قوچان‌نژاد: خارجی‌ها به دنبال نفوذ و بر هم‌ زدن آرامش ایران هستند

ملی‌پوش ایرانی تیم هیرنوین گفت: در غرب نگاه منفی به ایران وجود دارد و خارجی‌ها با برهم زدن آرامش ایران می‌خواهند به منافع خود برسند.

قوچان‌نژاد: خارجی‌ها به دنبال نفوذ و بر هم‌ زدن آرامش ایران هستند

به گزارش هوادار، رضا قوچان نژاد سال ۲۰۱۷ میلادی را خوب تمام نکرد اما به دنبال بازیابی خود است. می خواهد فصل را به خوبی پایان رساند. ۲۰۱۸ سال خوبی برای رضا قوچان نژاد خواهد بود. سالی که در آن پدر خواهد شد و برای دومین بار حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ را تجربه خواهد کرد.

ملی پوش ایرانی تیم هیرنوین در این رابطه گفت: طرح جدیدی را آغاز کرده ام و می خواهم فصل را به خوبی به پایان برسانم.

قوچان نژاد درباره تولد فرزندش هم گفت: ۹ ماه از بارداری همسرم می گذرد. منتظریم و این یک لحظه هیجان انگیز است. آرامش داریم و یک فرزند پسر خواهیم داشت. خیلی افتخار می کنم.

مهاجم هیرنوین درباره از دست دادن جایگاهش در ترکیب اصلی این تیم و جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: باید دوباره بازی کنم. می دانم که همه چیز خوب خواهد شد و اعتماد به نفس دارم. جام جهانی فوتبال یکی از چیزهای جالب دوران فوتبالم است. جایی که می توانید خودتان را نشان دهید و همانند یک قهرمان برای مردم کشورتان باشید. فوتبالیست ها در ایران همانند سلبریتی ها هستند. این فقط مربوط به من نیست و مردم ایران به طور فوق العاده ای مجذوب فوتبال هستند. ایران کشور پرافتخار و میهمان نوازی است، هر چند فکر می کنم هلند کشوری عالی است اما ایران، کشوری که از آن می آیم هم داری فرهنگ و تمدن عالی است. در غرب یک تصور اشتباهی از ایران وجود دارد.

رضا قوچان نژاد درباره اغتشاشات اخیر ایران هم اظهار داشت: فکر می کنم خارجی ها با برهم زدن آرامش ایران منافعی خواهند داشت. در این شرایط می خواهند نفوذ کنند و حکومت را از بین ببرند. من خیلی خوب همه چیز را نمی دانم و نمی خواهم به یک اردوگاه تعلق بگیرم. به اندازه کافی در ذهنم افکار مربوط به خانواده و فوتبالم قرار دارند.

مهاجم هیرنوین که در فصل گذشته اردویژه از سوی هواداران هیرنوین به عنوان بهترین بازیکن سال شناخته شده بود در فصل جاری چندان نمایش خوبی نداشت و یورخن استرپل (سرمربی) او را به نیمکت ذخیره ها فرستاد.

قوچان نژاد با اشاره به این مسئله خاطرنشان کرد: شخصا آسیب دیدم، زیرا پیش از این اثبات کرده بودم که توانایی های بیشتری دارم. من تجربه کاری زیادی با سرمربی هیرنوین دارم. اتفاقی که الان رخ داده است را خودم مرتکب شدم و هدیه ای از سوی کسی نیست. من با چیزهایی مبارزه کردم که نمی توانم به شما بگویم. باید خودم را رها می کردم که زمان زیادی نیز از من گرفت. من از فرصت تعطیلات نیم فصل و اردوی آماده سازی اسپانیا استفاده خوبی کردم تا افکارم را بازیابی کنم. هفته اخیر برای من بسیار خوب بود و با اعتماد به نفس تازه ای برای هفته آینده مهیا می شوم.

ملی پوش ایرانی باشگاه هیرنوین درباره اخبار جدایی اش و پیشنهادهای رسیده خاطرنشان کرد: پیشنهادهای زیادی از هلند و دیگر کشورها داشتم. می توانستم همان موقع از هیرنوین جدا شوم. باشگاه ها می دانند که فوتبال را فراموش نکردم. من در رادار هر تیمی هستم. یورخن استرپل (سرمربی) و گری هامسترا (مدیر فنی) هیرنوین از من پرسیدند که چه چیزی را می خواهم. به آنها گفتم که می خواهم روی فوتبالم در هیرنوین تمرکز کنم. اطمینان دارم که همه چیز خوب خواهد بود. نمایشی که فصل گذشته ارائه داده بودم دوباره می توانم نشان دهم. از تمام تیم هایی که مرا می خواستند قدردانی کردم. می خواستم که رقابتم با هنک ورمان در خط حمله هیرنوین را نوسازی کنم.

وی درباره پایان قراردادش با هیرنوین در تابستان سال جاری میلادی و احتمال تمدیدش گفت: زمانی که تابستان سال ۲۰۱۶ میلادی به هیرنوین آمدم خیلی واضح گفتم که می خواهم ۲ سال اینجا بازی کنم و در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باشم. من این برنامه را آغاز کردم و می خواهم به خوبی آن را به  پایان رسانم. می توانستم در لیگ چین باشم. اگر می دانستید چقدر می توانستم در چین پول به دست آورم به من علاقه مند می شدید. بله من فوتبالیست پولی هستم. چه کسی نیست اما پول تعیین کننده همه چیز نیست. من بیش از هر چیز طرفدار این بودم که خودم را در هیرنوین نشان دهم. باشگاهی که فوتبال را به من آموزش داد. من در لیگ های کویت، قطر، بلژیک و انگلیس بازی کردم اما هرگز به اندازه اردویژه هلند نبود.

برای رضا قوچان نژاد تا پایان فصل زمان زیادی باقی مانده است. مهاجم هیرنوین گفت: اگر بتوانم در دومین جام جهانی هم بازی کنم می توانم بگویم که رویاهایم عملی شده است اما چه کسی می داند چه اتفاقی خواهد افتاد و کجا تمام می شود. همانند یک ورزشکار حرفه ای همواره به دنبال بهترین چیزها هستم. می خواهم فوتبالم را با سلامت و برای مدت طولانی تر ادامه دهم. اگر آماده چالش و رقابت نباشید باید از فوتبال دست بکشید. در این شرایط می دانم که چیزهای مهم تری از ورزش هم وجود دارند. خودم را به خوبی می شناسم. سعی می کنم آدم خوبی باشم. دوستان و خانواده می توانند روی من حساب کنند. آدم هایی که عاشق شان هستم و برای من همه چیز هستند. همه کار برای آنها خواهم کرد. سعی من بر این است نگاه روشنی به همه چیز در زندگی ام از جمله فوتبال داشته باشم.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

دیدار فولاد و پیکان به دلیل گردو غبار شدید لغو شد

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۳:۳۰

دیدار تیم های فولاد خوزستان و پیکان به دلیل گردو غبار شدید لغو شد.

آجورلو با ساغلام دیدار کرد

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۳:۲۷

سرمربى جدید تراکتورسازى که شب گذشته وارد ایران شد صبح امروز با مدیرعامل باشگاه دیدار کرد.

واکنش فتاحی به لغو دیدار فولاد- پیکان

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۳:۲۲

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ توضیحاتی را درباره احتمال لغو دیدار تیم های فوتبال فولاد و پیکان ارائه داد.

چمنیان:۴۰۰ استعداد در خطر به هدر رفتن هستند

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۳:۰۱

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان می گوید که باید به تیم های پایه توجه کرد و آنها را به حال خود رها نکرد.

ترکیب استقلال اعلام شد؛ بازگشت رحمتی به دروازه

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۲:۵۴

ترکیب تیم فوتبال استقلال برای بازی با پدیده مشخص شد.

ساغلام: بیش از هر چیزی به حمایت و آرامش نیاز داریم

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۲:۳۲

گزینه سرمربی گری تراکتورسازی گفت: از هوادارانمان می خواهم در این مقطع از تیم محبوبشان حمایت کنند چون بیش از هر چیزی به حمایت و آرامش نیاز داریم.

شکایت سایپا از میزبانی تراکتورسازی تبریز

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۲:۲۸

باشگاه سایپا از میزبانی نامناسب باشگاه تراکتورسازی تبریز به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت می کند.

حاتم: هواداران تراکتورسازی به علی دایی توهین کردند - رفتار آنها شرم‌آور بود

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۲:۲۵

سرپرست تیم فوتبال سایپا گفت:تماشاگران تراکتورسازی تبریز از ابتدا تا پایان مسابقه به علی دایی سرمربی تیم ما و اسطوره فوتبال ایران توهین کردند.

تغییر در هیئت مدیره تراکتورسازی؛ کریمیان رفتنی می‌شود

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۲:۱۸

با تغییرات به وجود آمده در سپاه عاشورای تبریز، هیئت مدیره تراکتورسازی هم دستخوش تغییراتی می شود.

شگفتی سالام از استقبال هواداران تراکتورسازی

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۲:۱۲

گزینه سرمربیگری تراکتورسازی گفت: در استانبول آوازه محبوبیت تراکتورسازی را شنیده بودم و می دانستم که این باشگاه هواداران پرشوری دارد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد