عطایی: کولاکوویچ بهترین گزینه بود- با کاله برای پلی‌آف لیگ می‌جنگیم

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با بیان اینکه هدف این تیم حضور در مرحله پلی‌آف لیگ‌برتر است، گفت: از نظر من بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی ایگور کولاکوویچ بود که انتخاب شد.

عطایی: کولاکوویچ بهترین گزینه بود- با کاله برای پلی‌آف لیگ می‌جنگیم

به گزارش هوادار،بهروز عطایی در خصوص پیروزی تیم والیبال کاله مازندران در هفته هفدهم لیگ برتر والیبال مقابل تیم شهرداری ارومیه، توضیح داد: بازی سختی را مقابل این تیم داشتیم و از سختی آن با خبر بودیم. به هر حال تیم شهرداری ارومیه نسبت به نیم فصل اول در کادرفنی و ترکیب خود با خریدن ۴ تا ۵ بازیکن جدید تغییراتی داشت که باعث بهتر شدن این تیم شده است. بازی خوبی بود و خوشبختانه توانستیم به برتری برسیم. ما در نیم فصل اول هم به سختی ۳ بر ۲ مقابل ارومیه به برتری رسیدیم و پیش بینی این بازی سخت را داشتیم.

او با بیان اینکه حضور هواداران تیم والیابل شهرداری ارومیه در سالن مسابقه در این فصل بی سابقه بود، اظهار کرد: می دانستیم که با این پیروزی می توانیم شانس زیادی برای حضور در پلی آف داشته باشیم و در غیر این صورت هم تا حد زیادی از این هدف دور می شویم. با علم به این موضوع مقابل ارومیه به زمین رفتیم و در یک بازی سخت به برتری رسیدیم چرا که تیم ارومیه نیز می دانست نتیجه این بازی چقدر برای حضورش در مرحله بعد مهم است.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران ادامه داد: بازی پر فشاری بود و به نظرم دلیل پیروزی ما عدم ترس از باخت بود و تیم ارومیه از باخت در این بازی می ترسید. در ست پنجم راحت بازی کردیم و به نظرم تیم ارومیه استرس و ترس باخت در این ست را داشت که به پیروزی نرسید. ضمن اینکه باید بگویم فضای سالن ارومیه با توجه به حضور ۴ هزار نفری هوادارانش بسیار جو سنگینی داشت و در جریان بازی فشار زیادی را به بازیکنان ما وارد کردند.

عطایی در خصوص مدعیان فصل جاری لیگ برتر والیبال به جز تیم های شهرداری ورامین و پیکان تهران، گفت: تیم ها و بازی های این فصل لیگ برتر والیبال به گونه ای است که هیچ تیمی در جدول حاشیه امنیت ندارد و به همین دلیل رقابت سختی را شاهد هستیم. اگر دو تیم ورامین و پیکان را که عملکرد قابل دفاعی تا به اینجای کار داشته اند را کنار بگذاریم، سایر تیم ها تا رده نهم جدول را می توان مدعیان حضور در مرحله بعد لیگ دانست. با این حال به نظرم شانس حضور تیم های سوم، چهارم و پنجم جدول برای رسیدن به مرحله پلی آف بیشتر است.

او در خصوص بازی هفته بعد تیم کاله مازندران مقابل عقاب نهاجا و برنامه این تیم برای ادامه فصل نیز گفت: با توجه به توانایی تیم و بضاعتمان سعی می کنیم بهترین عملکرد را در این مسابقه و در ادامه لیگ داشته و به نتیجه برسیم، هدف و استراتژی تیم ما رسیدن به مرحله بعد(پلی آف) لیگ برتر است.

بهروز عطایی در پایان و در خصوص تمدید قراداد ایگور کولاکوویچ با تیم ملی والیبال ایران گفت: به هر حال فاصله زیادی تا لیگ جهانی و المپیک نداریم و به همین منظور زمان لکافی برای انتخاب مربی جدید وجود ندارد. به نظر من با توجه به شرایط حاکم بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی همین ایگور کولاکوویچ بود و فدراسیون بهترین تصمیم را گرفت. او دو سال است آزمون خطاهای خود را انجام داده و الان والیبال ایران را می شناسد، به نظر من بهترین گزینه کولاکوویچ بود.

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

سرمربی شهرداری ارومیه استعفا داد

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۰۱:۰۷

ناصر شهنازی سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه از سمتش استعفا کرد.

لیگ برتر والیبال؛ پیروزی پیکان مقابل خاتم ، باخت شهرداری ارومیه در مشهد

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۸:۱۹

 هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال با پیروزی تیم پیکان مقابل خاتم اردکان شروع شد.

قوچان‌نژاد: در ورامین هر بلایی سرمان آوردند اما آب از آب تکان نخورد

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۱۰:۵۱

سرمربی تیم والیبال پیام خراسان گفت: در ورامین همه بلایی سرمان آوردند، اما هیچکس واکنشی نشان نداد.

آرای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال اعلام شد

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۲۳:۳۵

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال روز دوشنبه با تشکیل جلسات متوالی جهت پیگیری شکایات و اعتراضات با صدور آرای لازم به کار خود پایان داد.

لیگ برتر والیبال؛ کار بزرگ دورنا مقابل گنبدی ها ، باخت پیام خراسان و برد پیکان

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۲۱:۲۶

تیم ملی دورنای ارومیه امروز بعد از هفته ها شهرداری گنبد را شکست داد و به اولین بردش در لیگ برتر والیبال رسید.

کولاکوویچ: سال سختی داریم- دوست ندارم جایی کار کنم که من را نمی خواهند

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۱:۰۲

سرمربی تیم ملی والیبال در نشست خبری امروز در باره قراردادش، تیم ملی ، نخواستن ضیایی  و المپیک صحبت کرد.

حکم دیدار پیام و خاتم صادر نشده- تماشاگران شهروند اراک تا اطلاع ثانوی محروم شدند

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۶:۵۵

با اعلام سازمان لیگ دیدار دو تیم شهروند اراک و پیام خراسان بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.
 

عطایی: کولاکوویچ بهترین گزینه بود- با کاله برای پلی‌آف لیگ می‌جنگیم

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۱:۱۲

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با بیان اینکه هدف این تیم حضور در مرحله پلی آف لیگ برتر است، گفت: از نظر من بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی ایگور کولاکوویچ بود که انتخاب شد.

معرفی حریفان تیم ملی والیبال در راه المپیک ۲۰۲۰

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۱۴:۳۹

فدراسیون جهانی والیبال گروه بندی مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ را معرفی کرد.

خوش‌خبر: برنامه‌های تیم ملی والیبال به تاخیر افتاده- هیچ چیز از قرارداد کولاکوویچ معلوم نیست

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۱۱:۵۰

سرپرست سابق تیم ملی والیبال با بیان اینکه برنامه های تیم ملی به تاخیر افتاده، گفت: در حال حاضر بهترین گزینه برای هدایت ملی پوشان کولاکوویچ است.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد