طاها آکگول: مادرم بزرگترین پشتیبان من است/ به حضور در المپیک امیدوارم

هوادار گزارش می دهد، طاها آکگول قهرمان سنگین وزن ترکیه که به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه شانه دوران مصدومیت خود را طی می کند، از امیدواری خود به حضور در المپیک توکیو خبر داد.

طاها آکگول: مادرم بزرگترین پشتیبان من است/ به حضور در المپیک امیدوارم

به گزارش هوادار و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، طاها آکگول در مورد روند درمانی مصدومیت خود اظهار داشت: در حال حاضر تمرین نمی کنم و در کنار خانواده خود حضور دارم و آن ها بزرگترین پشتیبان من هستند. همانطور که در زمان کودکی از ناحیه دست چپ آسیب دیدم و مادرم از من نگهداری کرد، در حال حاضر نیز از ناحیه دست چپ آسیب دیده هستم و زحماتم بر گردن خانواده ام به خصوص مادرم است.

قهرمان دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۶ ریو ادامه داد: روند درمانی ام به خوبی پیش می رود اما باید بر آسیب روانی ام غلبه کنم. پس از مصدومیت باید تمریناتم را شروع کنم و مهمترین مسئله در این راه این است که بتوانم بر ترس از دوباره مصدوم شدنم غلبه کنم و از سلامتی شانه ام مطمئن باشم.

وی افزود: به دلیل اینکه زیرگیری یکی از شگردهای مبارزاتم است و باید با حریفان سنگین وزن کشتی بگیرم می ترسم که شانه ام دوباره مصدوم شود و این موضوع از نظر روانی بر روی من تأثیر خواهد گذاشت.

آکگول در مورد حضورش در المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: به حضور در این مسابقات امیدوار هستم و سعی می کنم با بهترین عملکرد در این مسابقات حضور یابم. در حال حاضر خودم را از رسانه های اجتماعی دور کرده و بر روی روند درمانی ام متمرکز شده ام.

قهرمان کشتی آزاد جهان در پایان گفت: ۱۰ سال است که در رقابت های مختلف اروپایی، جهانی و المپیک کشتی می گیرم و برای اولین بار است که یک دوره ی شش ماهه را بدون رقابت می گذرانم، البته شاید این یک مزیت برای من در رقابت های المپیک باشد. اول برای کشورم و بعد برای خانواده و خودم می جنگم چراکه من قهرمان المپیک هستم.

افزودن نظر

اخبار کشتی

کشتی قهرمانی آسیا| حسینی و گلیج به فینال رسیدند

۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۱۲:۴۹

هوادار گزارش می دهد، ۲ کشتی گیر کشورمان به دیدار فینال مسابقات ۵ وزن نخست رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند و ۲ نماینده دیگر راهی دیدار رده بندی شدند.

کشتی قهرمانی آسیا| ۴ آزادکار ایران به نیمه نهایی راه یافتند

۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۱۱:۲۸

هوادار گزارش می دهد، ۴ آزادکار ایران به مرحله نیمه نهایی مسابقات ۵ وزن نخست رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند.

خانه کشتی شماره یک کشور به نام شهید ابراهیم هادی مزین شد

۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۰۹:۲۶

هوادار گزارش می دهد، با همراهی و همکاری نابغه کشتی ایران و جهان عبدالله موحد خانه کشتی شماره یک کشور به نام پهلوان شهید ابراهیم هادی مزین شد.

کشتی قهرمانی آسیا| دو طلای ایران به روایت اتحادیه جهانی کشتی

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۴:۴۶

هوادار گزارش می دهد، اتحادیه جهانی کشتی از روز نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا و دو مدال طلای ایران گزارشی منتشر کرد.

کشتی قهرمانی آسیا| سه فرنگی کار ایران به فینال راه یافتند

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۲:۵۹

هوادار گزارش می دهد، ۳ نماینده کشورمان به فینال مسابقات روز دوم رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند و ۲ نماینده نیز راهی رده بندی شدند.

کشتی قهرمانی آسیا| پنج فرنگی کار ایران به نیمه نهایی راه یافتند

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۲:۲۴

هوادار گزارش می دهد، پنج نماینده کشورمان به مرحله نیمه نهایی مسابقات روز دوم رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند.

کشتی قهرمانی اروپا| روسیه قهرمان کشتی آزاد شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۰۹:۵۳

هوادار گزارش می دهد، تیم روسیه به عنوان قهرمانی رقابت‌های کشتی آزاد اروپا دست یافت.

کشتی قهرمانی آسیا| برنامه مسابقات آزاد و فرنگی اعلام شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۶ ۱۱:۰۲

هوادار گزارش می دهد، برنامه رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی آسیا در هند اعلام شد.

اولین اردوی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان برگزار می شود

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۰:۱۶

هوادار گزارش می دهد، اولین اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد (بزرگسالان و امید) ناشنوایان در قزوین برگزار می شود.

کشتی قهرمانی قاره آفریقا| الجزایر در کشتی آزاد و فرنگی بعنوان قهرمانی رسید

۱۳۹۸/۱۱/۲۱ ۱۰:۲۵

هوادار گزارش می دهد، تیم های کشتی آزاد و فرنگی الجزایر قهرمان رقابت های بزرگسالان آفریقا در سال ۲۰۲۰ شدند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد