شکوری:‌ اولویت انتخاب سرمربی داخلی برای تیم ملی است/ یک تیم مخصوص روی مذاکرات کار می‌کند

هوادار گزارش می دهد، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: با شرایطی که کشور دارد، اولویت‌مان استفاده از پتانسیل‌های داخلی برای سرمربیگری تیم ملی است.

شکوری:‌ اولویت انتخاب سرمربی داخلی برای تیم ملی است/ یک تیم مخصوص روی مذاکرات کار می‌کند

به گزارش هوادار، ابراهیم شکوری در گفتگو با برنامه تهران ورزشی در خصوص اینکه محمود شیعی روز گذشته اعلام کرد طبق جلسه هیات رئیسه فدراسیون سرمربی تیم ملی ایرانی خواهد بود، اظهار داشت: در این رابطه همانطور که حیدر بهاروند هفته قبل اعلام کرد در اولین فرصت سرمربی تیم ملی معرفی خواهد شد. در مورد اینکه گزینه سرمربیگری تیم ملی ایرانی یا خارجی است، اصول مذاکره می‌گوید که نباید زیاد روی آن مانور بدهیم. ما هم گزینه داخلی و هم گزینه خارجی داریم.

وی ادامه داد: با شرایطی که کشور ما دارد و جناب علی نژاد هم اعلام کرد اولویت ما این است که از پتانسیل‌های داخلی استفاده کنیم. ما نیروهای کارآمدی که باتجربه هم هستند زیاد داریم. هنوز چیزی قطعی نشده و اگر بشود سرپرست فدراسیون اعلام می‌کند در حال رایزنی هستیم. مذاکرات صورت گرفته، اما الان نمی‌توانیم بگوییم چه شخصی سرمربی تیم ملی خواهد شد.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون در مورد اینکه چه چالش‌هایی باعث شده انتخاب سرمربی تیم ملی هنوز ادامه داشته باشد، افزود: هر قراردادی مباحث مبلغ و مدت قرارداد را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارد. باید نقاط ضعف و قوت قراردادهای قبلی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم در نظر بگیریم. تیم مخصوصی روی این مسئله در حال کار است. با توجه به اینکه بحث جام باشگاه‌ها و انتخاب فدراسیون را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشتیم، من درگیر این مسائل بودم. اطلاعات شفاف و دقیق را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دوستان در حال مذاکره می‌توانند ارائه بدهند. این مذاکره با محوریت حیدر بهاروند انجام می‌شود و کمیته فنی هم نظرات خودش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اعلام کرده است.

وی در ادامه تصریح کرد: گزینه ما قطعا گزینه‌ای است که تیم ملی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به جام جهانی برساند و همچنین بحث جام ملت‌های آسیا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم داریم. ۴ بازی حساس و مهم در فروردین و خرداد داریم. تمام تلاش و هم و غم ریاست فدراسیون و کمیته فنی این است که انتخاب خوبی داشته باشیم. بهاروند و اعضای کمیته فنی هم طی روزهای آینده این انتخاب را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اعلام خواهند کرد. اصول مذاکره ایجاب می‌کند روی اینکه گزینه سرمربیگری تیم ملی داخلی است یا خارجی صحبتی نکنیم.

 شکوری در پاسخ به این سوال که آیا مارک ویلموتس شکایت جدیدی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ علیه فدراسیون ایران مطرح نکرده، اظهار داشت: خیر، شکایت خاصی از طرف او اعلام نشده، ما مبلغی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به او پرداخت کردیم که بیشتر از کاری بوده که انجام داده و فدراسیون فوتبال اکنون مطالبه دارد و درخواست کردیم که ویلموتس مبلغ اضافه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به حساب فدراسیون فوتبال واریز کند.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در خصوص زمان برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان تهران عنوان کرد: در حال حاضر اولویت ما برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال است. هیات رئیسه تصمیم گرفت که این انتخابات قبل از عید باشد و من به عنوان مسئول برگزاری انتخابات و دبیر مجمع فکر می‌کنم تصمیم خوبی گرفته شده چون باید هرچه سریع‌تر رئیس فدراسیون فوتبال مشخص شود. استفاده از نیروهایی که اهداف بلندمدت دارد به ما خیلی کمک می‌کند و امیدواریم انتخابات به خوبی برگزار شود.

وی ادامه داد: فرایندی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شروع کرده‌ایم که اعضای مجمع از هشتم تا هفتم فرم‌های لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دریافت کنند و از هشتم تا بیستم ثبت‌نام کاندیداها انجام شود.

شکوری در پاسخ به این سوال که آیا حبیب‌الله شیرازی به عنوان سرپرست هیات فوتبال استان تهران این فرم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ امضا خواهد کرد یا به عنوان ریاست این هیات، اظهار داشت: در حال حاضر جناب شیرازی سرپرست نیستند و رئیس هستند و باید با این عنوان رای بدهند.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون در مورد اینکه از دوره قانونی ریاست شیرازی مدتی گذشته و آیا این کار قانونی است، تصریح کرد: در اساسنامه بندی وجود دارد که رئیس هیات می‌تواند تا زمان برگزاری انتخابات و مشخص شدن رئیس جدید به فعالیت خودش ادامه بدهد. با استفاده از این بند ریاست هیات استان تهران را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارد و سعی می‌کنیم در سریع‌ترین زمان این مسئله را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حل کنیم.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

سرمربی التعاون: بازی سختی مقابل پرسپولیس داشتیم/هنوز ۶ امتیاز پیش رو داریم

۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ۰۹:۰۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی التعاون عربستان بعد از شکست مقابل پرسپولیس، گفت: هنوز ۶ امتیاز پیش رو داریم و باید تلاش کنیم

سرمربی النصر: سپاهان در ۳۰ دقیقه اول ما را تحت فشار گذاشت/صعود به مرحله بعد رضایت بخش بود

۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ۰۹:۰۵

هوادار گزارش می دهد، سرمربی النصر بعد از پیروزی مقابل سپاهان، گفت: در کل از عملکرد النصر بعد از ۲ برد در ۲ بازی مهم و صعود به مرحله بعد راضی هستم.

الغسانی: مقابل النصر شانس با ما یار نبود/تلاش می کنیم تا در آینده جبران کنیم

۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ۰۹:۰۴

هوادار گزارش می دهد، هافبک عمانی سپاهان بعد از باخت مقابل النصر،گفت: در نیمه اول فشار زیادی روی النصر آوردیم ولی شانس با ما یار نبود.

زمان نشست خبری سرمربیان استقلال و شهرخودرو مشخص شد

۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ۰۷:۴۱

هوادار گزارش می دهد، مسئولان برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در قطر، زمان نشست خبری دیدارهای روز یکشنبه را اعلام کردند.

هفته ششم لیگ بلژیک| پیروزی پرگل شارلروا در شب درخشش ایرانی ها

۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ۰۷:۴۰

هوادار گزارش می دهد، تیم فوتبال شارلروا با درخشش بازیکنان ایرانی خود توانست به یک پیروزی پرگل برسد.

کاپیتان النصر بهترین بازیکن تقابل با سپاهان شد

۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ۰۷:۳۷

هوادار گزارش می دهد، کاپیتان النصر در پایان بازی مقابل سپاهان به عنوان مرد مسابقه معرفی شد.

توتونی: هنوز برای صعود شانس داریم/ باید شرایط را برای بازی بعد مهیا کنیم

۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ۰۷:۳۵

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بچه ها باید این موضوع را درک کنند که هنوز برای صعود از گروه شانس ها کوچکی دارند.

رسن: کارمان مقابل التعاون سخت بود/ مقابل الدحیل دنبال تثبیت صدرنشینی هستیم

۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ۰۷:۳۴

هوادار گزارش می دهد، هافبک تیم پرسپولیس گفت: بازی خیلی سختی بود زیرا التعاون به دلیل باخت در دیدار رفت، نیاز به سه امتیاز داشت.

گل محمدی: بازیکنانم با جان و غیرت بازی کردند/ امیدوارم به فینال آسیا برسیم

۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ۰۷:۳۳

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنانمان مقابل التعاون با جان، دل و غیرت بازی کردند و از آنها تشکر می کنم.

وحید امیری بهترین بازیکن دیدار التعاون و پرسپولیس شد

۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ۰۷:۳۱

هوادار گزارش می دهد، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در پایان دیدار با التعاون به عنوان بهترین بازیکن معرفی شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد