لایق: مشکلی با بنی‌تمیم ندارم

دبیر فدراسیون کشتی با بیان اینکه اختلافی با سرپرست فدراسیون کشتی ندارد گفت: هیچ صحبتی درباره رفتنم از فدراسیون کشتی مطرح نشده اما سرپرست فدراسیون این حق را دارد با هر شخصی که دوست دارد کار کند.

لایق: مشکلی با بنی‌تمیم ندارم

به گزارش هوادار، رضا لایق درباره برخی شایعات مبنی بر اینکه میان او و حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی اختلافاتی بوجود آمده و وی قصد دارد فقط تا پایان سال به فعالیت خود تحت عنوان دبیر فدراسیون ادامه کار بدهد، اظهار کرد: به هر حال بنده به عنوان دبیر فدراسیون بر اساس وظایف و مسئولیت هایی که بر عهده ام گذاشته شده به کار ادامه می دهم و کارهای اداری و اجرایی فدراسیون را بر اساس وظایفم انجام می دهم.

دبیر فدراسیون کشتی افزود: واقعاً مشکلی با بنی تمیم ندارم. او در حوزه مسئولیتی که دارد کار می کند و من به وظایفی که بر عهده ام است عمل می کنم. در ارتباط با اینکه من باشم یا نباشم سرپرست فدراسیون باید تصمیم بگیرد چرا که این امر از اختیارات اوست و حق بنی تمیم است که تشخیص دهد با چه کسانی کار کند یا به همکاری ادامه ندهد. فعلاً که هستم و کارهایم را انجام می دهم. هیچ صحبتی درباره ماندن یا رفتنم به میان نیامده و سرپرست فدراسیون نیز چیزی را در اینباره به من اعلام نکرده است، ضمن اینکه بر اساس مسئولیتی که از سوی اعضای مجمع به من محول شده به محض اعلام نظر وزارت ورزش برای انجام ثبت نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی به عنوان دبیر مجمع مقدمات برگزاری انتخابات را مهیا می کنم.

وی در ادامه درباره کنار گذاشتن عقیلی سرپرست کمیته پزشکی فدراسیون کشتی و اینکه عنوان شده ملک محمدی رئیس اسبق این کمیته علی رغم دو شغله بودن و دبیری فدراسیون پزشکی ورزشی به عنوان رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی انتخاب شده است، خاطرنشان کرد: آقای عقیلی تا پس از رقابت های جهانی مجارستان با فدراسیون کشتی قرارداد داشت. بعد از آن نیز نه با او قرارداد را تمدید کرده ایم و نه با هیچ شخصی دیگری برای قبول مسئولیت این کمیته قرارداد امضا کرده ایم. هیچ حکمی برای ملک محمدی یا هر فرد دیگری برای ریاست کمیته پزشکی زده نشده و فقط با ۲ پزشکیار که باید در اردوهای تیم ملی حضور داشته باشند قرارداد امضا شده است.

لایق درباره چرایی حضور ملک محمدی در کنار کشتی گیران در رقابت های مختلف گفت: به جهت اینکه او پیش از این با فدراسیون کشتی همکاری داشته و در حال حاضر نیز در سمت دبیری فدراسیون پزشکی ورزشی فعالیت می کند، در صورت نیاز کارهای مورد نیاز فدراسیون کشتی را پیگری می کند اما هیچ حکمی برای او زده نشده است و در کمیته پزشکی هیچ مسئولیتی ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی درباره ریاست این کمیته تصمیم گیری خواهد شد، گفت: هنوز تصمیمی در این باره گرفته نشده و سرپرست فدراسیون باید در این خصوص تصمیم گیری کند.

 

افزودن نظر

اخبار کشتی

جام جهانی کشتی فرنگی| اسامی فرنگی کاران اعلام شد

۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ۱۴:۰۱

هوادار گزارش می دهد، ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در جام جهانی تهران ۲۰۱۹ اعلام شد.

لیگ برتر کشتی فرنگی| اوج هیجان در شهر بادگیرها؛ قهرمان در یزد مشخص می‌شود

۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ۱۱:۲۲

هوادار گزارش می دهد، تکلیف قهرمان نوزدهمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی فردا در شهر یزد مشخص خواهد شد.

پلاک افتخار منصور برزگر سردر منزل وی نصب شد

۱۳۹۸/۰۸/۱۴ ۱۶:۳۲

هوادار گزارش می دهد، پلاک افتخار منصور برزگر پیشکسوت کشتی ایران سر در منزل وی نصب شد.

کشتی فرنگی امیدهای جهان| دلخانی و یوسفی طلایی شدند

۱۳۹۸/۰۸/۱۲ ۰۹:۰۳

هوادار گزارش می دهد، دو نماینده کشورمان در رقابت‌های کشتی فرنگی امیدهای جهان به مدال طلا دست یافتند.

مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی ۲۲ آبان برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۸/۱۲ ۰۸:۵۵

هوادار گزارش می دهد، مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور ۲۲ آبان برگزار خواهد شدند.

هزینه ۱۴۰ هزار فرانکی میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی

۱۳۹۸/۰۷/۳۰ ۰۹:۳۰

هوادار گزارش می دهد، اتحادیه جهانی کشتی هزینه میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی در تهران را حدود ۱۴۰ هزار فرانک سوئیس اعلام کرده است.

رنگرز: مشکلی برای میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی نداریم

۱۳۹۸/۰۷/۳۰ ۰۹:۱۰

هوادار گزارش می دهد، سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: مشکلی برای میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی وجود ندارد و با جذب حامیان مالی تمام هزینه‌ها توسط اسپانسر تقبل خواهد شد.

تیم‌های حاضر در جام جهانی کشتی فرنگی مشخص شدند

۱۳۹۸/۰۷/۲۹ ۰۹:۳۷

هوادار گزارش می دهد، ۸ تیم حاضر در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۹ کشتی فرنگی که به میزبانی تهران برگزار خواهد شد مشخص شدند.

تقدیر از موحد، برزگر و جدیدی در افتتاحیه لیگ برتر کشتی

۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ۲۰:۳۱

هوادار گزارش می دهد، در جریان دیدار نخست هفته اول از رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و در سالن شهدای هفتم تیر تهران از سه قهرمان کشتی آزاد المپیک و جهان تجلیل شد.

بنا: کناره‌گیری من گمانه‌زنی رسانه‌ها بود/ با عشق و قدرت تمام به کارم ادامه می‌دهم

۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ۱۴:۵۳

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان گفت: شایعاتی که در مورد کناره‌گیری یا استعفای من مطرح شد، فقط گمانه‌زنی رسانه‌ها بود و با عشق و قدرت تمام به کار خود ادامه می‌دهم.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد