قوچان‌نژاد: خارجی‌ها به دنبال نفوذ و بر هم‌ زدن آرامش ایران هستند

ملی‌پوش ایرانی تیم هیرنوین گفت: در غرب نگاه منفی به ایران وجود دارد و خارجی‌ها با برهم زدن آرامش ایران می‌خواهند به منافع خود برسند.

قوچان‌نژاد: خارجی‌ها به دنبال نفوذ و بر هم‌ زدن آرامش ایران هستند

به گزارش هوادار، رضا قوچان نژاد سال ۲۰۱۷ میلادی را خوب تمام نکرد اما به دنبال بازیابی خود است. می خواهد فصل را به خوبی پایان رساند. ۲۰۱۸ سال خوبی برای رضا قوچان نژاد خواهد بود. سالی که در آن پدر خواهد شد و برای دومین بار حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ را تجربه خواهد کرد.

ملی پوش ایرانی تیم هیرنوین در این رابطه گفت: طرح جدیدی را آغاز کرده ام و می خواهم فصل را به خوبی به پایان برسانم.

قوچان نژاد درباره تولد فرزندش هم گفت: ۹ ماه از بارداری همسرم می گذرد. منتظریم و این یک لحظه هیجان انگیز است. آرامش داریم و یک فرزند پسر خواهیم داشت. خیلی افتخار می کنم.

مهاجم هیرنوین درباره از دست دادن جایگاهش در ترکیب اصلی این تیم و جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: باید دوباره بازی کنم. می دانم که همه چیز خوب خواهد شد و اعتماد به نفس دارم. جام جهانی فوتبال یکی از چیزهای جالب دوران فوتبالم است. جایی که می توانید خودتان را نشان دهید و همانند یک قهرمان برای مردم کشورتان باشید. فوتبالیست ها در ایران همانند سلبریتی ها هستند. این فقط مربوط به من نیست و مردم ایران به طور فوق العاده ای مجذوب فوتبال هستند. ایران کشور پرافتخار و میهمان نوازی است، هر چند فکر می کنم هلند کشوری عالی است اما ایران، کشوری که از آن می آیم هم داری فرهنگ و تمدن عالی است. در غرب یک تصور اشتباهی از ایران وجود دارد.

رضا قوچان نژاد درباره اغتشاشات اخیر ایران هم اظهار داشت: فکر می کنم خارجی ها با برهم زدن آرامش ایران منافعی خواهند داشت. در این شرایط می خواهند نفوذ کنند و حکومت را از بین ببرند. من خیلی خوب همه چیز را نمی دانم و نمی خواهم به یک اردوگاه تعلق بگیرم. به اندازه کافی در ذهنم افکار مربوط به خانواده و فوتبالم قرار دارند.

مهاجم هیرنوین که در فصل گذشته اردویژه از سوی هواداران هیرنوین به عنوان بهترین بازیکن سال شناخته شده بود در فصل جاری چندان نمایش خوبی نداشت و یورخن استرپل (سرمربی) او را به نیمکت ذخیره ها فرستاد.

قوچان نژاد با اشاره به این مسئله خاطرنشان کرد: شخصا آسیب دیدم، زیرا پیش از این اثبات کرده بودم که توانایی های بیشتری دارم. من تجربه کاری زیادی با سرمربی هیرنوین دارم. اتفاقی که الان رخ داده است را خودم مرتکب شدم و هدیه ای از سوی کسی نیست. من با چیزهایی مبارزه کردم که نمی توانم به شما بگویم. باید خودم را رها می کردم که زمان زیادی نیز از من گرفت. من از فرصت تعطیلات نیم فصل و اردوی آماده سازی اسپانیا استفاده خوبی کردم تا افکارم را بازیابی کنم. هفته اخیر برای من بسیار خوب بود و با اعتماد به نفس تازه ای برای هفته آینده مهیا می شوم.

ملی پوش ایرانی باشگاه هیرنوین درباره اخبار جدایی اش و پیشنهادهای رسیده خاطرنشان کرد: پیشنهادهای زیادی از هلند و دیگر کشورها داشتم. می توانستم همان موقع از هیرنوین جدا شوم. باشگاه ها می دانند که فوتبال را فراموش نکردم. من در رادار هر تیمی هستم. یورخن استرپل (سرمربی) و گری هامسترا (مدیر فنی) هیرنوین از من پرسیدند که چه چیزی را می خواهم. به آنها گفتم که می خواهم روی فوتبالم در هیرنوین تمرکز کنم. اطمینان دارم که همه چیز خوب خواهد بود. نمایشی که فصل گذشته ارائه داده بودم دوباره می توانم نشان دهم. از تمام تیم هایی که مرا می خواستند قدردانی کردم. می خواستم که رقابتم با هنک ورمان در خط حمله هیرنوین را نوسازی کنم.

وی درباره پایان قراردادش با هیرنوین در تابستان سال جاری میلادی و احتمال تمدیدش گفت: زمانی که تابستان سال ۲۰۱۶ میلادی به هیرنوین آمدم خیلی واضح گفتم که می خواهم ۲ سال اینجا بازی کنم و در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باشم. من این برنامه را آغاز کردم و می خواهم به خوبی آن را به  پایان رسانم. می توانستم در لیگ چین باشم. اگر می دانستید چقدر می توانستم در چین پول به دست آورم به من علاقه مند می شدید. بله من فوتبالیست پولی هستم. چه کسی نیست اما پول تعیین کننده همه چیز نیست. من بیش از هر چیز طرفدار این بودم که خودم را در هیرنوین نشان دهم. باشگاهی که فوتبال را به من آموزش داد. من در لیگ های کویت، قطر، بلژیک و انگلیس بازی کردم اما هرگز به اندازه اردویژه هلند نبود.

برای رضا قوچان نژاد تا پایان فصل زمان زیادی باقی مانده است. مهاجم هیرنوین گفت: اگر بتوانم در دومین جام جهانی هم بازی کنم می توانم بگویم که رویاهایم عملی شده است اما چه کسی می داند چه اتفاقی خواهد افتاد و کجا تمام می شود. همانند یک ورزشکار حرفه ای همواره به دنبال بهترین چیزها هستم. می خواهم فوتبالم را با سلامت و برای مدت طولانی تر ادامه دهم. اگر آماده چالش و رقابت نباشید باید از فوتبال دست بکشید. در این شرایط می دانم که چیزهای مهم تری از ورزش هم وجود دارند. خودم را به خوبی می شناسم. سعی می کنم آدم خوبی باشم. دوستان و خانواده می توانند روی من حساب کنند. آدم هایی که عاشق شان هستم و برای من همه چیز هستند. همه کار برای آنها خواهم کرد. سعی من بر این است نگاه روشنی به همه چیز در زندگی ام از جمله فوتبال داشته باشم.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

ابقای تقوی یا جذب سرمربی خارجی؟

۱۳۹۷/۰۸/۰۱ ۱۲:۰۶

ابقای تقوی یا جذب سرمربی جدید ابهام بزرگی است که هنوز باشگاه تراکتورسازی تکلیف آن را مشخص نکرده است.

 

ماشین، تنها کورسوی امید بازیکن مغضوب تراکتور

۱۳۹۷/۰۸/۰۱ ۱۱:۴۹

هافبک جوانی که در نقل و انتقالات تابستانی به تراکتور پیوست اما نتوانست حضورش در این تیم را تثبیت کند، هفته هاست که در بلاتکلیفی قرار دارد و مشخص نیست که سرانجام چه سرنوشتی در انتظارش خواهد بود؟<...

پرونده بازگشت اخباری به تبریز بسته شد

۱۳۹۷/۰۸/۰۱ ۱۱:۱۴

دروازه بان محبوب تراکتوری ها در سال های اخیر از حضور دوباره در تبریز بار دیگر ناکام ماند.

تراکتور همچنان در قرنطینه؛ چرا؟!

۱۳۹۷/۰۸/۰۱ ۱۰:۳۵

تیم تراکتورسازی تبریز همچنان تمرینات خود را پشت درهای بسته انجام می دهد.

دوری یک ماهه هافبک ماشین از میادین با احتمال پارگی رباط!

۱۳۹۷/۰۷/۳۰ ۲۳:۲۹

هافبک ماشین سازی یک ماه از میادین دور خواهد ماند و این دوری با توجه به نتایج MRI می تواند تا شش ماه و بیشتر نیز تمدید شود.

دعوای شبکه ۳ و عادل بالا گرفت؛ نود بازهم پخش نمی شود

۱۳۹۷/۰۷/۳۰ ۲۲:۰۵

برنامه نود امشب هم پخش نخواهد شد.

 

لیگ دسته اول فوتبال - پایان هفته تساوی‌ها با پیروزی مس کرمان

۱۳۹۷/۰۷/۳۰ ۲۱:۰۱

هفته نهم لیگ دسته اول که با ۵ تساوی همراه بود، با پیروزی مس کرمان خاتمه یافت.

جلال حسینی: برای صعود به فینال می‌جنگیم

۱۳۹۷/۰۷/۳۰ ۱۹:۵۳

سیدجلال حسینی گفت: بازی سختی داریم ولی مسلما ما برای صعود به فینال خواهیم جنگید.

سلطانی‌فر: مردم منتظر قهرمانی پرسپولیس و تیم ملی فوتبال در آسیا هستند - مراحل آماده‌سازی برای المپیک توکیو را آغاز کرده‌ایم

۱۳۹۷/۰۷/۳۰ ۱۹:۵۰

وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدواریم که تیم ملی فوتبال کشورمان و پرسپولیس با قهرمانی های شان در آسیا به انتظار مردم ایران پایان دهند.

گزارش تمرین السد قطر - فرار ژاوی از دست عکاسان

۱۳۹۷/۰۷/۳۰ ۱۹:۱۸

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال السد قطر تاکتیک تیمش را برای خبرنگاران رو نکرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد