صعود نمایندگان ایران در جدیدترین رنکینگ المپیکی کاراته

هوادار گزارش می دهد، جدیدترین رنکینگ اوزان المپیکی کاراته اعلام شد و نمایندگان کاراته کشورمان بعد از موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا در اوزان خود صعود کردند.

صعود نمایندگان ایران در جدیدترین رنکینگ المپیکی کاراته

به گزارش تسنیم، جدیدترین رنکینگ اوزان المپیکی کاراته (آگوست ۲۰۱۹)، امروز (پنجشنبه) اعلام شد و نمایندگان کشورمان در بخش آقایان و بانوان بعد از موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا با صعود در رنکینگ المپیکی خود مواجه شدند.

در وزن ۷۵- کیلوگرم، بهمن عسگری با کسب مدال برنز شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا همچنان با کسب ۵۰۴۷.۵ امتیاز مقتدرانه صدرنشین رنکینگ این وزن است. در این وزن کن نیشیمورا از ژاپن با کسب ۴۷۰۲.۵ امتیاز و لوئیجی بوسا از ایتالیا با کسب ۴۷۰۲.۵ امتیاز در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند. علی‌اصغر آسیابری، دیگر نماینده کاراته کشورمان در این وزن با کسب ۱۳۲۷.۵ امتیاز در رتبه شانزدهم قرار دارد.

سجاد گنج‌زاده نیز بعد از کسب مدال برنز شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا با کسب ۵۴۵۲.۵ امتیاز به رتبه دوم رنکینگ وزن ۷۵+ کیلوگرم صعود کرد. در این وزن اوگور آکتاش از ترکیه با کسب ۶۷۱۲.۵ امتیاز در جایگاه نخست و جاناتان هورنه از آلمان با کسب ۵۱۳۷.۵ امتیاز در رتبه سوم قرار دارند.

ذبیح‌الله پورشیب، کاپیتان تیم ملی کاراته کشورمان نیز با کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا، با کسب ۴۴۲۵ امتیاز به رتبه پنجم رنکینگ وزن ۷۵+ کیلوگرم صعود کرد. صالح اباذری دیگر نماینده کشورمان نیز با کسب ۲۴۹۷.۳۵ امتیاز در رتبه دهم قرار دارد.

اما در وزن ۶۷- کیلوگرم، هامون درفشی‌پور با کسب ۱۹۸۷.۵ امتیاز در رتبه نوزدهم قرار دارد، مجید حسن‌نیا با کسب ۱۹۲۷.۵ امتیاز در رتبه بیست‌ویکم ایستاده و سیدعلی کریمی با کسب ۷۹۵ امتیاز رتبه شصت‌وششم را به خود اختصاص داده است.

همچنین امیر مهدی‌زاده که به دلیل محرومیت امکان حضور در شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا را پیدا نکرد، با کسب ۷۳۵ امتیاز در جایگاه هفتادوسوم وزن ۶۷- کیلوگرم حضور دارد. در این وزن دارخان اسدیلوف از قزاقستان با کسب ۵۳۱۷.۵ امتیاز صدرنشین است و استیون داکاستا از فرانسه با کسب ۵۲۵۰ امتیاز و آنجلو کریشنزو از ایتالیا با کسب ۵۱۶۰ امتیاز در جایگاه‌های دوم و سوم حضور دارند.

براساس این گزارش، در بخش بانوان و در وزن ۶۱+ کیلوگرم، حمیده عباسعلی بعد از کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا با کسب ۳۱۷۲.۵ امتیاز به رتبه هفتم رنکینگ این وزن صعود کرد. در این وزن النا کوئیریچی از سوئیس با کسب ۴۴۷۰ امتیاز صدرنشین است و ایرنا زارتسکا از آذربایجان با کسب ۳۷۲۷.۵ امتیاز و آیومی یوکوسا از ژاپن با کسب ۳۴۸۰ امتیاز در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.

طراوات خاکسار  نیز بعد از کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا با کسب  ۳۲۰۲.۵ امتیاز به رتبه هفتم وزن ۵۵- کیلوگرم صعود کرد. در این وزن سراپ اوزچلیک آراپ اوگلو از ترکیه با کسب ۶۸۰۲.۵ امتیاز صدرنشین است و آنژلیکا ترلیوگا از اوکراین با ۴۷۳۲.۵ امتیاز و بتینا پلانک از لهستان با کسب ۳۷۲۷.۵ امتیاز در جایگاه‌های دوم و سوم حضور دارند.

در وزن ۶۱- کیلوگرم، رزیتا علیپور پس از کسب مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا با کسب ۲۵۷۲.۵ امتیاز به رتبه هفتم صعود کرد. صدرنشینی این وزن در اختیار ژیائویان ین از چین با کسب ۵۷۱۵ امتیاز قرار دارد. جیانا لطفی از مصر با کسب ۴۳۸۰ امتیاز و یووانا پرکوویچ از صربستان ۳۸۳۲.۵ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند. در کاتای بانوان نیز فاطمه صادقی با کسب ۱۳۶۵ امتیاز در رتبه پانزدهم قرار دارد و در کاتای مردان نیز ابوالفضل شهرجردی ۱۴۲۵.۵ امتیاز در جایگاه بیستم حضور دارد.

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

درخواست باقری‌معتمد برای دیدار با رئیس دستگاه قضا: فقط حقم را می‌خواهم

۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ۰۹:۲۰

هوادار گزارش می دهد، نایب قهرمان المپیک لندن که مدعی است در پرونده شکایت او از فدراسیون تکواندو بی عدالتی صورت گرفته، برای احقاق حق خود درخواست دیدار با رئیس قوه قضاییه را دارد.

مراسم بدرقه جودوکاران نیروهای مسلح اعزامی به چین برگزار شد

۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۶:۲۹

هوادار گزارش می دهد، مراسم بدرقه تیم ملی جودو نیروهای مسلح به مسابقات ارتش های جهان امروز (شنبه) در آکامی ملی المپیک برگزار شد.

علی‌نژاد رئیس کمیته نظارت بر مسابقات جهانی شد

۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۰:۴۷

هوادار گزارش می دهد، طی حکمی از سوی «یو زای چینگ» رئیس فدراسیون جهانی ووشو، مهدی علی‌نژاد به‌ عنوان رئیس کمیته نظارت بر مسابقات ووشوی قهرمانی بزرگسالان جهان شد.

پورغلامی رئیس داوران مسابقات جهانی ووشو شد

۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۱۱:۳۵

هوادار گزارش می دهد، محمد پورغلامی به عنوان رئیس داوران مسابقات ووشوی قهرمانی جهان در بخش ساندا (مبارزه) انتخاب شد.

دو کرسی به بوکس ایران رسید

۱۳۹۸/۰۷/۱۰ ۱۳:۳۹

هوادار گزارش می دهد، با تصمیم مسئولان کنفدراسیون بوکس آسیا دو کرسی به فدراسیون ایران رسید.

رنکینگ المپیکی کاراته کاها اعلام شد/ ۷ ایرانی در میان ۱۰ نفر برتر جهان

۱۳۹۸/۰۷/۰۹ ۰۹:۱۷

هوادار گزارش می دهد، تازه ترین رنکینگ فدراسیون جهانی منتشر شد پس از برگزاری رقابتهای قهرمانی آسیا و ۲ مرحله لیگ جهانی کاراته وان منتشر شد و ۷ ایرانی در میان ۱۰ نفر برتر جهان قرار گرفتند.

تیم ملی تکواندو در مسابقات صربستان شرکت می کند

۱۳۹۸/۰۷/۰۳ ۱۱:۲۶

هوادار گزارش می دهد، تیم‌ ملی مردان تکواندو کشورمان آبان ماه در تورنمنت بین المللی صربستان حضور خواهند داشت.

فدراسیون جودوی ایران تعلیق شد

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۴:۴۴

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون جهانی جودو امروز در بیانیه‌ای جودوی ایران را تعلیق کرد.

بازداشت رئیس فدراسیون بوکس به دلیل شکایت سرپرست پیشین تیم ملی

۱۳۹۸/۰۶/۲۳ ۱۳:۱۵

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون بوکس در راستای اجرای حکم کیفری، جلب و بازداشت شد.

رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه سپتامبر اعلام شد

۱۳۹۸/۰۶/۱۶ ۰۹:۴۶

هوادار گزارش می دهد، جدیدترین رنکینگ جهانی پاراتکواندو از سوی فدراسیون اعلام شد که در این رنکینگ هوگوپوشان کشورمان موفق شدند جایگاه خود را حفظ نمایند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد