عبداللهی: تمام دنیا برای کسب سهمیه المپیک تکواندو می‌آیند- تیم جوان و باانگیزه‌ای را داریم

مربی تیم ملی تکواندو گفت: در سال کسب سهمیه المپیک هستیم و همه کشورها برای حضور در این آوردگاه بزرگ دنیا سرمایه‌گذاری کرده اند و با تمام قوا در مسابقات حضور پیدا می‌کنند تا سهمیه المپیک را کسب کنند.

عبداللهی: تمام دنیا برای کسب سهمیه المپیک تکواندو می‌آیند- تیم جوان و باانگیزه‌ای را داریم

به گزارش هوادار، وحید عبداللهی در پاسخ به این سوال که در شرایطی که یک هفته به پایان اردوهای تیم ملی کشورمان برای حضور در  مسابقات جهانی باقی مانده، شرایط نفرات حاضر در اردوها به چه صورت است، گفت: خدا را شکر بچه ها از نظر روحی- روانی تکنیک و تاکتیک آماده هستند. آنها در تلاشند و از هیچ تلاشی هم دریغ نمی کنند. انشاءالله نتایج تلاش آنها کسب مدال در مسابقات جهانی منچستر باشد. 

وی در ادامه صحبت های خود، خاطرنشان کرد: در کنار تیم روانشناس و پزشک حضور دارند آنها نیز به نوبه خود برای آماده سازی تیم زحمت می کشند. به هر حال مصدومیت در ورزش های رزمی جزیی از این ورزش است. چند نفر از بازیکنان آسیب های بسیار کوچکی را دارند که قطعا کادر پزشکی تا روز قبل از اعزام به مسابقات مشکلات آنها نیز رفع شود.

مربی تیم ملی  تکواندو در پاسخ به این سوال که قطعا سرشناس نبودن ملی پوشان در میادین بین المللی می تواند در موفقیت این تیم به شما کمک کند، آیا با این موضوع موافق هستید یا خیر، عنوان کرد: بله، این موضوع را قبول دارم، حریفان بچه های ما را نمی شناسند، پس با این حساب نمی توانند آنها را  آنالیز کنند. تجربه نشان داده در دوره های قبل که جوانتر ها با انگیزه تر بودند نتیجه بهتری را کسب کردند امیدوارم که این اتفاق در منچستر برای تیم رخ دهد. 

عبداللهی در پاسخ به این سوال که آیا در مقابل شما حریفان ملی پوشان را که برخی از آنها در دنیای تکواندو سرشناس هستند را آنالیز کرده اید یا خیر، گفت: سایت فدراسیون جهانی اسامی تمام نفراتی را که در مسابقات جهانی ثبت نام کرده اند را به راحتی در اختیار همه قرار داده است، ما هم به راحتی میدانیم که چه کسانی در چه وزنی قرار است در مسابقات جهانی حضور پیدا کند، به همین دلیل همه حریفان را تا جایی که توانسته ایم، آنالیز کرده ایم.

وی در ادامه صحبت های خود، خاطرنشان کرد: همیشه پیش بینی نتایج کار بسیار سختی بوده است، ما ترکیب جوانی را در اختیار داریم و در این مدت تمام تلاشمان را کردیم تا تیم بتواند آماده شود، بچه ها واقعا در این مدت تلاش کرده اند، کمتر تیمی را دیده ایم که با این انسجام و پشتکار برای هدفشان تلاش کنند، امیدوارم در این ماه مبارک د عای خیر مردم بدرقه راه ملی پوشان باشد. 

عبداللهی در پایان صحبت های خود، اظهار داشت: ما هیچ حریفی را نباید دست کم بگیریم، در سال کسب سهمیه المپیک هستیم و همه کشورها برای حضور در این آوردگاه بزرگ دنیا سرمایه گذاری کرده اند و با تمام قوا در مسابقات حضور پیدا می کنند که سهمیه المپیک را کسب کنند. تجربه ثابت کرده در المپیک های دوره های قبل افرادی مدال طلا کسب کرده ا ند که کسی آنها را نمی شناخته است. در مقابل قهرمانان بزرگی داشتیم که در المپیک و جهان ناکام بودند امیدوارم بچه های تیم ملی کشورمان که کم تجربه هستند موفق باشند. از اصحاب رسانه به خاطر حمایت های همیشگی تشکر می کنم. از مسئولان فدراسیون به خاطر فراهم کردن شرایط آرام در تیم ملی تشکر می کنم و امیدوارم با توجه به شرایط بد اقتصادی که کشور دارد ملی پوشان کشورمان بتوانند در منچستر مدال کسب کنند تا دل هموطنانمان شاد شود. 

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

تاریخ مراسم قرعه‌کشی لیگ‌های تکواندو مشخص شد

۱۳۹۹/۰۹/۱۲ ۱۴:۴۴

هوادار گزارش می دهد، تاریخ جلسه سرپرستان و مراسم قرعه‌کشی مسابقات لیگ‌های تکواندو مشخص شد.

واکنش دو اسطوره بوکس جهان از تساوی در یک مسابقه نمایشی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹ ۱۱:۴۰

هوادار گزارش می دهد، دو بوکسور سنگین وزن جهان در یک مسابقه نمایشی به تساوی رسیدند.

صالحی امیری از تمرین ملی‌پوشان بوکس بازدید کرد

۱۳۹۹/۰۹/۰۱ ۱۵:۰۰

هوادار گزارش می دهد، رئیس کمیته ملی المپیک به صورت سرزده از اردوی تیم ملی بوکس بازدید کرد.

مهلت ابلاغ رای دادگاه CAS در مورد پرونده جودو ایران تا ٢٩ ژانویه تمدید شد

۱۳۹۹/۰۹/۰۱ ۱۱:۲۸

هوادار گزارش می دهد، دادگاه حکمیت ورزش با ارسال ایمیلی به فدراسیون جودو کشورمان اعلام کرد که اعلام رای دادگاه در خصوص این پرونده تا ۲۹ ژانویه تمدید خواهد شد.

همیلتون: برای رانندگان جوان درک اینکه شوماخر چه کارهایی کرده سخت است

۱۳۹۹/۰۸/۳۰ ۱۷:۱۸

هوادار گزارش می دهد، لوئیس همیلتون گفت که او نقش شوماخر را در موفقیت‌های خود و مرسدس درک می‌کند.
 

اردوی تیم ملی کاراته از فردا تعطیل می‌شود

۱۳۹۹/۰۸/۲۸ ۱۳:۲۴

هوادار گزارش می دهد، به دلیل قرنطینه شهرهای با وضعیت قرمز از عصر پنجشنبه ۲۹ آبان ماه به مدت دو هفته تعطیل خواهد شد.

اردوی تیم ملی بوکس هم تعطیل می شود

۱۳۹۹/۰۸/۲۷ ۰۹:۱۹

هوادار گزارش می دهد، اردوی تیم ملی بوکس به دلیل وضعیت قرمز کرونا در تهران از پنجشنبه ۲۹ آبان تعطیل می‌شود.

اردوی تیم ملی تکواندو تعطیل شد

۱۳۹۹/۰۸/۲۶ ۱۵:۵۲

هوادار گزارش می دهد، اردوی تیم‌ملی تکواندو مردان از چهارشنبه ۲۸ آبان ‌ماه تعطیل می‌شود و از ۱۵ آذرماه همزمان با اردوی بانوان و پاراتکواندو در مرکز جهانی تکواندو آغاز خواهد شد.

کرونا، تورهای جهانی جودو را لغو کرد

۱۳۹۹/۰۸/۲۵ ۱۰:۲۳

هوادار گزارش می دهد، به دلیل بحران کرونا، تورهای جهانی جودو لغو شد.

ادعای تکان‌دهنده بوکسور سنگین‌وزن جهان برای فرار از دوپینگ

۱۳۹۹/۰۸/۱۹ ۱۵:۲۴

هوادار گزارش می دهد، مایک تایسون قهرمان سنگین‌وزن جهان راز خود را برای فرار از دوپینگ فاش کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد