طباطبایی: فدراسیون بسکتبال مقصرتهویه نامناسب سالن و پخش نشدن بازی نبود

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: فدراسیون در تهویه نامناسب سالن آزادی مقصر نبود و ما موضوع را به شرکت توسعه گفته بودیم.

طباطبایی: فدراسیون بسکتبال مقصرتهویه نامناسب سالن و پخش نشدن بازی نبود

به گزارش هوادار، رامین طباطبایی در مورد بازی تیم ملی بسکتبال مقابل قزاقستان و انتقادهایی که به گرمای بیش از حد سالن می شد، اظهار داشت: بچه ها واقعاً دیروز عالی بازی کردند اما متأسفانه گرمای سالن خیلی زیاد بود و همه را تحت فشار قرار داد. تنها یک سوم موتورهای تهویه سالن در حال حاضر کار می کنند و این موضوع را به شرکت توسعه و تجهیز اعلام و حتی گفته بودیم خودمان می خواهیم آن را تعمیر کنیم. ولی گفتند شما مستأجرید و نمی توانید این کار را کنید. چندین بار هم اعلام کردیم وقتی جمعیت زیادی به سالن می آید وضعیت بدتر می شود و باید درست شود. آنها هم کار کارشناسی کرده بودند اما به این بازی نمی رسیدند.

وی ادامه داد: روز گذشته شرمنده هوادارانی شدیم که برای حمایت از تیم ملی به سالن آمده بودیم اما حقیقتاً این موضوع دست فدراسیون نبود. تمام موتورخانه ۵ سالن در یکجا قرار دارد و باید تقویت شود. خود ما هم نگران این موضوع بودیم اما خوشبختانه برد شیرین تیم ملی یک مقدار از این ناراحتی کم کرد.

رئیس فدراسیون بسکتبال در پاسخ به این سؤال که آیا امکانش وجود نداشت دیدارهای تیم ملی در سالن ۱۲ هزار نفری برگزار شود، گفت: کفپوشی که برای بازی های چلنج کاپ تهیه شده بود در برخی قسمت ها به دلیل ترکیدگی لوله ای که زیر آن قرار دارد، دچار مشکل شده بود و وقتی با شرکتی که این کف پوش را تهیه کرده بودیم به ما گفتند دیگر امکان اصلاح وجود ندارند. وگرنه ما آماده بودیم مسابقه را آنجا برگزار کنیم.

طباطبایی در مورد پخش نشدن بازی تیم ملی از تلویزیون عنوان کرد: هماهنگی ها از قبل صورت گرفته بود حتی فدراسیون جهانی با صداوسیما هم قرارداد دارد. وقتی بازی با قطر را پخش مستقیم کردند، بر این مبنا بودیم که این مسابقه هم پخش خواهد شد اما روز مسابقه صحبت هایی شد که نمی خواهند پخش کنند و ظاهراً قرار بوده به خاطر بازی های جام جهانی آگهی ها پخش شود. تا جایی که توانستیم فشار آوردیم اما فایده ای نداشت.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا با وجود میزبانی تبلیغات ضعیفی صورت می گیرد، افزود: تبلیغات داشتیم اما کم بود. با توجه به اینکه بازی پخش مستقیم نشد در جذب اسپانسر دچار تردید بودیم.

رئیس فدراسیون بسکتبال در پاسخ به این سؤال که چرا برای روی پیراهن تیم ملی اسپانسری گرفت نمی شود، گفت: ما تبلیغات برای لباس تیم ملی و دور زمین را به مزایده گذاشتیم و باید پیشنهاد هایی را که می شود بررسی کنیم تا در مسابقات آینده وضعیت مطلوب تر شود.

طباطبایی در مورد خداحافظی اوشین ساهاکیان گفت: ما اصلاً از این موضوع خبر نداشتیم و شوکه شدیم. او بازیکن خوشنام و با تعصبی برای تیم ملی بوده است و بعد از بازی هم به رختکن رفتم و از او تشکر کردم. حتماً مراسمی در خور شأن این بازیکن برگزار و از زحماتش در حضور هواداران تقدیر خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون بسکتبال در مورد ادامه کار تیم ملی بزرگسالان عنوان کرد: قرار است این تیم در تورنمنت چین شرکت کند و  پس از آن هم بازی های آسیایی را در پیش دارد. قبل از این هم اردوهای تدارکاتی خوبی را برگزار کرده بود و یکی از بهترین سفرهایی داشته حضور در صربستان بود. صرب ها که نایب قهرمان جهان هستند با کمتر تیمی بازی تدارکاتی می کنند ولی احترام زیادی به ما گذاشتند و دو دیدار را با ما برگزار کردند. ما باید به سمتی برویم که بیشتر با تیم هایی مانند کرواسی و صربستان که بسکتبال خوبی دارند بازی کنیم چون کمک زیادی به ما می کنند.

طباطبایی در پایا در مورد تغییر بازرس فدراسیون عنوان کرد: چیز خاصی نبود. بخش قهرمانی وزارت ورزش تغییراتی را انجام می دهد و مشکلی وجود ندارد. عماری پیش از حضور من در فدراسیون بازرس بود و حالا هم شخص دیگری جایگزین او شده است. این تغییرات در همه فدراسیون ها وجود دارد.

 

 

 

افزودن نظر

اخبار بسکتبال

احتمال حضور بازیکن دورگه در بازی تیم ملی بسکتبال با قطر

۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۱:۱۷

بازیکن ایرانی - انگلیسی بسکتبال به احتمال زیاد تیم ملی را در دیدار دوستانه مقابل قطر همراهی خواهد کرد.

با تصمیم شاهین طبع، ملی پوشان از فعالیت در فضای مجازی منع شدند

۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۰:۳۲

ملی پوشان بسکتبال در زمان حضور در اردوهای تیم ملی از فعالیت در فضای مجازی و مصاحبه انتقادی منع شدند.

برای سفر به استرالیا و فیلیپین- ارز مورد نیاز تیم ملی بسکتبال تامین شد

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۹:۳۱

ارز مورد نیاز تیم ملی بسکتبال برای سفر به استرالیا و فیلیپین در پنجره پنجم انتخابی جام جهانی تامین شد.

لیگ بسکتبال NBA؛ گلدن استیت باز هم باخت

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۳:۳۳

تیم گلدن استیت بدون استفان کری باخت و صدرنشین کنفرانس غرب نماند.

لیگ جهانی بسکتبال ۳در ۳ دانشجویان؛ ایران پنجم شد، چین قهرمان

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۰۱:۱۷

تیم بسکتبال سه نفره چین به عنوان قهرمانی رقابت های لیگ جهانی بسکتبال ۳ نفره دانشجویان دست یافت.

چهارمین دوره لیگ جهانی بسکتبال ۳ در ۳ دانشجویان، ایران در بین ۸ تیم برتر جهان

۱۳۹۷/۰۸/۲۷ ۰۰:۲۰

تیم بسکتبال سه نفره دانشجویان ایران با پیروزی برابر تیم نیجریه به جمع هشت تیم برتر لیگ جهانی بسکتبال دانشجویان راه یافت.

هفته هشتم لیگ برتر والیبال؛ کار راحت ورامینی ها، جدال خاتم اردکان و گنبدی ها

۱۳۹۷/۰۸/۲۶ ۲۳:۲۰

هفته هشتم رقابت های لیگ برتر والیبال فردا با میزبانی راحت شهرداری ورامین صدرنشین و بازی حساس در اردکان و مشهد پیگیری خواهد شد.

شروع اردوی تیم‌ملی بسکتبال بدون حدادی و صمد نیکخواه

۱۳۹۷/۰۸/۲۶ ۱۶:۱۶

اردوی تیم ملی بسکتبال برای حضور در پنجره پنجم انتخابی جام جهانی در غیاب حدادی و صمد در سالن آزادی آغاز شد.

لیگ بسکتبال NBA؛ اولین برد فیلادلفیا با باتلر

۱۳۹۷/۰۸/۲۶ ۱۱:۱۲

در ادامه رقابت های بسکتبال آمریکا تیم فیلادلفیا تیم یوتا جاز را شکست داد.

لیگ جهانی بسکتبال ۳در ۳ دانشجویان؛ یک پیروزی و یک شکست برای ایرانی ها

۱۳۹۷/۰۸/۲۵ ۲۳:۰۲

تیم بسکتبال دانشگاه پیام نور در سومین روز چهارمین دوره مسابقات لیگ جهانی بسکتبال ۳در ۳ دانشجویان صاحب یک پیروزی و یک شکست شدند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد