طباطبایی: فدراسیون بسکتبال مقصرتهویه نامناسب سالن و پخش نشدن بازی نبود

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: فدراسیون در تهویه نامناسب سالن آزادی مقصر نبود و ما موضوع را به شرکت توسعه گفته بودیم.

طباطبایی: فدراسیون بسکتبال مقصرتهویه نامناسب سالن و پخش نشدن بازی نبود

به گزارش هوادار، رامین طباطبایی در مورد بازی تیم ملی بسکتبال مقابل قزاقستان و انتقادهایی که به گرمای بیش از حد سالن می شد، اظهار داشت: بچه ها واقعاً دیروز عالی بازی کردند اما متأسفانه گرمای سالن خیلی زیاد بود و همه را تحت فشار قرار داد. تنها یک سوم موتورهای تهویه سالن در حال حاضر کار می کنند و این موضوع را به شرکت توسعه و تجهیز اعلام و حتی گفته بودیم خودمان می خواهیم آن را تعمیر کنیم. ولی گفتند شما مستأجرید و نمی توانید این کار را کنید. چندین بار هم اعلام کردیم وقتی جمعیت زیادی به سالن می آید وضعیت بدتر می شود و باید درست شود. آنها هم کار کارشناسی کرده بودند اما به این بازی نمی رسیدند.

وی ادامه داد: روز گذشته شرمنده هوادارانی شدیم که برای حمایت از تیم ملی به سالن آمده بودیم اما حقیقتاً این موضوع دست فدراسیون نبود. تمام موتورخانه ۵ سالن در یکجا قرار دارد و باید تقویت شود. خود ما هم نگران این موضوع بودیم اما خوشبختانه برد شیرین تیم ملی یک مقدار از این ناراحتی کم کرد.

رئیس فدراسیون بسکتبال در پاسخ به این سؤال که آیا امکانش وجود نداشت دیدارهای تیم ملی در سالن ۱۲ هزار نفری برگزار شود، گفت: کفپوشی که برای بازی های چلنج کاپ تهیه شده بود در برخی قسمت ها به دلیل ترکیدگی لوله ای که زیر آن قرار دارد، دچار مشکل شده بود و وقتی با شرکتی که این کف پوش را تهیه کرده بودیم به ما گفتند دیگر امکان اصلاح وجود ندارند. وگرنه ما آماده بودیم مسابقه را آنجا برگزار کنیم.

طباطبایی در مورد پخش نشدن بازی تیم ملی از تلویزیون عنوان کرد: هماهنگی ها از قبل صورت گرفته بود حتی فدراسیون جهانی با صداوسیما هم قرارداد دارد. وقتی بازی با قطر را پخش مستقیم کردند، بر این مبنا بودیم که این مسابقه هم پخش خواهد شد اما روز مسابقه صحبت هایی شد که نمی خواهند پخش کنند و ظاهراً قرار بوده به خاطر بازی های جام جهانی آگهی ها پخش شود. تا جایی که توانستیم فشار آوردیم اما فایده ای نداشت.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا با وجود میزبانی تبلیغات ضعیفی صورت می گیرد، افزود: تبلیغات داشتیم اما کم بود. با توجه به اینکه بازی پخش مستقیم نشد در جذب اسپانسر دچار تردید بودیم.

رئیس فدراسیون بسکتبال در پاسخ به این سؤال که چرا برای روی پیراهن تیم ملی اسپانسری گرفت نمی شود، گفت: ما تبلیغات برای لباس تیم ملی و دور زمین را به مزایده گذاشتیم و باید پیشنهاد هایی را که می شود بررسی کنیم تا در مسابقات آینده وضعیت مطلوب تر شود.

طباطبایی در مورد خداحافظی اوشین ساهاکیان گفت: ما اصلاً از این موضوع خبر نداشتیم و شوکه شدیم. او بازیکن خوشنام و با تعصبی برای تیم ملی بوده است و بعد از بازی هم به رختکن رفتم و از او تشکر کردم. حتماً مراسمی در خور شأن این بازیکن برگزار و از زحماتش در حضور هواداران تقدیر خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون بسکتبال در مورد ادامه کار تیم ملی بزرگسالان عنوان کرد: قرار است این تیم در تورنمنت چین شرکت کند و  پس از آن هم بازی های آسیایی را در پیش دارد. قبل از این هم اردوهای تدارکاتی خوبی را برگزار کرده بود و یکی از بهترین سفرهایی داشته حضور در صربستان بود. صرب ها که نایب قهرمان جهان هستند با کمتر تیمی بازی تدارکاتی می کنند ولی احترام زیادی به ما گذاشتند و دو دیدار را با ما برگزار کردند. ما باید به سمتی برویم که بیشتر با تیم هایی مانند کرواسی و صربستان که بسکتبال خوبی دارند بازی کنیم چون کمک زیادی به ما می کنند.

طباطبایی در پایا در مورد تغییر بازرس فدراسیون عنوان کرد: چیز خاصی نبود. بخش قهرمانی وزارت ورزش تغییراتی را انجام می دهد و مشکلی وجود ندارد. عماری پیش از حضور من در فدراسیون بازرس بود و حالا هم شخص دیگری جایگزین او شده است. این تغییرات در همه فدراسیون ها وجود دارد.

 

 

 

افزودن نظر

اخبار بسکتبال

پیروزی تیم ملی بسکتبال مقابل اردن

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۲۲:۱۱

تیم ملی بسکتبال دومین بازی دوستانه را هم از تیم اردن برد.

حدادی: به خاطر مردم به تیم ملی برمی گردم

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۲۲:۱۱

حامد حدادی اعلام کرد به خاطر مردم اختلاف ها را کنار گذاشته و به تیم ملی برمی گردد.

نیمه نهایی بسکتبال دختران؛ پیروزی هیرو و دانشگاه آزاد در بازی رفت

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۱۸:۲۰

تیم های هیرو و دانشگاه آزاد بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال دختران حریفان را شکست دادند.

لیگ بسکتبال NBA؛ باخت گلدن استیت و اخراج سرمربی

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۱۷:۴۳

تیم گلدن استیت امروز در بازی پرحاشیه با پورتلند بازنده شد.

شاهین‌طبع: باید پشتوانه‌سازی کنیم- می‌خواهیم تیم خوبی در در جام‌جهانی داشته باشیم

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۲:۱۱

سرمربی تیم ملی بسکتبال می گوید: تلاش ما این است که در این مقطع و در صورت صعود به جام جهانی تیم خوبی داشته باشیم .

پیروزی ملی‌پوشان بسکتبال در بازی تدارکاتی مقابل اردن

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۰۱:۰۳

تیم ملی بسکتبال ایران در اولین بازی دوستانه با تیم ملی اردن این تیم را شکست داد.

طباطبایی: حاشیه‌های بسکتبال الان کمتر شده - ارسلان کاظمی حتما شرایطش را نداشته که دعوت نشده است

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۰۰:۴۵

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: دعوت بازیکنان با نظر کادرفنی است و حتما ارسلان کاظمی شرایط حضور در تیم ملی را نداشته که دعوت نشده است.

بازهای دوستانه تیم ملی بسکتبال و اردن بدون تماشاگر شد

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ ۱۹:۴۲

با توافق کادر فنی تیم های ملی ایران و اردن بازی های دوستانه این دو تیم بدون تماشاگر برگزار می شود.

حدادی از لیگ چین جدا شد

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۰۲:۰۱

ستاره بسکتبال کشورمان با جدایی از لیگ چین در حال مذاکره با تیم های دیگر است.

سرپرست نفت :کاسه چشم بازیکن نفت از دو قسمت شکستگی‌ دارد

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۲۰:۳۷

بازیکن تیم بسکتبال نفت آبادان به خاطر برخوردی که در دیدار با پگاه تهران داشت دچار شکستگی در کاسه چشم شده است.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد