طباطبایی: فدراسیون بسکتبال مقصرتهویه نامناسب سالن و پخش نشدن بازی نبود

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: فدراسیون در تهویه نامناسب سالن آزادی مقصر نبود و ما موضوع را به شرکت توسعه گفته بودیم.

طباطبایی: فدراسیون بسکتبال مقصرتهویه نامناسب سالن و پخش نشدن بازی نبود

به گزارش هوادار، رامین طباطبایی در مورد بازی تیم ملی بسکتبال مقابل قزاقستان و انتقادهایی که به گرمای بیش از حد سالن می شد، اظهار داشت: بچه ها واقعاً دیروز عالی بازی کردند اما متأسفانه گرمای سالن خیلی زیاد بود و همه را تحت فشار قرار داد. تنها یک سوم موتورهای تهویه سالن در حال حاضر کار می کنند و این موضوع را به شرکت توسعه و تجهیز اعلام و حتی گفته بودیم خودمان می خواهیم آن را تعمیر کنیم. ولی گفتند شما مستأجرید و نمی توانید این کار را کنید. چندین بار هم اعلام کردیم وقتی جمعیت زیادی به سالن می آید وضعیت بدتر می شود و باید درست شود. آنها هم کار کارشناسی کرده بودند اما به این بازی نمی رسیدند.

وی ادامه داد: روز گذشته شرمنده هوادارانی شدیم که برای حمایت از تیم ملی به سالن آمده بودیم اما حقیقتاً این موضوع دست فدراسیون نبود. تمام موتورخانه ۵ سالن در یکجا قرار دارد و باید تقویت شود. خود ما هم نگران این موضوع بودیم اما خوشبختانه برد شیرین تیم ملی یک مقدار از این ناراحتی کم کرد.

رئیس فدراسیون بسکتبال در پاسخ به این سؤال که آیا امکانش وجود نداشت دیدارهای تیم ملی در سالن ۱۲ هزار نفری برگزار شود، گفت: کفپوشی که برای بازی های چلنج کاپ تهیه شده بود در برخی قسمت ها به دلیل ترکیدگی لوله ای که زیر آن قرار دارد، دچار مشکل شده بود و وقتی با شرکتی که این کف پوش را تهیه کرده بودیم به ما گفتند دیگر امکان اصلاح وجود ندارند. وگرنه ما آماده بودیم مسابقه را آنجا برگزار کنیم.

طباطبایی در مورد پخش نشدن بازی تیم ملی از تلویزیون عنوان کرد: هماهنگی ها از قبل صورت گرفته بود حتی فدراسیون جهانی با صداوسیما هم قرارداد دارد. وقتی بازی با قطر را پخش مستقیم کردند، بر این مبنا بودیم که این مسابقه هم پخش خواهد شد اما روز مسابقه صحبت هایی شد که نمی خواهند پخش کنند و ظاهراً قرار بوده به خاطر بازی های جام جهانی آگهی ها پخش شود. تا جایی که توانستیم فشار آوردیم اما فایده ای نداشت.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا با وجود میزبانی تبلیغات ضعیفی صورت می گیرد، افزود: تبلیغات داشتیم اما کم بود. با توجه به اینکه بازی پخش مستقیم نشد در جذب اسپانسر دچار تردید بودیم.

رئیس فدراسیون بسکتبال در پاسخ به این سؤال که چرا برای روی پیراهن تیم ملی اسپانسری گرفت نمی شود، گفت: ما تبلیغات برای لباس تیم ملی و دور زمین را به مزایده گذاشتیم و باید پیشنهاد هایی را که می شود بررسی کنیم تا در مسابقات آینده وضعیت مطلوب تر شود.

طباطبایی در مورد خداحافظی اوشین ساهاکیان گفت: ما اصلاً از این موضوع خبر نداشتیم و شوکه شدیم. او بازیکن خوشنام و با تعصبی برای تیم ملی بوده است و بعد از بازی هم به رختکن رفتم و از او تشکر کردم. حتماً مراسمی در خور شأن این بازیکن برگزار و از زحماتش در حضور هواداران تقدیر خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون بسکتبال در مورد ادامه کار تیم ملی بزرگسالان عنوان کرد: قرار است این تیم در تورنمنت چین شرکت کند و  پس از آن هم بازی های آسیایی را در پیش دارد. قبل از این هم اردوهای تدارکاتی خوبی را برگزار کرده بود و یکی از بهترین سفرهایی داشته حضور در صربستان بود. صرب ها که نایب قهرمان جهان هستند با کمتر تیمی بازی تدارکاتی می کنند ولی احترام زیادی به ما گذاشتند و دو دیدار را با ما برگزار کردند. ما باید به سمتی برویم که بیشتر با تیم هایی مانند کرواسی و صربستان که بسکتبال خوبی دارند بازی کنیم چون کمک زیادی به ما می کنند.

طباطبایی در پایا در مورد تغییر بازرس فدراسیون عنوان کرد: چیز خاصی نبود. بخش قهرمانی وزارت ورزش تغییراتی را انجام می دهد و مشکلی وجود ندارد. عماری پیش از حضور من در فدراسیون بازرس بود و حالا هم شخص دیگری جایگزین او شده است. این تغییرات در همه فدراسیون ها وجود دارد.

 

 

 

افزودن نظر

اخبار بسکتبال

جریمه ۷۰ هزار دلاری برای غیبت در مسابقات بسکتبال باشگاه‌های آسیا

۱۳۹۷/۰۷/۰۲ ۲۲:۵۸

کنفدراسیون بسکتبال آسیا جریمه ۷۰ هزار دلاری را برای عدم حضور در باشگاه های آسیا در نظر گرفته است.

بسکتبال جام باشگاه‌های آسیا ؛ برنامه بازی‌های پتروشیمی اعلام شد

۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۱۵:۳۸

 برنامه رقابت های نماینده بسکتبال کشورمان در باشگاه های آسیا اعلام شد.

انتخابی جام جهانی بسکتبال؛ تمجید تلویزیون ژاپن از گارد راس ایران

۱۳۹۷/۰۶/۲۶ ۱۴:۵۳

گزارشگر تلویزیون ژاپن به واسطه درخشش گارد راس تیم ملی بسکتبال کشورمان از وی تمجید کرد.

انتخابی جام جهانی بسکتبال؛ باخت ملی پوشان ایران مقابل ژاپن

۱۳۹۷/۰۶/۲۶ ۱۴:۴۲

تیم ملی بسکتبال کشورمان در ادامه پنجره چهارم انتخابی جام جهانی بسکتبال ظهر امروز در توکیو به مصاف ژاپن رفت.

انتخابی جام جهانی بسکتبال؛ حاشیه های بازی ایران – ژاپن قبل از شروع مسابقه

۱۳۹۷/۰۶/۲۶ ۱۲:۲۱

بازی بسکتبال ایران و ژاپن در انتخابی جام جهانی بسکتبال امروز برگزار می شود.

اسد الله کبیر رئیس هیات بسکتبال گلستان شد

۱۳۹۷/۰۶/۲۵ ۱۸:۰۶

اسد الله کبیر با رای اعضای مجمع انتخاباتی هیات بسکتبال استان گلستان به عنوان رئیس این هیات انتخاب شد.

سرمربی ژاپن: ایران بدون نیکخواه و حدادی حریف آسان‌تری نیست

۱۳۹۷/۰۶/۲۵ ۱۷:۰۰

سرمربی تیم ملی بسکتبال ژاپن گفت: حتی یک لحظه هم به این موضوع فکر نمی کنم که ایران بدون حامد حدادی و صمد نیکخواه حریف «آسان تری» برای ما است.

جام جهانی بسکتبال؛ نیجریه با شکست مصر اولین مسافر شد

۱۳۹۷/۰۶/۲۵ ۱۰:۳۵

تیم بسکتبال نیجریه به عنوان نخستین تیم راهی جام جهانی ۲۰۱۹ چین شد.

لیگ دسته اول بسکتبال ۲۰ تیمی شد

۱۳۹۷/۰۶/۲۴ ۱۴:۳۲

جلسه هماهنگی لیگ دسته یک باشگاه های بسکتبال مردان کشور در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی برگزار شد.

کاردوست با پتروشیمی بست

۱۳۹۷/۰۶/۲۴ ۱۱:۲۸

ارزشمندترین بازیکن فصل گذشته لیگ برتر بسکتبال به تیم پتروشیمی بندرامام پیوست.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد