لیگ برتر والیبال| کاظمی امتیازآورترین و یوسفی‌پور بهترین مدافع نیم فصل شدند

هوادار گزارش می دهد، امتیازآورترین بازیکن نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور مشخص شد.

لیگ برتر والیبال| کاظمی امتیازآورترین و یوسفی‌پور بهترین مدافع نیم فصل شدند

به گزارش هوادار، هفته پانزدهم و پایانی دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به صورت متمرکز و با شش دیدار در خانه والیبال و سالن فدراسیون پیگیری خواهد شد. در این هفته از مسابقات تیم های شهرداری ارومیه، سپاهان، پیکان، فولاد سیرجان، لبنیات هراز و شهرداری گنبد موفق شدند حریفان خود را شکست دهند. در این هفته از مسابقات تیم های شهرداری ورامین و سایپا با استراحت روبرو بودند. در پایان نیم فصل اول تیم فولاد سیرجان توانست عنوان قهرمانی را کسب کند.

* کاظمی، امتیازآورترین شد

در پایان نیم فصل اول این مسابقات صابر کاظمی، پشت خط زن تیم فولاد سیرجان با کسب میانگین ۵.۶ پوئن در هر ست، عنوان امتیازآورترین بازیکن نیم‌فصل اول را به خود اختصاص داد. بازیکن جوان و آینده‌دار والیبال ایران، ۴۷ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، ۲۶۷ امتیاز (۲۱۷ حمله، ۲۰ دفاع و ۳۰ سرویس) برای سیرجانی‌ها به دست آورد.

امین اسماعیل‌نژاد، قطرپاسور تیم سایپا با کسب میانگین ۵ پوئن در هر ست، در جمع امتیازآورترین‌های نیم‌فصل اول، جایگاه دوم را به خود اختصاص داد. این بازیکن ۳۷ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، ۱۸۵ امتیاز (۱۶۸ حمله، ۱۲ دفاع و ۵ سرویس) برای تیمش به دست آورد. همچنین رضا قرا بازیکن تیم لبنیات هراز آمل با کسب میانگین ۴.۸ پوئن در هر ست، در جمع امتیازآورترین‌های نیم‌فصل اول، جایگاه سوم را به خود اختصاص داد. قطرپاسور آملی‌ها ۳۱ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، ۱۴۹ امتیاز (۱۲۴ حمله، ۲۱ دفاع و ۴ سرویس) برای تیمش کسب کرد.

بنیامین ایگدری، بازیکن تیم شهرداری گنبد با کسب میانگین ۴.۵ پوئن در هر ست، در جمع امتیازآورترین‌های نیم‌فصل اول، در جایگاه چهارم ایستاد. قطرپاسور گنبدی‌ها ۴۵ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، ۲۰۳ امتیاز (۱۷۴ حمله، ۱۷ دفاع و ۱۲ سرویس) برای تیمش به دست آورد. میثم صالحی، بازیکن تیم شهرداری ارومیه هم با کسب میانگین ۴.۴ پوئن در هر ست، در جمع امتیازآورترین‌های نیم‌فصل اول، جایگاه پنجم را به خود اختصاص داد. دریافت‌کننده قدرتی ارومیه‌ای‌ها ۲۶ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، ۱۱۵ امتیاز (۱۰۱ حمله، ۹ دفاع و ۵ سرویس) برای تیمش کسب کرد.

* یوسفی‌پور، بهترین مدافع شد

علی یوسفی‌پور بازیکن تیم خاتم اردکان، با کسب ۴۹ پوئن از دفاع مستقیم، جایگاه نخست بهترین مدافعان نیم‌فصل اول را به خود اختصاص داد. مدافع اردکانی‌ها ۴۶ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، از ۱۹۹ تلاشی که روی تور داشت، میانگین ۱.۰۷ امتیاز دفاع در هر ست را ثبت کرد و ۳۱ دفاع او نیز مثبت بود. پس از وی علی‌اصغر مجرد ملی‌پوش تیم فولاد مبارکه سپاهان، با کسب ۴۸ پوئن از دفاع مستقیم، جایگاه دوم بهترین مدافعان نیم‌فصل اول را به خود اختصاص داد. مدافع سپاهانی‌ها ۴۶ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، از ۲۲۵ تلاشی که روی تور داشت، میانگین ۱.۰۴ امتیاز دفاع در هر ست را ثبت کرد و ۲۷ دفاع او نیز مثبت بود.

مهرداد بابایی بازیکن تیم شهرداری ورامین هم ، با کسب ۳۹ پوئن از دفاع مستقیم، جایگاه سوم این بخش را کسب کرد. مدافع ورامینی‌ها ۴۴ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، از ۱۷۴ تلاشی که روی تور داشت، میانگین ۰.۸۹ امتیاز دفاع در هر ست را ثبت کرد و ۲۵ دفاع او نیز مثبت بود. پس از وی مسعود غلامی بازیکن تیم شهرداری ارومیه، با کسب ۳۹ پوئن از دفاع مستقیم، جایگاه چهارم بهترین مدافعان نیم‌فصل اول را به خود اختصاص داد. مدافع ملی‌پوش ارومیه‌ای‌ها ۴۳ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، از ۱۵۵ تلاشی که روی تور داشت، میانگین ۰.۹۱ امتیاز دفاع در هر ست را ثبت کرد و ۲۱ دفاع او نیز مثبت بود.

رضا عابدینی بازیکن تیم شهداب یزد، با کسب ۳۸ پوئن از دفاع مستقیم، جایگاه پنجم بهترین مدافعان نیم‌فصل اول را به خود اختصاص داد. این مدافع ملی‌پوش ۴۱ ست در ۱۳ دیدار برگزار شده به میدان رفت و در مجموع، از ۱۶۱ تلاشی که روی تور داشت، میانگین ۰.۹۳ امتیاز دفاع در هر ست را ثبت کرد و ۱۶ دفاع او نیز مثبت بود.

* آغاز دور برگشت از ۱۰ دی ماه

دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نیز به صورت متمرکز و به میزبانی تهران برگزار می‌شود. هفته نخست دور برگشت لیگ برتر متمرکز مردان، در روزهای چهارشنبه، جمعه و یکشنبه ۱۰، ۱۲ و ۱۴ دی‌ماه با برگزاری ۱۸ دیدار هفته‌های شانزدهم، هفدهم و هجدهم مرحله مقدماتی این مسابقات پیگیری خواهد شد. این دیدارها در ساعت‌های ۱۱، ۱۴ و ۱۷ در دو سالن خانه والیبال و فدراسیون برگزار می‌شود و در هفته شانزدهم تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و شهرداری قزوین، در هفته هفدهم فولاد سیرجان و شهرداری گنبد و در هفته هیجدهم شهرداری ورامین و شهداب یزد استراحت خواهند داشت.

افزودن نظر

اخبار والیبال

لیبروی شهرداری قزوین به اردکان رفت/ نودوزپور به خاتم پیوست

۱۳۹۹/۱۰/۰۹ ۰۹:۴۳

هوادار گزارش می دهد، لیبروی تیم والیبال شهرداری قزوین راهی خاتم اردکان شد.

لیگ والیبال ترکیه| بورسا در غیاب امیر غفور بازهم باخت

۱۳۹۹/۱۰/۰۸ ۰۹:۱۷

هوادار گزارش می دهد، تیم والیبال بورسا اسپور در دیداری معوقه از هفته دهم رقابت های لیگ ترکیه مغلوب حریف خود شد.

کارخانه به تیم والیبال شهرداری ارومیه پیوست

۱۳۹۹/۱۰/۰۸ ۰۹:۰۲

هوادار گزارش می دهد، دریافت کننده سابق تیم والیبال سایپا با عقد قراردادی رسمی به تیم شهرداری ارومیه پیوست.

لیگ والیبال ترکیه| بلدیه‌اسپور در روز غیبت شریفی شکست خورد

۱۳۹۹/۱۰/۰۷ ۰۹:۲۴

هوادار گزارش می دهد، تیم والیبال بلدیه اسپور در دیداری معوقه از هفته شانزدهم لیگ ترکیه مغلوب حریف خود شد.

لیگ برتر والیبال| کاظمی امتیازآورترین و یوسفی‌پور بهترین مدافع نیم فصل شدند

۱۳۹۹/۱۰/۰۶ ۰۸:۵۳

هوادار گزارش می دهد، امتیازآورترین بازیکن نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور مشخص شد.

شریفی به لیگ والیبال ترکیه بازگشت/ جدایی مرتضی از شهرداری ارومیه

۱۳۹۹/۱۰/۰۲ ۱۶:۱۸

هوادار گزارش می دهد، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران به لیگ ترکیه بازگشت.

زمان برگزاری دور برگشت لیگ برتر والیبال مشخص شد

۱۳۹۹/۰۹/۲۵ ۰۸:۵۵

هوادار گزارش می دهد، زمان برگزاری مسابقات دور برگشت لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور مشخص شد.

لیگ والیبال ایتالیا| پیاچنزا با درخشش موسوی به پیروزی رسید

۱۳۹۹/۰۹/۲۴ ۰۸:۰۴

هوادار گزارش می دهد، تیم والیبال پیاچنزای ایتالیا در هفته چهاردهم سری آ توانست حریف خود را شکست دهد.

لیگ برتر والیبال| چهارمین پیروزی شهرداری قزوین ثبت شد

۱۳۹۹/۰۹/۲۲ ۱۵:۲۳

هوادار گزارش می دهد، تیم والیبال شهرداری قزوین در رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور توانست حریف خود را شکست دهد.

مربی تیم ملی والیبال ایران تابعیت روسیه را گرفت

۱۳۹۹/۰۹/۱۹ ۱۰:۱۰

هوادار گزارش می دهد، مربی جدید تیم ملی والیبال ایران تابعیت کشور روسیه را گرفت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد