عطایی: کولاکوویچ بهترین گزینه بود- با کاله برای پلی‌آف لیگ می‌جنگیم

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با بیان اینکه هدف این تیم حضور در مرحله پلی‌آف لیگ‌برتر است، گفت: از نظر من بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی ایگور کولاکوویچ بود که انتخاب شد.

عطایی: کولاکوویچ بهترین گزینه بود- با کاله برای پلی‌آف لیگ می‌جنگیم

به گزارش هوادار،بهروز عطایی در خصوص پیروزی تیم والیبال کاله مازندران در هفته هفدهم لیگ برتر والیبال مقابل تیم شهرداری ارومیه، توضیح داد: بازی سختی را مقابل این تیم داشتیم و از سختی آن با خبر بودیم. به هر حال تیم شهرداری ارومیه نسبت به نیم فصل اول در کادرفنی و ترکیب خود با خریدن ۴ تا ۵ بازیکن جدید تغییراتی داشت که باعث بهتر شدن این تیم شده است. بازی خوبی بود و خوشبختانه توانستیم به برتری برسیم. ما در نیم فصل اول هم به سختی ۳ بر ۲ مقابل ارومیه به برتری رسیدیم و پیش بینی این بازی سخت را داشتیم.

او با بیان اینکه حضور هواداران تیم والیابل شهرداری ارومیه در سالن مسابقه در این فصل بی سابقه بود، اظهار کرد: می دانستیم که با این پیروزی می توانیم شانس زیادی برای حضور در پلی آف داشته باشیم و در غیر این صورت هم تا حد زیادی از این هدف دور می شویم. با علم به این موضوع مقابل ارومیه به زمین رفتیم و در یک بازی سخت به برتری رسیدیم چرا که تیم ارومیه نیز می دانست نتیجه این بازی چقدر برای حضورش در مرحله بعد مهم است.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران ادامه داد: بازی پر فشاری بود و به نظرم دلیل پیروزی ما عدم ترس از باخت بود و تیم ارومیه از باخت در این بازی می ترسید. در ست پنجم راحت بازی کردیم و به نظرم تیم ارومیه استرس و ترس باخت در این ست را داشت که به پیروزی نرسید. ضمن اینکه باید بگویم فضای سالن ارومیه با توجه به حضور ۴ هزار نفری هوادارانش بسیار جو سنگینی داشت و در جریان بازی فشار زیادی را به بازیکنان ما وارد کردند.

عطایی در خصوص مدعیان فصل جاری لیگ برتر والیبال به جز تیم های شهرداری ورامین و پیکان تهران، گفت: تیم ها و بازی های این فصل لیگ برتر والیبال به گونه ای است که هیچ تیمی در جدول حاشیه امنیت ندارد و به همین دلیل رقابت سختی را شاهد هستیم. اگر دو تیم ورامین و پیکان را که عملکرد قابل دفاعی تا به اینجای کار داشته اند را کنار بگذاریم، سایر تیم ها تا رده نهم جدول را می توان مدعیان حضور در مرحله بعد لیگ دانست. با این حال به نظرم شانس حضور تیم های سوم، چهارم و پنجم جدول برای رسیدن به مرحله پلی آف بیشتر است.

او در خصوص بازی هفته بعد تیم کاله مازندران مقابل عقاب نهاجا و برنامه این تیم برای ادامه فصل نیز گفت: با توجه به توانایی تیم و بضاعتمان سعی می کنیم بهترین عملکرد را در این مسابقه و در ادامه لیگ داشته و به نتیجه برسیم، هدف و استراتژی تیم ما رسیدن به مرحله بعد(پلی آف) لیگ برتر است.

بهروز عطایی در پایان و در خصوص تمدید قراداد ایگور کولاکوویچ با تیم ملی والیبال ایران گفت: به هر حال فاصله زیادی تا لیگ جهانی و المپیک نداریم و به همین منظور زمان لکافی برای انتخاب مربی جدید وجود ندارد. به نظر من با توجه به شرایط حاکم بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی همین ایگور کولاکوویچ بود و فدراسیون بهترین تصمیم را گرفت. او دو سال است آزمون خطاهای خود را انجام داده و الان والیبال ایران را می شناسد، به نظر من بهترین گزینه کولاکوویچ بود.

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

۲۲ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان دعوت شدند

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۳:۳۱

کادر فنی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران ۲۲ بازیکن را به اردوی آماده سازی دعوت کرد.

صعود هم تیمی های عبادی پور به نیمه نهایی لیگ اروپا، حذف زنیت

۱۳۹۸/۰۱/۰۱ ۰۹:۴۳

تیم اسکرا بلچاتو لهستان با پیروزی مقابل تیم زنیت سن پترزبورگ روسیه به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد.

افروزی به تیم ملی والیبال برگشت- خوش‌خبر: کادر فنی تیم ملی مثل پارسال بدون تغییر خواهد بود

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۱۴:۲۱

سرپرست تیم ملی والیبال ایران اعلام کرد با اضافه شدن افروزی فهرست اعضای کادرفنی تیم ملی مانند سال گذشته شد و هیچ تغییری نخواهد داشت.

کولاکوویچ: المپیک اولویت اول والیبال ایران است- با شهرام محمودی خیال‌مان راحت است

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۱۴:۱۰

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: لیست تیم ملی به هیچ وجه قطعی نیست و خیلی از عوامل می تواند باعث تغییر در آن شود.

داوری: میزبانی ۸ تیم برتر والیبال آسیا را می‌خواهیم- برای تیم دختران مربی خارجی مد نظر داریم

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۱۰:۵۳

سرپرست فدراسیون والیبال ایران می گوید: به دنبال میزبانی از ۸ تیم برتر والیبال آسیا هستیم و گزینه های خارجی را برای هدایت تیم ملی بانوان مد نظر داریم.

خوش‌خبر: مبلغی از طرف هدایتی به حساب فدراسیون واریز نشده - اسناد پرداخت پاداش‌ها به بازرسان سازمان بازرسی ارائه شده

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۱۰:۳۷

سرپرست تیم ملى والیبال کشورمان گفت: برخلاف برخی صحبت های مطرح شده باید بگویم هیچ مبلغی از سوی هدایتی به حساب فدراسیون واریز نشده است.

کولاکوویچ برای سال ۹۸ تیم ملی والیبال لیست داد

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۲۲:۱۵

سرمربی تیم ملی والیبال لیست بازیکنان ایران را برای شرکت در مسابقات سال آینده و لیست اولین اردو در ۱۹ فروردین اعلام کرد.

لیگ برتر والیبال؛ شهرداری ورامین با شکست سایپا قهرمان شد

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۸:۰۷

بازی سوم فینال لیگ برتر والیبال را شهرداری ورامین از تیم سایپا برد و جشن قهرمانی را در آزادی برپاکرد.

سرمربی تیم ملی والیبال از ایران رفت

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۶:۰۷

سرمربی تیم ملی والیبال ایران بامداد امروز تهران را ترک کرد.

اکبری: باید خودمان را برای بازی فردا آماده کنیم

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۲۰:۵۶

پیمان اکبری بعد از باخت سایپا در دومین بازی فینال مقابل شهرداری ورامین گفت: این بازی تمام شد و از حالا باید خودمان را برای بازی فردا آماده کنیم.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد