صدیقی: سهیلا منصوریان در کمیته انضباطی اعلام پشیمانی کرد/ رفتار آنها پسندیده‌ نبود

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون ووشو گفت: سهیلا منصوریان خطاهای خودش را پذیرفت و اعلام ندامت و پشیمانی کرد و هیچ توضیحی در مورد این رفتارش نداشت.

صدیقی: سهیلا منصوریان در کمیته انضباطی اعلام پشیمانی کرد/ رفتار آنها پسندیده‌ نبود

به گزارش هوادار، امیر صدیقی در خصوص اعلام رأی کمیته انضباطی فدراسیون ووشو برای خواهران منصوریان اظهار داشت: یکی از وظایف اصلی فدراسیون‌ها حفظ صیانت و ارزش کرامت بالای انسانی است که باید در جامعه نیز رفتار والای انسانی پیگیری شود و از رفتار ناشایست جلوگیری شود. ورزشکاران به خاطر حضور در فضای مجازی و جذب مخاطب زیاد به مراتب وظایف سنگین‌تری دارند و باید از رفتارهای خودشان محافظت کنند.

وی افزود: تمامی خانواده ووشو نیز به این دو بزرگوار توصیه داشتند که دنبال حاشیه‌سازی نروند ولی این دو عزیز در این مسیر قرار نگرفتند. در نهایت گزارش تخلفات این دو ووشو کار بانوی کشورمان به کمیته انضباطی ارجاع شد که پرونده آنها یک شاکی خصوصی نیز داشت که در نهایت رای کمیته انضباطی فدراسیون برای آنها صادر شد.

صدیقی در مورد صدور آرای محرومیت خواهران منصوریان عنوان کرد: با رعایت تمام اصول و مبانی قانونی برای این دو ووشوکار تصمیم مناسب برای طرفین را اتخاذ کردیم. بعد از صحبت‌های سهیلا و شهربانو منصوریان رأی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون صادر شد و این دو می‌‌توانند تا یک هفته نیز به این رأی اعتراض کنند. ‌رفتار این دو بانوی ووشو زیاد پسندیده‌ نیست. آنها باید دقت نظر داشته باشند که اتهام و تهمت را به کسی وارد نکنند. 

رئیس فدراسیون ووشو در خصوص اینکه هنوز هیچ درخواست تجدیدنظری به فدراسیون نرسیده است، ادامه داد: دو روز از اعلام رای گذشته است. شهربانو و سهیلا منصوریان تا به امروز هیچ درخواست تجدیدنظری را ارسال نکردند. اگر توضیحاتی را داشته باشند، بررسی خواهیم کرد و در نهایت تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه خواهران منصوریان مقام‌ها و مدال‌های زیادی برای ووشوی کشورمان به دست آوردند، تأکید کرد: شهربانو منصوریان سالیان سال برای کشورمان افتخارآفرینی کرده‌ و مقام‌های وی اصلا قابل کتمان نیست. سهیلا منصوریان ۶ سال عضو تیم ملی بانوان است و در رقابت‌های بین‌المللی حضور دارد. ولی صحبت‌ها و پست‌هایی که در صفحات مجازی انتشار دادند، اقداماتی بود که ضد منافع کشور بود. این مسائل برخلاف صیانت و ارزش‌های ووشوی کشور بود. بر همین اساس، آنها را به کمیته انضباطی فرا خواندیم.

صدیقی در خصوص اینکه رأی‌های مجمع انتخاباتی هیچ دخل و تصرفی در آرای انضباطی نداشت، عنوان کرد: در مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو الهه منصوریان، دیگر خواهر سهیلا و شهربانو، حضور داشت. آرای مجمع انتخاباتی هیچ ارتباطی به رای کمیته انضباطی نداشت. فقط صحبت‌هایی که در فضای مجازی به صورت مکرر عنوان شده بود، باعث احضار خواهران منصوریان به کمیته انضباطی شد.

رئیس فدارسیون ووشو خاطر نشان کرد: در جلسه کمیته انضباطی که اعضای کمیته انضباطی از مسئولان وزارت ورزش و جوانان نیز حضور داشتند، سهیلا منصوریان خطاهای خودش را پذیرفت و اعلام ندامت و پشیمانی کرد و هیچ توضیحی در مورد این رفتارشان نداشت و پذیرفت که قضاوت عجولانه‌ای را در مورد سایر ورزشکاران داشته است. 

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

لیست اولیه تیم بوکس جوانان اعلام شد

۱۳۹۹/۰۶/۱۵ ۱۳:۳۰

هوادار گزارش می دهد، مهدی‌پور سرمربی تیم بوکس جوانان نام ۲۰ بوکسور را در لیست اولیه خود قرار داد.

روحانی: در ورزش ایران مافیا وجود دارد/ فقط مدال المپیک در ویترین مدال‌هایم خالی است

۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۰۷:۵۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کاراته روسیه گفت: در روسیه نیز تلاش می‌کنم همچون دورانی که ورزشکار بودم، نتایج خوبی بدست بیاورم و کارنامه قابل قبولی از خود به جای بگذارم.

رونمایی از تالار افتخارات فدراسیون جهانی تکواندو در سال ۲۰۲۱

۱۳۹۹/۰۶/۱۰ ۱۴:۲۸

هوادار گزارش می دهد، تالار افتخارات فدراسیون جهانی تکواندو در سال ۲۰۲۱ و همزمان با رقابت‌های قهرمانی جهان ووشی رونمایی می‌شود.

مسابقات بوکس قهرمانی آسیا به تعویق افتاد

۱۳۹۹/۰۵/۲۹ ۰۹:۲۰

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون بوکس هند از تعویق مسابقات قهرمانی آسیا تا سال ۲۰۲۱ خبرداد.

صدیقی: سهیلا منصوریان در کمیته انضباطی اعلام پشیمانی کرد/ رفتار آنها پسندیده‌ نبود

۱۳۹۹/۰۵/۲۶ ۱۲:۵۹

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون ووشو گفت: سهیلا منصوریان خطاهای خودش را پذیرفت و اعلام ندامت و پشیمانی کرد و هیچ توضیحی در مورد این رفتارش نداشت.

مبارزه مایک تایسون و روی جونز به تعویق افتاد

۱۳۹۹/۰۵/۲۰ ۱۰:۵۶

هوادار گزارش می دهد، مبارزه مایک تایسون و روی جونز به زمان دیگری موکول شد.

تایسون فیوری بهترین بوکسور سنگین‌وزن جهان شد

۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ۱۶:۳۲

هوادار گزارش می دهد، براساس رنکینگ مجله رینگ، تایسون فیوری در صدر بهترین بوکسورهای سنگین‌وزن جهان قرار گرفت.

رده‌بندی جهانی تکواندوکاران اعلام شد

۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ۱۰:۰۴

هوادار گزارش می دهد، رنکینگ المپیکی مرداد ماه تکواندوکاران از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد و هوگوپوشان کشورمان جایگاه خود را در رنکینگ حفظ کردند.

فدراسیون جهانی تکواندو، در مورد رقابتهای نوجوانان جهان تصمیم‌گیری خواهد کرد

۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ۰۹:۴۲

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون جهانی تکواندو در مورد وضعیت مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان به میزبانی صوفیه تصمیم گیری خواهد کرد.

یک دقیقه سکوت، راه‌حل معترضان در المپیک توکیو

۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ۰۹:۴۰

هوادار گزارش می دهد، یکی از راه‌ حل‌های معترضان سیاسی در بازی‌های المپیک می‌تواند یک دقیقه سکوت باشد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد