ضیایی: داوران آمادگی لازم برای حضور در میادین مهم والیبال را داشته باشند

رئیس فدراسیون والیبال گفت: داوران ایران آمادگی لازم برای حضور پررنگ و شایسته در میادین مهم آسیایی و بین المللی را داشته باشند.

ضیایی: داوران آمادگی لازم برای حضور در میادین مهم والیبال را داشته باشند

به گزارش هوادار، احمد ضیایی امروز (دوشنبه) در نشست هماهنگی کمیته داوران فدراسیون والیبال با مسئولان داوری هیات های استانی، افزود: داوران باید از نظر پارامترهای مورد نیاز داوری آمادگی لازم داشته باشند تا در صورت حضور در رویدادهای مهم آسیایی و جهانی عملکرد مطلوبی ارائه کنند.

وی با تاکید بر ضرورت تسلط کامل داوران به زبان انگلیسی، گفت: داوران ملی و بین المللی ایران باید به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشند تا برای برقراری ارتباط با عوامل اجرایی مسابقات و نمایندگان کنفدراسیون والیبال آسیا و فدارسیون جهانی در رویدادهای مختلف داخلی و برون مرزی مشکلی نداشته باشند.

رئیس فدراسیون والیبال تاکید کرد: ارتباطات درست و قانونمند اصل مهم در کسب کرسی های آسیایی و بین المللی است و داوران می توانند در این زمینه نقش مهم و تاثیرگذاری داشته باشند.

ضیایی با حمایت از سیاست های کمیته داوران فدراسیون گفت: از سیاست ها و عملکرد این کمیته رضایت و برای ابراهیم فیروزی و همکاران کمیته داوران آرزوی موفقیت در اجرایی کردن برنامه ها داریم. فدراسیون نیز از هیچ کمکی برای ارتقاء کیفی داوری ایران کوتاهی نخواهد کرد.

در ابتدای این نشست نیز رئیس کمیته داوران سیاست های کمیته را تشریح کرد و گفت: در تدوین برنامه ها سه هدف کلی مدنظر است که اخلاق مداری، کیفی سازی و ارتقاء سطح فنی داوران را شامل می شود.

ابراهیم فیروزی به بخشنامه های صادره از سوی کمیته داوران اشاره کرد و درباره کارت افتخاری، سن بازنشستگی، شکل برگزاری کلاس های داوری و نحوه تشکیل کمیته داوران استان ها توضیحاتی برای شرکت کنندگان در این نشست ارائه کرد.

وی همچنین به استفاده از داوران ملی و بین المللی در مسابقات کشوری تاکید کرد و در ادامه به سئوالات مسئولان داوری هیات های استانی پاسخ داد.

فرهاد شاهمیری دبیر کمیته داوران فدراسیون والیبال نیز در این نشست آخرین قوانین و مقررات داوری فدراسیون جهانی را تشریح کرد.

در ادامه این نشست فرحناز قویدل و نادر انصاری دیگر اعضای کمیته داوران فدراسیون والیبال درباره سیاست های کمیته در حوزه بانوان و ساحلی مطالبی را ارائه کردند.

نشست هماهنگی کمیته داوران فدراسیون والیبال با مسئولان داوری هیات های استانی از ساعت ۹ صبح تا ۱۴ امروز (دوشنبه) با هدف «آشنایی با سیاست های جدید کمیته داوران و هماهنگی فعالیت های داوری سال ۹۷» برگزار شد.

 

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

صعود هم تیمی های عبادی پور به نیمه نهایی لیگ اروپا، حذف زنیت

۱۳۹۸/۰۱/۰۱ ۰۹:۴۳

تیم اسکرا بلچاتو لهستان با پیروزی مقابل تیم زنیت سن پترزبورگ روسیه به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد.

افروزی به تیم ملی والیبال برگشت- خوش‌خبر: کادر فنی تیم ملی مثل پارسال بدون تغییر خواهد بود

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۱۴:۲۱

سرپرست تیم ملی والیبال ایران اعلام کرد با اضافه شدن افروزی فهرست اعضای کادرفنی تیم ملی مانند سال گذشته شد و هیچ تغییری نخواهد داشت.

کولاکوویچ: المپیک اولویت اول والیبال ایران است- با شهرام محمودی خیال‌مان راحت است

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۱۴:۱۰

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: لیست تیم ملی به هیچ وجه قطعی نیست و خیلی از عوامل می تواند باعث تغییر در آن شود.

داوری: میزبانی ۸ تیم برتر والیبال آسیا را می‌خواهیم- برای تیم دختران مربی خارجی مد نظر داریم

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۱۰:۵۳

سرپرست فدراسیون والیبال ایران می گوید: به دنبال میزبانی از ۸ تیم برتر والیبال آسیا هستیم و گزینه های خارجی را برای هدایت تیم ملی بانوان مد نظر داریم.

خوش‌خبر: مبلغی از طرف هدایتی به حساب فدراسیون واریز نشده - اسناد پرداخت پاداش‌ها به بازرسان سازمان بازرسی ارائه شده

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۱۰:۳۷

سرپرست تیم ملى والیبال کشورمان گفت: برخلاف برخی صحبت های مطرح شده باید بگویم هیچ مبلغی از سوی هدایتی به حساب فدراسیون واریز نشده است.

کولاکوویچ برای سال ۹۸ تیم ملی والیبال لیست داد

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۲۲:۱۵

سرمربی تیم ملی والیبال لیست بازیکنان ایران را برای شرکت در مسابقات سال آینده و لیست اولین اردو در ۱۹ فروردین اعلام کرد.

لیگ برتر والیبال؛ شهرداری ورامین با شکست سایپا قهرمان شد

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۸:۰۷

بازی سوم فینال لیگ برتر والیبال را شهرداری ورامین از تیم سایپا برد و جشن قهرمانی را در آزادی برپاکرد.

سرمربی تیم ملی والیبال از ایران رفت

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۶:۰۷

سرمربی تیم ملی والیبال ایران بامداد امروز تهران را ترک کرد.

اکبری: باید خودمان را برای بازی فردا آماده کنیم

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۲۰:۵۶

پیمان اکبری بعد از باخت سایپا در دومین بازی فینال مقابل شهرداری ورامین گفت: این بازی تمام شد و از حالا باید خودمان را برای بازی فردا آماده کنیم.

فینال لیگ برتر والیبال؛شهرداری ورامین سایپا را برد، فردا قهرمان معرفی می شود

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۹:۴۶

بازی دوم فینال لیگ برتر والیبال را تیم شهرداری ورامین از سایپا برد تا دو تیم با یک برد مساوی شوند. 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد