قطبی:منصوریان روحیه پیروزی بخشی را به تیم آورد/ فوتبال ایران پیشرفت کرده اما هنوز کار دارد

 سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: احساس می‌کنم بازی زیبایی خواهیم دید.

قطبی:منصوریان روحیه پیروزی بخشی را به تیم آورد/ فوتبال ایران پیشرفت کرده اما هنوز کار دارد

به گزارش هوادار، افشین قطبی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: شهر زیبای اصفهان و لهجه زیبای اصفهانی را از دیشب شنیدم و لذت بردم. منصوریان مربیگری خود را با من آغاز کرده است. احساس می‌کنم بازی زیبایی خواهیم دید.

وی درباره فاصله کم تیم‌های ذوب‌آهن و فولاد در جدول گفت: منصوریان، برادر و دوست عزیز من است و خوشحالم پس از ۸ سال او را می‌بینم. او افتخار من، افتخار ایران و یکی از بهترین مربیان جوان ایران است. مردم زیادی از خوزستان ساکن اصفهان هستند که از آنها درخواست می‌کنم به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند. با تلاش زیاد و همکاری اعضای تیم و بازیکنان،  تیم خوبی ساختیم و در این مدت در روندی بودیم که می‌توانستیم برای قهرمانی بجنگیم. با این حال در چند بازی نتایج دلخواه خود را کسب نکردیم. چیزی که همیشه درباره آن صحبت می‌کردیم، این است که نمایشی که در هر دیدار ارائه می‌کردیم، در چند بازی نداشتیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: همکاری و عشق خوبی میان بازیکنان ما وجود دارد.ما ۷ امتیاز از تیم‌های بالای جدول گرفتیم که این نتیجه بسیار خوبی است. در این دو بازی می‌خواهیم لیگ را با نتایج بسیار خوب به پایان برسانیم.

قطبی درباره ادامه همکاری با باشگاه فولاد خاطرنشان کرد: برای سال آینده صحبت‌هایی با مدیران باشگاه داشتیم که این صحبت‌ها ادامه خواهد داشت. انگیزه‌های من با انگیزه‌های باشگاهی که در آن کار می‌کنم باید هماهنگ باشد و در آینده باید شفاف‌تر از گذشته درباره برنامه‌های خود صحبت کنیم تا همکاری خوبی داشته باشیم.

وی در مورد تفاوت لیگ برتر در زمان حضورش در پرسپولیس و فولاد گفت: طبیعی است که پس از هشت سال، پیشرفت وجود دارد. فوتبال ما از لحاظ حرفه‌ای، فنی، جسمی، زیرساخت‌ها و کیفیت زمین‌ها خیلی بهتر شده، اما هنوز خیلی کار داریم. در این ۸سال پیشرفت کردیم و جای پیشرفت بیشتری داریم. مدیران ما به خوبی فوتبال امروز را درک می‌کنند و پیشرفت ما به این بستگی دارد که چگونه ابزار را فراهم کنند. سرعت فوتبال ما می‌تواند خیلی بهتر باشد و احساس می‌کنم می‌توانیم شاهد بازی‌های جذاب بیشتری باشیم. در ۹۰ دقیقه مسابقه ممکن است ۲۰ دقیقه توپ بیرون از زمین باشد و ۲۰ دقیقه هم بازیکنان و مربیان با هم دعوا کنند. در این صورت یک دیدار ممکن است ۳۰ دقیقه وقت مفید داشته باشد که این جذاب نیست. در ژاپن تلاش می‌کنند که ۶۰ دقیقه بازی در جریان باشد و این می‌تواند مسابقات را جذاب کند. می‌توانیم کیفیت لیگ برتر را افزایش دهیم که کیفیت زمین‌ها هم در این امر تأثیرگذار است.ممکن است زمین‌ها در شهرستان‌ها کیفیت مناسبی نداشته باشند و این جذابیت بازی را کاهش می‌دهد. فوتبال اروپا به این خاطر از سرعت بالایی برخوردار است که کیفیت زمین‌های چمن آنها بالاست.

وی با اشاره به روند خوب ذوب آهن در هفته های اخیر افزود: با شناختی که از منصوریان دارم، او روحیه پیروزی‌بخشی را به تیم می‌آورد. او زمانی که بازیکن بود، خیلی جنگجو و محکم بود و تفکر خیلی خوبی در ذوب‌آهن القا کرده است. منصوریان چون درگیر بازی‌های آسیایی بود، یک سیستم چرخشی در ترکیب تیمش درست کرده و از بازیکنان ذخیره و اصلی در تیمش استفاده می‌کند. ذوب‌آهن همیشه از تیم‌هایی بوده که مدیریت، شرایط بیرون از زمین و بازیکنان خوبی داشته است.

سرمربی فولاد خوزستان درباره غایان تیمش گفت: بازیکن محروم نداریم و درباره مصدومان تیم حرفی نمی‌زنم تا منصوریان بیشتر کار کند و سردرد بیشتری داشته باشد (با خنده).

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

پرسپولیس در شب خداحافظی ژاوی به خودش آمد

۷۶۱۰/۰۵/۲۲ ۲۱:۰۰

هوادار گزارش می دهد- پرسپولیس در آخرین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف السد رفت.

هت تریک برانکو و شاگردانش در سال سخت

۷۶۱۰/۰۵/۱۶ ۲۰:۳۰

هوادار گزارش می دهد- تیم های پاری جنوبی جم و  پرسپولیس از رقابت های هفته  سی ام به مصاف یکدیگر رفتند.
 

صعود یک رده ای نارنجی پوشان در جدول رده بندی

۶۹۸۹/۰۲/۲۲ ۲۳:۲۴

هوادار گزارش می دهد- تیم های استقلال خوزستان و سایپا امشب از رقابت های هفته بیست و نهم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند..

تساوی تلخ استقلال در شب طغیان فرهاد

۶۹۸۹/۰۲/۲۲ ۲۰:۳۰

دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و استقلال در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۲۱:۳۰ در استادیوم تختی اهواز شروع شد. این دیدار در نهایت با تساوی دو تیم به پایان رسید.

پیروزی بی ثمر آسیایی شاگردان فرهاد

۶۳۶۷/۱۲/۱۲ ۱۴:۲۷

 دو تیم العین امارات و استقلال ایران در آخرین مسابقه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف هم رفتند. این دیدار در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود استقلال به پایان رسید تا...

سازمان لیگ، متخصصِ ایجاد تشویش روی سکوها

۶۳۶۷/۱۲/۱۲ ۱۱:۳۶

هوادار گزارش می دهد- اطلاعیه سازمان لیگ درباره تقسیم سکوهای ورزشگاه نقش جهان برای بازی نیمه نهایی جام حذفی حواشی بسیاری را به وجود آورده است.

کریمی و شاگردانش در لیگ برتر ماندند

۶۳۶۷/۱۲/۰۹ ۲۳:۳۳

هوادار گزارش می دهد- تیم های نفت مسجد سلیمان و ذوب آهن در آخرین هفته از لیگ برتر هجدهم به مصاف یکدیگر رفتند.

شکست سنگین برای نارنجی وفادار و یارانش در پایان لیگ برتر

۵۷۴۶/۰۹/۱۸ ۲۳:۲۸

هوادار گزارش می دهد- تیم های سایپا و صنعت نفت آبادان از هفته سی ام لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند.

حرکات موزون خلیل زاده و دوستان/ برانکو هم رنگ بازیکنانش شد

۵۷۴۶/۰۹/۱۸ ۲۳:۰۲

هوادار گزارش می دهد- جام قهرمانی لیگ هجدهم به سرخپوشان اهدا شد.

وداع پیروزمندانه استقلال با لیگ هجدهم در شب وداع خسرو

۵۷۴۶/۰۹/۱۷ ۲۱:۳۰

تیم استقلال تهران در آخرین دیدار لیگ هجدهم از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه آزادی مقابل سپیدرود قرار گرفت.این دیدار با برتری استقلال به پایان رسید تا شاگردان مجیدی در شب بازنشستگی خسرو حیدری وداعی شیرین...

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد