پس از انجام عمل جراحی

عاشورزاده : ۱۶ ماه با مصدومیت کار کردم- هر کسی جای من بود شاید به بازی‌های آسیایی نمی‌رفت

قهرمان پیشین تکواندو جهان گفت: یک سال و چهار ماه با مصدومیت کار کردم و شاید هر کسی جای من بود با این شرایط در قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی شرکت نمی‌کرد.

عاشورزاده : ۱۶ ماه با مصدومیت کار کردم- هر کسی جای من بود شاید به بازی‌های آسیایی نمی‌رفت

به گزارش هوادار، فرزان عاشورزاده در آخرین روزهای اسفندماه سال ۹۷ و در آخرین مرحله رقابت های انتخابی تیم ملی تکواندو با شکست مقابل محمدحسین پلنگ افکن از همراهی تیم ملی تکواندو ایران در مسابقات جهانی منچستر بازماند. 

وی پس از این اتفاق روز چهارشنبه ۲۱ فروردین و در بی خبری زانوی راست خود را تحت نظر دکتر کیهانی عمل کرد تا برای مدتی دور از میادین باشد. 

عاشورزاده در خصوص شرایط و عمل جراحی اش گفت: روز چهارشنبه هفته گذشته بعد از مدت ها ناراحتی از ناحیه زانوی راست تحت نظر دکتر کیهانی عمل جراحی انجام دادم و روز گذشته نیز از بیمارستان مرخص شدم. 

وی در خصوص مدت دوری خود از میادین عنوان کرد: همه چیز بستگی به مراحل فیزیوتراپی دارد، اما تلاش خواهم کرد هرچه زودتر به میادین بازگردم. با توجه به شرایط به نظر می رسد حدود ۲ ماه از میادین به دور باشم.

قهرمان سابق تکواندو جهان در پاسخ به این سوال که از چه زمانی در زانوی خود دچار مشکل بوده است، گفت: از یک سال و چهار ماه پیش این مشکل و آسیب را در زانوی راست خود داشتم و تلاش می کردم به کارم ادامه دهم، اما چند باری باعث شد تمرکزم را از دست بدهم. در نهایت تصمیم به جراحی گرفتم تا با سلامت کامل در مسابقات گرندپری حضور داشته باشم. 

عاشورزاده در خصوص اینکه چرا در این مدت هیچ صحبتی در این خصوص انجام نداده بود، عنوان کرد: هر کسی در زندگی دیدگاهی دارد و من همیشه تلاش می کردم شادی ها و موفقیت ها را با مردم، طرفداران و دوستان واقعی خود قسمت کنم و بقیه مسائل را با خودم کنار بیایم. از زمانی که پایم را عمل کردم خیلی از دوستان با من تماس گرفتند و پیگیر شرایطم بودند. 

وی ادامه داد: هیچ وقت دنبال چیزی نبودم و سعی می کردم با وجود آسیب دیدگی کار خود را انجام دهم. شاید هر کسی جای من بود در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی های آسیایی شرکت نمی کرد و به دنبال توجیه بود، اما من عشقم را نشان دادم و همه جوره تلاش کردم تا برای کشورم افتخارآفرین باشم. همه تلاشم این بود که در بدترین و سخت ترین شرایط به کارم ادامه دهم و این اتفاق واقعا روی عملکردم تاثیر گذاشته بود. 

قهرمان بازی های آسیایی اینچئون با تاکید بر اینکه هیچ کسی را در خصوص شرایط خود در جریان نگذاشته بود، گفت: مصدومیتم را با کسی در میان نگذاشته بودم، اما بالاخره تصمیم گرفتم عمل کنم و در ادامه راه مسابقات کسب سهمیه المپیک به صورت جدی برای حضور در این رویداد تلاش کنم. 

عاشورزاده در خصوص شانس حضورش در مرحله نخست مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۹ به تسنیم گفت: همه تلاشم را انجام می دهم و این موضوع بستگی به نوع درمانم، دارد. اگر به هر دلیلی مصدومیتم خوب نشود، نمی توانم ریسک کنم. عملی را پشت سر گذاشتم که هر کسی نمی توانست آن را انجام دهد. دکتر کیهانی زحمت زیادی کشید و یک عمل بیست دقیقه ای را حدود یک ساعت و نیم انجام داد و روی زانوی من کار کرد. بابت زحمات دکتر کیهانی از ایشان تشکر می کنم. امیدوارم بتوانم روحیه و انگیزه خود را حفظ کنم و با قدرت به میادین بازگردم.

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

تکواندو قهرمانی جهان؛ سروش احمدی نقره گرفت، پایان کار بدون طلا

۳۲۶۱/۱۱/۰۱ ۲۰:۲۲

سروش احمدی در  وزن ۶۳- کیلوگرم در فینال مسابقات قهرمانی جهان تکواندو با شکست مقابل نماینده چین به مدال نقره رسید.

تکواندو قهرمانی جهان؛ صعود سروش احمدی به نیمه نهایی ، حذف برخورداری و کیمیا همتی

۳۲۶۱/۱۰/۳۰ ۲۰:۲۶

سروش احمدی با شکست دادن حریف آذربایجانی برای صعود به نیمه نهایی تکواندو قهرمانی جهان مجوز گرفت اما مهران برخورداری و دختر ایرانی حذف شده های ایران در روز  چهارم شدند.

تکواندو قهرمانی جهان؛ حذف بخشی در راند طلایی، پریسا جوادی و کیانی کنار رفتند

۳۲۶۱/۱۰/۲۹ ۱۹:۳۸

امیرمحمد بخشی تکواندوکار وزن ۷۴- کیلوگرم کشورمان در راند طلایی به حریف اسپانیایی باخت ،پریسا جوادی هم در یکقدمی مدال حذف شد.
 

تکواندو قهرمانی جهان ؛ باخت برخورداری به حریف آلمانی ، کیمیا همتی در یک هشتم نهایی

۲۶۴۰/۰۸/۰۹ ۱۸:۴۷

مهران برخورداری تکواندوکار وزن ۸۰- کیلوگرم کشورمان برابر هوگوپوش با تجربه آلمانی که در رنک ۱۱ جهان قرار دارد نتیجه را اگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.
 

تکواندو قهرمانی جهان؛ شروع پریسا جوادی، ناهید کیانی و بخشی با پیروزی

۲۶۴۰/۰۸/۰۸ ۱۳:۱۲

روز سوم مسابقات تکواندو قهرمانی جهان با پیروزی و صعود دو دختر ایرانی و امیرمحمد بخشی در منچستر انگلیس همراه شد.

تکواندو قهرمانی جهان؛ هادی پور به نیمه نهایی رفت

۲۶۴۰/۰۸/۰۷ ۱۹:۴۱

آرمین هادی پور در دومین روز مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ تکواندو با پیروزی در سالن "آرنا" منچستر شروع کرد و با شکست دادن رقبایش به نیمه نهایی صعود کرد.
 

لیگ برتر کاراته وان؛ گنج زاده طلا گرفت، کریمی، عسگری و اباذری نقره

۲۰۱۹/۰۶/۰۹ ۱۵:۰۶

تیم ایران موفق شد یک طلا و ۳ نقره در چهارمین مرحله لیگ برتر کاراته وان کسب کند و با احتساب ۴ برنز عدد مدالهای ایران به ۸ رسید.

لیگ جهانی کاراته وان ۲۰۱۹؛ چهار بر نز برای دختران و پسران ایرانی

۲۰۱۹/۰۶/۰۹ ۱۰:۰۹

در ادامه رقابتهای لیگ جهانی کاراته وان ۲۰۱۹ چین، چهار دختر و پسر ایرانی مدال برنز گرفتند. 

گرندپری تکواندو؛ حذف زودهنگام هادی پور ، پایان کار ایران با یک طلا و برنز

۲۰۱۹/۰۶/۰۸ ۱۴:۵۹

آرمین هادی‌پور نماینده وزن ۵۸- کیلوگرم تکواندو کشورمان در مرحله نخست مسابقات گرندپری ۲۰۱۹ – رم با واگذاری نتیجه برابر نایب قهرمان جهان از دور رقابت‌ها کنار رفت.

لیگ برترکاراته وان؛ عسگری و کریمی در فینال، حذف مهدی زاده و دو نفر در رده بندی

۲۰۱۹/۰۶/۰۷ ۱۳:۰۱

در پایان مبارزات روز نخست لیگ برتر کاراته وان چین ۴ نماینده کاراته ایران به دیدار رده بندی و فینال راه یافتند.
 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد