لیگ جهانی کاراته وان| عسگری در سالزبورگ فینالیست شد

هوادار گزارش می دهد، بهمن عسگری نماینده کاراته کشورمان به فینال وزن منهای ۷۵ کیلوگرم لیگ جهانی اتریش راه یافت.

لیگ جهانی کاراته وان| عسگری در سالزبورگ فینالیست شد

به گزارش هوادار و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، در نخستین روز از سومین مرحله لیگ برتر کاراته وان ۲۰۲۰ که از صبح امروز با حضور ۶۲۵ شرکت کننده از ۸۸ کشور به میزبانی سالزبورگ اتریش برگزار شد، بهمن عسگری در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم موفق شد به فینال راه یابد و روز یکشنبه برای کسب مدال طلا به مصاف استانیسلاو هورنه اوکراینی می رود.
وی ابتدا یک بر صفر سوناری یاهیرو از استرالیا را برد. در دومین مبارزه پس از تساوی صفر بر صفر در وقت قانونی مبارزه مقابل توماس سور از فنلاند در هانتی برنده شد. در ادامه یک بر صفر جو کلاوای از انگلیس را مغلوب کرد و به نیمه نهایی رفت.
او در این گروه پس از تساوی ۴ بر ۴ در وقت قانونی مبارزه مقابل ارمان التیمور از ترکیه با قانون سنشو برنده شد و به فینال رفت.

امروز همچنین علی اصغر آسیابری در وزن ۷۵- کیلوگرم ابتدا ۸ بر صفر سام پلومپن از بلژیک را شکست داد و در ادامه ۴ بر ۲ رمیجیوس جویگیلاتیس از لیتوانی را مغلوب کرد.
در مبارزه سوم مقابل استانیسلاو هورنه اوکراینی به تساوی ۶ بر ۶ رسید و این حریف اوکراینی بود که با استفاده از قانون سنشو برنده تاتامی شد و آسیابری به جدول شانس مجدد رفت.
او در این گروه با نتیجه ۷ بر صفر از سد پانایتیوس لوزینیدیس از قبرس گذشت و در بازی دوم ۵ بر صفر مغلوب لوئیجی بوسا از ایتالیا شد و از گردونه رقابتها کنار رفت.

در وزن ۵۰- کیلوگرم، سارا بهمنیار در اولین مبارزه ۳ بر صفر جما مورالس از اسپانیا را برد و در دومین دیدار ۶ بر ۲ نتیجه را به الکساندر رچیا از فرانسه واگذار کرد و از گردونه رقابتها کنار رفت‌ .

در وزن ۵۵- کیلوگرم، طراوت خاکسار ۶ بر یک کاترین کامپبل از کانادا را برد. سپس ۲ بر یک ویکتوریا سیمانیکوآ از اسلواکی را مغلوب کرد. در مبارزه سوم ۲ بر صفر مقابل جانا میسرچمنت از آلمان شکست خورد و با راهیابی حریف آلمانی به فینال، خاکسار به جدول شانس مجدد رفت.
در جدول شانس مجدد خاکسار ۷ بر صفر نتیجه را به یاسمین عطایا از مصر واگذار کرد و از از دور رقابتها کنار رفت.

در کاتای انفرادی بانوان فاطمه صادقی در گروه ۴ امتیاز ۲۴.۲۶ را در دور اول و امتیاز ۲۳.۷۸ را در دور دوم بدست آورد و با قرار گرفتن در رده پنجم از حضور در ادامه رقابتها بازماند.
و درگروه یک، نگین باقری دیگر نماینده کشورمان دراین بخش امتیاز ۲۱.۷۲ را کسب کرد و با ایستادن در جایگاه نهم از راهیابی به دور بعد بازماند.

فردا و در ادامه این رقابتها رزیتا علیپور و حمیده عباسعلی در بخش بانوان و ذبیح اله پورشیب و سجاد گنج زاده در بخش مردان به مصاف رقبایشان خواهند رفت.

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

تعویق جلسه دادگاه جودوی ایران در CAS

۱۳۹۹/۰۱/۱۸ ۱۳:۳۵

هوادار گزارش می دهد، جلسه دادگاه اعتراض فدراسیون جودوی ایران به تعلیق در CAS به تعویق افتاد.

بازرس جدید فدراسیون تکواندو منصوب شد

۱۳۹۹/۰۱/۱۷ ۱۳:۳۰

هوادار گزارش می دهد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در حکمی بازرس جدید فدراسیون تکواندو را منصوب کرد.

بوکس انتخابی المپیک| مسابقات در پاریس به تعویق افتاد

۱۳۹۹/۰۱/۰۷ ۱۸:۰۵

هوادار گزارش می دهد، رقابت‌های بوکس گزینشی المپیک در سطح جهانی که قرار بود اریبهشت ماه در پاریس برگزار شود به‌تعویق افتاد.

کاراته انتخابی المپیک| با اعلام فدراسیون جهانی مسابقات به تعویق افتاد

۱۳۹۹/۰۱/۰۷ ۱۴:۱۰

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون جهانی کاراته (WKF) اعلام کرد مسابقات انتخابی کاراته ۲۰۲۰ (کسب سهمیه المپیک) به تعویق افتاده است.

عباسعلى: بهبودى زانوى مصدومم فراتر از تصور خودم است/اواخر فروردین به تهران برمى گردم

۱۳۹۹/۰۱/۰۷ ۱۳:۱۳

هوادار گزارش می دهد، کاراته کاى المپیکى ایران گفت: روند بهبودى زانوى مصدومم فراتر از تصور خودم بوده است.

توصیه فدراسیون جهانی ووشو: در خانه تایچی انجام دهید

۱۳۹۹/۰۱/۰۶ ۲۱:۱۱

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون جهانی ووشو به همه ورزشکاران در قرنطینه توصیه کرد ورزش تایچی را دنبال کنند.

کرونا باعث لغو نشست اتحادیه جهانی بوکس در آفریقا شد

۱۳۹۸/۱۲/۱۹ ۱۱:۴۷

هوادار گزارش می دهد، نشست اتحادیه جهانی بوکس در قاره آفریقا به خاطر شیوع ویروس کرونا لغو شد.

بوکس انتخابی المپیک| موسوی با ناداوری شکست خورد

۱۳۹۸/۱۲/۱۹ ۰۸:۴۳

هوادار گزارش می دهد، بوکسور وزن ۷۵ کیلوگرم ایران در جریان مسابقات گزینشی المپیک با وجود برتری محسوس مقابل نماینده چین با رای عجیب داوران بازنده شد.

امیدواری تیم پزشکی برای حضور عباسعلی در المپیک/ قهرمان کاراته زیر تیغ جراحان

۱۳۹۸/۱۲/۱۳ ۰۹:۵۳

هوادار گزارش می دهد، تیم پزشکی که درمان حمیده عباسعلی را برعهده دارند، ابراز امیدواری کرده‌اند تا به المپیک ۲۰۲۰ توکیو برسد.

معاون وزیر ورزش پیگیر وضعیت مصدومیت عباسعلی

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۸:۳۰

هوادار گزارش می دهد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در تماسی با بانوی المپیکی کاراته پیگیر مصدومیت وی شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد