لیگ برتر والیبال| کاظمی امتیازآورترین و یوسفی‌پور بهترین مدافع نیم فصل شدند

هوادار گزارش می دهد، امتیازآورترین بازیکن نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور مشخص شد.

لیگ برتر والیبال| کاظمی امتیازآورترین و یوسفی‌پور بهترین مدافع نیم فصل شدند

به گزارش هوادار، هفته پانزدهم و پایانی دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به صورت متمرکز و با شش دیدار در خانه والیبال و سالن فدراسیون پیگیری خواهد شد. در این هفته از مسابقات تیم های شهرداری ارومیه، سپاهان، پیکان، فولاد سیرجان، لبنیات هراز و شهرداری گنبد موفق شدند حریفان خود را شکست دهند. در این هفته از مسابقات تیم های شهرداری ورامین و سایپا با استراحت روبرو بودند. در پایان نیم فصل اول تیم فولاد سیرجان توانست عنوان قهرمانی را کسب کند.

* کاظمی، امتیازآورترین شد

در پایان نیم فصل اول این مسابقات صابر کاظمی، پشت خط زن تیم فولاد سیرجان با کسب میانگین ۵.۶ پوئن در هر ست، عنوان امتیازآورترین بازیکن نیم‌فصل اول را به خود اختصاص داد. بازیکن جوان و آینده‌دار والیبال ایران، ۴۷ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، ۲۶۷ امتیاز (۲۱۷ حمله، ۲۰ دفاع و ۳۰ سرویس) برای سیرجانی‌ها به دست آورد.

امین اسماعیل‌نژاد، قطرپاسور تیم سایپا با کسب میانگین ۵ پوئن در هر ست، در جمع امتیازآورترین‌های نیم‌فصل اول، جایگاه دوم را به خود اختصاص داد. این بازیکن ۳۷ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، ۱۸۵ امتیاز (۱۶۸ حمله، ۱۲ دفاع و ۵ سرویس) برای تیمش به دست آورد. همچنین رضا قرا بازیکن تیم لبنیات هراز آمل با کسب میانگین ۴.۸ پوئن در هر ست، در جمع امتیازآورترین‌های نیم‌فصل اول، جایگاه سوم را به خود اختصاص داد. قطرپاسور آملی‌ها ۳۱ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، ۱۴۹ امتیاز (۱۲۴ حمله، ۲۱ دفاع و ۴ سرویس) برای تیمش کسب کرد.

بنیامین ایگدری، بازیکن تیم شهرداری گنبد با کسب میانگین ۴.۵ پوئن در هر ست، در جمع امتیازآورترین‌های نیم‌فصل اول، در جایگاه چهارم ایستاد. قطرپاسور گنبدی‌ها ۴۵ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، ۲۰۳ امتیاز (۱۷۴ حمله، ۱۷ دفاع و ۱۲ سرویس) برای تیمش به دست آورد. میثم صالحی، بازیکن تیم شهرداری ارومیه هم با کسب میانگین ۴.۴ پوئن در هر ست، در جمع امتیازآورترین‌های نیم‌فصل اول، جایگاه پنجم را به خود اختصاص داد. دریافت‌کننده قدرتی ارومیه‌ای‌ها ۲۶ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، ۱۱۵ امتیاز (۱۰۱ حمله، ۹ دفاع و ۵ سرویس) برای تیمش کسب کرد.

* یوسفی‌پور، بهترین مدافع شد

علی یوسفی‌پور بازیکن تیم خاتم اردکان، با کسب ۴۹ پوئن از دفاع مستقیم، جایگاه نخست بهترین مدافعان نیم‌فصل اول را به خود اختصاص داد. مدافع اردکانی‌ها ۴۶ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، از ۱۹۹ تلاشی که روی تور داشت، میانگین ۱.۰۷ امتیاز دفاع در هر ست را ثبت کرد و ۳۱ دفاع او نیز مثبت بود. پس از وی علی‌اصغر مجرد ملی‌پوش تیم فولاد مبارکه سپاهان، با کسب ۴۸ پوئن از دفاع مستقیم، جایگاه دوم بهترین مدافعان نیم‌فصل اول را به خود اختصاص داد. مدافع سپاهانی‌ها ۴۶ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، از ۲۲۵ تلاشی که روی تور داشت، میانگین ۱.۰۴ امتیاز دفاع در هر ست را ثبت کرد و ۲۷ دفاع او نیز مثبت بود.

مهرداد بابایی بازیکن تیم شهرداری ورامین هم ، با کسب ۳۹ پوئن از دفاع مستقیم، جایگاه سوم این بخش را کسب کرد. مدافع ورامینی‌ها ۴۴ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، از ۱۷۴ تلاشی که روی تور داشت، میانگین ۰.۸۹ امتیاز دفاع در هر ست را ثبت کرد و ۲۵ دفاع او نیز مثبت بود. پس از وی مسعود غلامی بازیکن تیم شهرداری ارومیه، با کسب ۳۹ پوئن از دفاع مستقیم، جایگاه چهارم بهترین مدافعان نیم‌فصل اول را به خود اختصاص داد. مدافع ملی‌پوش ارومیه‌ای‌ها ۴۳ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، از ۱۵۵ تلاشی که روی تور داشت، میانگین ۰.۹۱ امتیاز دفاع در هر ست را ثبت کرد و ۲۱ دفاع او نیز مثبت بود.

رضا عابدینی بازیکن تیم شهداب یزد، با کسب ۳۸ پوئن از دفاع مستقیم، جایگاه پنجم بهترین مدافعان نیم‌فصل اول را به خود اختصاص داد. این مدافع ملی‌پوش ۴۱ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، از ۱۶۱ تلاشی که روی تور داشت، میانگین ۰.۹۳ امتیاز دفاع در هر ست را ثبت کرد و ۱۶ دفاع او نیز مثبت بود.

* آغاز دور برگشت از ۱۰ دی ماه

دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نیز به صورت متمرکز و به میزبانی تهران برگزار می‌شود. هفته نخست دور برگشت لیگ برتر متمرکز مردان، در روزهای چهارشنبه، جمعه و یکشنبه ۱۰، ۱۲ و ۱۴ دی‌ماه با برگزاری ۱۸ دیدار هفته‌های شانزدهم، هفدهم و هجدهم مرحله مقدماتی این مسابقات پیگیری خواهد شد. این دیدارها در ساعت‌های ۱۱، ۱۴ و ۱۷ در دو سالن خانه والیبال و فدراسیون برگزار می‌شود و در هفته شانزدهم تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و شهرداری قزوین، در هفته هفدهم فولاد سیرجان و شهرداری گنبد و در هفته هیجدهم شهرداری ورامین و شهداب یزد استراحت خواهند داشت.

افزودن نظر

اخبار والیبال

ملی‌پوش سابق والیبال سرمربی شهرداری ورامین شد

۱۴۰۰/۰۱/۲۱ ۱۶:۱۲

هوادار گزارش می دهد، ملی‌پوش سابق والیبال ایران هدایت تیم شهرداری ورامین را برعهده گرفت.

سرمربی جدید تیم والیبال هورسان انتخاب شد

۱۴۰۰/۰۱/۲۱ ۱۲:۳۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی جدید تیم والیبال هورسان رامسر انتخاب و معرفی شد.

پایان تلخ آلکنو در لیگ والیبال روسیه/ زنیت پنجم شد

۱۴۰۰/۰۱/۲۱ ۰۷:۰۲

هوادار گزارش می دهد، تیم والیبال زنیت کازان با هدایت ولادیمیر آلکنو عنوان پنجم رقابت‌های لیگ روسیه را کسب کرد.

پرونده رضایی بسته شد/ دستیاران ایرانی آلکنو در المپیک مشخص شدند

۱۴۰۰/۰۱/۱۷ ۱۵:۱۴

هوادار گزارش می دهد، دستیاران ایرانی سرمربی تیم ملی والیبال در رقابت‌های المپیک توکیو مشخص شدند.

ملی‌پوش والیبال مصدوم شد

۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۰۷:۳۲

هوادار گزارش می دهد، بازیکن ملی‌پوش تیم والیبال شهرداری ارومیه در جریان دیدار تیمش مقابل فولاد سیرجان دچار مصدومیت شد.

لیگ برتر والیبال| اکبری: شاگردانم تا آخر جنگیدند و پیروز شدند

۱۳۹۹/۱۲/۱۶ ۰۸:۳۰

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: شاگردانم تا آخر بازی جنگیدند و توانستند به پیروزی برسند.

ملی‌پوش والیبال مصدوم شد

۱۳۹۹/۱۲/۱۶ ۰۸:۰۲

هوادار گزارش می دهد، دریافت کننده ملی پوش تیم والیبال هراز آمل دچار مصدومیت شد.

لیگ برتر والیبال| برنامه مرحله نیمه‌نهایی اعلام شد

۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ۰۷:۵۱

هوادار گزارش می دهد، برنامه مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر مردان سال ۹۹ اعلام شد و این رقابت‌ها از روز جمعه ۱۵ اسفندماه آغاز می‌شود.

لیگ والیبال ترکیه|غفور درخشید و بورسا برد/ امیر ارزشمندترین شد

۱۳۹۹/۱۲/۱۰ ۰۸:۰۶

هوادار گزارش می دهد، تیم والیبال بورسا با درخشش ستاره ایرانی خود توانست حریف خود را در هفته سی‌ام شکست دهد.

لیگ برتر والیبال| کاظمی امتیازآورترین بازیکن هفته بیست‌ونهم شد

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۰۶:۵۸

هوادار گزارش می دهد، بازیکن تیم فولاد سیرجان با کسب ۲۲ امتیاز در دیدار با لبنیات هراز آمل، به عنوان امتیازآورترین بازیکن هفته بیست‌ونهم لیگ برتر والیبال مردان معرفی شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد