عزیزی: تیمی که تماشاگر برایش می‌آمد ابومسلم بود نه «مشکی‌پوشان دیار خراسان»!

خداداد عزیزی نسبت به صحبت‌های مسئولان باشگاه مشکی‌پوشان واکنش نشان داد و اعلام کرد که آنهایی که این حرف‌ها را می‌زنند، فوتبالی نیستند.

عزیزی: تیمی که تماشاگر برایش می‌آمد ابومسلم بود نه «مشکی‌پوشان دیار خراسان»!

به گزارش هوادار، خداداد عزیزی، درباره شکست یک بر صفر مشکی پوشان مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: پرسپولیس انصافاً خوب بازی می کند، چون تیمش «جور» است. نفراتش هم «جور» هستند و در همه پست ها بازیکنانی دارد که کار را برای این تیم در می آورند. فکر می کنم در کل بازی پرسپولیس سر بود و موقعیت های زیادی داشت. یکی از دلایلی هم که باعث شد این تیم فقط یک گل بزند، چمن نه چندان خوب ورزشگاه ثامن بود.

وی در مورد عدم حمایت هواداران مشهدی از تیم مشکی پوشان در دیدار مقابل پرسپولیس که منجر به اعتراض شدید مالک و مدیرعامل این باشگاه هم شد، تصریح کرد: در بازی های معمولی مشکی پوشان هم هزار نفر به ورزشگاه نمی آیند. اینها توقع داشتند جمعه همه در ورزشگاه مشکی پوشان یا سیاه جامگان را تشویق کنند و پرسپولیس فقط سه هزار هوادار داشته باشد؟ استقلال و پرسپولیس همین هستند و هرجا می روند تعداد هواداران شان بیشتر است. اینهایی هم که این حرف ها را می زنند، فوتبالی نیستند. از زمانی که ۱۷ سالم بود و در ابومسلم بازی می کردم، شرایط به همین صورت بود.

عزیزی ادامه داد: اصلاً بچه که به دنیا می آید و مثلاً اسمش را می گذارند «حسین»، معلوم می شود که این بچه سه روزه طرفدار پرسپولیس است یا استقلال. هر خانواده ای می روید همین شرایط است. همه جا سر استقلال و پرسپولیس دعواست. تنها تیمی که می تواند مقابل پرسپولیس و استقلال عرض اندام کند و حرفی برای گفتن داشته باشد، تراکتورسازی تبریز است، اما شما تیم دیگری نمی بینید که مقابل استقلال و پرسپولیس طرفدار داشته باشد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در واکنش به صحبت های محمدرضا و علی عباسی مبنی بر اینکه «سال آینده یا تیم را به یک شهر دیگر می دهند یا بازی های شان با پرسپولیس و استقلال را پشت درهای بسته برگزار می کنند»، گفت: جدی نگیرید! از این حرف ها در فوتبال زیاد می زنند! آن تیمی که هوادار برایش می آمد، ابومسلم بود، نه این سیاه جامگان و مشکی پوشان. من سال ۸۵ در ابومسلم بودم. ما هر وقت با پرسپولیس و استقلال بازی می کردیم، ۲۰ هزار نفر به ورزشگاه می آمدند که نیمی از آنها ابومسلمی بودند. هنوز هم که هنوز است و ابومسلم وجود ندارد، مردم دل شان برای ابومسلم می تپد. الان چه توقعی دارید؟ توقع دارید کل استادیوم بیاید برای «مشکی پوشان دیار خراسان» که چهار سال قدمت ندارد؟

وی یادآور شد: این حرف که می گویند مردم هر شهر باید طرفدار شهر خودش باشد، حرف درستی است. هیچ جای دنیا این طور نیست که مردم یک شهر از تیم شهر دیگر حمایت کنند. در جاهای دیگر مردم هر شهری طرفدار تیم خودشان هستند، اما در ایران این طور نیست. حتی در خودِ تبریز هم که تراکتورسازی برای خودش «برو بیایی» از لحاظ هوادار دارد، پرسپولیسی ها بیشتر هستند. این حرف هایی هم که سیاه جامگانی ها می زند، بیشتر بهانه جویی است.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

شدت‌گرفتن تست دوپینگ در روزهای حساس لیگ برتر فوتبال

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۲۲:۴۲

در حالی که لیگ برتر فوتبال به روزهای حساس خود رسیده شنیده شده اقداماتی برای کنترل بیشتر دوپینگ صورت گرفته است.

برنامه تمرینی استقلال پیش از دیدار با پدیده

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۲۲:۱۰

برنامه تمرینی تیم فوتبال استقلال پیش از دیدار با پدیده مشهد اعلام شد.

طارمی: از پرسپولیسی‌ها بابت همه چیز ممنون هستم - الغرافه اهداف بزرگی در سر دارد

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۲۱:۱۵

مهاجم ایرانی تیم الغرافه قطر در مراسم معارفه خود در این باشگاه از اهدافش در این تیم و همچنین روزهای خوب در پرسپولیس صحبت کرد.

اعلام زمان و مکان بلیت فروشی دیدار پدیده و استقلال

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۲۱:۱۰

روابط عمومی هیئت فوتبال خراسان رضوی زمان و مکان های بلیت فروشی دیدار پدیده خراسان و استقلال تهران را اعلام کرد.

پایان مراسم معارفه طارمی با حضور اسنایدر و کاپیتان سابق عراق

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۲۱:۰۷

مراسم معارفه مهاجم جدید ایرانی تیم فوتبال باشگاه الغرافه قطر با حضور ۲ ستاره مطرح هلندی و عراقی پایان یافت.

طارمی پیراهن شماره ۹ پرسپولیس را بوسید +عکس

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۲۰:۵۰

مهدی طارمی پیراهن تیم سابقش را بوسید.

شوخی طارمی با گلر فصل قبل لخویا - کیک طارمی را بریدند! +عکس

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۲۰:۴۱

مراسم معارفه مهدی طارمی در هتل گراند هتل برگزار شد.

آنچه در مکالمه گرشاسبی و مدیر ورزشی الغرافه گذشت

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۲۰:۲۲

پیش از معارفه طارمی در الغرافه مکالمه ای بین گرشاسبی و مدیر ورزشی الغرافه رد و بدل شد.

زمانبندی مسابقات جام ملت‌های فوتسال ۲۰۱۸ اعلام شد

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۲۰:۰۲

فدراسیون جهانی فوتبال زمانبندی مسابقات جام ملت های فوتسال ۲۰۱۸ را اعلام کرد.

طارمی در الغرافه هم ۹ می پوشد +عکس

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۱۹:۵۴

شماره پیراهن مهدی طارمی در الغرافه مشخص شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد