لیگ ملت های والیبال؛ آرژانتین۱- ۳ ایران ؛ غنیمت بزرگ در توکیو

تیم ملی والیبال کشورمان بعد از بازی نزدیک با تیم برزیل امروز با آرژانتین بازی کرد و سه امتیاز شیرین از حریفش گرفت.

لیگ ملت های والیبال؛ آرژانتین۱- ۳ ایران ؛ غنیمت بزرگ در توکیو

به گزارش هوادار، تیم ملی کشورمان در اولین بازی اش مقابل برزیل در رقابتی نزدیک ۳ بر ۲ به برزیل باخته است و امروز در دومین بازی هفته دوم لیگ ملت های والیبال با تیم آرژانتین بازی دارد. 

حریف ایران هم در بازی اولش مقابل تیم ژاپن میزبان بازنده شده  و امروز برای گرفتن پیروزی به زمین آمده است.

موسوی ، شفیعی ، عبادی پور، معروف، حضرت پور و غفور نفرات شروع کننده ایران مقابل تیم آرژانتین هستند.

ست نخست؛ ایران ۲۵- ۱۹ آرژانتین

دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش می گذارند اما سرویس های خوب و دریافت های خوب تیم ملی ۷ بر ۴ ایران را پیش می اندازد. 

دریافت خوب آرژانتین و آبشاری که در زمین می خوابد اما بازی ۸ بر ۵ وقت فنی اول مال ایران است.

در برگشت امتیاز سرویس آرژانتین به  ایران می رسد. آبشارهای ایران و عملکرد خوب موسوی در حمله  و دفاع یکدست او امتیاز برای ایران دارد. تیم ملی بهتر از حریفش بازی می کند. یک سرویس دیگر را از دست می دهند و ایران ۱۴ بر ۸ پیش است . حملات سرعتی ایران باز هم با شفیعی برای ایران امتیاز دارد. وقت فنی دوم هم ۱۶ بر ۹ برای ایران است.

سرویس خوب موسوی و در برگشت دفاع روی تور شفیعی و معروف است که ایران را به امتیاز ۱۷ می رساند. موسوی امتیاز سرویس را هم می گیرد تا فاصله به عدد ۹ برسد. سرویس خوب آرژانتین را علی شفیعی با آبشاری دیدی جبران می کند.با دریافت خوب راموس امتیاز آبشار را می گیرد اما باز خط حمله ایران امتیاز آوری می کند. با امتیازاتی که حریف می گیرد سرمربی ایران تایم اوت می گیرد. دفاع خوب عقب زمین حضرتی و فیاضی است که در حمله ۲۱ بر ۱۵ پیش است.دریافت های خوب تیم ملی و امتیازاتی که در حمله می گیریم. آرژانتین اختلاف را کم می کند اما آبشارموسوی و غفور و امتیاز سرویس آنها تیم ملی را در ست اول ۲۵ بر ۱۹ برنده می کند.

ست دوم؛ ایران۲۰- ۲۵ آرژانتین

این ست هم با برتری ایران شروع می شود. آرژانتین با تغییر شروع کرده. تیم ملی دو امتیاز  پی درپی در دفاع روی تور می گیرد. درخشش امیر غفور همین شروع ست به چشم می خورد و با پاس های دیدنی معروف دو آبشار دیدنی او امتیاز دارد. عبادی پور و موسوی هم امتیاز می گیرند. دو تیم حالا پایاپای پیش می روند. پاس دیدنی معروف و یک امتیاز دیگر که به نام غفور می شود. دفاع ایران بیرون می رود و حریف ۸ بر ۷ وقت فنی اول را مال خود می کند.

در برگشت با دفاع خوب و حمله ایران دو امتیاز می گیرد . بازی پاپاپای پیش می رود. حریف یک سرویس دیگر را خراب می کند. پاس خوب معروف آبشار موسوی و امتیاز ۱۳ را برای ایران دارد. با اشتباه آنها در زدن آبشار امتیاز ۱۴ برای ایران دارد و در خواست بازبینی هم سودی ندارد. آبشار غفور بالاتر از دستان مدافعان حریف بیرون می رود و بازبینی سرمربی ایران هم بدون امتیاز است. بازی مساوی پیش می رود و درنهایت دریافت خوب حضورت پو و شفیعی امتیاز می گیرد و ۱۶ بر ۱۵برنده وقت فنی دوم می شود.

آبشار سرعتی حریف با برخورد به دست دفاع ما بیرون می رود و آنها ۱۸ بر ۱۷ پیش می افتند . بازیکن تازه وارد شان امتیاز آبشار را می گیرد. در سرویس ها مثل ست اول نیستیم. فیاضی هم مثل مندز سرویس خراب می کند. با دفاع خوب ۲۲ بر ۲۰ آرژانتین پیش می افتد. توپ گیری ناقص ایران و در رفت و برگشت آنها امتیاز می گیرند.  آرژانتینی ها بهتر بازی می کنند و ۲۵ بر ۲۰ ست دوم پیروز می شوند.

ست سوم ایران۲۵- ۲۲ آرژانتین

تیم ملی در برگشت با هماهنگی خوبی در دفاع و حمله و دریافت ها عمل می کند و ۵ بر ۲ جلو می زند. عملکرد خوب در دفاع و هماهنگی حریف و امتیاز توپ برگشتی برای آرژانتین است . فاصله را کم می کنند و ۸ بر ۷ وقت فنی اول برای آنهاست.در برگشت خوب دفاع می کنیم اما بر خلاف حریف سرویس از دست می دهیم. با سرویس خوب و دفاع غفور فاصله کمتر می شود.. در خواست بازبینی آرژانتین هم سودی ندارد. دریافت خوب ایران نتیجه دارد و آبشار حریف بیرون می رود و ایران ۱۶ بر ۱۵ تیم برتر وقت فنی دوم.

در برگشت بازی پایاپای پیش می رود.جا خالی شفیعی و دفاع  غفور باز ایران را پیش می اندازد و سرمربی آرژانتین تایم اوت می گیرد. سرویس خوب معروف با دریافت خوبی همراه نیست و آبشار آنها بیرون می رود. مندز برای چندمین باز درخواست بازبینی می دهد و امتیاز برای آنهاست اما ایران با ۴ امتیاز اختلاف پیش است. دریافت خوب و آبشاری دیگر که امتیاز دارد. معنوی نژاد برای دفاع به زمین می آید. اشتباه حریف در توپگیری و امتیاز ۲۴ برای ایران. امتیاز سرویس را می گیرند اما آبشار موسوی ایران ۲۵ بر ۲۲ برنده ست سوم می شود.

ست چهارم ایران ۳۴- ۳۲ آرژانتین

با دو آبشار فیاضی تیم ملی نتیجه را در ۲ مساوی می کند. امتیاز دفاع روی تور هم به ایران می رسد اما بازی متوقف شده . سرویس شفیعی بیرون می رود و برابر در امتیاز ۳. دریافت خوب و آبشار موسوی و فیاضی ایران را ۵ بر ۴ می کند. بازی پایاپای پیش می رود. امتیاز سرویس شان به تیم ما می رسد اما آبشارشان عقب زمین دور از دستان حضرت پور می خوابد و ۸ بر ۷ آنها در وقت فنی اول پیش هستند.

آرژانتینی ها سرویس از دست می دهند اما امتیاز حمله و دفاع را می گیرند. غفور و فیاضی امتیاز آبشار را می گیرند. هماهنگی بازیکنان ایران امتیاز رفت و برگشت ها را در پی دارد. آبشار موسوی هم امتیاز دارد اما ۱۴ بر ۱۲ حریف آنها بهتر و با انگیزه تر از ایران کار می کنند. پاسورشان هم در نقش مهاجم عمل می کند و ۱۶ بر ۱۲ وقت فنی دوم را مال خود می کنند.

دو امتیاز از تک معروف فاصله را کمتر می کند. هماهنگی بازیکنان عقب زمین ما در برگشت با دفاع حریف روبرو می شود. امتیاز حمله هم مال آنهاست و بازبینی داور هم به ضر او تمام می شود. امتیاز سه سرویس آنها به ایران می رسد.فیاضی هم سرویس اش رد نمی شود.  سرویس قائمی بیرون میرود اما شفیعی در حمله امتیاز می گیرد. بازبینی ایران امتیاز دارد و دو تیم برابر ۲۳ هستند و مندز تایم اوت می گیرد. دفاع ایران بیرون می رود سرویس آنها هم همین طور. آبشار غفور امتیاز دارد اما دفاع موسوی نه . جدال دو تیم در امتیازات پایانی را  ایران ۳۴ بر ۳۲ می برد تا هم برنده ست چهارم و هم برنده بازی با نتیجه ۳ بر ۱ بشود.

تیم ملی والیبال کشورمان فردا با تیم میزبان ژاپن ساعت ۱۴ بازی می کند.

افزودن نظر

اخبار والیبال

والیبال نوجوانان جهان| وکیلی: در بازی‌های دوستانه به دنبال نقاط ضعف و قوت هستیم

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۱۱:۵۶

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران گفت: در بازی‌های دوستانه به فکر پیدا کردن نقاط ضعف و قوت خود بودیم.

شکست نوجوانان والیبالیست ایران مقابل ایتالیا

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۱۰:۰۱

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دیداری دوستانه نتیجه را به ایتالیا واگذار کرد.

والیبال زنان قهرمانی آسیا/ اعلام نتایج روز نخست و برنامه روز دوم

۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۵:۳۰

هوادار گزارش می دهد، نخستین روز از مسابقات والیبال زنان آسیا با برگزاری ۵ دیدار پیگیری شد.

برتری والیبالیست‌های نوجوان مقابل مصر

۱۳۹۸/۰۵/۲۴ ۱۰:۵۲

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان در بازی دوستانه مقابل مصر به برتری دست یافت.

محرومیت ۴ ساله برای بازیکن تیم ملی والیبال چین

۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۱۱:۴۷

هوادار گزارش می دهد، آژانس مبارزه با دوپینگ چین از محرومیت بازیکن تیم ملی والیبال بانوان این کشور خبر داد.

داورزنی: اگر برای انتخابات والیبال بیایم، استعفا خواهم داد/ درباره دوتابعیتی‌ها بزودی تصمیم می گیریم

۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۱۱:۴۵

هوادار گزارش می دهد، معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: فعلا تصمیم ندارم که برای والیبال بیایم و اگر بیایم، استعفا خواهم داد.

پورحسن: تنها سه باشگاه با فدراسیون والیبال تسویه حساب کرده‌اند

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۴:۰۹

هوادار گزارش می دهد، رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: در حال حاضر تنها سه تیم برای حضور در لیگ برتر با فدراسیون تسویه حساب کرده‌اند.

اسامی نهایی تیم ملی نوجوانان برای حضور در مسابقات جهانی اعلام شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۱ ۱۷:۴۷

هوادار گزارش می دهد، فهرست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم والیبال نوجوانان ایران برای حضور در مسابقات جهانی تونس مشخص شد.

کولاکوویچ و دستیارانش به مرخصی رفتند

۱۳۹۸/۰۵/۲۱ ۱۷:۴۲

هوادار گزارش می دهد، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال به همراه دستیارانش دراگان کوبیلسکی و دنیل میسیچ، در فرودگاه سن‌پترزبورگ از جمع ملی‌پوشان جدا شدند و به مرخصی رفتند.

جدال با رقبای سنتی آسیایی؛ آخرین فرصت والیبال ایران برای صعود به المپیک

۱۳۹۸/۰۵/۲۱ ۱۴:۲۱

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی والیبال ایران برای دومین حضور متوالی در المپیک، تنها یک فرصت دیگر پیش رو دارد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد