لایق: مشکلی با بنی‌تمیم ندارم

دبیر فدراسیون کشتی با بیان اینکه اختلافی با سرپرست فدراسیون کشتی ندارد گفت: هیچ صحبتی درباره رفتنم از فدراسیون کشتی مطرح نشده اما سرپرست فدراسیون این حق را دارد با هر شخصی که دوست دارد کار کند.

لایق: مشکلی با بنی‌تمیم ندارم

به گزارش هوادار، رضا لایق درباره برخی شایعات مبنی بر اینکه میان او و حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی اختلافاتی بوجود آمده و وی قصد دارد فقط تا پایان سال به فعالیت خود تحت عنوان دبیر فدراسیون ادامه کار بدهد، اظهار کرد: به هر حال بنده به عنوان دبیر فدراسیون بر اساس وظایف و مسئولیت هایی که بر عهده ام گذاشته شده به کار ادامه می دهم و کارهای اداری و اجرایی فدراسیون را بر اساس وظایفم انجام می دهم.

دبیر فدراسیون کشتی افزود: واقعاً مشکلی با بنی تمیم ندارم. او در حوزه مسئولیتی که دارد کار می کند و من به وظایفی که بر عهده ام است عمل می کنم. در ارتباط با اینکه من باشم یا نباشم سرپرست فدراسیون باید تصمیم بگیرد چرا که این امر از اختیارات اوست و حق بنی تمیم است که تشخیص دهد با چه کسانی کار کند یا به همکاری ادامه ندهد. فعلاً که هستم و کارهایم را انجام می دهم. هیچ صحبتی درباره ماندن یا رفتنم به میان نیامده و سرپرست فدراسیون نیز چیزی را در اینباره به من اعلام نکرده است، ضمن اینکه بر اساس مسئولیتی که از سوی اعضای مجمع به من محول شده به محض اعلام نظر وزارت ورزش برای انجام ثبت نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی به عنوان دبیر مجمع مقدمات برگزاری انتخابات را مهیا می کنم.

وی در ادامه درباره کنار گذاشتن عقیلی سرپرست کمیته پزشکی فدراسیون کشتی و اینکه عنوان شده ملک محمدی رئیس اسبق این کمیته علی رغم دو شغله بودن و دبیری فدراسیون پزشکی ورزشی به عنوان رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی انتخاب شده است، خاطرنشان کرد: آقای عقیلی تا پس از رقابت های جهانی مجارستان با فدراسیون کشتی قرارداد داشت. بعد از آن نیز نه با او قرارداد را تمدید کرده ایم و نه با هیچ شخصی دیگری برای قبول مسئولیت این کمیته قرارداد امضا کرده ایم. هیچ حکمی برای ملک محمدی یا هر فرد دیگری برای ریاست کمیته پزشکی زده نشده و فقط با ۲ پزشکیار که باید در اردوهای تیم ملی حضور داشته باشند قرارداد امضا شده است.

لایق درباره چرایی حضور ملک محمدی در کنار کشتی گیران در رقابت های مختلف گفت: به جهت اینکه او پیش از این با فدراسیون کشتی همکاری داشته و در حال حاضر نیز در سمت دبیری فدراسیون پزشکی ورزشی فعالیت می کند، در صورت نیاز کارهای مورد نیاز فدراسیون کشتی را پیگری می کند اما هیچ حکمی برای او زده نشده است و در کمیته پزشکی هیچ مسئولیتی ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی درباره ریاست این کمیته تصمیم گیری خواهد شد، گفت: هنوز تصمیمی در این باره گرفته نشده و سرپرست فدراسیون باید در این خصوص تصمیم گیری کند.

 

افزودن نظر

اخبار کشتی

جلسه کمیسیون پزشکی اتحادیه جهانی کشتی برگزار شد/بررسی راههای مبارزه با کرونا با حضور ایران

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۰۸:۵۷

هوادار گزارش می دهد، با حضور نماینده ایران جلسه کمیسیون‌های علمی و پزشکی اتحادیه جهانی کشتی برگزار شد.

ابراز امیدواری اتحادیه جهانی کشتی برای کم کردن جریمه دوپینگ در ایران

۱۳۹۹/۰۲/۳۱ ۱۱:۲۵

هوادار گزارش می دهد، جلسه رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی با مسئولان مبارزه با دوپینگ اتحادیه جهانی کشتی برگزار شد.

اشکانی: دست مربیان در چرخه انتخابی بسته نیست/ اختلافات باید پشت درهای بسته حل شود

۱۳۹۹/۰۲/۳۱ ۰۸:۳۷

هوادار گزارش می دهد، پیشکسوت کشتی گفت: در چرخه انتخابی دست سرمربی بسته نمی‌شود و خیلی راحت می‌تواند کشتی‌گیر مورد علاقه‌اش را از دل چرخه در بیاورد.

سلطانی فر: امیدوارم داستان مدال آوری ما از ۴ رشته خارج شود/ یزدانی با پدرش پیش من آمدند

۱۳۹۹/۰۲/۲۹ ۱۴:۱۴

هوادار گزارش می دهد، وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم با مدال آوری کاراته و شمشیربازی داستان مدال آوری را که محدود به ۴ رشته بود، افزایش دهیم.

رونمایی از وصیت نامه تختی در موزه ورزش

۱۳۹۹/۰۲/۲۹ ۱۱:۵۳

هوادار گزارش می دهد، وصیت نامه جهان پهلوان تختی در موزه ملی ورزش رونمایی شد.

کاوه: درباره تغییر سرمربی کشتی صحبت نمی‌کنم/ خادم گزینه مدنظر خودش را انتخاب می کرد

۱۳۹۹/۰۲/۲۹ ۰۸:۰۶

هوادار گزارش می دهد، مدیر تیم ملی کشتی آزاد گفت: من با غلامرضا محمدی بر سر چرخه انتخابی صحبت کردم و یک سری نقطه‌ نظرات داشتند و ارائه دادند.

چرخه انتخابی تیم های ملی کشتی به تصویب رسید

۱۳۹۹/۰۲/۲۸ ۱۲:۳۸

هوادار گزارش می دهد، چرخه انتخابی تیم های ملی کشتی برای اجرا در سال فنی جاری، با رأی قاطع روسای هیأت های کشتی استان های سراسر کشور به تصویب رسید.

لوگوی رسمی فدراسیون کشتی تغییر کرد

۱۳۹۹/۰۲/۲۸ ۱۱:۴۹

هوادار گزارش می دهد، طرح لوگوی رسمی فدراسیون کشتی با تصویب رؤسای هیأت‌های استانی سراسر کشور تغییر کرد.

دبیر: عزم جدی برای مبارزه با دوپینگ داریم/ آزمایشات دو برابر شده است

۱۳۹۹/۰۲/۲۷ ۱۲:۱۴

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدارسیون کشتی گفت: فدراسیون کشتی عزم جدی را برای مبارزه با معضل دوپینگ دارد.

قهرمان المپیک در شرایط قرنطینه/ ولاسوف در کوهستان تمرین می کند

۱۳۹۹/۰۲/۲۳ ۰۹:۵۷

هوادار گزارش می دهد، قهرمان کشتی المپیک تمرینات خود را در شرایط قرنطینه برگزار می کند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد