قطبی:منصوریان روحیه پیروزی بخشی را به تیم آورد/ فوتبال ایران پیشرفت کرده اما هنوز کار دارد

 سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: احساس می‌کنم بازی زیبایی خواهیم دید.

قطبی:منصوریان روحیه پیروزی بخشی را به تیم آورد/ فوتبال ایران پیشرفت کرده اما هنوز کار دارد

به گزارش هوادار، افشین قطبی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: شهر زیبای اصفهان و لهجه زیبای اصفهانی را از دیشب شنیدم و لذت بردم. منصوریان مربیگری خود را با من آغاز کرده است. احساس می‌کنم بازی زیبایی خواهیم دید.

وی درباره فاصله کم تیم‌های ذوب‌آهن و فولاد در جدول گفت: منصوریان، برادر و دوست عزیز من است و خوشحالم پس از ۸ سال او را می‌بینم. او افتخار من، افتخار ایران و یکی از بهترین مربیان جوان ایران است. مردم زیادی از خوزستان ساکن اصفهان هستند که از آنها درخواست می‌کنم به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند. با تلاش زیاد و همکاری اعضای تیم و بازیکنان،  تیم خوبی ساختیم و در این مدت در روندی بودیم که می‌توانستیم برای قهرمانی بجنگیم. با این حال در چند بازی نتایج دلخواه خود را کسب نکردیم. چیزی که همیشه درباره آن صحبت می‌کردیم، این است که نمایشی که در هر دیدار ارائه می‌کردیم، در چند بازی نداشتیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: همکاری و عشق خوبی میان بازیکنان ما وجود دارد.ما ۷ امتیاز از تیم‌های بالای جدول گرفتیم که این نتیجه بسیار خوبی است. در این دو بازی می‌خواهیم لیگ را با نتایج بسیار خوب به پایان برسانیم.

قطبی درباره ادامه همکاری با باشگاه فولاد خاطرنشان کرد: برای سال آینده صحبت‌هایی با مدیران باشگاه داشتیم که این صحبت‌ها ادامه خواهد داشت. انگیزه‌های من با انگیزه‌های باشگاهی که در آن کار می‌کنم باید هماهنگ باشد و در آینده باید شفاف‌تر از گذشته درباره برنامه‌های خود صحبت کنیم تا همکاری خوبی داشته باشیم.

وی در مورد تفاوت لیگ برتر در زمان حضورش در پرسپولیس و فولاد گفت: طبیعی است که پس از هشت سال، پیشرفت وجود دارد. فوتبال ما از لحاظ حرفه‌ای، فنی، جسمی، زیرساخت‌ها و کیفیت زمین‌ها خیلی بهتر شده، اما هنوز خیلی کار داریم. در این ۸سال پیشرفت کردیم و جای پیشرفت بیشتری داریم. مدیران ما به خوبی فوتبال امروز را درک می‌کنند و پیشرفت ما به این بستگی دارد که چگونه ابزار را فراهم کنند. سرعت فوتبال ما می‌تواند خیلی بهتر باشد و احساس می‌کنم می‌توانیم شاهد بازی‌های جذاب بیشتری باشیم. در ۹۰ دقیقه مسابقه ممکن است ۲۰ دقیقه توپ بیرون از زمین باشد و ۲۰ دقیقه هم بازیکنان و مربیان با هم دعوا کنند. در این صورت یک دیدار ممکن است ۳۰ دقیقه وقت مفید داشته باشد که این جذاب نیست. در ژاپن تلاش می‌کنند که ۶۰ دقیقه بازی در جریان باشد و این می‌تواند مسابقات را جذاب کند. می‌توانیم کیفیت لیگ برتر را افزایش دهیم که کیفیت زمین‌ها هم در این امر تأثیرگذار است.ممکن است زمین‌ها در شهرستان‌ها کیفیت مناسبی نداشته باشند و این جذابیت بازی را کاهش می‌دهد. فوتبال اروپا به این خاطر از سرعت بالایی برخوردار است که کیفیت زمین‌های چمن آنها بالاست.

وی با اشاره به روند خوب ذوب آهن در هفته های اخیر افزود: با شناختی که از منصوریان دارم، او روحیه پیروزی‌بخشی را به تیم می‌آورد. او زمانی که بازیکن بود، خیلی جنگجو و محکم بود و تفکر خیلی خوبی در ذوب‌آهن القا کرده است. منصوریان چون درگیر بازی‌های آسیایی بود، یک سیستم چرخشی در ترکیب تیمش درست کرده و از بازیکنان ذخیره و اصلی در تیمش استفاده می‌کند. ذوب‌آهن همیشه از تیم‌هایی بوده که مدیریت، شرایط بیرون از زمین و بازیکنان خوبی داشته است.

سرمربی فولاد خوزستان درباره غایان تیمش گفت: بازیکن محروم نداریم و درباره مصدومان تیم حرفی نمی‌زنم تا منصوریان بیشتر کار کند و سردرد بیشتری داشته باشد (با خنده).

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

رضائیان: مبلغ قرارداد بازیکنان پارس‌جنوبی را ۳۰ درصد کاهش دادیم / در شهرجم میزبان خواهیم بود

۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۳:۳۲

هوادار گزارش می دهد، مدیرعامل باشگاه پارس‌جنوبی گفت: مبلغ قرارداد بازیکنان را نسبت به فصل گذشته ۳۰ درصد کاهش داده‌ایم، اما باید هر چه سریع‌تر این باشگاه مورد حمایت مسئولان قرار بگیرد.

باسم قاسم: عراق شانس اول صعود است/ما از لحاظ فنی از ایران بهتر هستیم

۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۳:۲۷

هوادار گزارش می دهد، سرمربی سابق تیم ملی عراق تیم ملی کشورمان را از لحاظ فنی ضعیف تر از عراق معرفی کرد.

رستمی مسجدسلیمانی شد/ عسگری تمدید کرد

۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۳:۲۲

هوادار گزارش می دهد، بازیکن تیم نفت مسجدسلیمان قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد.

کالدرون و باشگاه پرسپولیس در یک چالش جدید

۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۲:۳۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنان منتظر اقدام این باشگاه برای خرید مهاجم است.

نصیرزاده: درخواست ترامپ از فیفا خلاف اساسنامه این نهاد است

۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۲:۲۹

هوادار گزارش می دهد، هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل پیشین باشگاه ماشین‌سازی تبریز تأکید کرد که درخواست اخیر رئیس جمهور آمریکا از فیفا خلاف اساسنامه این نهاد است.

باشگاه استقلال اعلام کرد؛ پایان ماجرای طلب پروپیچ با ارسال نامه فیفا

۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۲:۲۷

هوادار گزارش می دهد، باشگاه استقلال اعلام کرد که پرونده پروپیچ با ارسال نامه فیفا بسته شد.

کارشناس فوتبال عراق: صعود از گروه سوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ سخت نیست

۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۲:۲۵

هوادار گزارش می دهد، کارشناس و مربی فوتبال عراق معتقد است این تیم برای صعود از گروهی که ایران هم در آن حضور دارد، کار چندان سختی نخواهد داشت.

کمیته استیناف رأی کمیته اخلاق را شکست؛ بهاروند، فتاحی و طالقانی تبرئه شدند

۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۲:۲۰

هوادار گزارش می دهد، بهاروند، طالقانی و فتاحی با رأی کمیته استیناف تبرئه شدند.

رایزنی فدراسیون فوتبال با AFC برای تصاحب یک کرسی مهم برای ممبینی و داوری ایران

۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۲:۰۱

هوادار گزارش می دهد، این طور که به نظر می رسد فدراسیون فوتبال در تلاش است تا رئیس کمیته داوران صاحب یک منصب مهم در کنفدراسیون فوتبال آسیا شود.

مربی سپاهان به اردوی این تیم در ترکیه اضافه شد

۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۱:۵۰

هوادار گزارش می دهد، دستیار امیرقلعه‌نویی به جمع طلایی پوشان ملحق شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد