع درآمدی برای باشگاه ایجاد کند  ولی این شرکت دیناری به باشگاه پرداخت نکرده است.

وی که با برنامه فوتبال برتر صحبت می کرد در خصوص اینکه خلیل زاده اعلام کرده شما در جریان همه قرارداد با آریا برتر نبودید گفت: من در جریان همه موارد باشگاه هستم و اطلاعات و تسلط کامل روی امور باشگاه دارم. عصر روز گذشته  هم نشست هیات مدیره باشگاه استقلال برگزار شد و بسیار جلسه خوبی انجام شد و قرار شد فردا نشستی با مدیر محترم آریا برتر برگزار شود.

سعادتمند در خصوص اینکه مدعی شده بود برخی ها سرعت درآمدزایی باشگاه را گرفته اند تاکید کرد: اجازه بدهید زیاد روی این موضوع زیاد صحبت نکنم، مزاحم کار باشگاه استقلال کسانی هستند که منافعشان در باشگاه به نوعی قطع شده است. شرکتی که یک سال از مالکیت معنوی یک باشگاه بهره مند شده و نتوانسته یک ریال عایدات به باشگاه بدهد قطعا این نوعی یک نوع کارشکنی صورت داده است.

وی در خصوص اینکه چه کسانی نمی خواستند میلیچ و دیاباته برگردد گفت: عواملی که اشاره کردم مشخص هستند و امیدوارم همه عزیزان بیایند کمک کنند تا باشگاه با درآمدزایی به شرایط خوبی برسد.

مدیرعامل استقلال با اشاره به اینکه آیا استعفای منزوی پذیرفته شده است گفت: آقای منزوی استعفا کرده اند ولی امروز در نشست هیات مدیره حضور داشتند و اتفاقا جلسه خوبی هم برگزار شد. ما ۴ نفر در هیات مدیره هستیم که به جز من آقایان خلیل زاده، منزوی و نظری در هیات مدیره حضور دارند.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

تیم ملی فوتبال ایران ۱۷ شهریور در تاشکند به مصاف ازبکستان می رود

۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۶:۲۷

هوادار گزارش می دهد، رییس دپارتمان تیم های ملی از برگزاری بازی تیم های ملی ایران و ازبکستان در روز فیفا خبر داد.

رسول‌پناه: یک خط هم از برانکو شکایت نکردیم، در حق او بی‌مهری شد/ عضو هیات‌مدیره استقلال بی‌تجربگی کرد

۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۶:۱۳

هوادار گزارش می دهد، سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: برخی‌ می‌گویند پرسپولیس علیه برانکو ۱۳۰۰ صفحه شکایت نوشته شده در حالی که یک خط هم شکایت نشده است.

مصاحبه با مسئولان در مقابل فدراسیون فوتبال ممنوع شد

۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۶:۱۰

هوادار گزارش می دهد، روابط عمومی فدراسیون فوتبال اطلاعیه‌ای صادر کرد.

اعضای تیم پیکان تست کرونا دادند

۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۶:۰۹

هوادار گزارش می دهد، اعضای تیم فوتبال پیکان امروز بار دیگر تست کرونا دادند.

رسول پناه خبر داد؛ پاداش پرسپولیسی‌ها پرداخت شد

۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۶:۰۷

هوادار گزارش می دهد، سرپرست باشگاه پرسپولیس از پرداخت پاداش بازیکنان و کادر فنی این تیم خبر داد.

واکنش رئیس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال به قرارداد کالدرون

۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۶:۰۶

هوادار گزارش می دهد، رئیس کمیته وضعیت فوتبال گفت: چه دلیلی دارد برای رضایت هواداران بازیکن یا مربی خارجی جذب کنیم با اینکه می‌دانیم با این کار باشگاه با یک مشکل بزرگ مواجه میشود.

زمان سفر بیرانوند به بلژیک مشخص شد

۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۵:۰۴

هوادار گزارش می دهد، علیرضا بیرانوند تا ۳ روز دیگر برای شرکت در تست پزشکی باشگاه آنتورپ به بلژیک سفر می کند.

پرسپولیسی‌ها باز هم تست کرونا انجام می‌دهند

۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۵:۰۰

هوادار گزارش می دهد، اعضای تیم پرسپولیس پس از بازی با ماشین سازی برای سومین بار تست کرونا می دهند.

یادآوری AFC از اولین میزبانی مشترک جام ملت‌های آسیا با تصویر علی کریمی

۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۴:۱۱

هوادار گزارش می دهد، کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار پوستری از جام ملت های آسیا ۲۰۰۷ به یادآوری اولین میزبانی مشترک در تاریخ این رقابت پرداخت.

درخواست باشگاه نساجی از سازمان لیگ : بازی با نفت آبادان را در شهر دیگری برگزار کنید

۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۲:۴۳

هوادار گزارش می دهد، باشگاه نساجی مازندران با ارسال نامه رسمی به فدراسیون خواستار برگزاری دیدار با نفت آبادان در شهر بی طرف شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد