عطایی: کار خیلی سختی در قهرمانی جهان داریم -هفته دوم، هفته کلیدی برای والیبال ایران است

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: در رقابت‌های قهرمانی جهان با تیم‌های قدرتمندی همگروه شده‌ایم و این موضوع کارمان را خیلی سخت می‌کند.

عطایی: کار خیلی سختی در قهرمانی جهان داریم -هفته دوم، هفته کلیدی برای والیبال ایران است

به گزارش هوادار، بهروز عطایی درمورد همگروهی جوانان ایران با تیم‌های روسیه، جمهوری چک و تونس در رقابت‌های قهرمانی جهان اظهار داشت: در گروه بسیار سختی قرار گرفته‌ایم، چراکه روسیه قهرمان اروپا، چک نایب قهرمان اروپا و تونس هم قهرمان آفریقا است. براساس بررسی‌هایی که داشتیم گروه سوم و چهارم سخت‌ترین گروه‌های مرحله مقدماتی هستند.

وی ادامه داد: اطلاعات اولیه از حریفان داریم و در ادامه اطلاعات‌مان بیشتر هم خواهد شد. از حالا باید براساس حریفانی که داریم طراحی تمرین کرده و پیش برویم. باید راه‌های مبارزه و غلبه بر حریفان را به صورت دقیق پیدا کرده و آنها را به بازیکنان منتقل کنیم. بعد از بازی‌های تدارکاتی در اسلوونی و بلغارستان جمع‌بندی نهایی صورت خواهد گرفت و امیدوارم در نهایت نتیجه‌ای در شان والیبال ایران کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران درمورد نتایج تیم ملی ایران در هفته اول لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ خاطرنشان کرد: تیم ایران بازی‌های قابل توجهی برگزار کرد. با توجه به اینکه ایران بدون بازی تدارکاتی راهی مسابقات شد در گام نخست مقابل ایتالیا تا اواسط ست دوم ناهماهنگ بود، اما رفته رفته با اضافه شدن فیاضی نظم و ثبات تیم بهتر شد. در ست‌های سوم و چهارم هم با وجود اینکه فوق‌العاده بازی نکردیم، اما ایتالیا را تحت تاثیر تجربه خود قرار دادیم و برنده میدان شدیم. 

عطایی گفت: در بازی‌های دوم و سوم ایران عملکرد خیلی خوبی داشت. ملی‌پوشان ایران تیم چین را کاملاً تحت تاثیر قرار دادند؛ ضمن اینکه چینی‌ها هم با ترکیب کامل خود به میدان آمده بودند و از شرایط میزبانی هم سود می‌بردند. در بازی برابر آلمان با وجود اینکه آلمان پاسور اصلی خودش را در اختیار نداشت، اما خوب ظاهر شد و در مقابل ایران هم عملکرد قابل قبولی داشت. 

وی درخصوص بازی‌های ایران در هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ عنوان کرد: بازی‌های ایران در هفته دوم سخت‌تر است. حضور تیم‌های ایران، برزیل و آرژانتین در یک گروه که هر سه تیم در هفته اول سه پیروزی کسب کرده‌اند کار را سخت‌تر هم می‌کند. به هرحال برزیل، آرژانتین و ژاپن با ترکیب کامل خود وارد مسابقات شدند و برزیلی‌ها فقط رزنده، پاسور خود را در اختیار ندارند. آرژانتین هم تنها دچکو، پاسور خود را در اختیار ندارد و سایر بازیکنان اصلی حاضر هستند. هفته دوم، هفته کلیدی برای والیبال ایران خواهد بود.

کارشناس والیبال ادامه داد: اگر ایران در هفته دوم بتواند دو بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد، می‌تواند شانس زیادی برای صعود به مرحله نهایی داشته باشد. امیدوارم این اتفاق هم رخ دهد و شاهد درخشش و پیروزی‌های دیگر از سوی ملی‌پوشان کشورمان در لیگ ملت‌ها باشیم.

افزودن نظر

اخبار والیبال

حضور غفور در تیم والیبال ورونا منتفی شد

۱۳۹۹/۰۹/۰۲ ۰۸:۴۰

هوادار گزارش می دهد، حضور پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران در تیم ورونا منتفی شد.

مدت قرارداد آلکنو با والیبال ایران مشخص شد

۱۳۹۹/۰۸/۳۰ ۱۶:۵۲

هوادار گزارش می دهد، مدت قرارداد سرمربی آینده تیم ملی والیبال ایران مشخص شد.

ملی پوش والیبال به پیاچنزا پیوست

۱۳۹۹/۰۸/۳۰ ۱۶:۴۸

هوادار گزارش می دهد، ملی پوش والیبال ایران به تیم ایتالیایی پیاچنزا پیوست.

لیگ والیبال زنان و مردان به تعویق افتاد

۱۳۹۹/۰۸/۲۶ ۱۳:۳۶

هوادار گزارش می دهد، به دلیل شرایط کرونا در کشور، لیگ برتر والیبال زنان و مردان به تعویق افتاد.

هینن به کرونا مبتلا شد

۱۳۹۹/۰۸/۱۶ ۱۷:۱۵

هوادار گزارش می دهد، سرمربی بلژیکی تیم والیبال پروجا به ویروس کرونا مبتلا شد.

آلکنو دستیارش را هم برای حضور در ایران انتخاب کرد

۱۳۹۹/۰۸/۱۲ ۰۸:۴۰

هوادار گزارش می دهد، گزینه هدایت تیم ملی والیبال ایران دستیارش برای حضور روی نیمکت تیم ملی کشورمان را هم معرفی کرد.

لیگ برتر والیبال| برنامه هفته نخست لیگ متمرکز اعلام شد

۱۳۹۹/۰۸/۱۰ ۱۶:۴۴

هوادار گزارش می دهد، کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال، برنامه هفته نخست لیگ متمرکز والیبال مردان کشور را اعلام کرد.

پیشنهاد جدید فدراسیون والیبال به باشگاه‌ها برای ادامه مسابقات لیگ برتر

۱۳۹۹/۰۸/۰۵ ۱۵:۳۸

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون والیبال برای برگزاری ادامه مسابقات لیگ برتر مدل جدیدی را به باشگاه پیشنهاد کرد.

داورزنی: نمی خواهیم لیگ را نیمه کاره رها کنیم/ به فکر سلامتی بازیکنان هستیم

۱۳۹۹/۰۸/۰۵ ۱۵:۰۰

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون والیبال گفت: نمی خواهیم امسال لیگ را نیمه کاره رها کنیم، چون قطعاً تبعاتی خواهد داشت.

کاپیتان سابق تیم ملی والیبال راهی دسته اول شد

۱۳۹۹/۰۸/۰۵ ۱۴:۰۸

هوادار گزارش می دهد، کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران با عقد قراردادی رسمی به تیم دسته یکی هوادار پیوست.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد