قائمی: غیرقابل پیش‌بینی بودن از زیبایی‌های ورزش است/ تحقق آرمان والیبال امکانات می‌خواهد

هوادار گزارش می دهد، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: یکی از زیبایی‌های ورزش غیرقابل پیش‌بینی بودن آن است.

قائمی: غیرقابل پیش‌بینی بودن از زیبایی‌های ورزش است/ تحقق آرمان والیبال امکانات می‌خواهد

فرهاد قائمی در گفت‌وگو با فارس، درمورد حضورش در قطر برای شرکت در تمرینات تیم باشگاهی جدیدش یعنی الریان اظهار داشت: چند روزی است که به قطر رسیده‌ام. در حال حاضر در قرنطینه هتلی به سر می‌برم. منتظر هستم تا مسئولان تست‌ کرونا بگیرند و جواب آزمایش‌ها مشخص شود تا بتوانم در تمرینات حضور پیدا کنم. قطری‌ها قوانین سفت و سختی برای مقابله با کرونا دارند. فکر می‌کنم مجبور باشم یک تا دو هفته در قرنطینه باشم تا تکلیف مشخص شود. 

وی درخصوص انتخاب سرمربی آینده تیم ملی والیبال، خاطرنشان کرد: مربیان ایرانی خیلی خوبی داریم و می‌توان از آنها استفاده کرد، اما این موضوع به شرطی است که مسئولان قدرتی که به مربی خارجی می‌دهند به ایرانی‌ها هم بدهند.

دریافت کننده والیبال ایران درمورد آرمان تیم ملی و صعود به جمع ۴ تیم برتر المپیک، عنوان کرد: مسئولان فدراسیون باید امکانات را زیاد کنند تا تیم شخصیت حضور در جمع ۴ تیم برتر المپیک را پیدا کند. به هر حال باید همچون سایر تیم‌هایی که در جمع برترین‌ها قرار می‌گیرند، شرایط و امکانات برای تیم ایران هم فراهم باشد.

قائمی درمورد اینکه برخی تیم‌های ملی تمرینات خود را شروع کرده‌اند، اما تیم ایران هنوز سرمربی هم ندارد، گفت: همه می‌دانند که کرونا چه بلایی سر رشته‌ها و مسابقات ورزشی آورد. شرایط جهان با شیوع این ویروس بهم خورد. هر تیمی هم که تمرینات خود را شروع کرده قطعاً در شرایط خاص پیش رفته است.

وی افزود: در بین تمام کشورهای جهان، کشور ما شرایط خاص تری داشت. کرونا باعث شد تا خیلی از عزیزان‌مان را از دست بدهیم. با تمام این شرایط ماهی هر زمانی که از آب بگیریم تازه است. ابتدا باید ذهنیت‌ها را آماده کرد تا بازهم شاهد موفقیت‌های تیم ملی باشیم. یکی از زیبایی‌های ورزش این است که هیچ چیز در آن قابل پیش بینی نیست.

افزودن نظر

اخبار والیبال

هینن: بلاتکلیفی ایران به نفع ما است/ با آلکنو کارمان مقابل آنها سخت می‌شود

۱۳۹۹/۰۶/۲۴ ۰۸:۲۰

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: اینکه تیم ایران هنوز سرمربی خود را انتخاب نکرده است، به نفع ما خواهد بود.

ترکاشوند: ای کاش تغییراتی در پروتکل بهداشتی فدراسیون والیبال اعمال شود

۱۳۹۹/۰۶/۲۰ ۱۱:۳۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: ای کاش مسئولان فدراسیون والیبال بتوانند تغییراتی در پروتکل بهداشتی برای برگزاری مسابقات اعمال کنند.

آلکنو، در فهرست نهایی گزینه‌های هدایت تیم ملی والیبال

۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۱۵:۲۵

هوادار گزارش می دهد، اسامی ۵ مربی مدنظر فدراسیون والیبال برای نشستن روی نیمکت تیم ملی مشخص شد.

پنج گزینه برای هدایت تیم ملی والیبال انتخاب شدند

۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۱۴:۵۵

هوادار گزارش می دهد، دومین نشست کمیته فنی و اتاق فکر فدراسیون والیبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی با انتخاب پنج گزینه برای هدایت این تیم به پایان رسید.

لژیونر جوان والیبال ایران به صربستان رسید

۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۱۴:۵۴

هوادار گزارش می دهد، پشت خط زن جوان والیبال ایران برای حضور در تمرینات تیم باشگاهی خود راهی صربستان شد.

عظیمی: در پرونده ترکاشوند، فدراسیون والیبال وظیفه‌اش را انجام داده است

۱۳۹۹/۰۶/۱۸ ۰۹:۱۳

هوادار گزارش می دهد، رئیس کمیته رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال گفت: در پرونده شکایت ترکاشوند از ورامین، فدراسیون به وظیفه خود عمل کرده است.

ترکاشوند: داورزنی جلوی تیم‌های بدهکار را بگیرد وگرنه افشاگری می‌کنم

۱۳۹۹/۰۶/۱۸ ۰۸:۱۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: امیدوارم داورزنی جلوی تیم‌های بدهکار را بگیرد وگرنه مجبور می‌شوم افشاگری کرده و خیلی موضوعات را مطرح کنم.

پیشنهاد فدراسیون والیبال ایران به آلکنو تایید شد

۱۳۹۹/۰۶/۱۷ ۱۳:۵۴

هوادار گزارش می دهد، مدیر روابط عمومی باشگاه زنیت‌کازان پیشنهاد فدراسیون والیبال ایران به آلکنو را تایید کرد.

لیگ برتر والیبال| برنامه هفته نخست اعلام شد/ تعویق بازی هورسان و استراحت اراکی‌ها

۱۳۹۹/۰۶/۱۶ ۱۶:۳۴

هوادار گزارش می دهد، کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال برنامه هفته نخست لیگ برتر مردان سال ۹۹ را اعلام کرد.

فدراسیون والیبال: گزینه نهایی برای هدایت تیم ملی را کمیته فنی انتخاب می‌کند

۱۳۹۹/۰۶/۱۶ ۱۴:۳۵

هوادار گزارش می دهد، روابط عمومی فدراسیون والیبال درباره گزینه‌های مطرح شده در رسانه‌ها برای هدایت تیم ملی والیبال ایران بیانیه‌ای صادر کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد