عطایی: کولاکوویچ بهترین گزینه بود- با کاله برای پلی‌آف لیگ می‌جنگیم

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با بیان اینکه هدف این تیم حضور در مرحله پلی‌آف لیگ‌برتر است، گفت: از نظر من بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی ایگور کولاکوویچ بود که انتخاب شد.

عطایی: کولاکوویچ بهترین گزینه بود- با کاله برای پلی‌آف لیگ می‌جنگیم

به گزارش هوادار،بهروز عطایی در خصوص پیروزی تیم والیبال کاله مازندران در هفته هفدهم لیگ برتر والیبال مقابل تیم شهرداری ارومیه، توضیح داد: بازی سختی را مقابل این تیم داشتیم و از سختی آن با خبر بودیم. به هر حال تیم شهرداری ارومیه نسبت به نیم فصل اول در کادرفنی و ترکیب خود با خریدن ۴ تا ۵ بازیکن جدید تغییراتی داشت که باعث بهتر شدن این تیم شده است. بازی خوبی بود و خوشبختانه توانستیم به برتری برسیم. ما در نیم فصل اول هم به سختی ۳ بر ۲ مقابل ارومیه به برتری رسیدیم و پیش بینی این بازی سخت را داشتیم.

او با بیان اینکه حضور هواداران تیم والیابل شهرداری ارومیه در سالن مسابقه در این فصل بی سابقه بود، اظهار کرد: می دانستیم که با این پیروزی می توانیم شانس زیادی برای حضور در پلی آف داشته باشیم و در غیر این صورت هم تا حد زیادی از این هدف دور می شویم. با علم به این موضوع مقابل ارومیه به زمین رفتیم و در یک بازی سخت به برتری رسیدیم چرا که تیم ارومیه نیز می دانست نتیجه این بازی چقدر برای حضورش در مرحله بعد مهم است.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران ادامه داد: بازی پر فشاری بود و به نظرم دلیل پیروزی ما عدم ترس از باخت بود و تیم ارومیه از باخت در این بازی می ترسید. در ست پنجم راحت بازی کردیم و به نظرم تیم ارومیه استرس و ترس باخت در این ست را داشت که به پیروزی نرسید. ضمن اینکه باید بگویم فضای سالن ارومیه با توجه به حضور ۴ هزار نفری هوادارانش بسیار جو سنگینی داشت و در جریان بازی فشار زیادی را به بازیکنان ما وارد کردند.

عطایی در خصوص مدعیان فصل جاری لیگ برتر والیبال به جز تیم های شهرداری ورامین و پیکان تهران، گفت: تیم ها و بازی های این فصل لیگ برتر والیبال به گونه ای است که هیچ تیمی در جدول حاشیه امنیت ندارد و به همین دلیل رقابت سختی را شاهد هستیم. اگر دو تیم ورامین و پیکان را که عملکرد قابل دفاعی تا به اینجای کار داشته اند را کنار بگذاریم، سایر تیم ها تا رده نهم جدول را می توان مدعیان حضور در مرحله بعد لیگ دانست. با این حال به نظرم شانس حضور تیم های سوم، چهارم و پنجم جدول برای رسیدن به مرحله پلی آف بیشتر است.

او در خصوص بازی هفته بعد تیم کاله مازندران مقابل عقاب نهاجا و برنامه این تیم برای ادامه فصل نیز گفت: با توجه به توانایی تیم و بضاعتمان سعی می کنیم بهترین عملکرد را در این مسابقه و در ادامه لیگ داشته و به نتیجه برسیم، هدف و استراتژی تیم ما رسیدن به مرحله بعد(پلی آف) لیگ برتر است.

بهروز عطایی در پایان و در خصوص تمدید قراداد ایگور کولاکوویچ با تیم ملی والیبال ایران گفت: به هر حال فاصله زیادی تا لیگ جهانی و المپیک نداریم و به همین منظور زمان لکافی برای انتخاب مربی جدید وجود ندارد. به نظر من با توجه به شرایط حاکم بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی همین ایگور کولاکوویچ بود و فدراسیون بهترین تصمیم را گرفت. او دو سال است آزمون خطاهای خود را انجام داده و الان والیبال ایران را می شناسد، به نظر من بهترین گزینه کولاکوویچ بود.

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

لیگ ملت های والیبال؛ آرژانتین۱- ۳ ایران ؛ غنیمت بزرگ در توکیو

۸۸۵۲/۱۱/۲۱ ۱۰:۴۵

تیم ملی والیبال کشورمان بعد از بازی نزدیک با تیم برزیل امروز با آرژانتین بازی کرد و سه امتیاز شیرین از حریفش گرفت.

لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۳-۲ لهستان؛ پیروزی حیثیتی و صدرنشینی

۸۲۳۱/۰۹/۰۷ ۱۸:۴۰

تیم ملی والیبال کشورمان در بازی حساس و مهم هفته سوم لیگ ملت ها تیم لهستان را در هم شکست .

لیگ ملت های والیبال؛ ایران۳- ۰ روسیه؛ روس ها هم تسلیم شدند

۶۹۸۹/۰۳/۲۸ ۱۸:۴۹

تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین بازی هفته سوم لیگ ملت ها به مصاف روسیه رفتند و با برد قاطعانه همچنان در صدر جدول ماندند . 

لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۳-۰ کانادا؛ سه امتیاز شیرین از اولین پیروزی خانگی

۶۹۸۹/۰۳/۲۶ ۱۷:۳۵

تیم ملی والیبال کشورمان در اولین بازی اش در هفته سوم لیگ ملت های والیبال با تیم کانادا در ارومیه بازی می کند.

لیگ ملت های والیبال؛ ژاپن۰-۳ ایران ، پیروزی مقتدرانه

۶۹۸۹/۰۳/۲۱ ۱۳:۱۳

تیم ملی والیبال در آخرین بازی هفته دوم لیگ ملت های والیبال با برد مقتدرانه انتقام باخت سال گذشته را از ژاپن میزبان گرفت.

لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۳-۱ ایتالیا؛ رکوردشکنی ایران با پیروزی در اولین بازی

۵۷۴۶/۱۰/۰۳ ۱۳:۱۵

تیم ملی والیبال کشورمان در اولین بازی اش در هفته اول لیگ ملت های والیبال در چین تیم ملی ایتالیا را شکست داد.

لیگ ملت های والیبال؛ چین۰-۳ ایران؛ پیروزی بی دردسر مقابل میزبان

۵۱۲۵/۰۷/۱۲ ۱۵:۲۴

تیم ملی والببال کشورمان در دومین بازی اش در لیگ ملت های والیبال امروز با شاگردان تیم لوزانو در چین بازی دارد.

لیگ ملت های والیبال؛ برزیل ۳- ۲ ایران؛ برزیلی های خوش شانس

۴۵۰۴/۰۴/۲۸ ۱۰:۲۳

تیم ملی کشورمان در هفته دوم لیگ ملت های والیبال مقابل برزیل بازی کرد و در یک بازی نزدیک بازنده شد.

لیگ ملت های والیبال؛ ۱۴ بازیکن ایران در ژاپن با یک تغییر مشخص شد

۴۵۰۴/۰۴/۲۵ ۱۶:۳۸

سرمربی تیم ملی والیبال، ۱۴ بازیکن را برای هفته دوم رقابت های لیگ ملتها معرفی کرد.

لیست تیم ملی والیبال برای هفته اول لیگ ملت ها اعلام شد

۴۵۰۴/۰۴/۱۹ ۱۱:۱۹

با اعلام امیرخوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران اسامی ۱۴ بازیکن ایران برای دیدارهای هفته اول در کشور چین اعلام شد.
 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد