علی نژاد: بنا در چارچوب خودش صحبت کند/ استراماچونی باید چک را می گرفته که نیامده است

هوادار گزارش می دهد، سرپرست معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: برای بنا احترام قائل هستیم اما او باید در چارچوب خودش صحبت کند.

علی نژاد: بنا در چارچوب خودش صحبت کند/ استراماچونی باید چک را می گرفته که نیامده است

به گزارش هوادار، مهدی علی نژاد در حاشیه نشست کمیسیون هایی کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سئوال که آیا جای فوتبال در کمیسیون ها خالی نیست، گفت: فوتبال یک رشته است و کمیسیون ها برای کل ورزش فعالیت می کنند. کمیته هم حمایت هم برنامه ریزی دارد. بنابراین از یک رشته خاص حمایت نمی کنند.

وی درباره انتخابات فدراسیون ها و اداره آنها به صورت سرپرست، افزود: انتخابات فرآیندی دارد ابتدا باید شرایط ایده آل باشد تا افراد در فصای آرام رقابت کنند. این زمان می برد تا شرایط آماده شود. بعد ثبت نام ها شروع می شود و فرآیند تایید هم زمانبر است. سرپرستان اختیارات روسا را دارند. تلاش می کنیم ثبت نام ها شروع شود. برای تنیس هم شروع کرده ایم. الان مشکل خاصی نداریم و فدراسیون ها شرایط شان مشخص است. 

رئیس فدراسیون ووشو درباره ثبت نام کارمندان ورارت ورزش در انتخابات، خاطرنشان کرد: نمی توانیم حق ثبت نام را بگیریم اما یکسری حقوق شهروندی هست. هیچ جا نیامده کارمندان دولت و وزارت نمی توانند کاندیدا شوند. نمی توان جلوی این موضوع را گرفت اما سیاست من است کمتر همکاران ما به انتخابات ورود کنند. عناصر فرهیخته در ورزش داریم که می خواهند در ورزش فعالیت کنند.

وی ادامه داد: درباره معاونت خودمان تلاش می کنیم کمتر شاهد باشیم. در دوومیدانی هم ۴ نفر بودند که پیش از من ثبت نام کرده بودند.

سرپرست معاونت وزارت درباره ابطال انتخابات هیات گیلان تصریح کرد: ابهاماتی هست و فدراسیون فوتبال باید نظارت کند. امیدوارم فدراسیون ابهامات را برطرف کند اینکه آیین نامه رعایت شده یا خیر.

علی نژاد درباره انتقادات بنا درباره توجه بیش از حد به فوتبال و استراماچونی، عنوان کرد: استقلال یک باشگاه بزرگ است و ده ها میلیون طرفدار دارد. وزارت به عنوان نهادی که حمایت و نظارت می کند نمی تواند بی تفاوت باشد. استقلال با استراماچونی بعد از ۵ هفته اول نتایج خوبی گرفت هر چند در ابتدا شعارهایی علیه او بود اما باشگاه حمایت کرد. حالا او ناگهان رفته و وزارت در جهت توجه به خواست مردم ایران کمک کرد، این مشکل حل شود. 

رییس فدراسیون ووشو ادامه داد: ما به عنوان حامی ورود کردیم. از وزارت خارجه و عواملی که می توانستند کمک کنند هم کمک گرفتیم. ما نقش حاکمیتی خود را داریم. البته تحریم ها را فراموش نکنیم. مربی خارجی که می آید بی اطلاع نیست، اینگونه نیست که نمی خواهیم به تعهدات عمل کنیم اما باید صبر وجود داشته و به هوادار هم احترام گذاشت. ذهن مردم را هم نباید درگیر کرد. چک او آماده شده و بانک معتبری این چک را صادر کرده و او باید می گرفته که نیامده است. از این به بعد باید او علاقه اش را نشان دهد. استقلال هم باید پاسخگو باشد و هم کمک کند. ما وظیفه داشتیم به این خواسته عمومی توجه کنیم اگر این کار را نمی کردیم می گفتید چرا توجه نکردید.

علی نژاد خاطدنشان کرد: کم لطفی است اینکه به ورزش های دیگر توجهی نداریم. برای بنا احترام قائل هستیم اما او باید در چارچوب خودش صحبت کند. فدراسیون کشتی می داند ما حمایت های لازم را کرده ایم دیروز و امروز کمک های لازم را کرده ایم. روسای فدراسیون ها هم موظف هستند تلاش کنند و کمیته و وزارت هم کمک کنند.

وی افزود: دستور کمک به فوتبال هم داده شده و اوایل هفته آینده بودجه ای به تیم امید داده می شود. تلاش این است به رشته های المپیکی توجه کنیم. به فدراسیون هایی که سهمیه گرفته یا در آستانه کسب سهمیه هستند تا اوایل هفته آینده بودجه می دهیم.

علی نژاد در مورد پرداخت حقوق به ورزشکاران گفت: قرار است یکشنبه جلسه ستاد را داشته باشیم و تصویب آیین نامه نحوه پرداخت حقوق به ورزشکاران دستور جلسه است. امیدوارم تصویب شود و این حقوق را پرداخت کنیم. پیچیدگی هایی درباره پرداخت هست مثلا در برخی رشته ها سهمیه به کشور داده می شود حالا این سوال هست حقوق به چه کسی داده می شود کسی که سهمیه گرفته یا کسی که به المپیک می رود؟ قرار است یکشنبه جلسه داشته و در این باره صحبت کنیم.

وی درباره اینکه مدیرعامل استقلال چه زمانی معرفی می شود و چه گزینه هایی مطرح هستند، اظهار داشت: رئیس هیات مدیره توسط هیات مدیره معرفی می شود. با گزینه های مختلف صحبت شده و وزیر خیلی زود گزینه خود را معرفی می کند. تا چند روز آینده مدیرعامل معرفی می شود. هنوز حکمی برای کسی صادر نشده است

علی نژاد در پاسخ به این سوال که ایا فتح الله راده مشکل قضایی دارد، گفت: نمی دانم.

وی درباره ریاستش در ووشو هم عنوان کرد: ۱۲ اسفند سال پیش رئیس ووشو شدم و الان هم رئیس هستم. در معاونت وزارت سرپرست هستم هر زمانی معاون شدم، استعفا می دهم تا فرآیند انتخابات برگزار شود.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

شکوری رفت، نبی سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال شد

۱۳۹۹/۰۱/۰۹ ۲۰:۳۲

هوادار گزارش می دهد، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال منصوب شد.

مجیدی با العین جزو نامزدهای بهترین تیم قهرمان تاریخ لیگ قهرمانان آسیا شد

۱۳۹۹/۰۱/۰۹ ۲۰:۳۰

هوادار گزارش می دهد، سرمربی کنونی استقلال به همراه العین در سال ۲۰۰۳ موفق به قهرمانی در آسیا شده بود که جزو ۴ نامزد بهترین تیم قهرمان تاریخ لیگ قهرمانان انتخاب شد.

ارزشمندترین بازیکنان فوتبال آسیا/از سون ۸۰ میلیونی تا حضور سردار و غیبت جهانبخش

۱۳۹۹/۰۱/۰۸ ۱۲:۲۴

هوادار گزارش می دهد، یک رسانه اندونزیایی فهرستی از ارزشمندترین بازیکنان فوتبال آسیا منتشر کرد که در آن سردار سومین بازیکن گرانقیمت قاره کهن است.

الرایه: توافق برای برگزاری لیگ قهرمانان به صورت متمرکز/میزبانی به امارات یا قطر می‌رسد

۱۳۹۹/۰۱/۰۸ ۱۲:۲۰

هوادار گزارش می دهد، یک رسانه قطری خبر داد که ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز در امارات یا قطر برگزار می‌شود.

بازتاب اقدام بشردوستانه طارمی برای مبارزه با کرونا در رسانه‌های پرتغال

۱۳۹۹/۰۱/۰۸ ۱۲:۱۳

هوادار گزارش می دهد، اقدام بشردوستانه مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه ریوآوه در رسانه های پرتغال بازتاب داشت.

دستیار ویلموتس در تیم ملی مربی میلاد محمدی شد

۱۳۹۹/۰۱/۰۸ ۱۱:۵۵

هوادار گزارش می دهد، دستیار مارک ویلموتس در تیم ملی ایران مربی میلاد محمدی در خنت بلژیک شد.

بازیکن زنیت: آزمون مثل برادرم است/او علاقه زیادی به اسب دارد

۱۳۹۹/۰۱/۰۸ ۱۱:۵۳

هوادار گزارش می دهد، هافبک زنیت سن پترزبورگ از رابطه صمیمی و نزدیک خود با همبازی ایرانی اش گفت.

بائو از بیمارستان مرخص شد

۱۳۹۹/۰۱/۰۸ ۱۱:۴۶

هوادار گزارش می دهد، هافبک سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس بعد از ۱۶ روز از بیمارستان مرخص شد.
 

مرد آلمانی برای مذاکره رضایت داد/شفر: با سعادتمند در امارات صحبت می کنم

۱۳۹۹/۰۱/۰۷ ۱۸:۱۱

هوادار گزارش می دهد، سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: سعادتمند با من تماس گرفت و اعلام کرد تصمیم دارد در اولین فرصت با من در امارات برای پرونده موجود در فیفا ملاقات کند.

مسابقات فوتسال دانشگاه‌های جهان به تعویق افتاد

۱۳۹۹/۰۱/۰۷ ۱۸:۰۳

هوادار گزارش می دهد، به دلیل شیوع ویروس کرونا در سطح جهان مسابقات فوتسال دانشگاه‌های جهان هم به تعویق افتاد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد