لالوویچ: اولویت اصلی ما حفظ سلامت ورزشکاران است/ در تلاشیم راه حلی منطقی پیدا کنیم

هوادار گزارش می دهد، رئیس اتحادیه جهانی کشتی گفت: اولویت اصلی ما حفظ سلامت ورزشکاران است.

لالوویچ: اولویت اصلی ما حفظ سلامت ورزشکاران است/ در تلاشیم راه حلی منطقی پیدا کنیم

به گزارش هوادار و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی بعد از لغو تعدادی از مسابقات مختلف در سطح جهانی به دلیل شیوع ویروس کرونا با انتشار نامه ای به فدارسیون کشتی، به خانواده جهانی کشتی توضیحاتی را در این خصوص ارائه داد.

در این پیام آمده است: با شیوع اخیر ویروس کرونا از جامعه جهانی کشتی خواسته شده که تغییراتی در برنامه های مسابقات خود از جمله تغییر در مکان و تاریخ رویدادهای مهم گزینشی المپیک خود بدهد.

در حالیکه کنترل این تحولات از کارکنان، هیات رییسه و فدراسیون های ملی خارج است، رییس اتحادیه در تلاش است تا راه حلی منطقی پیدا کند.

اولویت اصلی ما حفظ سلامت ورزشکاران است، ضمن اینکه رویدادهای گزینشی المپیک ۲۰۲۰ طوری برنامه ریزی شوند که رژیم های غذایی و تمرینی ورزشکاران را تضمین نماید. این موضوع از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است که ورزشکاران واجد شرایط برای توکیو ۲۰۲۰ در میدان مسابقه حضور پیدا کنند.

افتخار کشتی در این است که به داشتن سرسخت ترین ورزشکاران جهان، به خود می بالد و شکی نیست که تحولات اخیر، عزم و اراده جامعه ما را تقویت می کند.

اعضای هیات رییسه، اعضای کمیسیون اجرایی، کارکنان و بنده در ارتباط مستمر با اعضا و همکاران خود در کمیته بین المللی المپیک هستیم و راه حلی را اختصاص می دهیم که هم سیستم گزینشی ما را حفظ و هم سلامت عموم را در نظر می گیرد. ما با کمیته بین المللی المپیک کاملا همسو هستیم.

 برای اطلاعات به روز در مورد پاسخ ما به شیوع جهانی COVID-۱۹ و تأثیر آن بر روی رویدادهای ما، لطفا حتما به صفحه اصلی وب سایت و شبکه های مختلف اجتماعی ما که اعلام شده، مراجعه کنید. کمیته بین المللی المپیک همچنین برای به روز رسانی اطلاعات مربوط به توکیو ۲۰۲۰ و تاثیر محدودیت های سفر جهانی پرتال ورزشکار خود را با عنوان Athlete۳۶۵ راه اندازی کرده است.

از صبر و درک میلیون ها ورزشکار، هوادار و مربی در سراسر جهان طی این چند ماه گذشته تشکر می نمایم. در کنار یکدیگر از این روزهای پیچیده گذر خواهیم کرد و بار دیگر با صعود در توکیو ۲۰۲۰ از بزرگترین ورزش باستانی جهان لذت خواهیم برد.

نناد لالوویچ – رییس اتحادیه جهانی کشتی و عضو کمیسیون اجرایی و کمیته بین المللی المپیک

افزودن نظر

اخبار کشتی

امامی سخنگوی فدراسیون کشتی شد

۱۳۹۹/۰۱/۱۹ ۱۲:۴۰

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون کشتی در حکمی سخنگوی فدراسیون منصوب کرد.

کشتی‌گیر آمریکایی از المپیک ۲۰۲۰ خداحافظی کرد

۱۳۹۹/۰۱/۱۸ ۰۹:۳۹

هوادار گزارش می دهد، فرانک مولینارو کشتی گیر آمریکایی پس از تعویق المپیک ۲۰۲۰ توکیو، دیگر تمایلی برای کشتی گرفتن ندارد.

برگزاری جلسه هماهنگی فدراسیون کشتی| دبیر: اهمیت لیگ برای فدراسیون بسیار بالاست

۱۳۹۹/۰۱/۱۷ ۲۰:۳۹

هوادار گزارش می دهد، اولین جلسه هماهنگی میان مسئولان فدراسیون کشتی و سازمان لیگ در سال ۹۹ امروز در دفتر رئیس فدراسیون برگزار شد.

رنگرز از ریاست موزه ملی ورزش کنار رفت

۱۳۹۹/۰۱/۱۷ ۱۳:۳۲

هوادار گزارش می دهد، با توجه به انتخاب رنگرز به عنوان سرپرست دفتر توسعه آموزش‌های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش، وی از ریاست موزه ورزش کنار رفت.

پیشکسوت داوری کشتی درگذشت

۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ۱۰:۵۱

هوادار گزارش می دهد، پیشکسوت داوری کشتی دار فانی را وداع گفت.

بنا: باید نگاه مثبتی به تعویق المپیک داشت/ این اتفاق به سود تیم کشتی آزاد هم شد

۱۳۹۹/۰۱/۰۸ ۱۲:۰۷

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: تیم جوانی را در اختیار داریم و با تعویق المپیک فرصت خوبی برای کسب تجربه بدست آمد.

سوریان: برای برگزاری اردوها منتظر تصمیم ستاد مقابله با کرونا هستیم/ مدیریت از کشتی گرفتن سخت تر است

۱۳۹۹/۰۱/۰۷ ۱۳:۱۱

هوادار گزارش می دهد، نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: در حال حاضر با تصمیم ستاد مقابله با کرونا در ورزش، تمامی فعالیت های کشتی در کشور لغو شده و برای برگزاری اردوها منتظر تصمیم این ستاد هستیم.

بیانیه لالوویچ درباره کشتی انتخابی المپیک: درباره مسابقات معوقه تصمیم گیری می کنیم

۱۳۹۹/۰۱/۰۶ ۱۱:۰۷

هوادار گزارش می دهد، رئیس اتحادیه جهانی کشتی درخصوص المپیک توکیو با ارسال بیانیه ای اعلام کرد در مورد رقابت های کشتی گزینشی معوقه، تصمیم گیری خواهد شد.

پرداخت بخشی از طلب داوران کشتی بعد از ۱۰ سال

۱۳۹۹/۰۱/۰۵ ۱۴:۴۱

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون کشتی بخش دیگری از حق الزحمه های معوقه داوران کشتی کشور را پس از ۱۰ سال پرداخت کرد.

سنگ مزار جهان پهلوان تختی نوسازی شد

۱۳۹۹/۰۱/۰۴ ۱۲:۳۴

هوادار گزارش می دهد، با پیگیری فدراسیون کشتی، سنگ قبر جهان پهلوان تختی نوسازی شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد