لیگ ملت های والیبال؛ آرژانتین۱- ۳ ایران ؛ غنیمت بزرگ در توکیو

تیم ملی والیبال کشورمان بعد از بازی نزدیک با تیم برزیل امروز با آرژانتین بازی کرد و سه امتیاز شیرین از حریفش گرفت.

لیگ ملت های والیبال؛ آرژانتین۱- ۳ ایران ؛ غنیمت بزرگ در توکیو

به گزارش هوادار، تیم ملی کشورمان در اولین بازی اش مقابل برزیل در رقابتی نزدیک ۳ بر ۲ به برزیل باخته است و امروز در دومین بازی هفته دوم لیگ ملت های والیبال با تیم آرژانتین بازی دارد. 

حریف ایران هم در بازی اولش مقابل تیم ژاپن میزبان بازنده شده  و امروز برای گرفتن پیروزی به زمین آمده است.

موسوی ، شفیعی ، عبادی پور، معروف، حضرت پور و غفور نفرات شروع کننده ایران مقابل تیم آرژانتین هستند.

ست نخست؛ ایران ۲۵- ۱۹ آرژانتین

دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش می گذارند اما سرویس های خوب و دریافت های خوب تیم ملی ۷ بر ۴ ایران را پیش می اندازد. 

دریافت خوب آرژانتین و آبشاری که در زمین می خوابد اما بازی ۸ بر ۵ وقت فنی اول مال ایران است.

در برگشت امتیاز سرویس آرژانتین به  ایران می رسد. آبشارهای ایران و عملکرد خوب موسوی در حمله  و دفاع یکدست او امتیاز برای ایران دارد. تیم ملی بهتر از حریفش بازی می کند. یک سرویس دیگر را از دست می دهند و ایران ۱۴ بر ۸ پیش است . حملات سرعتی ایران باز هم با شفیعی برای ایران امتیاز دارد. وقت فنی دوم هم ۱۶ بر ۹ برای ایران است.

سرویس خوب موسوی و در برگشت دفاع روی تور شفیعی و معروف است که ایران را به امتیاز ۱۷ می رساند. موسوی امتیاز سرویس را هم می گیرد تا فاصله به عدد ۹ برسد. سرویس خوب آرژانتین را علی شفیعی با آبشاری دیدی جبران می کند.با دریافت خوب راموس امتیاز آبشار را می گیرد اما باز خط حمله ایران امتیاز آوری می کند. با امتیازاتی که حریف می گیرد سرمربی ایران تایم اوت می گیرد. دفاع خوب عقب زمین حضرتی و فیاضی است که در حمله ۲۱ بر ۱۵ پیش است.دریافت های خوب تیم ملی و امتیازاتی که در حمله می گیریم. آرژانتین اختلاف را کم می کند اما آبشارموسوی و غفور و امتیاز سرویس آنها تیم ملی را در ست اول ۲۵ بر ۱۹ برنده می کند.

ست دوم؛ ایران۲۰- ۲۵ آرژانتین

این ست هم با برتری ایران شروع می شود. آرژانتین با تغییر شروع کرده. تیم ملی دو امتیاز  پی درپی در دفاع روی تور می گیرد. درخشش امیر غفور همین شروع ست به چشم می خورد و با پاس های دیدنی معروف دو آبشار دیدنی او امتیاز دارد. عبادی پور و موسوی هم امتیاز می گیرند. دو تیم حالا پایاپای پیش می روند. پاس دیدنی معروف و یک امتیاز دیگر که به نام غفور می شود. دفاع ایران بیرون می رود و حریف ۸ بر ۷ وقت فنی اول را مال خود می کند.

در برگشت با دفاع خوب و حمله ایران دو امتیاز می گیرد . بازی پاپاپای پیش می رود. حریف یک سرویس دیگر را خراب می کند. پاس خوب معروف آبشار موسوی و امتیاز ۱۳ را برای ایران دارد. با اشتباه آنها در زدن آبشار امتیاز ۱۴ برای ایران دارد و در خواست بازبینی هم سودی ندارد. آبشار غفور بالاتر از دستان مدافعان حریف بیرون می رود و بازبینی سرمربی ایران هم بدون امتیاز است. بازی مساوی پیش می رود و درنهایت دریافت خوب حضورت پو و شفیعی امتیاز می گیرد و ۱۶ بر ۱۵برنده وقت فنی دوم می شود.

آبشار سرعتی حریف با برخورد به دست دفاع ما بیرون می رود و آنها ۱۸ بر ۱۷ پیش می افتند . بازیکن تازه وارد شان امتیاز آبشار را می گیرد. در سرویس ها مثل ست اول نیستیم. فیاضی هم مثل مندز سرویس خراب می کند. با دفاع خوب ۲۲ بر ۲۰ آرژانتین پیش می افتد. توپ گیری ناقص ایران و در رفت و برگشت آنها امتیاز می گیرند.  آرژانتینی ها بهتر بازی می کنند و ۲۵ بر ۲۰ ست دوم پیروز می شوند.

ست سوم ایران۲۵- ۲۲ آرژانتین

تیم ملی در برگشت با هماهنگی خوبی در دفاع و حمله و دریافت ها عمل می کند و ۵ بر ۲ جلو می زند. عملکرد خوب در دفاع و هماهنگی حریف و امتیاز توپ برگشتی برای آرژانتین است . فاصله را کم می کنند و ۸ بر ۷ وقت فنی اول برای آنهاست.در برگشت خوب دفاع می کنیم اما بر خلاف حریف سرویس از دست می دهیم. با سرویس خوب و دفاع غفور فاصله کمتر می شود.. در خواست بازبینی آرژانتین هم سودی ندارد. دریافت خوب ایران نتیجه دارد و آبشار حریف بیرون می رود و ایران ۱۶ بر ۱۵ تیم برتر وقت فنی دوم.

در برگشت بازی پایاپای پیش می رود.جا خالی شفیعی و دفاع  غفور باز ایران را پیش می اندازد و سرمربی آرژانتین تایم اوت می گیرد. سرویس خوب معروف با دریافت خوبی همراه نیست و آبشار آنها بیرون می رود. مندز برای چندمین باز درخواست بازبینی می دهد و امتیاز برای آنهاست اما ایران با ۴ امتیاز اختلاف پیش است. دریافت خوب و آبشاری دیگر که امتیاز دارد. معنوی نژاد برای دفاع به زمین می آید. اشتباه حریف در توپگیری و امتیاز ۲۴ برای ایران. امتیاز سرویس را می گیرند اما آبشار موسوی ایران ۲۵ بر ۲۲ برنده ست سوم می شود.

ست چهارم ایران ۳۴- ۳۲ آرژانتین

با دو آبشار فیاضی تیم ملی نتیجه را در ۲ مساوی می کند. امتیاز دفاع روی تور هم به ایران می رسد اما بازی متوقف شده . سرویس شفیعی بیرون می رود و برابر در امتیاز ۳. دریافت خوب و آبشار موسوی و فیاضی ایران را ۵ بر ۴ می کند. بازی پایاپای پیش می رود. امتیاز سرویس شان به تیم ما می رسد اما آبشارشان عقب زمین دور از دستان حضرت پور می خوابد و ۸ بر ۷ آنها در وقت فنی اول پیش هستند.

آرژانتینی ها سرویس از دست می دهند اما امتیاز حمله و دفاع را می گیرند. غفور و فیاضی امتیاز آبشار را می گیرند. هماهنگی بازیکنان ایران امتیاز رفت و برگشت ها را در پی دارد. آبشار موسوی هم امتیاز دارد اما ۱۴ بر ۱۲ حریف آنها بهتر و با انگیزه تر از ایران کار می کنند. پاسورشان هم در نقش مهاجم عمل می کند و ۱۶ بر ۱۲ وقت فنی دوم را مال خود می کنند.

دو امتیاز از تک معروف فاصله را کمتر می کند. هماهنگی بازیکنان عقب زمین ما در برگشت با دفاع حریف روبرو می شود. امتیاز حمله هم مال آنهاست و بازبینی داور هم به ضر او تمام می شود. امتیاز سه سرویس آنها به ایران می رسد.فیاضی هم سرویس اش رد نمی شود.  سرویس قائمی بیرون میرود اما شفیعی در حمله امتیاز می گیرد. بازبینی ایران امتیاز دارد و دو تیم برابر ۲۳ هستند و مندز تایم اوت می گیرد. دفاع ایران بیرون می رود سرویس آنها هم همین طور. آبشار غفور امتیاز دارد اما دفاع موسوی نه . جدال دو تیم در امتیازات پایانی را  ایران ۳۴ بر ۳۲ می برد تا هم برنده ست چهارم و هم برنده بازی با نتیجه ۳ بر ۱ بشود.

تیم ملی والیبال کشورمان فردا با تیم میزبان ژاپن ساعت ۱۴ بازی می کند.

افزودن نظر

اخبار والیبال

لیگ ملت های والیبال؛ آرژانتین۱- ۳ ایران ؛ غنیمت بزرگ در توکیو

۸۸۵۲/۱۱/۲۱ ۱۰:۴۵

تیم ملی والیبال کشورمان بعد از بازی نزدیک با تیم برزیل امروز با آرژانتین بازی کرد و سه امتیاز شیرین از حریفش گرفت.

لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۳-۲ لهستان؛ پیروزی حیثیتی و صدرنشینی

۸۲۳۱/۰۹/۰۷ ۱۸:۴۰

تیم ملی والیبال کشورمان در بازی حساس و مهم هفته سوم لیگ ملت ها تیم لهستان را در هم شکست .

لیگ ملت های والیبال؛ ایران۳- ۰ روسیه؛ روس ها هم تسلیم شدند

۶۹۸۹/۰۳/۲۸ ۱۸:۴۹

تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین بازی هفته سوم لیگ ملت ها به مصاف روسیه رفتند و با برد قاطعانه همچنان در صدر جدول ماندند . 

لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۳-۰ کانادا؛ سه امتیاز شیرین از اولین پیروزی خانگی

۶۹۸۹/۰۳/۲۶ ۱۷:۳۵

تیم ملی والیبال کشورمان در اولین بازی اش در هفته سوم لیگ ملت های والیبال با تیم کانادا در ارومیه بازی می کند.

لیگ ملت های والیبال؛ ژاپن۰-۳ ایران ، پیروزی مقتدرانه

۶۹۸۹/۰۳/۲۱ ۱۳:۱۳

تیم ملی والیبال در آخرین بازی هفته دوم لیگ ملت های والیبال با برد مقتدرانه انتقام باخت سال گذشته را از ژاپن میزبان گرفت.

لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۳-۱ ایتالیا؛ رکوردشکنی ایران با پیروزی در اولین بازی

۵۷۴۶/۱۰/۰۳ ۱۳:۱۵

تیم ملی والیبال کشورمان در اولین بازی اش در هفته اول لیگ ملت های والیبال در چین تیم ملی ایتالیا را شکست داد.

لیگ ملت های والیبال؛ چین۰-۳ ایران؛ پیروزی بی دردسر مقابل میزبان

۵۱۲۵/۰۷/۱۲ ۱۵:۲۴

تیم ملی والببال کشورمان در دومین بازی اش در لیگ ملت های والیبال امروز با شاگردان تیم لوزانو در چین بازی دارد.

لیگ ملت های والیبال؛ برزیل ۳- ۲ ایران؛ برزیلی های خوش شانس

۴۵۰۴/۰۴/۲۸ ۱۰:۲۳

تیم ملی کشورمان در هفته دوم لیگ ملت های والیبال مقابل برزیل بازی کرد و در یک بازی نزدیک بازنده شد.

لیگ ملت های والیبال؛ ۱۴ بازیکن ایران در ژاپن با یک تغییر مشخص شد

۴۵۰۴/۰۴/۲۵ ۱۶:۳۸

سرمربی تیم ملی والیبال، ۱۴ بازیکن را برای هفته دوم رقابت های لیگ ملتها معرفی کرد.

لیست تیم ملی والیبال برای هفته اول لیگ ملت ها اعلام شد

۴۵۰۴/۰۴/۱۹ ۱۱:۱۹

با اعلام امیرخوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران اسامی ۱۴ بازیکن ایران برای دیدارهای هفته اول در کشور چین اعلام شد.
 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد