طاها آکگول: مادرم بزرگترین پشتیبان من است/ به حضور در المپیک امیدوارم

هوادار گزارش می دهد، طاها آکگول قهرمان سنگین وزن ترکیه که به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه شانه دوران مصدومیت خود را طی می کند، از امیدواری خود به حضور در المپیک توکیو خبر داد.

طاها آکگول: مادرم بزرگترین پشتیبان من است/ به حضور در المپیک امیدوارم

به گزارش هوادار و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، طاها آکگول در مورد روند درمانی مصدومیت خود اظهار داشت: در حال حاضر تمرین نمی کنم و در کنار خانواده خود حضور دارم و آن ها بزرگترین پشتیبان من هستند. همانطور که در زمان کودکی از ناحیه دست چپ آسیب دیدم و مادرم از من نگهداری کرد، در حال حاضر نیز از ناحیه دست چپ آسیب دیده هستم و زحماتم بر گردن خانواده ام به خصوص مادرم است.

قهرمان دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۶ ریو ادامه داد: روند درمانی ام به خوبی پیش می رود اما باید بر آسیب روانی ام غلبه کنم. پس از مصدومیت باید تمریناتم را شروع کنم و مهمترین مسئله در این راه این است که بتوانم بر ترس از دوباره مصدوم شدنم غلبه کنم و از سلامتی شانه ام مطمئن باشم.

وی افزود: به دلیل اینکه زیرگیری یکی از شگردهای مبارزاتم است و باید با حریفان سنگین وزن کشتی بگیرم می ترسم که شانه ام دوباره مصدوم شود و این موضوع از نظر روانی بر روی من تأثیر خواهد گذاشت.

آکگول در مورد حضورش در المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: به حضور در این مسابقات امیدوار هستم و سعی می کنم با بهترین عملکرد در این مسابقات حضور یابم. در حال حاضر خودم را از رسانه های اجتماعی دور کرده و بر روی روند درمانی ام متمرکز شده ام.

قهرمان کشتی آزاد جهان در پایان گفت: ۱۰ سال است که در رقابت های مختلف اروپایی، جهانی و المپیک کشتی می گیرم و برای اولین بار است که یک دوره ی شش ماهه را بدون رقابت می گذرانم، البته شاید این یک مزیت برای من در رقابت های المپیک باشد. اول برای کشورم و بعد برای خانواده و خودم می جنگم چراکه من قهرمان المپیک هستم.

افزودن نظر

اخبار کشتی

بنا: باید نگاه مثبتی به تعویق المپیک داشت/ این اتفاق به سود تیم کشتی آزاد هم شد

۱۳۹۹/۰۱/۰۸ ۱۲:۰۷

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: تیم جوانی را در اختیار داریم و با تعویق المپیک فرصت خوبی برای کسب تجربه بدست آمد.

سوریان: برای برگزاری اردوها منتظر تصمیم ستاد مقابله با کرونا هستیم/ مدیریت از کشتی گرفتن سخت تر است

۱۳۹۹/۰۱/۰۷ ۱۳:۱۱

هوادار گزارش می دهد، نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: در حال حاضر با تصمیم ستاد مقابله با کرونا در ورزش، تمامی فعالیت های کشتی در کشور لغو شده و برای برگزاری اردوها منتظر تصمیم این ستاد هستیم.

بیانیه لالوویچ درباره کشتی انتخابی المپیک: درباره مسابقات معوقه تصمیم گیری می کنیم

۱۳۹۹/۰۱/۰۶ ۱۱:۰۷

هوادار گزارش می دهد، رئیس اتحادیه جهانی کشتی درخصوص المپیک توکیو با ارسال بیانیه ای اعلام کرد در مورد رقابت های کشتی گزینشی معوقه، تصمیم گیری خواهد شد.

پرداخت بخشی از طلب داوران کشتی بعد از ۱۰ سال

۱۳۹۹/۰۱/۰۵ ۱۴:۴۱

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون کشتی بخش دیگری از حق الزحمه های معوقه داوران کشتی کشور را پس از ۱۰ سال پرداخت کرد.

سنگ مزار جهان پهلوان تختی نوسازی شد

۱۳۹۹/۰۱/۰۴ ۱۲:۳۴

هوادار گزارش می دهد، با پیگیری فدراسیون کشتی، سنگ قبر جهان پهلوان تختی نوسازی شد.

پدر یزدانی در بیمارستان بستری شد/ قهرمان المپیک مشکلی ندارد

۱۳۹۸/۱۲/۲۸ ۱۲:۱۳

هوادار گزارش می دهد، پدر یزدانی به کرونا مبتلا شده و در بیمارستان بستری است اما این بیماری به قهرمان المپیک سرایت نکرده.

رنگرز: در فدراسیون کسی کرونا ندارد/ بنا به دلیل مشکل شخصی در جلسه حضور نیافت

۱۳۹۸/۱۲/۲۷ ۱۲:۰۴

هوادار گزارش می دهد، سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: مصدومیت یزدانی برطرف شده است و بزودی برروی تشک حاضر می‌شود.

لالوویچ: اولویت اصلی ما حفظ سلامت ورزشکاران است/ در تلاشیم راه حلی منطقی پیدا کنیم

۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۰:۵۸

هوادار گزارش می دهد، رئیس اتحادیه جهانی کشتی گفت: اولویت اصلی ما حفظ سلامت ورزشکاران است.

محرومیت ۲ ساله گیوی از مربیگری/گرایی‌ها جریمه نقدی شدند

۱۳۹۸/۱۲/۱۱ ۱۰:۲۹

هوادار گزارش می دهد، کمیته انضباطی فدراسیون کشتی، رأی خود را در مورد اتفاقات وزن ۷۲ کیلوگرم رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در شیراز اعلام کرد.
 

آغاز تمرینات تیم های ملی منوط به تصمیم اتحادیه جهانی کشتی

۱۳۹۸/۱۲/۱۰ ۱۳:۵۴

هوادار گزارش می دهد، برگزاری تمرینات تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در رقابت های گزینشی المپیک منوط به تصمیمات آتی اتحادیه جهانی کشتی است.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد