صدیقی: سهیلا منصوریان در کمیته انضباطی اعلام پشیمانی کرد/ رفتار آنها پسندیده‌ نبود

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون ووشو گفت: سهیلا منصوریان خطاهای خودش را پذیرفت و اعلام ندامت و پشیمانی کرد و هیچ توضیحی در مورد این رفتارش نداشت.

صدیقی: سهیلا منصوریان در کمیته انضباطی اعلام پشیمانی کرد/ رفتار آنها پسندیده‌ نبود

به گزارش هوادار، امیر صدیقی در خصوص اعلام رأی کمیته انضباطی فدراسیون ووشو برای خواهران منصوریان اظهار داشت: یکی از وظایف اصلی فدراسیون‌ها حفظ صیانت و ارزش کرامت بالای انسانی است که باید در جامعه نیز رفتار والای انسانی پیگیری شود و از رفتار ناشایست جلوگیری شود. ورزشکاران به خاطر حضور در فضای مجازی و جذب مخاطب زیاد به مراتب وظایف سنگین‌تری دارند و باید از رفتارهای خودشان محافظت کنند.

وی افزود: تمامی خانواده ووشو نیز به این دو بزرگوار توصیه داشتند که دنبال حاشیه‌سازی نروند ولی این دو عزیز در این مسیر قرار نگرفتند. در نهایت گزارش تخلفات این دو ووشو کار بانوی کشورمان به کمیته انضباطی ارجاع شد که پرونده آنها یک شاکی خصوصی نیز داشت که در نهایت رای کمیته انضباطی فدراسیون برای آنها صادر شد.

صدیقی در مورد صدور آرای محرومیت خواهران منصوریان عنوان کرد: با رعایت تمام اصول و مبانی قانونی برای این دو ووشوکار تصمیم مناسب برای طرفین را اتخاذ کردیم. بعد از صحبت‌های سهیلا و شهربانو منصوریان رأی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون صادر شد و این دو می‌‌توانند تا یک هفته نیز به این رأی اعتراض کنند. ‌رفتار این دو بانوی ووشو زیاد پسندیده‌ نیست. آنها باید دقت نظر داشته باشند که اتهام و تهمت را به کسی وارد نکنند. 

رئیس فدراسیون ووشو در خصوص اینکه هنوز هیچ درخواست تجدیدنظری به فدراسیون نرسیده است، ادامه داد: دو روز از اعلام رای گذشته است. شهربانو و سهیلا منصوریان تا به امروز هیچ درخواست تجدیدنظری را ارسال نکردند. اگر توضیحاتی را داشته باشند، بررسی خواهیم کرد و در نهایت تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه خواهران منصوریان مقام‌ها و مدال‌های زیادی برای ووشوی کشورمان به دست آوردند، تأکید کرد: شهربانو منصوریان سالیان سال برای کشورمان افتخارآفرینی کرده‌ و مقام‌های وی اصلا قابل کتمان نیست. سهیلا منصوریان ۶ سال عضو تیم ملی بانوان است و در رقابت‌های بین‌المللی حضور دارد. ولی صحبت‌ها و پست‌هایی که در صفحات مجازی انتشار دادند، اقداماتی بود که ضد منافع کشور بود. این مسائل برخلاف صیانت و ارزش‌های ووشوی کشور بود. بر همین اساس، آنها را به کمیته انضباطی فرا خواندیم.

صدیقی در خصوص اینکه رأی‌های مجمع انتخاباتی هیچ دخل و تصرفی در آرای انضباطی نداشت، عنوان کرد: در مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو الهه منصوریان، دیگر خواهر سهیلا و شهربانو، حضور داشت. آرای مجمع انتخاباتی هیچ ارتباطی به رای کمیته انضباطی نداشت. فقط صحبت‌هایی که در فضای مجازی به صورت مکرر عنوان شده بود، باعث احضار خواهران منصوریان به کمیته انضباطی شد.

رئیس فدارسیون ووشو خاطر نشان کرد: در جلسه کمیته انضباطی که اعضای کمیته انضباطی از مسئولان وزارت ورزش و جوانان نیز حضور داشتند، سهیلا منصوریان خطاهای خودش را پذیرفت و اعلام ندامت و پشیمانی کرد و هیچ توضیحی در مورد این رفتارشان نداشت و پذیرفت که قضاوت عجولانه‌ای را در مورد سایر ورزشکاران داشته است. 

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

صالحی امیری از تمرین ملی‌پوشان بوکس بازدید کرد

۱۳۹۹/۰۹/۰۱ ۱۵:۰۰

هوادار گزارش می دهد، رئیس کمیته ملی المپیک به صورت سرزده از اردوی تیم ملی بوکس بازدید کرد.

مهلت ابلاغ رای دادگاه CAS در مورد پرونده جودو ایران تا ٢٩ ژانویه تمدید شد

۱۳۹۹/۰۹/۰۱ ۱۱:۲۸

هوادار گزارش می دهد، دادگاه حکمیت ورزش با ارسال ایمیلی به فدراسیون جودو کشورمان اعلام کرد که اعلام رای دادگاه در خصوص این پرونده تا ۲۹ ژانویه تمدید خواهد شد.

همیلتون: برای رانندگان جوان درک اینکه شوماخر چه کارهایی کرده سخت است

۱۳۹۹/۰۸/۳۰ ۱۷:۱۸

هوادار گزارش می دهد، لوئیس همیلتون گفت که او نقش شوماخر را در موفقیت‌های خود و مرسدس درک می‌کند.
 

اردوی تیم ملی کاراته از فردا تعطیل می‌شود

۱۳۹۹/۰۸/۲۸ ۱۳:۲۴

هوادار گزارش می دهد، به دلیل قرنطینه شهرهای با وضعیت قرمز از عصر پنجشنبه ۲۹ آبان ماه به مدت دو هفته تعطیل خواهد شد.

اردوی تیم ملی بوکس هم تعطیل می شود

۱۳۹۹/۰۸/۲۷ ۰۹:۱۹

هوادار گزارش می دهد، اردوی تیم ملی بوکس به دلیل وضعیت قرمز کرونا در تهران از پنجشنبه ۲۹ آبان تعطیل می‌شود.

اردوی تیم ملی تکواندو تعطیل شد

۱۳۹۹/۰۸/۲۶ ۱۵:۵۲

هوادار گزارش می دهد، اردوی تیم‌ملی تکواندو مردان از چهارشنبه ۲۸ آبان ‌ماه تعطیل می‌شود و از ۱۵ آذرماه همزمان با اردوی بانوان و پاراتکواندو در مرکز جهانی تکواندو آغاز خواهد شد.

کرونا، تورهای جهانی جودو را لغو کرد

۱۳۹۹/۰۸/۲۵ ۱۰:۲۳

هوادار گزارش می دهد، به دلیل بحران کرونا، تورهای جهانی جودو لغو شد.

ادعای تکان‌دهنده بوکسور سنگین‌وزن جهان برای فرار از دوپینگ

۱۳۹۹/۰۸/۱۹ ۱۵:۲۴

هوادار گزارش می دهد، مایک تایسون قهرمان سنگین‌وزن جهان راز خود را برای فرار از دوپینگ فاش کرد.

عباسعلی: فردا تست کرونا می‌دهم/ چهارشنبه زانویم را عمل می کنم

۱۳۹۹/۰۸/۱۹ ۱۴:۴۵

هوادار گزارش می دهد، نخستین بانوی المپیکی ایران روز چهارشنبه زانوی مصدوم خود را به تیغ جراحان خواهد سپرد.

انگلیس از مسابقات جودوی اروپا کنار کشید

۱۳۹۹/۰۸/۱۴ ۱۰:۴۷

هوادار گزارش می دهد، انگلیس به دلیل نگرانی از افزایش آلودگی به ویروس کرونا در اروپا و کشور میزبان، کل تیم خود را از مسابقات جودوی قهرمانی اروپا در ماه جاری پراگ خارج کرده است.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد