عظیمی: در پرونده ترکاشوند، فدراسیون والیبال وظیفه‌اش را انجام داده است

هوادار گزارش می دهد، رئیس کمیته رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال گفت: در پرونده شکایت ترکاشوند از ورامین، فدراسیون به وظیفه خود عمل کرده است.

عظیمی: در پرونده ترکاشوند، فدراسیون والیبال وظیفه‌اش را انجام داده است

به گزارش هوادار، محمد ترکاشوند، سرمربی تیم والیبال پیکان با گلایه از برنامه‌ریزی‌های فدراسیون والیبال، تصریح کرد: امیدوارم داورزنی جلوی تیم‌های بدهکار را بگیرد وگرنه مجبور می‌شوم افشاگری کرده و خیلی موضوعات را مطرح کنم. ۵ سال است که من از ورامین طلب دارم و تاکنون هیچ اعتراضی به این موضوع نکرده‌ام. از نظر قانونی هم کاملاً حق با من است و کمیته انضباطی رای را به نفع من اعلام کرده است.

وی ادامه داد: با این شرایط تیم ورامین نباید در لیگ برتر حضور پیدا کند، چون این قانون فدراسیون است و آقایان امسال قرار بود خیلی محکم‌تر آن را اجرا کنند. تیم ورامین بدهکار و متخلف است و اگر در لیگ امسال بازی کند یعنی فدراسیون قوانین خودش را برای برخی تیم‌های خاص زیر پا گذاشته است. 

شهرام عظیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد اظهارات اخیر محمد ترکاشوند، سرمربی تیم والیبال پیکان مبنی بر اینکه تیم شهرداری ورامین بدهکار است و طبق قوانین فدراسیون نباید در لیگ برتر حضور داشته باشد، اظهار داشت: ترکاشوند یک سرمایه ارزشمند در والیبال ایران، آسیا و دنیا است و باید حرمت این سرمایه‌ها را نگه داریم. به هر حال حفظ حرمت آنها بر هر کسی واجب است.

وی ادامه داد: ترکاشوند از چند سال قبل حدود ۱۳۵ میلیون تومان از ورامین طلب دارد و کمیته انضباطی هم رای خود را در این خصوص اعلام کرده است. ما در چارچوب قانون پیگیری کرده و رای صادر کردیم. رای کمیته انضباطی رای قضایی نیست، اما با استناد به آن رای، ترکاشوند می‌تواند موضوع را پیگیری کند. فدراسیون تلاشش را کرده و رای صادر شده تا حق به حق دار برسد.

رئیس کمیته رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال در پاسخ به این سوال که مگر در قوانین فدراسیون نیامده که هر تیمی به بازیکنان و مربیانش بدهکار باشد حق حضور در لیگ برتر را ندارد، تصریح کرد: شرط حضور تیم‌ها در لیگ برتر عدم بدهی به بازیکنان و کادر فنی نیست، بلکه موضوع مطالبات فدراسیون است. ما یک نهاد غیر دولتی هستیم و باید برای گرفتن حق خود اقداماتی انجام دهیم. به هر حال از طرفی بحث بیت‌المال هم مطرح است و نباید اجازه دهیم خدشه‌ای به آن وارد شود.

افزودن نظر

اخبار والیبال

هینن: بلاتکلیفی ایران به نفع ما است/ با آلکنو کارمان مقابل آنها سخت می‌شود

۱۳۹۹/۰۶/۲۴ ۰۸:۲۰

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: اینکه تیم ایران هنوز سرمربی خود را انتخاب نکرده است، به نفع ما خواهد بود.

ترکاشوند: ای کاش تغییراتی در پروتکل بهداشتی فدراسیون والیبال اعمال شود

۱۳۹۹/۰۶/۲۰ ۱۱:۳۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: ای کاش مسئولان فدراسیون والیبال بتوانند تغییراتی در پروتکل بهداشتی برای برگزاری مسابقات اعمال کنند.

آلکنو، در فهرست نهایی گزینه‌های هدایت تیم ملی والیبال

۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۱۵:۲۵

هوادار گزارش می دهد، اسامی ۵ مربی مدنظر فدراسیون والیبال برای نشستن روی نیمکت تیم ملی مشخص شد.

پنج گزینه برای هدایت تیم ملی والیبال انتخاب شدند

۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۱۴:۵۵

هوادار گزارش می دهد، دومین نشست کمیته فنی و اتاق فکر فدراسیون والیبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی با انتخاب پنج گزینه برای هدایت این تیم به پایان رسید.

لژیونر جوان والیبال ایران به صربستان رسید

۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۱۴:۵۴

هوادار گزارش می دهد، پشت خط زن جوان والیبال ایران برای حضور در تمرینات تیم باشگاهی خود راهی صربستان شد.

عظیمی: در پرونده ترکاشوند، فدراسیون والیبال وظیفه‌اش را انجام داده است

۱۳۹۹/۰۶/۱۸ ۰۹:۱۳

هوادار گزارش می دهد، رئیس کمیته رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال گفت: در پرونده شکایت ترکاشوند از ورامین، فدراسیون به وظیفه خود عمل کرده است.

ترکاشوند: داورزنی جلوی تیم‌های بدهکار را بگیرد وگرنه افشاگری می‌کنم

۱۳۹۹/۰۶/۱۸ ۰۸:۱۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: امیدوارم داورزنی جلوی تیم‌های بدهکار را بگیرد وگرنه مجبور می‌شوم افشاگری کرده و خیلی موضوعات را مطرح کنم.

پیشنهاد فدراسیون والیبال ایران به آلکنو تایید شد

۱۳۹۹/۰۶/۱۷ ۱۳:۵۴

هوادار گزارش می دهد، مدیر روابط عمومی باشگاه زنیت‌کازان پیشنهاد فدراسیون والیبال ایران به آلکنو را تایید کرد.

لیگ برتر والیبال| برنامه هفته نخست اعلام شد/ تعویق بازی هورسان و استراحت اراکی‌ها

۱۳۹۹/۰۶/۱۶ ۱۶:۳۴

هوادار گزارش می دهد، کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال برنامه هفته نخست لیگ برتر مردان سال ۹۹ را اعلام کرد.

فدراسیون والیبال: گزینه نهایی برای هدایت تیم ملی را کمیته فنی انتخاب می‌کند

۱۳۹۹/۰۶/۱۶ ۱۴:۳۵

هوادار گزارش می دهد، روابط عمومی فدراسیون والیبال درباره گزینه‌های مطرح شده در رسانه‌ها برای هدایت تیم ملی والیبال ایران بیانیه‌ای صادر کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد