صعود نمایندگان ایران در جدیدترین رنکینگ المپیکی کاراته

هوادار گزارش می دهد، جدیدترین رنکینگ اوزان المپیکی کاراته اعلام شد و نمایندگان کاراته کشورمان بعد از موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا در اوزان خود صعود کردند.

صعود نمایندگان ایران در جدیدترین رنکینگ المپیکی کاراته

به گزارش تسنیم، جدیدترین رنکینگ اوزان المپیکی کاراته (آگوست ۲۰۱۹)، امروز (پنجشنبه) اعلام شد و نمایندگان کشورمان در بخش آقایان و بانوان بعد از موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا با صعود در رنکینگ المپیکی خود مواجه شدند.

در وزن ۷۵- کیلوگرم، بهمن عسگری با کسب مدال برنز شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا همچنان با کسب ۵۰۴۷.۵ امتیاز مقتدرانه صدرنشین رنکینگ این وزن است. در این وزن کن نیشیمورا از ژاپن با کسب ۴۷۰۲.۵ امتیاز و لوئیجی بوسا از ایتالیا با کسب ۴۷۰۲.۵ امتیاز در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند. علی‌اصغر آسیابری، دیگر نماینده کاراته کشورمان در این وزن با کسب ۱۳۲۷.۵ امتیاز در رتبه شانزدهم قرار دارد.

سجاد گنج‌زاده نیز بعد از کسب مدال برنز شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا با کسب ۵۴۵۲.۵ امتیاز به رتبه دوم رنکینگ وزن ۷۵+ کیلوگرم صعود کرد. در این وزن اوگور آکتاش از ترکیه با کسب ۶۷۱۲.۵ امتیاز در جایگاه نخست و جاناتان هورنه از آلمان با کسب ۵۱۳۷.۵ امتیاز در رتبه سوم قرار دارند.

ذبیح‌الله پورشیب، کاپیتان تیم ملی کاراته کشورمان نیز با کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا، با کسب ۴۴۲۵ امتیاز به رتبه پنجم رنکینگ وزن ۷۵+ کیلوگرم صعود کرد. صالح اباذری دیگر نماینده کشورمان نیز با کسب ۲۴۹۷.۳۵ امتیاز در رتبه دهم قرار دارد.

اما در وزن ۶۷- کیلوگرم، هامون درفشی‌پور با کسب ۱۹۸۷.۵ امتیاز در رتبه نوزدهم قرار دارد، مجید حسن‌نیا با کسب ۱۹۲۷.۵ امتیاز در رتبه بیست‌ویکم ایستاده و سیدعلی کریمی با کسب ۷۹۵ امتیاز رتبه شصت‌وششم را به خود اختصاص داده است.

همچنین امیر مهدی‌زاده که به دلیل محرومیت امکان حضور در شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا را پیدا نکرد، با کسب ۷۳۵ امتیاز در جایگاه هفتادوسوم وزن ۶۷- کیلوگرم حضور دارد. در این وزن دارخان اسدیلوف از قزاقستان با کسب ۵۳۱۷.۵ امتیاز صدرنشین است و استیون داکاستا از فرانسه با کسب ۵۲۵۰ امتیاز و آنجلو کریشنزو از ایتالیا با کسب ۵۱۶۰ امتیاز در جایگاه‌های دوم و سوم حضور دارند.

براساس این گزارش، در بخش بانوان و در وزن ۶۱+ کیلوگرم، حمیده عباسعلی بعد از کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا با کسب ۳۱۷۲.۵ امتیاز به رتبه هفتم رنکینگ این وزن صعود کرد. در این وزن النا کوئیریچی از سوئیس با کسب ۴۴۷۰ امتیاز صدرنشین است و ایرنا زارتسکا از آذربایجان با کسب ۳۷۲۷.۵ امتیاز و آیومی یوکوسا از ژاپن با کسب ۳۴۸۰ امتیاز در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.

طراوات خاکسار  نیز بعد از کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا با کسب  ۳۲۰۲.۵ امتیاز به رتبه هفتم وزن ۵۵- کیلوگرم صعود کرد. در این وزن سراپ اوزچلیک آراپ اوگلو از ترکیه با کسب ۶۸۰۲.۵ امتیاز صدرنشین است و آنژلیکا ترلیوگا از اوکراین با ۴۷۳۲.۵ امتیاز و بتینا پلانک از لهستان با کسب ۳۷۲۷.۵ امتیاز در جایگاه‌های دوم و سوم حضور دارند.

در وزن ۶۱- کیلوگرم، رزیتا علیپور پس از کسب مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا با کسب ۲۵۷۲.۵ امتیاز به رتبه هفتم صعود کرد. صدرنشینی این وزن در اختیار ژیائویان ین از چین با کسب ۵۷۱۵ امتیاز قرار دارد. جیانا لطفی از مصر با کسب ۴۳۸۰ امتیاز و یووانا پرکوویچ از صربستان ۳۸۳۲.۵ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند. در کاتای بانوان نیز فاطمه صادقی با کسب ۱۳۶۵ امتیاز در رتبه پانزدهم قرار دارد و در کاتای مردان نیز ابوالفضل شهرجردی ۱۴۲۵.۵ امتیاز در جایگاه بیستم حضور دارد.

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

اوجاقی سرپرست نایب رئیسی فدراسیون ووشو شد

۱۳۹۹/۰۴/۲۱ ۱۴:۳۰

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون ووشو در حکمی حسین اوجاقی را به‌عنوان سرپرست نایب رئیسی این فدراسیون منصوب کرد.

تکلیف لیگ‌های ووشو مشخص شد

۱۳۹۹/۰۴/۲۱ ۱۳:۱۶

هوادار گزارش می دهد، جلسه تصمیم‌گیری لیگ‌های ووشو برگزار و جایگاه تیم‌ها در لیگ‌های مختلف مشخص شد.

وزیر ورزش و جوانان حکم رئیس فدراسیون ووشو را صادر کرد

۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۲:۴۴

هوادار گزارش می دهد، مسعود سلطانی‌فر حکم امیر صدیقی را به عنوان رئیس فدراسیون ووشو صادر کرد.

جام‌جهانی ساندا به‌تعویق افتاد

۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۰:۲۸

هوادار گزارش می دهد، با تصمیم فدراسیون جهانی ووشو (IWUF)، جام‌جهانی ساندا به‌تعویق افتاد.

صدیقی رئیس فدراسیون ووشو شد/تقدیر از علی‌نژاد توسط کمیته ملی المپیک

۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۱:۵۹

هوادار گزارش می دهد، در مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو رئیس جدید این فدراسیون مشخص شد.

رئیس ووشو فردا انتخاب می‌شود

۱۳۹۹/۰۴/۱۴ ۱۱:۰۰

هوادار گزارش می دهد، فردا (یکشنبه ۱۵ تیر ماه) فدراسیون ووشو رئیس جدید خود را با برگزاری مجمع انتخاباتی خواهد شناخت.

چراغی رئیس هیأت ووشوی استان بوشهر شد

۱۳۹۹/۰۴/۱۱ ۱۵:۱۸

هوادار گزارش می دهد، ایوب چراغی با کسب حداکثر آرا، به ریاست هیأت ووشوی استان بوشهر رسید.

مسابقات ووشوی جوانان جهان لغو شد

۱۳۹۹/۰۴/۱۱ ۱۰:۲۱

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون جهانی ووشو از لغو رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان خبر داد.

تست دوپینگ قهرمان بوکس سنگین‌وزن جهان برای پنجمین بار مثبت شد

۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ۱۲:۲۰

هوادار گزارش می دهد، تست دوپینگ جارل میلر قهرمان سنگین‌وزن جهان بار دیگر مثبت اعلام شد.

ترکیب هیات اعزامی جودو به دادگاه CAS مشخص شد

۱۳۹۹/۰۴/۰۳ ۱۱:۱۶

هوادار گزارش می دهد، ترکیب اعزامی فدراسیون جودو کشورمان به دادگاه بین المللی ورزش مشخص شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد