عالمی: استقلال باید هرچه زودتر به بالای جدول برسد/ملوان از شانس های مسلم صعود به لیگ برتر است

هوادار گزارش می دهد - پیروزی خارج از خانه تیم ملوان در لیگ یک و شرایط کنونی استقلال را بهانه ای قرار دادیم برای گفت و گو با پیش کسوت و مربی سابق استقلال و مربی کنونی تیم ملوان.

عالمی: استقلال باید هرچه زودتر به بالای جدول برسد/ملوان از شانس های مسلم صعود به لیگ برتر است

هوادار؛ ایمان عالمی در گفت و گو با سایت "هوادار" ابتدا با اشاره به شرایط استقلال اشاره داشت: استقلال تا قبل از هفته هفتم ترس از نباختن داشت و همین ترس از نباختن بود که عامل اصلی ناکامی این تیم در هفته های گذشته بود. همین موضوع چیزی نمانده بود که مقابل تیم بحران زده ذوب آهن هم کار دست استقلال بدهد. به اعتقاد من اگر خود ذوب آهن در شرایط بحرانی نبود، قطعا این اتفاق برای استقلال بار دیگر می افتاد و استقلال شانسی که اورد این بود که شرایط ذوب آهن به مراتب بحرانی تر از استقلال بود و خود این تیم هم ترس و استرس داشت.

مربی سابق استقلال گفت: به هرحال خدا را شکر این شرایط بر استقلال گذشت و آبی پوشان توانستند بر یک حریف خود غلبه کنند تا تابوی ترس از نبردن در این تیم شکسته شود. حالا از این تیم انتظار بیشتری می رود و فکر می کنم که از این هفته به بعد باید شرایط متفاوت تری را از استقلال شاهد باشیم. چرا که این تیم برده و راه پیروز شدن را یاد گرفته. به نظرم پلان بعدی استقلال باید این باشد که این برد ها را تکرار کرده تا تبدیل به یک  عادت برای این تیم شود. استقلال بعد از این صعود 5 پله ای که در جدول رده بندی داشت، حالا باید منتظر بالا رفتن خیلی سری استقلال از جدول بود و این که این تیم خود را به کورس بالا نشینان نزدیک کند.

مربی تیم ملوان که این هفته تیمش یک پیروزی با ارزش مقابل مس کرمان به دست آورد در این رابطه نیز می گوید: اگر شما به آمار مس نگاه کنید متوجه می شوید که این تیم تا قبل از بازی با ملوان هیچ شکستی نداشت و این خود نشان می دهد که مس تیم خوبیست. این تیم همه امکانات را دارد. ریشه دار  و با قدمت است، در بازی های خانگی چون هوادار دارد از شرایط میزبانی اش خوب استفاده می کند، بازیکنان خوب و با تجربه ای دارد و کادر فنی بسیار خوبی دارد. این تیم زیر ساخت دارد و از نظر مالی نیز شرایط مناسبی دارد و همه این ها فاکتورهایست که باعث می شود یک تیم قابلیت و شخصیت صعود پیدا کند. همه این ها را گفتم تا به اینجا برسم که کار ملوان که پیروزی بر این تیم خوب بود، کار بزرگی بد.

ایمان عالمی در ادامه گفت: البته تیم ملوان به اعتقاد من اصلی ترین شانس صعود به لیگ برتر را دارد و من امیدوارم که در پایان فصل با تیم ملوان جشن صعود به لیگ برتر را بگیریم. چرا که این تیم شایسته این موضوع می باشد. 

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

پیام امیدبخش اوسترشوندس برای سامان قدوس

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۴:۳۷

هوادار گزارش می دهد، باشگاه اوسترشوندس سوئد پیام امیدبخشی برای سامان قدوس، مهاجم ایران تیم آمیای فرانسه در ماجرای محرومیت و جریمه نقدی‌اش ارسال کرد.

جریمه ۲۰ میلیونی تابش و توبیخ خلیل‌زاده

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۴:۳۱

هوادار گزارش می دهد، آرای انضباطی از سوی این کمیته اعلام شد و طبق آخرین آرا مدافع پرسپولیس توبیخ شد.

بلیت فروشی دربی ۹۰ آغاز شد

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۴:۲۸

هوادار گزارش می دهد، بلیت فروشی اینترنتی دربی تهران آغاز شد.

ضیافت شام استقلالی‌ها خصوصی شد

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۴:۱۱

هوادار گزارش می دهد، ضیافت شام استقلالی‌ها با اعضای هیات مدیره و مدیرعامل این باشگاه، بدون حضور افراد خارج از این مجموعه برگزارمی شود.

اعلام اسامی داوران هفته ششم لیگ دسته اول

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۲:۵۳

هوادار گزارش می دهد، اسامی داوران قضاوت کننده در دیدارهای هفته ششم لیگ دسته یک فوتبال از سوی کمیته داوران مشخص شد.

محکومیت نفت مسجد سلیمان و استقلال خوزستان توسط کمیته وضعیت

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۲:۳۸

هوادار گزارش می دهد، کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال تعدادی از آرای پرونده های موجود در این کمیته را صادر کرد.

جلسه هیات مدیره پرسپولیس برگزار شد

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۱:۳۴

هوادار گزارش می دهد، هیات مدیره پرسپولیس، صبح امروز چهارشنبه با حضور اعضا و مدیرعامل تشکیل جلسه داد.

اعلام زمان نشست خبری سرمربیان پیکان و ماشین سازی

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۰:۵۸

هوادار گزارش می دهد، زمان نشست خبری پیش از مسابقه سرمربیان دو تیم پیکان تهران و ماشین سازی تبریز اعلام شد.

طارمی در هفته ششم لیگ پرتغال به میادین برمی گردد

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۰:۵۱

هوادار گزارش می دهد، مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه ریوآوه برای دیدار هفته ششم لیگ پرتغال آماده شد.

احتمال حضور دیاباته مقابل پرسپولیس؛ فقط ۱۰ درصد!

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۰:۴۹

هوادار گزارش می دهد، مهاجم تیم فوتبال استقلال حتی اگر مقابل پرسپولیس شانس حضور داشته باشد ممکن است بتواند فقط برای دقایقی برای تیمش به میدان برود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد