صعود نمایندگان ایران در جدیدترین رنکینگ المپیکی کاراته

هوادار گزارش می دهد، جدیدترین رنکینگ اوزان المپیکی کاراته اعلام شد و نمایندگان کاراته کشورمان بعد از موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا در اوزان خود صعود کردند.

صعود نمایندگان ایران در جدیدترین رنکینگ المپیکی کاراته

به گزارش تسنیم، جدیدترین رنکینگ اوزان المپیکی کاراته (آگوست ۲۰۱۹)، امروز (پنجشنبه) اعلام شد و نمایندگان کشورمان در بخش آقایان و بانوان بعد از موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا با صعود در رنکینگ المپیکی خود مواجه شدند.

در وزن ۷۵- کیلوگرم، بهمن عسگری با کسب مدال برنز شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا همچنان با کسب ۵۰۴۷.۵ امتیاز مقتدرانه صدرنشین رنکینگ این وزن است. در این وزن کن نیشیمورا از ژاپن با کسب ۴۷۰۲.۵ امتیاز و لوئیجی بوسا از ایتالیا با کسب ۴۷۰۲.۵ امتیاز در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند. علی‌اصغر آسیابری، دیگر نماینده کاراته کشورمان در این وزن با کسب ۱۳۲۷.۵ امتیاز در رتبه شانزدهم قرار دارد.

سجاد گنج‌زاده نیز بعد از کسب مدال برنز شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا با کسب ۵۴۵۲.۵ امتیاز به رتبه دوم رنکینگ وزن ۷۵+ کیلوگرم صعود کرد. در این وزن اوگور آکتاش از ترکیه با کسب ۶۷۱۲.۵ امتیاز در جایگاه نخست و جاناتان هورنه از آلمان با کسب ۵۱۳۷.۵ امتیاز در رتبه سوم قرار دارند.

ذبیح‌الله پورشیب، کاپیتان تیم ملی کاراته کشورمان نیز با کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا، با کسب ۴۴۲۵ امتیاز به رتبه پنجم رنکینگ وزن ۷۵+ کیلوگرم صعود کرد. صالح اباذری دیگر نماینده کشورمان نیز با کسب ۲۴۹۷.۳۵ امتیاز در رتبه دهم قرار دارد.

اما در وزن ۶۷- کیلوگرم، هامون درفشی‌پور با کسب ۱۹۸۷.۵ امتیاز در رتبه نوزدهم قرار دارد، مجید حسن‌نیا با کسب ۱۹۲۷.۵ امتیاز در رتبه بیست‌ویکم ایستاده و سیدعلی کریمی با کسب ۷۹۵ امتیاز رتبه شصت‌وششم را به خود اختصاص داده است.

همچنین امیر مهدی‌زاده که به دلیل محرومیت امکان حضور در شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا را پیدا نکرد، با کسب ۷۳۵ امتیاز در جایگاه هفتادوسوم وزن ۶۷- کیلوگرم حضور دارد. در این وزن دارخان اسدیلوف از قزاقستان با کسب ۵۳۱۷.۵ امتیاز صدرنشین است و استیون داکاستا از فرانسه با کسب ۵۲۵۰ امتیاز و آنجلو کریشنزو از ایتالیا با کسب ۵۱۶۰ امتیاز در جایگاه‌های دوم و سوم حضور دارند.

براساس این گزارش، در بخش بانوان و در وزن ۶۱+ کیلوگرم، حمیده عباسعلی بعد از کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا با کسب ۳۱۷۲.۵ امتیاز به رتبه هفتم رنکینگ این وزن صعود کرد. در این وزن النا کوئیریچی از سوئیس با کسب ۴۴۷۰ امتیاز صدرنشین است و ایرنا زارتسکا از آذربایجان با کسب ۳۷۲۷.۵ امتیاز و آیومی یوکوسا از ژاپن با کسب ۳۴۸۰ امتیاز در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.

طراوات خاکسار  نیز بعد از کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا با کسب  ۳۲۰۲.۵ امتیاز به رتبه هفتم وزن ۵۵- کیلوگرم صعود کرد. در این وزن سراپ اوزچلیک آراپ اوگلو از ترکیه با کسب ۶۸۰۲.۵ امتیاز صدرنشین است و آنژلیکا ترلیوگا از اوکراین با ۴۷۳۲.۵ امتیاز و بتینا پلانک از لهستان با کسب ۳۷۲۷.۵ امتیاز در جایگاه‌های دوم و سوم حضور دارند.

در وزن ۶۱- کیلوگرم، رزیتا علیپور پس از کسب مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا با کسب ۲۵۷۲.۵ امتیاز به رتبه هفتم صعود کرد. صدرنشینی این وزن در اختیار ژیائویان ین از چین با کسب ۵۷۱۵ امتیاز قرار دارد. جیانا لطفی از مصر با کسب ۴۳۸۰ امتیاز و یووانا پرکوویچ از صربستان ۳۸۳۲.۵ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند. در کاتای بانوان نیز فاطمه صادقی با کسب ۱۳۶۵ امتیاز در رتبه پانزدهم قرار دارد و در کاتای مردان نیز ابوالفضل شهرجردی ۱۴۲۵.۵ امتیاز در جایگاه بیستم حضور دارد.

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

یک طلا و ۲ برنز ووشوکاران ایران در روز دوم مسابقات آسیایی

۱۳۹۸/۰۵/۲۹ ۲۰:۰۱

هوادار گزارش می دهد، دومین روز رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان آسیا با کسب یک مدال طلا و ۲ مدال برنز برای نمایندگان ایران همراه شد.
 

نصیرنژاد: ثوری به غفور یک سری وعده داد/من هیچ کاره بودم و فقط ترجمه کردم

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۰۹:۳۵

هوادار گزارش می دهد، رئیس انجمن کوراش ایران گفت: ثوری یکسری وعده‌های را به رئیس فدراسیون جهانی داد و بنده هم فقط صحبت‌های طرفین را فقط ترجمه کردم و هیچ مسئولیتی در مورد آن صحبت‌های مطرح شده...

گنج‌زاده: ژاپنی‌ها با تمام قوا در مسابقات شرکت می‌کنند/ میزبانی آنها کار را سخت نمی‌کند

۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۲:۱۳

هوادار گزارش می دهد، دارنده نشان طلای مسابقات قهرمانی جهان، گفت:‌ ژاپنی‌ها در تمام لیگ‌های جهانی با تمام قوا حضور پیدا می‌کنند، اما فکر نمی‌کنم به خاطر میزبانی آنها در این مرحله کار برای ما سخت...

رئیس موقت اتحادیه جهانی بوکس ۳۱ آگوست معرفی می‌شود

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۶:۰۰

هوادار گزارش می دهد، در نشست هیات رئیسه اتحادیه جهانی بوکس، رئیس موقت در تاریخ ۳۱ آگوست معرفی می‌شود.

هزینه سنگین اسطوره بوکس برای مواد مخدر + عکس

۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۰۹:۴۵

هوادار گزارش می دهد، قهرمان اسطوره‌ای بوکس سنگین وزن جهان مبلغ سنکینی را در هر ماه برای مصرف مواد مخدر هزینه می‌‌کند.

نیری سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۰۹:۳۵

هوادار گزارش می دهد، رییس فدراسیون تکواندو در حکمی، سرپرست دبیری این فدراسیون را منصوب کرد.

اشرف امینی مدیر تیم های ملی کاراته بانوان شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۴:۲۶

هوادار گزارش می دهد، با حکم سیدحسن طباطبایی، رئیس فدراسیون کاراته، اشرف امینی مدیر تیم های ملی کاراته بانوان شد.

اعضای تیم ملی ووشوی بانوان مشخص شدند

۱۳۹۸/۰۵/۲۱ ۱۸:۱۲

هوادار گزارش می دهد، مرحله دوم رقابت‌های انتخابی تیم ملی ووشوی بانوان برگزار شد و نفرات فیکس ۶ وزن مشخص شدند.

رئیس موقت اتحادیه جهانی بوکس استعفا کرد

۱۳۹۸/۰۵/۱۶ ۱۱:۱۵

هوادار گزارش می دهد، رئیس موقت اتحادیه جهانی بوکس به دلایل خانوادگی خود از سمت خود استعفا کرد.

جودو قهرمانی جهان| ملایی و بریمانلو، مسافر توکیو شدند

۱۳۹۸/۰۵/۱۶ ۰۹:۵۲

هوادار گزارش می دهد، طبق تصمیم کادر فنی، دو ملی پوش جودو عازم رقابت های قهرمانی جهان می شوند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد