سلطانی‌فر: هشت برابر رژیم گذشته در ورزش کار کرده‌ایم

وزیر ورزش گفت: دستاوردهای ۴۰ سال گذشته در عرصه‌های مختلف چشمگیر است و نظام مقدس جمهوری اسلامی با قدرت و اقتدار در ۴۰ سال گذشته فراز و نشیب‌ها و سختی‌ها را پشت سر گذاشته است.

سلطانی‌فر: هشت برابر رژیم گذشته در ورزش کار کرده‌ایم


به گزارش هوادار، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار داشت: این روز بزرگ و تاریخی را به ملت قهرمان ایران و فجرآفرینان سال ۵۷ تبریک می گویم. دستاوردهای ۴۰ سال گذشته در عرصه های مختلف چشمگیر است و نظام مقدس جمهوری اسلامی با قدرت و اقتدار در ۴۰ سال گذشته فراز و نشیب ها و سختی ها را پشت سر گذاشته و توانست به قله افتخار برسد.

وی افزود: امروز زیر باران در ۴۰ سالگی انقلاب در حالی که خیلی ها فکر می کردند ملت حضور پیدا نکنند، تبلیغات و فشارها تاثیر گذاشته باشد، مسائل مختلفی که در کشور به خاطر تحریم های ناعادلانه به وجود آمده و گرانی ها شاید حضور مردم را مثل قبل نداشته باشیم، اما بدون تعصب می گویم حضور مردم بیشتر از سالهای گذشته است و باید در مقابل بزرگی و عظمت این ملت سر تعظیم فرود بیاوریم و برای حل مشکلات آنها تلاش کنیم.

وزیر ورزش خاطرنشان کرد: این گونه حضورها و حماسه سازی ها ما در رویارویی با دشمن مقتدرتر و وظیفه مان را سنگین تر می کند که باید برای این ملت قهرمان تلاش کرده و مشکلات شان را حل کنیم. جامعه ورزش هم حضور گسترده ای داشت. هزاران نفر از ورزشکاران، قهرمانان، پیشکسوتان و مدیران در صحنه حضور دارند.

سلطانی فر در پاسخ به این سوال که عملکرد ورزش را در ۴۰ سال انقلاب چطور می بینید، عنوان کرد: ما بارها گفته ایم در عرصه های مختلف وقتی دستاوردهای انقلاب را می بینیم قابل مقایسه با گذشته نیست. در ورزش هم همین طور است. ما ۸ برابر رژیم گذشته کار کرده ایم. در المپیک از ۲۰ مدال المپیک ۱۶ مدال بعد از انقلاب است. در مسابقات جهانی هم همین طور است. در خصوص ورزش بانوان و همگانی و امکانات تلاش های زیادی شده و با همین رویکرد ادامه خواهد یافت.

وزیر ورزش در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه حضور ورزشکاران با لباس ورزشی چه پیامی را به به دنیا مخابره می کند، گفت: جمعی از ورزشکاران با لباس رزمی آمدند و هزاران نفر با لباس معمولی آمدند اما همه نمادی از حضور ورزشکاران هستند که در صحنه های مختلف حضور دارند و تلاش می کنند برای ایران افتخارآفرینی کنند و باعث به اهتزاز درآوردن پرچم ایران شوند.

وی در پاسخ به این سوال که در دهه پنجم انقلاب ورزش ایران چطور خواهد بود، اظهار داشت: تلاش این است بتوانیم در بخش هایی که مورد مطالبه مردم است مانند ورزش بانوان و همگانی و گستره ورزش در روستاها و مناطق محروم تلاش بیشتری داشته باشیم هرچند در ۳-۴ دهه قبل هم تلاش کرده ایم اما تلاش این است در این بخش ها و ورزش قهرمانی فعالیت گسترده ای شود.

 

 

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

جام جهانی شمشیربازی سابر| پیروزی نمایندگان ایران در جدول ۶۴ نفره

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۰۸:۵۸

نمایندگان کشورمان در جدول ۶۴ نفره مسابقات جام جهانی شمشیربازی در اسلحه سابر مقابل حریفان شان به برتری رسیدند.

صعود نوشاد و حذف نیما از مسابقات پینگ‌پنگ عمان

۱۳۹۸/۰۱/۰۲ ۲۱:۵۶

نیما عالمیان از مسابقات تنیس روی میز عمان حذف شد اما نوشاد عالمیان توانست به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند.

بازپس‌گیری مدال‌های طلا و نقره جهان و اروپا از دونده روس

۱۳۹۸/۰۱/۰۲ ۱۵:۵۷

الکساندر ایوانوف، قهرمان دوی ماراتن جهان به دلیل دوپینگ سه سال از ورزش حرفه ای محروم شد.

مصدومیت عمدی اسکیت‌باز کره‌ای توسط ورزشکار آمریکایی

۱۳۹۸/۰۱/۰۱ ۱۹:۲۲

یک ورزشکار آمریکایی در تمرین های پیش از آغاز جام جهانی اسکیت همتای کره ای خود را به عمد مصدوم کرد!

رهبری: امیدوارم در سال ۹۸ سهمیه تیمی شمشیربازی در المپیک را بگیریم

۱۳۹۷/۱۲/۲۹ ۱۳:۰۶

ملی پوش شمشیربازی گفت: ما در بخش تیمی چهارم دنیا هستیم و ۸ تیم اول سهمیه المپیک می گیرند. ما ابتدا باید این جایگاه را حفظ و سپس ارتقا دهیم در این شرایط صد درصد سهمیه المپیک می گیریم.
...

لیگ برتر پینگ پنگ فرانسه؛ نیما عالمیان و هم تیمی هایش باز هم باختند

۱۳۹۷/۱۲/۲۹ ۱۲:۴۶

هم تیمی های نیما عالمیان در هفته چهاردهم لیگ برتر پینگ پنگ فرانسه مقابل حریف شان شکست خوردند.

اعلام ترکیب تیم‌ملی سابر برای جام‌جهانی ؛ شروع مبارزات از دوم نوروز

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۸:۳۹

ترکیب تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر کشورمان برای حضور در جام جهانی مجارستان اعلام شد.

تیم ملی وزنه برداری تعطیل شد

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۰:۵۷

اردوی تیم ملی وزنه برداری فردا تعطیل می شود.

برنامه کمانداران در کاپ آسیایی تایلند مشخص شد

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۰:۳۲

کمانداران کامپوند ایران رقابت های خود را از ۶ فروردین در کاپ آسیایی تایلند آغاز می کنند.

دوومیدانی نوجوانان آسیا ؛ پایان کار ایران با ۵ مدال و نتیجه تاریخی

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۷:۲۸

کار تیم ملی نوجوانان دو ومیدانی با  ۵ مدال ۷ مقام چهارمی، شکستن یک رکورد مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا، شکستن ۵ رکورد ملی و بهترین نتیجه قهرمانی نوجوانان آسیا پایان داد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد