قطبی:منصوریان روحیه پیروزی بخشی را به تیم آورد/ فوتبال ایران پیشرفت کرده اما هنوز کار دارد

 سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: احساس می‌کنم بازی زیبایی خواهیم دید.

قطبی:منصوریان روحیه پیروزی بخشی را به تیم آورد/ فوتبال ایران پیشرفت کرده اما هنوز کار دارد

به گزارش هوادار، افشین قطبی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: شهر زیبای اصفهان و لهجه زیبای اصفهانی را از دیشب شنیدم و لذت بردم. منصوریان مربیگری خود را با من آغاز کرده است. احساس می‌کنم بازی زیبایی خواهیم دید.

وی درباره فاصله کم تیم‌های ذوب‌آهن و فولاد در جدول گفت: منصوریان، برادر و دوست عزیز من است و خوشحالم پس از ۸ سال او را می‌بینم. او افتخار من، افتخار ایران و یکی از بهترین مربیان جوان ایران است. مردم زیادی از خوزستان ساکن اصفهان هستند که از آنها درخواست می‌کنم به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند. با تلاش زیاد و همکاری اعضای تیم و بازیکنان،  تیم خوبی ساختیم و در این مدت در روندی بودیم که می‌توانستیم برای قهرمانی بجنگیم. با این حال در چند بازی نتایج دلخواه خود را کسب نکردیم. چیزی که همیشه درباره آن صحبت می‌کردیم، این است که نمایشی که در هر دیدار ارائه می‌کردیم، در چند بازی نداشتیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: همکاری و عشق خوبی میان بازیکنان ما وجود دارد.ما ۷ امتیاز از تیم‌های بالای جدول گرفتیم که این نتیجه بسیار خوبی است. در این دو بازی می‌خواهیم لیگ را با نتایج بسیار خوب به پایان برسانیم.

قطبی درباره ادامه همکاری با باشگاه فولاد خاطرنشان کرد: برای سال آینده صحبت‌هایی با مدیران باشگاه داشتیم که این صحبت‌ها ادامه خواهد داشت. انگیزه‌های من با انگیزه‌های باشگاهی که در آن کار می‌کنم باید هماهنگ باشد و در آینده باید شفاف‌تر از گذشته درباره برنامه‌های خود صحبت کنیم تا همکاری خوبی داشته باشیم.

وی در مورد تفاوت لیگ برتر در زمان حضورش در پرسپولیس و فولاد گفت: طبیعی است که پس از هشت سال، پیشرفت وجود دارد. فوتبال ما از لحاظ حرفه‌ای، فنی، جسمی، زیرساخت‌ها و کیفیت زمین‌ها خیلی بهتر شده، اما هنوز خیلی کار داریم. در این ۸سال پیشرفت کردیم و جای پیشرفت بیشتری داریم. مدیران ما به خوبی فوتبال امروز را درک می‌کنند و پیشرفت ما به این بستگی دارد که چگونه ابزار را فراهم کنند. سرعت فوتبال ما می‌تواند خیلی بهتر باشد و احساس می‌کنم می‌توانیم شاهد بازی‌های جذاب بیشتری باشیم. در ۹۰ دقیقه مسابقه ممکن است ۲۰ دقیقه توپ بیرون از زمین باشد و ۲۰ دقیقه هم بازیکنان و مربیان با هم دعوا کنند. در این صورت یک دیدار ممکن است ۳۰ دقیقه وقت مفید داشته باشد که این جذاب نیست. در ژاپن تلاش می‌کنند که ۶۰ دقیقه بازی در جریان باشد و این می‌تواند مسابقات را جذاب کند. می‌توانیم کیفیت لیگ برتر را افزایش دهیم که کیفیت زمین‌ها هم در این امر تأثیرگذار است.ممکن است زمین‌ها در شهرستان‌ها کیفیت مناسبی نداشته باشند و این جذابیت بازی را کاهش می‌دهد. فوتبال اروپا به این خاطر از سرعت بالایی برخوردار است که کیفیت زمین‌های چمن آنها بالاست.

وی با اشاره به روند خوب ذوب آهن در هفته های اخیر افزود: با شناختی که از منصوریان دارم، او روحیه پیروزی‌بخشی را به تیم می‌آورد. او زمانی که بازیکن بود، خیلی جنگجو و محکم بود و تفکر خیلی خوبی در ذوب‌آهن القا کرده است. منصوریان چون درگیر بازی‌های آسیایی بود، یک سیستم چرخشی در ترکیب تیمش درست کرده و از بازیکنان ذخیره و اصلی در تیمش استفاده می‌کند. ذوب‌آهن همیشه از تیم‌هایی بوده که مدیریت، شرایط بیرون از زمین و بازیکنان خوبی داشته است.

سرمربی فولاد خوزستان درباره غایان تیمش گفت: بازیکن محروم نداریم و درباره مصدومان تیم حرفی نمی‌زنم تا منصوریان بیشتر کار کند و سردرد بیشتری داشته باشد (با خنده).

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

نساجی مازندران به مصاف گل‌گهر و پیکان می‌رود

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۴:۵۰

هوادار گزارش می دهد، شاگردان محمود فکری دو بازی دوستانه را در برنامه دارند.

تمرینات تیم فوتبال ذوب آهن از امروز شروع می‌شود

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۴:۳۷

هوادار گزارش می دهد، تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان پس از انجام تست‌های مربوط به کرونا، امروز اولین تمرین خود را برگزار می‌کند.

تمرینات تیم فوتبال پیکان امروز عصر شروع می‌شود

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۴:۲۸

هوادار گزارش می دهد، تمرینات تیم فوتبال پیکان امروز از ساعت ۱۸ در پیکان شهر تهران شروع می‌شود.

مهدی طارمی تیتر یک رکورد پرتغال شد

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۴:۰۱

هوادار گزارش می دهد، مهاجم ملی پوش کشورمان که در تیم ریوآوه توپ می‌زند، تیتر یک روزنامه ورزشی معتبر پرتغالی‌ها شد.

فتاحی: هنوز تاریخ شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال ابلاغ نشده است

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۲:۴۵

هوادار گزارش می دهد، مدیر تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: فقط تاریخ شروع تمرینات ابلاغ شده و در مورد مسابقات چیزی ابلاغ نشده است.

تمرینات سپاهان در دو نوبت آغاز شد

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۲:۴۳

هوادار گزارش می دهد، بازیکنان تیم فوتبال سپاهان تمرینات گروهی را عصر امروز از سر می‌گیرند.

کادر فنی استقلال مدافع آبی‌ها را جریمه کرد

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۱:۴۳

هوادار گزارش می دهد، مدافع تیم فوتبال استقلال توسط کادرفنی این تیم جریمه شد.

تعریف پیشکسوت فوتبال قطر از بازیکن ایران در جام جهانی ۱۹۷۸

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۱:۳۹

هوادار گزارش می دهد، عضو سال های دور تیم ملی فوتبال قطر از ابراهیم قاسمپور به عنوان یکی از بهترین هم تیمی هایش در دوران ورزشی نام برد.
 

حسینی: هزینه بازیکن خارجی را به ایرانی‌ها بدهید/ با وجود کرونا برای فصل آینده برنامه ریزی کنند

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۱:۳۶

هوادار گزارش می دهد، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان ما قهرمانی به دست آوردند اما حرف مالی نزدند و بهتر است هزینه خارجی‌ها را صرف بازیکنان ایرانی کنند.

آزمون یکی از ۸ گزینه اورتون برای خط حمله

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۱:۳۴

هوادار گزارش می دهد، سردار آزمون برای حضور درفوتبال باشگاهی انگلیس و تیم اورتون با ۷ گزینه رقابت می کند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد