عطایی: کار خیلی سختی در قهرمانی جهان داریم -هفته دوم، هفته کلیدی برای والیبال ایران است

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: در رقابت‌های قهرمانی جهان با تیم‌های قدرتمندی همگروه شده‌ایم و این موضوع کارمان را خیلی سخت می‌کند.

عطایی: کار خیلی سختی در قهرمانی جهان داریم -هفته دوم، هفته کلیدی برای والیبال ایران است

به گزارش هوادار، بهروز عطایی درمورد همگروهی جوانان ایران با تیم‌های روسیه، جمهوری چک و تونس در رقابت‌های قهرمانی جهان اظهار داشت: در گروه بسیار سختی قرار گرفته‌ایم، چراکه روسیه قهرمان اروپا، چک نایب قهرمان اروپا و تونس هم قهرمان آفریقا است. براساس بررسی‌هایی که داشتیم گروه سوم و چهارم سخت‌ترین گروه‌های مرحله مقدماتی هستند.

وی ادامه داد: اطلاعات اولیه از حریفان داریم و در ادامه اطلاعات‌مان بیشتر هم خواهد شد. از حالا باید براساس حریفانی که داریم طراحی تمرین کرده و پیش برویم. باید راه‌های مبارزه و غلبه بر حریفان را به صورت دقیق پیدا کرده و آنها را به بازیکنان منتقل کنیم. بعد از بازی‌های تدارکاتی در اسلوونی و بلغارستان جمع‌بندی نهایی صورت خواهد گرفت و امیدوارم در نهایت نتیجه‌ای در شان والیبال ایران کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران درمورد نتایج تیم ملی ایران در هفته اول لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ خاطرنشان کرد: تیم ایران بازی‌های قابل توجهی برگزار کرد. با توجه به اینکه ایران بدون بازی تدارکاتی راهی مسابقات شد در گام نخست مقابل ایتالیا تا اواسط ست دوم ناهماهنگ بود، اما رفته رفته با اضافه شدن فیاضی نظم و ثبات تیم بهتر شد. در ست‌های سوم و چهارم هم با وجود اینکه فوق‌العاده بازی نکردیم، اما ایتالیا را تحت تاثیر تجربه خود قرار دادیم و برنده میدان شدیم. 

عطایی گفت: در بازی‌های دوم و سوم ایران عملکرد خیلی خوبی داشت. ملی‌پوشان ایران تیم چین را کاملاً تحت تاثیر قرار دادند؛ ضمن اینکه چینی‌ها هم با ترکیب کامل خود به میدان آمده بودند و از شرایط میزبانی هم سود می‌بردند. در بازی برابر آلمان با وجود اینکه آلمان پاسور اصلی خودش را در اختیار نداشت، اما خوب ظاهر شد و در مقابل ایران هم عملکرد قابل قبولی داشت. 

وی درخصوص بازی‌های ایران در هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ عنوان کرد: بازی‌های ایران در هفته دوم سخت‌تر است. حضور تیم‌های ایران، برزیل و آرژانتین در یک گروه که هر سه تیم در هفته اول سه پیروزی کسب کرده‌اند کار را سخت‌تر هم می‌کند. به هرحال برزیل، آرژانتین و ژاپن با ترکیب کامل خود وارد مسابقات شدند و برزیلی‌ها فقط رزنده، پاسور خود را در اختیار ندارند. آرژانتین هم تنها دچکو، پاسور خود را در اختیار ندارد و سایر بازیکنان اصلی حاضر هستند. هفته دوم، هفته کلیدی برای والیبال ایران خواهد بود.

کارشناس والیبال ادامه داد: اگر ایران در هفته دوم بتواند دو بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد، می‌تواند شانس زیادی برای صعود به مرحله نهایی داشته باشد. امیدوارم این اتفاق هم رخ دهد و شاهد درخشش و پیروزی‌های دیگر از سوی ملی‌پوشان کشورمان در لیگ ملت‌ها باشیم.

افزودن نظر

اخبار والیبال

ملی‌پوش کانادایی به الاهلی پیوست/ تقویت غول‌های آفریقا با حضور دروکو

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ۱۲:۳۰

هوادار گزارش می دهد، بازیکن تیم ملی والیبال کانادا با عقد قراردادی به تیم الاهلی مصر پیوست.

ملی‌پوش والیبال ایران قراردادش را با بورسای ترکیه امضا کرد

۱۳۹۸/۰۶/۲۵ ۱۶:۱۱

هوادار گزارش می دهد، دریافت کننده والیبال ایران قراردادش را با تیم باشگاهی جدیدش امضا کرد.

عطایی: شکست مقابل استرالیا، هشدار به موقعی برای تیم ملی والیبال بود

۱۳۹۸/۰۶/۲۵ ۱۴:۲۹

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال جوانان گفت: زنگ خطر و هشدار برای تیم ملی والیبال ایران به موقع به صدا درآمد تا هیچ حریفی را در هیچ مقطعی دست‌کم نگیرند.

والیبال قهرمانی آمریکای جنوبی| تیم رویایی معرفی شد/ سوزای برزیلی، ارزشمندترین بازیکن

۱۳۹۸/۰۶/۲۵ ۱۱:۳۶

هوادار گزارش می دهد، تیم رویایی رقابت‌های والیبال قهرمانی آمریکای جنوبی در پایان این دوره از مسابقات معرفی شد.

مچ پای کاظمی شکست/ ستاره جوان والیبال ایران ۴ ماه دور از میادین

۱۳۹۸/۰۶/۲۵ ۱۱:۲۰

هوادار گزارش می دهد، مچ پای پشت خط زن جوان تیم والیبال خاتم اردکان شکست تا وی حداقل ۴ ماه دور از میادین باشد.

نخستین تمرین ستاره‌ والیبال لهستان با تیم جدیدش/ کورک به مونزا پیوست

۱۳۹۸/۰۶/۲۳ ۱۱:۰۹

هوادار گزارش می دهد، ستاره والیبال لهستان تمریناتش را تیم باشگاهی جدیدش را آغاز کرد.

والیبال قهرمانی آسیا| قیمت بلیت بازی‌ها مشخص شد

۱۳۹۸/۰۶/۲۰ ۱۵:۳۳

هوادار گزارش می دهد، قیمت بلیت بازی‌ها در مسابقات والیبال قهرمانی آسیا مشخص شد.

دریابیگی در انتخابات فدراسیون والیبال ثبت‌نام کرد/ کاندیداها به خط می‌شوند

۱۳۹۸/۰۶/۲۰ ۱۴:۲۲

هوادار گزارش می دهد، سرپرست تیم ملی والیبال نوجوانان در مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان تا سال ۲۰۱۹ در انتخابات فداسیون والیبال ثبت‌نام کرد.

والیبال انتخابی المپیک| مصاف بانوان ایران با قزاقستان در نخستین دیدار

۱۳۹۸/۰۶/۱۳ ۱۰:۰۸

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی والیبال بانوان ایران در مسابقه انتخابی المپیک توکیو در نخستین دیدار باید به مصاف قزاقستان برود.

نوجوانان والیبال غریبانه به ایران بازگشتند

۱۳۹۸/۰۶/۱۱ ۱۲:۱۸

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی والیبال نوجوانان امروز به کشور بازگشت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد