لیگ برترکاراته وان؛ عسگری و کریمی در فینال، حذف مهدی زاده و دو نفر در رده بندی

در پایان مبارزات روز نخست لیگ برتر کاراته وان چین ۴ نماینده کاراته ایران به دیدار رده بندی و فینال راه یافتند.

 لیگ برترکاراته وان؛ عسگری و کریمی در فینال،  حذف مهدی زاده و دو نفر در رده بندی

به گزارش هوادار و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در نخستین روز از چهارمین مرحله لیگ برتر کاراته وان که ازامروز با حضور ۵۴۳ کاراته کا از ۷۶ کشور در شهر شانگهای چین برگزار شد، بهمن عسگری در وزن ۷۵- کیلوگرم و علی کریمی در وزن ۶۷- کیلوگرم موفق شدند با غلبه بر حریفان به فینال راه یابند. همچنین مجید حسن نیا و طراوت خاکسار به دیدار رده بندی راه یافتند.
مبارزات فینال و رده بندی روز بکشنبه برگزار خواهد شد.
نتایج کسب شده امروز بدین ترتیب است:

در وزن ۷۵- کیلوگرم، بهمن عسگری در دیدار اول خود مقابل یاسین سکوری از مراکش قرار گرفت و بعد از تساوی ۳ بر ۳ در وقت قانونی مبارزه با استفاده از قانون سنشو برنده دیدار شد. او درمبارزه دوم ۵ بر صفر غلام عباس سعادی از پاکستان را برد.
سپس مقابل کن نیشیمورای ژاپنی بعد از تساوی ۲ بر ۲ با قانون سنشو برنده شد و به دیدار نیمه نهایی راه یافت. او در این دیدار ۳ بر یک ارمان التیمور ترکیه را مغلوب کرد و فینالیست شد.
عسگری در دومین حضورش در فینال لیگ های برتر در سال ۲۰۱۹، روز یکشنبه با داستونبک اوتابالایف از ازبکستان برای کسب مدال طلا مبارزه می کند.

در همین وزن علی اصغر آسیابری در اولین دیدار ۴ بر ۳ مقابل لوئیجی بوسا ایتالیایی مغلوب شد و از دور رقابتها کنار رفت.

در وزن ۶۷- کیلوگرم، سیدعلی کریمی در نخستین بازی ۲ بر صفر از سد الکساندر گوتنیک از روسیه گذشت. در دومین دیدار ۶ بر ۴ مارسل تادیسی از مجارستان دارنده عنوان سومی اروپا در سال ۲۰۱۹ و نقره قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۶ را شکست داد. سپس موفق شد یک بر صفر از سد جیانلوکا دویوو از ایتالیا بگذرد. در ادامه ۲ بر صفر ماروین گارین فرانسوی را برد.
کریمی در نیمه نهایی پس از تساوی ۲ بر ۲ در وقت قانونی مبارزه با استفاده از قانون سنشو سوپا گامفونگیت از تایلند را مغلوب کرد و فینالیست شد. او روز یکشنبه برای کسب مدال طلا با آندرس مادیرا از ونزوئلا دیدار خواهد کرد.

در وزن ۶۰- کیلوگرم، مجید حسن نیا ابتدا ۲ بر صفرهو لی از هنگ کنگ را شکست داد. سپس ۲ بر یک از سد عبدالله الحربی از عربستان گذشت. در مبارزه سوم با نتیجه ۴ بر ۳ یونوسکه مینامی از ژاپن را شکست داد.
او در چهارمین دیدار ۵ بر صفر نتیجه را به قیصر آلپیسبار از قزاقستان واگذار کرد و به دیدار رده بندی راه یافت.
حسن نیا در مبارزه رده بندی آیکوت کایا از ترکیه را ۲ بر یک مغلوب کرد و به دیدار رده بندی راه یافت.
او روز یکشنبه برای کسب مدال برنز به مصاف بروس داگلاس برزیلی خواهد رفت.

در وزن ۵۵- کیلوگرم طراوت خاکسار در مبارزه اول ۴ بر صفر تزو یون ون از چین تایپه دارنده ۲ عنوان سومی جهان و ۳ عنوان قهرمانی آسیا را شکست داد. سپس با نتیجه ۵ بر یک مایا شرر از سوئیس را مغلوب کرد. در مبارزه سوم ۲ بر یک نتیجه را به جیامی دینگ از چین واگذار کرد و به جدول شانس مجدد رفت.
خاکسار در این گروه خمسی تیپوان از تایلند را ۲ بر صفر برد و به دیدار رده بندی رفت. 
او برای کسب عنوان سومی به مصاف لورنا بوسا ایتالیایی می رود.

سارا بهمنیار نماینده وزن ۵۰- کیلوگرم ابتدا یک بر صفر کریستینا کاواکوپولوآ یونانی را برد و در ادامه با همین نتیجه مقابل لوسیا کواسیکوآ از اسلواکی به برتری رسید. 
اما در سومین دیدار خود مقابل بتینا پلانک از اتریش دارنده عنوان نایب قهرمانی اروپا در سال ۲۰۱۹ و ۲ برنز قهرمانی جهان پس از تساوی یک بر یک در وقت قانونی مبارزه با قانون سنشو مغلوب شد و از دور رقابتها کنار رفت.

در وزن ۶۷-کیلوگرم، امیررضا میرزایی در دیدار نخست خود مقابل هیروتو گومیو از ژاپن در وقت قانونی مبارزه به تساوی صفر بر صفر رسید تا با رای داوران در هانتی برنده تاتامی اعلام شود. او در مبارزه دوم ۳ بر صفر مقابل ماریو هوزیچ از مونته نگرو شکست خورد و از دور رقابتها کنار رفت.

در همین وزن امیر مهدی زاده در اولین مبارزه یک بر صفر بر دیونوسیوس ژینوس از یونان غلبه کرد. سپس ۴ بر ۲ نتیجه را به رافیض حسنوف از آذربایجان واگذار کرد و از گردونه رقابتها کنار رفت.

هامون درفشی پور دیگر نماینده این وزن بود که در اولین دیدار مقابل آندرس مادیرا از ونزوئلا در وقت قانونی مبارزه به تساوی ۲ بر ۲ رسید تا کاراته کا ونزوئلایی برنده تاتامی باشد. او در جدول شانس مجدد به مصاف بارنی جیل از نیوزلند رفت و ۲ بر صفر نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابتها کنار رفت.

در کاتای انفرادی بانوان، فاطمه صادقی در گروه ۲ با کاتاروهایی از چین تایپه، ویتنام، تایلند، ژاپن(۳ کاتارو)، ماکائو، فرانسه و نیوزلند همگروه بود دور اول امتیاز ۲۳.۲۶ را کسب کرد و نتوانست جواز حضور در مرحله بعد را بدست آورد و از دور رقابتها کنار رفت.

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

تکواندو قهرمانی جهان؛ سروش احمدی نقره گرفت، پایان کار بدون طلا

۳۲۶۱/۱۱/۰۱ ۲۰:۲۲

سروش احمدی در  وزن ۶۳- کیلوگرم در فینال مسابقات قهرمانی جهان تکواندو با شکست مقابل نماینده چین به مدال نقره رسید.

تکواندو قهرمانی جهان؛ صعود سروش احمدی به نیمه نهایی ، حذف برخورداری و کیمیا همتی

۳۲۶۱/۱۰/۳۰ ۲۰:۲۶

سروش احمدی با شکست دادن حریف آذربایجانی برای صعود به نیمه نهایی تکواندو قهرمانی جهان مجوز گرفت اما مهران برخورداری و دختر ایرانی حذف شده های ایران در روز  چهارم شدند.

تکواندو قهرمانی جهان؛ حذف بخشی در راند طلایی، پریسا جوادی و کیانی کنار رفتند

۳۲۶۱/۱۰/۲۹ ۱۹:۳۸

امیرمحمد بخشی تکواندوکار وزن ۷۴- کیلوگرم کشورمان در راند طلایی به حریف اسپانیایی باخت ،پریسا جوادی هم در یکقدمی مدال حذف شد.
 

تکواندو قهرمانی جهان ؛ باخت برخورداری به حریف آلمانی ، کیمیا همتی در یک هشتم نهایی

۲۶۴۰/۰۸/۰۹ ۱۸:۴۷

مهران برخورداری تکواندوکار وزن ۸۰- کیلوگرم کشورمان برابر هوگوپوش با تجربه آلمانی که در رنک ۱۱ جهان قرار دارد نتیجه را اگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.
 

تکواندو قهرمانی جهان؛ شروع پریسا جوادی، ناهید کیانی و بخشی با پیروزی

۲۶۴۰/۰۸/۰۸ ۱۳:۱۲

روز سوم مسابقات تکواندو قهرمانی جهان با پیروزی و صعود دو دختر ایرانی و امیرمحمد بخشی در منچستر انگلیس همراه شد.

تکواندو قهرمانی جهان؛ هادی پور به نیمه نهایی رفت

۲۶۴۰/۰۸/۰۷ ۱۹:۴۱

آرمین هادی پور در دومین روز مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ تکواندو با پیروزی در سالن "آرنا" منچستر شروع کرد و با شکست دادن رقبایش به نیمه نهایی صعود کرد.
 

لیگ برتر کاراته وان؛ گنج زاده طلا گرفت، کریمی، عسگری و اباذری نقره

۲۰۱۹/۰۶/۰۹ ۱۵:۰۶

تیم ایران موفق شد یک طلا و ۳ نقره در چهارمین مرحله لیگ برتر کاراته وان کسب کند و با احتساب ۴ برنز عدد مدالهای ایران به ۸ رسید.

لیگ جهانی کاراته وان ۲۰۱۹؛ چهار بر نز برای دختران و پسران ایرانی

۲۰۱۹/۰۶/۰۹ ۱۰:۰۹

در ادامه رقابتهای لیگ جهانی کاراته وان ۲۰۱۹ چین، چهار دختر و پسر ایرانی مدال برنز گرفتند. 

گرندپری تکواندو؛ حذف زودهنگام هادی پور ، پایان کار ایران با یک طلا و برنز

۲۰۱۹/۰۶/۰۸ ۱۴:۵۹

آرمین هادی‌پور نماینده وزن ۵۸- کیلوگرم تکواندو کشورمان در مرحله نخست مسابقات گرندپری ۲۰۱۹ – رم با واگذاری نتیجه برابر نایب قهرمان جهان از دور رقابت‌ها کنار رفت.

لیگ برترکاراته وان؛ عسگری و کریمی در فینال، حذف مهدی زاده و دو نفر در رده بندی

۲۰۱۹/۰۶/۰۷ ۱۳:۰۱

در پایان مبارزات روز نخست لیگ برتر کاراته وان چین ۴ نماینده کاراته ایران به دیدار رده بندی و فینال راه یافتند.
 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد