لیگ ملت های والیبال؛ آرژانتین۱- ۳ ایران ؛ غنیمت بزرگ در توکیو

تیم ملی والیبال کشورمان بعد از بازی نزدیک با تیم برزیل امروز با آرژانتین بازی کرد و سه امتیاز شیرین از حریفش گرفت.

لیگ ملت های والیبال؛ آرژانتین۱- ۳ ایران ؛ غنیمت بزرگ در توکیو

به گزارش هوادار، تیم ملی کشورمان در اولین بازی اش مقابل برزیل در رقابتی نزدیک ۳ بر ۲ به برزیل باخته است و امروز در دومین بازی هفته دوم لیگ ملت های والیبال با تیم آرژانتین بازی دارد. 

حریف ایران هم در بازی اولش مقابل تیم ژاپن میزبان بازنده شده  و امروز برای گرفتن پیروزی به زمین آمده است.

موسوی ، شفیعی ، عبادی پور، معروف، حضرت پور و غفور نفرات شروع کننده ایران مقابل تیم آرژانتین هستند.

ست نخست؛ ایران ۲۵- ۱۹ آرژانتین

دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش می گذارند اما سرویس های خوب و دریافت های خوب تیم ملی ۷ بر ۴ ایران را پیش می اندازد. 

دریافت خوب آرژانتین و آبشاری که در زمین می خوابد اما بازی ۸ بر ۵ وقت فنی اول مال ایران است.

در برگشت امتیاز سرویس آرژانتین به  ایران می رسد. آبشارهای ایران و عملکرد خوب موسوی در حمله  و دفاع یکدست او امتیاز برای ایران دارد. تیم ملی بهتر از حریفش بازی می کند. یک سرویس دیگر را از دست می دهند و ایران ۱۴ بر ۸ پیش است . حملات سرعتی ایران باز هم با شفیعی برای ایران امتیاز دارد. وقت فنی دوم هم ۱۶ بر ۹ برای ایران است.

سرویس خوب موسوی و در برگشت دفاع روی تور شفیعی و معروف است که ایران را به امتیاز ۱۷ می رساند. موسوی امتیاز سرویس را هم می گیرد تا فاصله به عدد ۹ برسد. سرویس خوب آرژانتین را علی شفیعی با آبشاری دیدی جبران می کند.با دریافت خوب راموس امتیاز آبشار را می گیرد اما باز خط حمله ایران امتیاز آوری می کند. با امتیازاتی که حریف می گیرد سرمربی ایران تایم اوت می گیرد. دفاع خوب عقب زمین حضرتی و فیاضی است که در حمله ۲۱ بر ۱۵ پیش است.دریافت های خوب تیم ملی و امتیازاتی که در حمله می گیریم. آرژانتین اختلاف را کم می کند اما آبشارموسوی و غفور و امتیاز سرویس آنها تیم ملی را در ست اول ۲۵ بر ۱۹ برنده می کند.

ست دوم؛ ایران۲۰- ۲۵ آرژانتین

این ست هم با برتری ایران شروع می شود. آرژانتین با تغییر شروع کرده. تیم ملی دو امتیاز  پی درپی در دفاع روی تور می گیرد. درخشش امیر غفور همین شروع ست به چشم می خورد و با پاس های دیدنی معروف دو آبشار دیدنی او امتیاز دارد. عبادی پور و موسوی هم امتیاز می گیرند. دو تیم حالا پایاپای پیش می روند. پاس دیدنی معروف و یک امتیاز دیگر که به نام غفور می شود. دفاع ایران بیرون می رود و حریف ۸ بر ۷ وقت فنی اول را مال خود می کند.

در برگشت با دفاع خوب و حمله ایران دو امتیاز می گیرد . بازی پاپاپای پیش می رود. حریف یک سرویس دیگر را خراب می کند. پاس خوب معروف آبشار موسوی و امتیاز ۱۳ را برای ایران دارد. با اشتباه آنها در زدن آبشار امتیاز ۱۴ برای ایران دارد و در خواست بازبینی هم سودی ندارد. آبشار غفور بالاتر از دستان مدافعان حریف بیرون می رود و بازبینی سرمربی ایران هم بدون امتیاز است. بازی مساوی پیش می رود و درنهایت دریافت خوب حضورت پو و شفیعی امتیاز می گیرد و ۱۶ بر ۱۵برنده وقت فنی دوم می شود.

آبشار سرعتی حریف با برخورد به دست دفاع ما بیرون می رود و آنها ۱۸ بر ۱۷ پیش می افتند . بازیکن تازه وارد شان امتیاز آبشار را می گیرد. در سرویس ها مثل ست اول نیستیم. فیاضی هم مثل مندز سرویس خراب می کند. با دفاع خوب ۲۲ بر ۲۰ آرژانتین پیش می افتد. توپ گیری ناقص ایران و در رفت و برگشت آنها امتیاز می گیرند.  آرژانتینی ها بهتر بازی می کنند و ۲۵ بر ۲۰ ست دوم پیروز می شوند.

ست سوم ایران۲۵- ۲۲ آرژانتین

تیم ملی در برگشت با هماهنگی خوبی در دفاع و حمله و دریافت ها عمل می کند و ۵ بر ۲ جلو می زند. عملکرد خوب در دفاع و هماهنگی حریف و امتیاز توپ برگشتی برای آرژانتین است . فاصله را کم می کنند و ۸ بر ۷ وقت فنی اول برای آنهاست.در برگشت خوب دفاع می کنیم اما بر خلاف حریف سرویس از دست می دهیم. با سرویس خوب و دفاع غفور فاصله کمتر می شود.. در خواست بازبینی آرژانتین هم سودی ندارد. دریافت خوب ایران نتیجه دارد و آبشار حریف بیرون می رود و ایران ۱۶ بر ۱۵ تیم برتر وقت فنی دوم.

در برگشت بازی پایاپای پیش می رود.جا خالی شفیعی و دفاع  غفور باز ایران را پیش می اندازد و سرمربی آرژانتین تایم اوت می گیرد. سرویس خوب معروف با دریافت خوبی همراه نیست و آبشار آنها بیرون می رود. مندز برای چندمین باز درخواست بازبینی می دهد و امتیاز برای آنهاست اما ایران با ۴ امتیاز اختلاف پیش است. دریافت خوب و آبشاری دیگر که امتیاز دارد. معنوی نژاد برای دفاع به زمین می آید. اشتباه حریف در توپگیری و امتیاز ۲۴ برای ایران. امتیاز سرویس را می گیرند اما آبشار موسوی ایران ۲۵ بر ۲۲ برنده ست سوم می شود.

ست چهارم ایران ۳۴- ۳۲ آرژانتین

با دو آبشار فیاضی تیم ملی نتیجه را در ۲ مساوی می کند. امتیاز دفاع روی تور هم به ایران می رسد اما بازی متوقف شده . سرویس شفیعی بیرون می رود و برابر در امتیاز ۳. دریافت خوب و آبشار موسوی و فیاضی ایران را ۵ بر ۴ می کند. بازی پایاپای پیش می رود. امتیاز سرویس شان به تیم ما می رسد اما آبشارشان عقب زمین دور از دستان حضرت پور می خوابد و ۸ بر ۷ آنها در وقت فنی اول پیش هستند.

آرژانتینی ها سرویس از دست می دهند اما امتیاز حمله و دفاع را می گیرند. غفور و فیاضی امتیاز آبشار را می گیرند. هماهنگی بازیکنان ایران امتیاز رفت و برگشت ها را در پی دارد. آبشار موسوی هم امتیاز دارد اما ۱۴ بر ۱۲ حریف آنها بهتر و با انگیزه تر از ایران کار می کنند. پاسورشان هم در نقش مهاجم عمل می کند و ۱۶ بر ۱۲ وقت فنی دوم را مال خود می کنند.

دو امتیاز از تک معروف فاصله را کمتر می کند. هماهنگی بازیکنان عقب زمین ما در برگشت با دفاع حریف روبرو می شود. امتیاز حمله هم مال آنهاست و بازبینی داور هم به ضر او تمام می شود. امتیاز سه سرویس آنها به ایران می رسد.فیاضی هم سرویس اش رد نمی شود.  سرویس قائمی بیرون میرود اما شفیعی در حمله امتیاز می گیرد. بازبینی ایران امتیاز دارد و دو تیم برابر ۲۳ هستند و مندز تایم اوت می گیرد. دفاع ایران بیرون می رود سرویس آنها هم همین طور. آبشار غفور امتیاز دارد اما دفاع موسوی نه . جدال دو تیم در امتیازات پایانی را  ایران ۳۴ بر ۳۲ می برد تا هم برنده ست چهارم و هم برنده بازی با نتیجه ۳ بر ۱ بشود.

تیم ملی والیبال کشورمان فردا با تیم میزبان ژاپن ساعت ۱۴ بازی می کند.

افزودن نظر

اخبار والیبال

نقل‌وانتقالات والیبال| زرینی بازهم راهی آمل شد

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ ۱۰:۳۹

هوادار گزارش می دهد، دریافت کننده والیبال ایران برای فصل آینده با تیم هراز آمل به توافق رسید.

ترکیب خودروسازان تکمیل شد/ موسوی به پیکان پیوست

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ ۱۰:۳۴

هوادار گزارش می دهد، مسئولان تیم والیبال پیکان ترکیب تیم خود برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر را تکمیل کردند.

فدراسیون والیبال منتظر معرفی نماینده از سوی کولاکوویچ برای پرداخت دستمزد

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۵:۴۸

هوادار گزارش می دهد، سرپرست دبیرکلی فدراسیون والیبال گفت: دستمزد ایگور کولاکوویچ آماده است و منتظر معرفی نماینده از سوی وی برای پرداخت هستیم.

دلیل عدم حضور غفور در مودنا مشخص شد

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۴:۱۵

هوادار گزارش می دهد، دلیل عدم حضور پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران در تیم مودنا مشخص شد.

بازتاب تمدید قرارداد معنوی‌نژاد با سایپا در رسانه‌های ایتالیایی

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۳:۱۴

هوادار گزارش می دهد، تمدید قرارداد دریافت کننده ملی‌پوش والیبال ایران با تیم سایپا در رسانه‌های ایتالیایی بازتاب داشت.

افشاردوست کارشناس خبره فدراسیون والیبال شد

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۳:۱۱

هوادار گزارش می دهد، وزیر ورزش و جوانان در حکمی محمود افشاردوست را به عنوان کارشناس خبره فدراسیون والیبال منصوب کرد.

تیم والیبال سورا از حضور در سری آ انصراف داد

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۱:۳۲

هوادار گزارش می دهد، مسئولان تیم والیبال سورا تصمیم گرفتند از حضور در رقابت‌های سری آ کنار‌ه‌گیری کنند.

عطایی سرمربی تیم والیبال هراز شد/ غلامی، صفایی و علیزاده در آمل

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۰۹:۳۷

هوادار گزارش می دهد، بهروز عطایی هدایت تیم والیبال هراز را برعهده گرفت.

شاهمیری دبیر کمیته داوران فدراسیون والیبال شد

۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۱۴:۱۴

هوادار گزارش می دهد، داور بین‌المللی والیبال ایران به عنوان دبیر کمیته داوران فدراسیون انتخاب شد.

درخشان به تیم والیبال فولاد سیرجان پیوست

۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۱۱:۱۰

هوادار گزارش می دهد، پاسور والیبال ایران با عقد قراردادی یک ساله راهی فولاد سیرجان ایرانیان شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد