فرصت طلایی برای کشتی‌گیران جوان- برگزاری مسابقات عمومی بدون محدودیت

رضا لایق گفت: مسابقات عمومی بزرگسالان امسال برای شناسایی بهتر نفرات شاخص به صورت آزاد (بدون محدودیت سهمیه ای) و در رده سنی ۱۸ تا ۲۵ سال برگزار می شود.

فرصت طلایی برای کشتی‌گیران جوان- برگزاری مسابقات عمومی بدون محدودیت

به گزارش هوادار، رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: مسابقات عمومی (اوپن) کشتی کشور، در رده ی سنی بزرگسالان امسال با شرایط متفاوتی نسبت به سال های گذشته برگزار می شود و در نظر داریم از حداکثر ظرفیت کمی و کیفی کشتی کشور، در رقابت های عمومی بهره مند شویم.

وی ادامه داد: به همین منظور امسال رقابت های عمومی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان در شکل و شیوه جدیدی برگزار خواهد شد که به نظرم به حضور چهره های جدید در کشتی کمک بسیاری خواهد کرد.
لایق تصریح کرد: در شکل جدید برگزاری این رقابت ها مسابقات به صورت تک وزن در دو روز بدون ارفاق برگزار می شود و با توجه به برگزاری ۱۰ وزن کشتی آزاد و فرنگی، کشتی کشور طی روزهای ۱۰ مرداد تا ۲۳ شهریور ماه شاهد مسابقات بزرگی خواهد بود.

وی افزود: نحوه برگزاری این رقابت ها به این نحو خواهد بود که رقابت ها از روز چهارشنبه هر هفته آغاز و در روز شنبه هفته آتی به پایان می رسد و در مدت این چهار روز، رقابت ها با حضور تمامی مدعیان از سراسر کشور در دو وزن کشتی آزاد و ۲ وزن کشتی فرنگی برگزار خواهد شد و بر اساس برگزاری مسابقات با این شیوه، شاهد برگزاری مسابقات در پنج هفته متوالی خواهیم بود.

مربی سابق تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: برای اینکه انگیزه شرکت نفرات و سطح این رقابت ها را بالا ببریم جوایز نقدی خوبی در نظر گرفته ایم به طوری که به نفرات اول تا سوم این مسابقات به ترتیب پنج، دو، سه میلیون تومان پاداش نقدی اهداء خواهد شد. ضمن اینکه مسابقات به صورت آزاد و بدون محدودیت سهمیه ای برگزار می شود و تنها نفرات متقاضی شرکت باید از هیأت کشتی استان خود معرفی نامه داشته باشند.

لایق در پایان گفت: این رقابت ها به میزبانی فدراسیون کشتی، در سالن شهدای هفتم تیر تهران بعنوان یکی از قدیمی ترین سالن های کشتی ایران که مردم از آن خاطرات خوبی را در اذهان خود دارند برگزار می شود و امیدواریم با حضور تماشاگران بعنوان حامیان اصلی ورزش ملی کشور، این رقابت ها در سطح بسیار بالایی برگزار شود و شاهد حضور چهره های شاخص در این مسابقات باشیم.

 

 

 

افزودن نظر

اخبار کشتی

باوفا به کادرفنی امیدها اضافه می‌شود

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۱۰:۵۵

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم کشتی فرنگی جوانان بعد از مسابقات جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان به کادرفنی تیم امید اضافه خواهد شد.

برنامه مسابقات فینال لیگ دسته اول کشتی آزاد مشخص شد

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۱۰:۳۹

هوادار گزارش می دهد، برنامه رقابت‌های نیمه نهایی و نهایی لیگ دسته اول کشتی آزاد باشگاه‌های کشور اعلام شد.

لالوویچ، ایران را به حذف از مسابقات جهانی کشتی تهدید کرد

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۱۲:۳۱

هوادار گزارش می دهد، نناد لالوویچ فدراسیون کشتی ایران را به حذف از رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان تهدید کرد.

ناقوسی: مسابقه با حریف روس حساس شده بود، اما خداراشکر برنده شدم

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۰۹:۴۷

هوادار گزارش می دهد، دارنده مدال طلای کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان گفت: دیدار با حریف روس مسابقه سختی بود و خیلی حساس شده بود، اما خداراشکر برنده شدم.

باوفا: هماهنگی شده بود روس‌ها شکست ۲ سال اخیر را جبران کنند

۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۲:۱۵

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: در ۵ وزن دوم واقعا بدشانسی آوردیم و فکرش را نمی‌کردم مختاری غافلگیر شود و نتواند کشتی را جمع کند و یا سیدمهدی در ۹۷ کیلو ببازد.

حسن یزدانی آسیب دید

۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۱۱:۵۳

هوادار گزارش می دهد، قهرمان رقابت‌های کشتی آزاد المپیک ۲۰۱۶ ریو از ناحیه صورت دچار آسیب‌دیدگی شد.

آغاز اردوی تیم ملی کشتی فرنگی از فردا برای حضور در مسابقات جهانی

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۴:۱۲

هوادار گزارش می دهد، اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان برای حضور در رقابت‌های جهانی، از فردا آغاز می‌شود.

توضیحات مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد درباره تغییر در ترکیب تیم جوانان

۱۳۹۸/۰۵/۲۱ ۱۳:۵۲

هوادار گزارش می دهد، مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد درباره تغییر ایجاد شده در ترکیب تیم ملی جوانان برای حضور در مسابقات جهانی توضیحاتی ارائه داد.

باروز سومین طلای خود در بازی‌های پان‌امریکن را جشن گرفت

۱۳۹۸/۰۵/۲۰ ۱۱:۴۷

هوادار گزارش می دهد، جُردن باروز سومین عنوان قهرمانی خود در بازی‌های پان‌امریکن را در لیمای پرو کسب کرد.

ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران مشخص شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۰ ۱۱:۲۲

هوادار گزارش می دهد، ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی جوانان برای حضور در رقابت‌های جهانی استونی اعلام شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد