بیانیه باشگاه فولاد خوزستان درباره سروش رفیعی

لطفا بی طرف باشيد

هوادار گزارش مي‌دهد- دپارتمان حقوقی باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان در بیانیه‌ای خواستار بی‌طرفی فدراسیون فوتبال ایران در بررسی پرونده سروش رفیعی شد.

لطفا بی طرف باشيد

در بیانیه یکی از اعضای این دپارتمان خطاب به مسوولان فدراسیون فوتبال آمده: «موضوع خواسته باشگاه فولاد خوزستان در مورد وضعیت سروش رفیعی به ارکان قضایی فدراسیون فوتبال ارجاع گردیده اما پیش از آن که این پرونده مورد رسیدگی قرار گیرد برخی افراد که در فدراسیون سمت دارند و باید جایگاه خود را بشناسند داروغه‌وار دادگاه صحرایی تشکیل داده و با تفسیر به رای مقررات، سعی در محکوم کردن باشگاه فولاد دارند. این است عدالت و بی‌طرفی فدراسیون؟ آقای براتی رییس محترم کمیته حقوقی، با کمال احترام لطفا رعایت این موارد را به اعضای کمیته خود تذکر دهید؟ لابد پاسخ‌شان این است که من به اتکای شخصیت حقیقی‌ام صحبت می‌کنم و ربطی به عضویتم در کمیته حقوقی ندارد. شخصیت حقیقی‌تان زمانی جدای از شخصیت حقوقی‌تان است که از کمیته‌ای که در آن عضویت دارید جدا شوید. هوشنگ نصیرزاده قانون را پاره پاره می‌بیند. او می‌گوید قرارداد ٣٨ روزه نداریم و خاتمه قرارداد باید منتهی به روز پایانی فصل باشد.

اتفاقا این همان ادعای باشگاه فولاد است. سروش رفیعی قراردادی تا روز پایانی فصل داشته و به هیچ وجه قرارداد ٣٨ روزه نه منعقد شده و نه خواهد شد.

او اما قبل از اتمام همان قرارداد قانونی، به خدمت سربازی رفته و از تاریخ اعزامش تا همان پایان فصلی که نصیرزاده داعیه‌دار آن شده، باشگاه فولاد نتوانسته از خدمات وی بهره بگیرد. توجه نصیرزاده و اهالی فوتبال را به مقررات مربوط به خدمت سربازی که خود نصیرزاده تدوین نموده و حالا نادیده می‌گیرد جلب می‌کنیم. هر کس حقوق خوانده باشد می‌داند در تقابل دو قانون و مقررات عام و خاص، قانون خاص، قانون عام را محدود و تخصیص و گاه نسخ می‌کند. پیوست مربوط به سربازان به منزله قانون خاص است و آیین‌نامه نقل و انتقالات قاعده عام. بدیهی است که در مورد سربازان این مقررات خاص است که مدنظر قرار می‌گیرد.

در آیین‌نامه آمده است مدت زمان سربازی جزو قرارداد با باشگاه فولاد حساب نمی‌شود و بازیکن باید به محض خدمت اتمام سربازی به باشگاهش برگردد. در باشگاه فولاد کسی غیر از اجرای همین مقررات، خواسته دیگری ندارد و هر کس قانون تازه‌ای دارد که مطالبه این ٣٨ روز فاقد وجاهت قانونی است با دلیل و مدرک و بدون تفسیر به رای ارائه دهد. امید است اصل عدالت در این پرونده رعایت گردد.»

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

مربی تراکتور دستیار کریمی در نفت

۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ۲۲:۴۰

کریمی برای تکمیل کادر فنی خود مربیان ایرانی و خارجی را در نظر دارد تا پس از عقد قرارداد با باشگاه نفت تهران دستیارانش را به صورت قطعی اعلام کند.

گزارش تصویری روز - تمرین عصر پرسپولیس

۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ۲۲:۳۶

تمرین عصر امروز پرسپولیس با حضور هواداران و عکاسان و خبرنگاران در مجموعه ورزشی شهید کاظمی برگزار شد.

کریمی:خودم را نفتی می دانم

۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ۲۲:۰۰

علی کریمی از توافق بر سر کلیات با مسئولان باشگاه نفت تهران گفت.

برتری سپیدرود در دیدار تدارکاتی

۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ۲۱:۵۷

سپیدرود رشت توانست در دیداری تدارکاتی از سد تیم ملی دانشجویان بگذرد.

گزارش تصویری روز - تمرین عصر استقلال تهران

۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ۲۱:۳۵

تمرین عصر امروز استقلال تهران طبق معمول برگزار شد تا شاگردان منصوریان خودشان را برای فصل آینده آماده کنند.

آقای محبوب (عکس)

۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ۲۱:۲۵

بی شک مدافع ملی پوش استقلال تهران یکی از محبوب ترین بازیکنان این تیم به حساب می آید.

گزارش تصویری روز - آماده مثل سید

۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ۲۰:۵۶

آمادگی بالای مهدی رحمتی در تمرینات استقلال تهران مثال زدنی است.

 

امیدها فردا دو نوبت تمرین می کنند

۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ۲۰:۲۱

هوادار گزارش می دهد- شاگردان امیرحسین پیروانی فردا در دو نوبت تمرین می کنند.

برانکو: در مورد رامین رضاییان نظری ندارم

۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ۱۹:۴۶

هوادار گزارش می دهد-  برای علی کریمی آرزوهای بهترین ها را دارم البته به جز بازیهای مقابل پرسپولیس

غیبت طارمی و دندان درد مسلمان(عکس)

۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ۱۹:۲۴

هوادار گزارش می دهد- مسلمان دیروز بخاطر وقت دندان پزشکی، زودتر تمرین پرسپولیس را ترک کرد 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد