شجاعی: امیدواریم در بازی‌های آسیایی بسکتبال سه‌نفره مقام بیاورد- کادر فنی را به زودی معرفی می‌کنیم

نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال از مشخص شدن کادر فنی تیم‌های مختلف خبر داد و گفت: بعد از تأیید نهایی اسامی را معرفی می‌کنیم.

شجاعی: امیدواریم در بازی‌های آسیایی بسکتبال سه‌نفره مقام بیاورد- کادر فنی را به زودی معرفی می‌کنیم

به گزارش هوادار، فریده شجاعی نایب رئیس بانوان فدارسیون بسکتبال در حاشیه آخرین روز مسابقات سوپرلیگ در جمع خبرنگاران در باره کادر فنی تیم های مختلف بانوان گفت: کادر فنی را مشخص کرده ایم اما هنوز تأیید نشده اند ما سال آینده ۳، ۴ رویداد بزرگ را داریم. تیم بسکتبال سه نفره اردیبهشت ماه به مسابقات آسیایی  چین اعزام می شود و پس از آن از ۱۸ خرداد باید در مسابقات جهانی شرکت کنند، ما از کمیته ملی المپیک خواسته ایم هم تیم سه نفره و هم پنج نفره در بازی های آسیایی اندونزی شرکت کنند. با توجه به اینکه حجاب تصویب شده تمایل داریم در این بازی ها شرکت کنیم اما چون نگاه کمیته مدال آوری است ما قولی برای مدال ندادیم بنابر این شاید اعزام تیم سه نفره تصویب شود. 

وی افزود: فرصت محک زدن کم است به همین دلیل با توجه به استعدادهایی که داریم باید با برنامه ریزی در مسابقات شرکت کنیم. ما حتی کادر فنی زیر ۱۶ سال را هم مشخص کرده ایم، اما این موضوع قابل بررسی است و در یکی دو روز آینده اسامی اعلام می شود. 

شجاعی با ابراز امیدواری از کسب مقام در تیم بسکتبال سه نفره در بازی های آسیایی یادآور شد: تیم سه نفره به اندازه ۵ نفره نیاز به هماهنگی ندارد بازیکنان ما درگیر لیگ بودند و آماده هستند. می خواهیم از فروردین ماه هم تمرینات را آغاز کنیم. با توجه به اینکه تیم سه نفره قبل از بازی های آسیایی در دو رویداد دیگر شرکت می کند می توان این مسابقات را یک بازی تدارکاتی در نظر گرفت. پیش بینی ما این است در بازی های آسیایی روی سکو برویم، اما با توجه به اینکه تیم های ملی بسکتبال مسابقات برون مرزی نداشته اند کسب مقام غیرقابل پیش بینی است. ما فقط امیدواریم که مقام کسب کنیم. 

نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال در پاسخ به این سؤال که آیا برنامه ای برای جذب مربی خارجی دارید، عنوان کرد: برنامه ما این است از یک مربی تمام عیار استفاده کنیم، این در حالی است که فدراسیون بتواند از نظر مالی این موضوع را پوشش دهد. 

شجاعی در پایان درباره صحبت های مربیان که گفته بودند داوران ما نیاز به کلاس های آمادگی جسمانی دارند، خاطرنشان کرد: در مسابقات باشگاه های غرب آسیا ما دو تیم شرکت می دهیم آنها از ما خواسته اند دو داور هم اعزام کنیم.قرار است کلاس های بین المللی بگذاریم تا داوران تقویت شوند. برنامه ما این است کلاس هایی که برای مردان هست برای بانوان هم باشد تا آنها هم تقویت شوند.

 

افزودن نظر

اخبار بانوان

والیبال قهرمانی دختران آسیا؛ باخت جوانان ایرانی در بازی سخت به ویتنام

۱۳۹۷/۰۳/۲۶ ۱۵:۵۳

 

 

تیم والیبال جوانان دختر ایران در دیداری نزدیک و فشرده برابر ویتنام میزبان شکست خورد.

عضویت فریده شجاعی در کمیسیون زنان و ورزش

۱۳۹۷/۰۳/۲۳ ۱۷:۳۱

از سوی دبیر کل کمیته ملی المپیک حکم جدیدی برای نائب رییس فدراسیون بسکتبال در امور بانوان ابلاغ شد.

جام جهانی بسکتبال سه نفره دختران؛ ایتالیا قهرمان شد، ایران چهاردهم

۱۳۹۷/۰۳/۲۳ ۱۱:۱۸

تیم ملی بسکتبال بانوان سه نفره ایتالیا به عنوان قهرمانی رقابت های جام جهانی بسکتبال سه نفره فیلیپین دست یافت.

والیبال قهرمانی آسیا؛ پیروزی دختران جوان مقابل ماکائو، صعود با صدرنشینی

۱۳۹۷/۰۳/۲۲ ۱۱:۲۹

تیم جوانان دختر کشورمان در آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی رقابت ها ی قهرمانی دختران زیر ۱۹ سال آسیا از سد ماکائو گذشتند.

تجلیل رئیس کمیته ملی المپیک از الهه احمدی و کمک ۱۰ میلیونی

۱۳۹۷/۰۳/۲۲ ۰۰:۲۹

الهه احمدی قهرمان جهان در تفنگ سه وضعیت امروز مورد تجلیل قرار گرفت.

جام جهانی بسکتبال سه نفره دختران؛ سعیده علی در بین امتیاز آورترین بازیکن‌ها

۱۳۹۷/۰۳/۲۱ ۱۵:۴۱

سعید علی بازیکن تیم بسکتبال سه نفره ایران در پایان کار ایران در جام جهانی بسکتبال سه نفره زنان در جمع ۱۰ بازیکن امتیاز آور این رقابت ها قرار گرفت.

والیبال دختران زیر ۱۹ سال آسیا؛ دختران ایرانی یک امتیاز از استرالیا گرفتند

۱۳۹۷/۰۳/۲۱ ۱۳:۵۵

دختران والیبالیست ایران در دومین بازی رقابتهای قهرمانی والیبال دختران زیر ۱۹ سال آسیا برابر استرالیا به میدان رفتند و شکست خوردند.

والیبال قهرمانی آسیا؛ شروع دختران جوان ایرانی با پیروزی مقابل هنگ کنگ

۱۳۹۷/۰۳/۲۰ ۱۲:۰۸

دختران جوان والیبالیست های ایران با پیروزی در قهرمانی آسیا شروع کردند.

پس از مسابقات انتخابی درون اردویی، دختران تکواندوکار بازی های آسیایی مشخص شدند

۱۳۹۷/۰۳/۲۰ ۱۱:۲۰

مسابقات انتخابی درون اردویی تیم ملی تکواندو زنان برای حضور در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ برگزار شد.

رشیدی: با حضور این افراد دیگر لباس جودو برتنم نمی‌کنم- دبیر فدراسیون به چه حقی دست به نامحرم می‌زند

۱۳۹۷/۰۳/۱۹ ۱۸:۲۵

نماینده وزن منهای ۴۸ کیلوگرم تیم ملی جودوی بانوان گفت: تا زمانی که چنین برخوردهایی می شود و چنین افرادی در فدراسیون وجود دارند دیگر لباس جودو بر تنم نمی کنم.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد