عاشورزاده: عناوین بهتری را در تکواندو کسب خواهم کرد

هوادار گزارش می دهد، ملی‌پوش تکواندو کشورمان گفت: زمانی تکواندو را کنار خواهم گذاشت که قطعا عناوین بهتری به افتخاراتم اضافه خواهد شد.

عاشورزاده: عناوین بهتری را در تکواندو کسب خواهم کرد

فرزان عاشورزاده در گفت‌وگو با فارس در خصوص برگزاری مسابقات لیگ تکواندو امسال، اظهار داشت: بیشتر از هر موضوعی که برای تکواندوی ایران حایز اهمیت داشت، برگزاری مسابقات لیگ‌های مختلف باشگاهها بود. تکواندوی ایران توانست در شرایط کرونایی رقابت جذاب و دیدنی را به معرض نمایش بگذارد و به نظم و انضباط برسد. من هم تصمیم گرفتم بعد از رفع کامل مصدومیتم در رقابتهای لیگ شرکت کنم تا دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شوم. بعد از صحبت‌های که با فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی تکواندو داشتم در پیکارهای لیگ شرکت کردم. 

وی درباره حضور مجدد در اردوی تیم ملی تکواندو بزرگسالان، یادآور شد: بعد از موفقیت در رقابتهای لیگ برتر تکواندو در اردوی مرحله قبلی و ماه گذشته به جمع اردونشینان تیم ملی اضافه شدم.

عاشورزاده با اشاره به اینکه در سفر به بلغارستان همراه تیم ملی تکواندو نخواهد بود، عنوان کرد: شش نفری که سال گذشته در انتخابی قهرمانی آسیا شرکت داشتند و به اضافه دو نفری که سهمیه بازی‌های المپیک توکیو را دارند جز نفرات اعزامی تیم ملی تکواندو به رقابتهای بلغارستان خواهند بود. بعد از مسابقات بلغارستان با صلاح و نظر کادر فنی دوباره فعالیت و تمرینات خود را در اردوی تیم ملی از سر می‌گیرم تا در در مرحله بعدی، آماده رقابتهای بین‌المللی شوم. 

بازیکن تیم لوازم خانگی کن در مورد کسب مقام نایب قهرمانی این تیم در مسابقات لیگ برتر تکواندو سال ۹۹ هم گفت: فارغ از هر نتیجه‌ای، تلاش بازیکنان لوازم خانگی کن ارزشمند بود. در بازی فینال متاسفانه در مقابل شهرداری ورامین شکست خوردیم و نایب قهرمان لیگ برتر تکواندو شدیم

قهرمان تکواندو جهان در پاسخ به این سوال که چرا در بازی فینال شرکت نکرد، اذعان داشت: با صلاحدید کادر فنی تیم لوازم خانگی در ترکیب بازی فینال قرار نگرفتم و من به این تصمیم مربیان احترام گذاشتم.

دارنده مدال بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون درباره اینکه در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ مدال‌های زیادی به دست آورده، تاکید کرد: هر کارشناس نظر خودش را می‌دهد. من سال گذشته در چند رقابت شرکت کردم و دست پر از آن پیکارها بازگشتم. چندین سال تلاش کردم در مسابقات متعددی مدال گرفتم. همه انتظار دارند هر ورزشکاری که قهرمان می‌شود همیشه برنده مدال طلا باشد. ولی ماهیت ورزش این طور نیست، فراز و نشیب ‌های زیادی دارد و این مسئله طبیعی است.

عاشورزاده خاطرنشان کرد: در طول این شش سالی که عضو تیم ملی بودم در ابتدای مسیرم عملکرد خوبی داشتم و همه انتظار داشتند از سکوی قهرمانی پایین نیاییم، این نگاه درست نبود. برای هیچ قهرمانی در هر رشته‌ای که فعالیت می‌کند، این دیدگاه درست نیست. در این دوره از بازی‌های المپیک نتوانستم سهمیه بگیرم، ولی تلاش می‌کنم در دوره‌‌های بعدی به المپیک برسم و در رقابت های جهانی باز هم شایستگی خود را ثابت خواهم کرد. مطمئنا روزی می‌رسد که دوباره مدال‌های بهتری از سالهای گذشته می‌گیرم و موفقیت‌هایم را مجددا تکرار می‌کنم. زمانی تکواندو را کنار خواهم گذاشت که قطعا عناوین بهتری به افتخاراتم اضافه خواهد شد.

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

رای دادگاه حکمیت ورزش یک هفته دیگر تمدید شد

۱۳۹۹/۱۲/۰۹ ۰۷:۰۸

هوادار گزارش می دهد، رای دادگاه حکمیت ورزش در رابطه با تعلیق جودوی ایران باز هم تمدید شد.

رعد پدافند ارتش قهرمان لیگ جودو نیروهای مسلح شد

۱۳۹۹/۱۲/۰۶ ۱۲:۳۱

هوادار گزارش می دهد، در پایان نخستین دوره لیگ جودو نیروهای مسلح (یادبود شهید فخری زاده) در رده کارکنان وظیفه، تیم رعد پدافند ارتش به مقام قهرمانی رسید.

عاشورزاده: عناوین بهتری را در تکواندو کسب خواهم کرد

۱۳۹۹/۱۲/۰۵ ۰۸:۱۰

هوادار گزارش می دهد، ملی‌پوش تکواندو کشورمان گفت: زمانی تکواندو را کنار خواهم گذاشت که قطعا عناوین بهتری به افتخاراتم اضافه خواهد شد.

حضور هادی ساعی محروم در سالن تکواندو

۱۳۹۹/۱۲/۰۲ ۱۲:۰۴

هوادار گزارش می دهد، در حالی که هادی ساعی به خاطر محرومیت یک ساله از حضور در مسابقات تکواندو محروم بود، در سالن حضور دارد.

قرعه کشی لیگ تکواندو انجام شد

۱۳۹۹/۱۱/۲۵ ۱۱:۱۳

هوادار گزارش می دهد، دیدارهای هفته اول تا پنجم رقابت های لیگ دسته یک تکواندو "جام نقش جهان" طی روزهای پنجشنبه و جمعه (۳۰ بهمن و یکم اسفند) در فدراسیون تکواندو برگزار می شود.

امیر اوجاقی رئیس هیات ووشو تهران شد

۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ۰۸:۲۲

هوادار گزارش می دهد، امیر اوجاقی به عنوان رئیس جدید هیات ووشو استان تهران انتخاب شد.

لیگ ووشو| دانشگاه آزاد اسلامی قهرمان شد

۱۳۹۹/۱۱/۱۳ ۱۶:۳۳

هوادار گزارش می دهد، تیم ووشو دانشگاه آزاد با کناره گیری تیم پاس ناجا قهرمان لیگ شد.

زمان مراسم قرعه کشی سوپر لیگ جودو مشخص شد

۱۳۹۹/۱۱/۱۲ ۱۴:۵۹

هوادار گزارش می دهد، مراسم قرعه کشی سومین دوره سوپرلیگ جودو باشگاههای کشور ۱۶ بهمن ماه برگزار می‌شود.

امینی به عضویت کمیته فنی فدراسیون جهانی کاراته درآمد

۱۳۹۹/۱۱/۱۱ ۰۹:۲۳

هوادار گزارش می دهد، اشرف امینی نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته، عضو کمیته فنی فدراسیون جهانی شد.

جام جهانی بوکس در سال ۲۰۲۲ برگزار می‌شود

۱۳۹۹/۱۱/۰۷ ۱۰:۱۹

هوادار گزارش می دهد، به دلیل شیوع ویروس کرونا، جام جهانی بوکس به تعویق افتاد و یک سال دیگر برگزار خواهد شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد