نباید رسانه ها مقابل ما قرار بگیرند

لیکنز:بازی کردن اروین خبر کذبی بود/ تلاش کردیم بازی روز جمعه برگزار شود

 سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: همان‌طور که می‌دانید بازی با پدیده خیلی مهم است، چرا که پنج تیم به دنبال هم هستند تا به قهرمانی برسند.

لیکنز:بازی کردن اروین خبر کذبی بود/ تلاش کردیم بازی روز جمعه برگزار شود

به گزارش هوادار، جورج لیکنز در نشست خبری پیش از دیدار  مقابل پدیده اظهار داشت:  بازی بسیار سختی در پیش داریم. در این بازی نقی زاده را در اختیار نداریم. احسان حاج صفی هم مصدوم بود که شرایطش معلوم نبود. امیدوارم در بازی فردا از او استفاده کنیم. آخر سال است و کار سخت می شود. از بازیکنان خواستم سخت کار کنند تا بعد از این بازی استراحت خوبی برایشان در نظر بگیریم.خبر کذبی در رسانه ها مطرح شده بود که قرار است لی اروین برای ما بازی کند اما او در این مسابقه هم در لیست باشگاه حضور نخواهد داشت. اخباری که در رسانه ها مطرح می شود برای شما، من و لی خوب نیست باید ارتباط مستقیم خودمان را داشته باشیم. برای این چنین صحبتی را مطرح می کنم که اخبار کذبی مطرح می شود. همه ما موفقیت تراکتورسازی را می خواهیم.

وی با اشاره به وضعیت تاکتیکی تیمش ادامه داد: الان نمی توانم در مورد شرایط تاکتیکی تیم صحبت کنم. پدیده تا به الان فقط ۱۱ گل دریافت کرده و ۲۲ گل به ثمر رسانده است. آنها یک تیم خوب هستند. الان همه تیم ها شناخت خوبی از هم دارند. مربی بدنساز ما ۳ سال در پدیده کار کرده است. در این مسابقات شرایط فعلی تیم ها مهم است که چه شرایطی دارند و چطور از موقعیت های خود استفاده می کنند. در بازی دیروز یونتوس و اتلتیکو مادرید دیدید که چطور یک بازیکن توانست در تیم خود تغییر ایجاد کند. 

سرمربی تراکتورسازی در واکنش به این موضوع که بی هری اروین پیش از دوری از تیم وضعیت خوبی داشت، گفت: این اتفاقات که رخ داد من در تراکتورسازی حضور نداشتم. الان در تیم هستم و با پتانسیل موجود کار می کنم. اگر ببینیم هر بازیکنی شرایط بازی ندارد از او نمی توانم استفاده کنم. چه اروین باشد چه هر بازیکنی دیگری. وقتی ۳-۴ ماه از تمرین دور باشید وزن شما بالا می رود. برای او یک برنامه فشرده در نظر گرفتم. او باید خودش هم سخت کار کند. نمی توانیم در مورد این بازیکن ریسک کنیم.

لیکنز در پاسخ به این پرسش که به نظر می رسد برخی رسانه ها در حال جو سازی علیه تراکتورسازی هستند، آیا از این اتفاق می توان جلوگیری کرد؟ تاکید کرد: شغل من در حال حاضر مربیگری در تراکتورسازی است. شما نگاه کنید که تیم های بالای جدول چند امتیاز مقابل حریفان پائین جدول از دست دادند. همانطور که می دانید خیلی از عوامل در نتیجه گیری تاثیر دارد. بازی بعدی ما مقابل پدیده بالانشین است. بازی های بعدی ما هم مهم هستند. الان حریفان ما در آسیا حضور دارند و ممکن است آنها خسته شوند و بازیکن مصدوم بدهند. فقط جسمم اینجا نیست. با قلبم در اینجا حضور دارم تا بتوانم عاشقانه کار کنم و برای رسیدن به هدفی که دارم تلاش کنم. برخی مسائل که بیان می شود مثل موضوع بازی کردن اروین برای ضربه زدن به ما است. برای همین در این مورد صحبت کردم تا همه چیز شفاف شود. خیلی تلاش کردیم به جایگاه فعلی برسیم و دوست نداریم از بیرون به ما صدمه بزنند. همه کار کردیم. می خواهیم قوی تر شویم.

وی ادامه داد: از راه دور آمدیم سخت کار می کنیم و باید راهمان را ادامه دهیم تا ببینیم به اهدافمان می رسیم یا نه. باشگاه جدید است واز حضور ما دو ماه می گذرد. ما یک برنامه کوتاه مدت در این فصل داریم و یک برنامه بلند مدت هم برای فصل بعد داریم. الان سالن کنفرانسی که اینجا ایجاد شد یک اتفاق تازه برای باشگاه است. تراکتورسازی به سوی حرفه ای شدن حرکت می کند و باید به تلاشمان ادامه دهیم. ما سخت کار می کنیم و نمی خواهیم خیلی زود جلو برویم. برای پریدن به یک ارتفاع ۲ متری ابتدا باید ۵۰ سانتیمتر بپریم و سپس با تمرین پرشمان را بلندتر کنیم و گرنه خیلی زود می افتیم. به عنوان توریست به اینجا نیامدم. می دانستم چقدر مسئولیت سنگینی دارم. باید سخت تلاش کنم تا به جایگاهی که می خواهم برسیم.

سرمربی تراکتورسازی با اشاره به هواداران تیمش خاطرنشان کرد: در اینجا هواداران پر شوری حضور دارند. خیلی خوشحالم در تیمی کار می کنم که خط هجومی قدرتمندی داریم. دوست ندارم دشمن درست کنیم. نباید رسانه ها مقابل ما قرار بگیرند. خیلی افراد به خاطر موفقیت ما و حرکت رو به رشدمان حسادت می کنند. قطعا در زندگی همه علاقمند به موفقیت شما نیستند. در مورد تراکتورسازی هم شرایط همینطور است. همیشه تلاش کردم بازیکنان بدون استرس کار کنند. دوشنبه با اعضای باشگاه جلسه داشتم و گفتم اگر می خواهیم به اهدافمان برسیم باید قدم به قدم پیش برویم. ما نقاط ضعف و قوتی داریم. همه می توانند نقاط ضعف و قوت ما را ببینند. فردا بازی می کنیم سپس همه یک هفته به مرخصی می روند و بعد از آن کارمان را در ادامه مسیر دنبال می کنیم.

لیکنز درباره تغییر زمان بازی توضیح داد: دوست داریم به تصمیم فدراسیون احترام بگذاریم. هر ساعتی که بگویند ما بازی می کنیم. محمدرضا زنوزی تصمیم نگرفت که بازی جمعه برگزار شود. همه دوست داشتیم بازی جمعه برگزار شود. مدیرعامل و مالک باشگاه تلاش کرد بازی روز جمعه انجام شود. همه ما بلیت هایمان را برای روز شنبه گرفتیم و منتظر انجام بازی در روز جمعه بودیم. می دانم قبل از شروع سال جدید همه درگیری و مشکلات خاص خودشان را دارند اما از هواداران می خواهیم به ورزشگاه بیایند و ما را در این بازی سخت همراهی کنند. این ما نبودیم که دوست داشتیم پنج شنبه بازی کنیم. در نهایت سازمان لیگ در این مورد تصمیم گیری کرد. اگر خیلی به این مسائل حساس شویم استرس به ما وارد می شود. باید با انرژی مثبت کار کنیم و برای موفقیت تلاش کنیم. متوجه شدم بهترین و پر شورترین هواداران را داریم. هواداران از یک فرد خاص حمایت نمی کنند بلکه عاشق تیمشان هستند. رقابت ما با ۴ تیم بالای جدول آسان نیست. شاید روزی برسد که بتوانیم قهرمانی را به آنها هدیه بدهیم. ۵ تیم در کورس هستند و هر کدام می توانند قهرمان شوند. این یک چالش بسیار جذاب است. اینکه اختلاف تیم ها بسیار کم است لیگ را زیبا کرده است. سپاهان یک بازی عقب افتاده دارد که آنها می توانند با کسب نتیجه در آن بازی اختلاف خود را کمتر هم کنند. در پایان صحبت هایم برای همه آرزوی موفقیت می کنم. 

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

رضاییان: از تصمیم تارتار درباره معرفی خاطیان تیم پارس جنوبی حمایت می‌کنیم

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۲۰:۴۰

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی گفت: هر بازیکنی را که سرمربی تیم در اختیار باشگاه بگذارد، طبق مقررات با آنها برخورد می کنیم.

واکنش باشگاه استقلال درباره عدم سفر طاهری به ابوظبی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۲۰:۲۵

باشگاه استقلال نسبت به برخی گمانه زنی ها درباره عدم حضور بیژن طاهری در سفر به ابوظبی واکنش نشان داد.

جلسه هیأت مدیره پرسپولیس با اسپانسر برگزار شد/ تصمیم‌گیری در جلسه بعدی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۹:۱۱

جلسه طولانی اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با نمایندگان اسپانسر این باشگاه برگزار شد اما نتیجه گیری در این خصوص به جلسه بعدی موکول گشت.

مهاجری: انتظار فراز و فرودهای این فصل را نداشتیم / باید تاوان تغییر نسل داوری را بدهیم اما نه اینطور!

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۸:۵۴

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی گفت: در این فصل فراز و فرودهای زیادی داشتیم که انتظار آن را نداشتیم.

لیگ قهرمانان/قهرمان آسیا باخت

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۸:۳۲

دو تیم ژاپنی کاشیما و اوراواردز در دیدار مقابل تیم های کره ای متحمل شکست شدند.

دایی: با تمام بضاعت‌مان مقابل ماشین‌سازی قرار می‌گیریم / نباید به کسی تهمت بی اساس بزنیم

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۸:۲۵

سرمربی سایپا می گوید این بازی از لحاظ جدولی نمی تواند کمکی به دو تیم انجام دهد.

بعد از ۴ روز اعترض؛ پارس جنوبی امروز تمرین کرد

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۸:۰۹

تیم فوتبال پارس جنوبی بعد از ۴ روز تعطیلی تمرین امروز اولین و آخرین تمرین خود را قبل از بازی با پیکان انجام داد.

احضار مدیر یک تیم پر هوادار به مراجع قضایی!

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۶:۵۹

هوادار گزارش می دهد- یکی از مدیران تیم های پر هوادار به مراجع قضایی دعوت شده است.

آمادگی کمیته اخلاق جهت بررسی تخلفات و اتهامات غیر اخلاقی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۶:۴۰

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از کلیه عوامل ، دست اندرکاران و فعالان حوزه فوتبال کشور دعوت کرد مستندات، مشاهدات و اطلاعات خود در خصوص هرگونه تخلف و اتهامات غیر اخلاقی را به این کمیته اعلام کنند.<...

ساعت بازی ذوب آهن و تراکتورسازی تبریز تغییر کرد

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۶:۲۵

کمیته مسابقات از تغییر ساعت بازی دو تیم ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز از هفته بیست و هفتم لیگ برتر خبر داد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد