سهراب مرادی: برای این طلاها جنگیدم- سه مدالم را به مردم ایران تقدیم می کنم

ملی‌پوش دسته ۹۶ کیلوگرم کشورمان پس از کسب ۳ مدال طلا در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان گفت‌: با همه وجود جنگیدم، برای مردم کشورم تلاش کردم و مدالم را به مردم ایران تقدیم می‌کنم.

سهراب مرادی: برای این طلاها جنگیدم- سه مدالم را به مردم ایران تقدیم می کنم

به گزارش هوادار، سهراب مرادی بعد از قهرمانی در دسته ۹۶ کیلوگرم رقابتهای قهرمانی جهان، گفت: خداراشکر؛ رقابت سنگینی بود و فکر نمی کردم که اینقدر حساس باشد. من از بازی های آسیایی آمده بودم و بعد از این مسابقات خیلی خسته شده بودم چون ۶ ماه در اردو بودم.

وی ادامه داد: یکی دو مصدومیت و یک سرماخوردگی داشتم، اما هرطور که بودم خودم را به این رقابت ها رساندم. چون تیم ملی احتیاج داشت و وظیفه ام بود که در این مسابقات برای کشورم وزنه بزنم. با همه وجود جنگیدم و خداراشکر نتیجه اش هم به کسب مدال ختم شد. برای مردم تلاش کردم و مدالم را به مردم ایران تقدیم می کنم.

قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک راجع به ثبت رکورد های جهانی گفت: من وارد رقابت شده بودم و کاری به رکورد نداشتم چون واقعا حریف چینی خیلی قدرتمند بود و رقابت در سطح سنگین وزن بود که خداراشکر در نهایت توانستم پیروز شوم.

 

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

لیگ برتر بدمینتون؛ اردکان صدرنشین دور رفت مردان، قهرمانی دختران دانشگاه آزاد

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ ۱۹:۲۴

اردکان یزد به مقام نخست دور رفت مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان دست یافت.
 

فینال فینالیست‌هاکمانداران برتر ؛ برترین های سال ۹۷ معرفی شدند

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ ۱۶:۵۷

مسابقات مرحله هفتم رنکینگ کشوری و فینال فینالیست ها با عنوان جام فجر به میزبانی فدراسیون در تهران برگزار شد.

اسکی انتخابی قهرمانی جهان؛ کار چهار ایرانی تمام شد

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۱۹:۱۱

چهار ملی پوش تیم اسکی آلپاین مردان ایران در رقابت های انتخابی مارپیچ بزرگ قهرمانی جهان در اُوره سوئد به کار خود پایان دادند.