لالوویچ برای ریاست مجدد اتحادیه جهانی کشتی کاندید می‌شود

هوادار گزارش می دهد، نناد لالوویچ، رئیس کنونی اتحادیه جهانی کشتی قصد دارد بار دیگر برای حضور در انتخابات ریاست این اتحادیه کاندید شود.

لالوویچ برای ریاست مجدد اتحادیه جهانی کشتی کاندید می‌شود

به گزارش هوادار و به نقل از خبرگزاری تاس روسیه، نناد لالوویچ، رئیس صربستانی فعلی اتحادیه جهانی کشتی آماده است تا بار دیگر برای انتخابات ریاست این اتحادیه که پس از بازی های المپیک ۲۰۲۰ در توکیو برگزار می‌شود، شرکت کند. 

وی در مصاحبه‌ای که پس از مسابقات جهانی کشتی در نورسلطان، قزاقستان برگزار شد این موضوع را رسماً اعلام کرد.

لالوویچ هفتمین رئیس اتحادیه جهانی کشتی است که در تاریخ ۱۸ مه ۲۰۱۳ پس از استعفای رافائل مارتینتی در کنگره ویژه ای در مسکو به این پست انتخاب شد. در سپتامبر ۲۰۱۴، لالوویچ برای یک دوره ۶ ساله مجددا انتخاب شد و اصلاحات قابل توجهی را در این ورزش انجام داد.

وی در این زمینه گفت: من نامزد می‌شوم. در این سال‌ها در زمینه های بازاریابی، حقوق تجاری و تلویزیونی، ایجاد برند مسابقات، توسعه کشتی ساحلی، ترویج کشتی در قاره آفریقا و آسیا کارهای زیادی انجام شد. اگر کنگره به من در رهبری مبارزات برای دوره بعدی ریاست اعتماد کند این مسیر ادامه خواهد داشت.

کنگره UWW در سپتامبر سال ۲۰۲۰ برگزار می شود و محل برگزاری آن بعداً مشخص می شود. این تصمیم در نورسلطان، توسط اعضای UWW در دستور کار کنگره آینده قرار گرفت.
البته این سؤال در مورد محدودیت در فعالیت رئیس اتحادیه برای مرتبه دوم و همچنین محدودیت سنی ۷۵ سال برای اعضای هیأت رئیسه در این کنگره مطرح خواهد شد.

افزودن نظر

اخبار کشتی

تقدیر از موحد، برزگر و جدیدی در افتتاحیه لیگ برتر کشتی

۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ۲۰:۳۱

هوادار گزارش می دهد، در جریان دیدار نخست هفته اول از رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و در سالن شهدای هفتم تیر تهران از سه قهرمان کشتی آزاد المپیک و جهان تجلیل شد.

بنا: کناره‌گیری من گمانه‌زنی رسانه‌ها بود/ با عشق و قدرت تمام به کارم ادامه می‌دهم

۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ۱۴:۵۳

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان گفت: شایعاتی که در مورد کناره‌گیری یا استعفای من مطرح شد، فقط گمانه‌زنی رسانه‌ها بود و با عشق و قدرت تمام به کار خود ادامه می‌دهم.

برای هدایت فرنگی کاران آذربایجانی؛ یک مربی روس جایگزین همتای ترکیه ای شد

۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۰۹:۵۳

هوادار گزارش می دهد، مسئولان فدراسیون کشتی جمهوری آذربایجان یک مربی روس را بعنوان سرمربی جدید تیم کشتی فرنگی این کشور معرفی کردند.

رنگرز: بنا استعفا نمی دهد/ بیشترین فشار و استرس نتیجه گیری روی حسن یزدانی متمرکز است

۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۰۹:۴۷

هوادار گزارش می دهد، مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی و سخنگوی فدراسیون گفت: طلا گرفتن حسن یزدانی در المپیک قطعی نیست و بیشترین فشار و استرس نتیجه گیری روی او متمرکز است.

زادیک سرمربی تیم کشتی آزاد امیدهای آمریکا شد

۱۳۹۸/۰۷/۱۶ ۱۵:۰۰

هوادار گزارش می دهد، بیل زادیک، مربی کهنه‌کار آمریکایی به عنوان سرمربی تیم کشتی آزاد امیدهای این کشور برای حضور در مسابقات جهانی مجارستان انتخاب شد.

ترکیب تیم‌های کشتی نیروهای مسلح مشخص شد

۱۳۹۸/۰۷/۱۰ ۰۹:۳۹

هوادار گزارش می دهد، ترکیب تیم‌های کشتی نیروهای مسلح برای حضور در هفتمین دوره بازی‌های نظامیان جهان مشخص شد.

رنگرز مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و سخنگوی فدراسیون شد

۱۳۹۸/۰۷/۰۹ ۱۵:۳۸

هوادار گزارش می دهد، علیرضا دبیر در حکمی حسن رنگرز قهرمان اسبق کشتی فرنگی جهان را به سمت مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و سخنگوی فدراسیون کشتی منصوب کرد.

حیدری: سعدالله‌اف کشتی‌گیر خاصی نیست، می‌شود او را شکست داد/ قانونِ بد از بی‌قانونی بهتر است

۱۳۹۸/۰۷/۰۸ ۱۴:۲۷

هوادار گزارش می دهد، دارنده ۶ مدال کشتی آزاد جهان گفت: سعدالله‌اف که روی او خیلی تبلیغ می‌شود کشتی‌گیر خیلی خاصی نیست، در وزن پایین‌تر بهتر کشتی می‌گرفت اما می‌شود او را در ۹۷ کیلوگرم شکست داد.<...

در دیدار علیرضا حیدری با لالوویچ و تورلیخانوف در نورسلطان چه گذشت؟

۱۳۹۸/۰۷/۰۷ ۱۶:۲۰

هوادار گزارش می دهد، علیرضا حیدری، رئیس فدراسیون جهانی کشتی پهلوانی همزمان با مسابقات قهرمانی جهان در قزاقستان جلسه‌ای با لالوویچ و تورلیخانوف داشت.

زمان آغاز لیگ برتر کشتی آزاد مشخص شد

۱۳۹۸/۰۷/۰۷ ۱۵:۵۴

هوادار گزارش می دهد، بعد از جلسه کادرفنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی با رئیس سازمان لیگ،‌ زمان آغاز مسابقات مشخص شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد