طباطبایی: فدراسیون بسکتبال مقصرتهویه نامناسب سالن و پخش نشدن بازی نبود

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: فدراسیون در تهویه نامناسب سالن آزادی مقصر نبود و ما موضوع را به شرکت توسعه گفته بودیم.

طباطبایی: فدراسیون بسکتبال مقصرتهویه نامناسب سالن و پخش نشدن بازی نبود

به گزارش هوادار، رامین طباطبایی در مورد بازی تیم ملی بسکتبال مقابل قزاقستان و انتقادهایی که به گرمای بیش از حد سالن می شد، اظهار داشت: بچه ها واقعاً دیروز عالی بازی کردند اما متأسفانه گرمای سالن خیلی زیاد بود و همه را تحت فشار قرار داد. تنها یک سوم موتورهای تهویه سالن در حال حاضر کار می کنند و این موضوع را به شرکت توسعه و تجهیز اعلام و حتی گفته بودیم خودمان می خواهیم آن را تعمیر کنیم. ولی گفتند شما مستأجرید و نمی توانید این کار را کنید. چندین بار هم اعلام کردیم وقتی جمعیت زیادی به سالن می آید وضعیت بدتر می شود و باید درست شود. آنها هم کار کارشناسی کرده بودند اما به این بازی نمی رسیدند.

وی ادامه داد: روز گذشته شرمنده هوادارانی شدیم که برای حمایت از تیم ملی به سالن آمده بودیم اما حقیقتاً این موضوع دست فدراسیون نبود. تمام موتورخانه ۵ سالن در یکجا قرار دارد و باید تقویت شود. خود ما هم نگران این موضوع بودیم اما خوشبختانه برد شیرین تیم ملی یک مقدار از این ناراحتی کم کرد.

رئیس فدراسیون بسکتبال در پاسخ به این سؤال که آیا امکانش وجود نداشت دیدارهای تیم ملی در سالن ۱۲ هزار نفری برگزار شود، گفت: کفپوشی که برای بازی های چلنج کاپ تهیه شده بود در برخی قسمت ها به دلیل ترکیدگی لوله ای که زیر آن قرار دارد، دچار مشکل شده بود و وقتی با شرکتی که این کف پوش را تهیه کرده بودیم به ما گفتند دیگر امکان اصلاح وجود ندارند. وگرنه ما آماده بودیم مسابقه را آنجا برگزار کنیم.

طباطبایی در مورد پخش نشدن بازی تیم ملی از تلویزیون عنوان کرد: هماهنگی ها از قبل صورت گرفته بود حتی فدراسیون جهانی با صداوسیما هم قرارداد دارد. وقتی بازی با قطر را پخش مستقیم کردند، بر این مبنا بودیم که این مسابقه هم پخش خواهد شد اما روز مسابقه صحبت هایی شد که نمی خواهند پخش کنند و ظاهراً قرار بوده به خاطر بازی های جام جهانی آگهی ها پخش شود. تا جایی که توانستیم فشار آوردیم اما فایده ای نداشت.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا با وجود میزبانی تبلیغات ضعیفی صورت می گیرد، افزود: تبلیغات داشتیم اما کم بود. با توجه به اینکه بازی پخش مستقیم نشد در جذب اسپانسر دچار تردید بودیم.

رئیس فدراسیون بسکتبال در پاسخ به این سؤال که چرا برای روی پیراهن تیم ملی اسپانسری گرفت نمی شود، گفت: ما تبلیغات برای لباس تیم ملی و دور زمین را به مزایده گذاشتیم و باید پیشنهاد هایی را که می شود بررسی کنیم تا در مسابقات آینده وضعیت مطلوب تر شود.

طباطبایی در مورد خداحافظی اوشین ساهاکیان گفت: ما اصلاً از این موضوع خبر نداشتیم و شوکه شدیم. او بازیکن خوشنام و با تعصبی برای تیم ملی بوده است و بعد از بازی هم به رختکن رفتم و از او تشکر کردم. حتماً مراسمی در خور شأن این بازیکن برگزار و از زحماتش در حضور هواداران تقدیر خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون بسکتبال در مورد ادامه کار تیم ملی بزرگسالان عنوان کرد: قرار است این تیم در تورنمنت چین شرکت کند و  پس از آن هم بازی های آسیایی را در پیش دارد. قبل از این هم اردوهای تدارکاتی خوبی را برگزار کرده بود و یکی از بهترین سفرهایی داشته حضور در صربستان بود. صرب ها که نایب قهرمان جهان هستند با کمتر تیمی بازی تدارکاتی می کنند ولی احترام زیادی به ما گذاشتند و دو دیدار را با ما برگزار کردند. ما باید به سمتی برویم که بیشتر با تیم هایی مانند کرواسی و صربستان که بسکتبال خوبی دارند بازی کنیم چون کمک زیادی به ما می کنند.

طباطبایی در پایا در مورد تغییر بازرس فدراسیون عنوان کرد: چیز خاصی نبود. بخش قهرمانی وزارت ورزش تغییراتی را انجام می دهد و مشکلی وجود ندارد. عماری پیش از حضور من در فدراسیون بازرس بود و حالا هم شخص دیگری جایگزین او شده است. این تغییرات در همه فدراسیون ها وجود دارد.

 

 

 

افزودن نظر

اخبار بسکتبال

تورنمنت ویلیام جونز؛ پایان کار تیم ملی ب بسکتبال با هفت برد و یک باخت

۱۳۹۷/۰۴/۳۱ ۱۷:۰۴

تیم ملی ب بسکتبال ایران در ادامه رقابت های جام ویلیام جونز مقابل نماینده فیلیپین به پیروزی رسید و با ۷ برد و یک باخت به کار خود پایان داد.

تورنمنت اطلس اسپورت؛ تیم ملی بسکتبال سوم شد

۱۳۹۷/۰۴/۳۱ ۱۵:۱۴

تیم ملی بسکتبال کشومان با شکست چین در تورنمنت اطلس اسپرت این کشور سوم شد.

ترکیب تیم ملی بسکتبال جوانان برای مسابقات غرب آسیا بسته شد

۱۳۹۷/۰۴/۳۱ ۱۳:۱۹

اسامی تیم ملی بسکتبال نوجوانان برای حضور در مسابقات غرب آسیا اعلام شد.

تورنمنت اطلس اسپرت؛ باخت به نیجریه، شاگردان شاهین طبع به فینال نرسیدند

۱۳۹۷/۰۴/۳۰ ۲۱:۳۱

تیم ملی بسکتبال کشورمان در تورنمنت اطلس اسپرت چین در بازی نزدیک به نیجریه باختند.

جام ویلیام جونز ؛ یک پیروزی دیگر برای تیم ملی ب بسکتبال

۱۳۹۷/۰۴/۲۹ ۱۶:۱۵

تیم ملی ب بسکتبال ایران (تیم آبی) در رقابت های جام ویلیام جونز یک پیروزی دیگر گرفتند.

جام اطلس اسپورت - پیروزی شاگردان شاهین طبع مقابل نماینده آمریکا؛ ایران سرگروه شد

۱۳۹۷/۰۴/۲۸ ۲۰:۱۶

تیم ملی بسکتبال ایران (تیم قرمز) در ادامه رقابت های جام اطلس اسپورت موفق به شکست نماینده آمریکا شد.

جدول رده بندی ویلیام جونز - شاگردان کوهیان در رتبه سوم

۱۳۹۷/۰۴/۲۷ ۱۸:۵۱

تیم ملی بسکتبال ایران ( تیم آبی) امروز در ادامه رقابت های ویلیام جونز مغلوب تیم ۳D گلوبال اسپورت کانادا شد.

جام اطلس اسپورت؛ پیروزی تیم ملی بسکتبال مقابل لهستان

۱۳۹۷/۰۴/۲۷ ۱۸:۲۳

در ادماه رقابت های بسکتبال جام اطلس اسپورت، تیم ایران برابر حریف خود به پیروزی دست یافت.

تورنمنت ویلیام جونز؛ باخت تیم ملی ب بسکتبال مقابل کانادا

۱۳۹۷/۰۴/۲۷ ۱۵:۴۲

تیم ملی ب بسکتبال در رقابت های ویلیام جونز نخستین شکست خود را تجربه کرد.

فیبا انتخاب کرد-حدادی در جمع برترین‌های انتخابی جام جهانی

۱۳۹۷/۰۴/۲۷ ۱۳:۵۵

سایت فدراسیون جهانی بسکتبال (فیبا) در گزارشی به برترین بازیکنان و رکوردزنان رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ بسکتبال پرداخت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد